IT Polášek

Aiwa x80Q, bílá – AT-X80Q-W

Kvalitní a levný produkt Aiwa x80Q, bílá - AT-X80Q-W od kvalitního výrobce Aiwa můžete dostat zde ve výhodné akci! V současnosti pořídíte za cenu 527 Kč.
EAN: 4711035351024
Aiwa x80Q
Ověřit dostupnost
Značka: Aiwa
527
Popis

Bezdrátová sluchátka s mikrofonem, měniče o průměru 13 mm, Bluetooth 5.1, dosah 10 m, frekvenční odezva 20 Hz až 20 kHz, impedance 32 Ohm +/- 15 %, citlivost reproduktoru 104 +/- 3 dB, citlivost mikrofonu -42 +/- 3 dB, kapacita baterie sluchátek 25 mAh, kapacita baterie nabíjecího pouzdra 200 mAh, podpora Siri a asistenta Google. Rozměry sluchátek 32 x 16,5 x 16,5 mm, rozměry nabíjecího pouzdra 50 x 50 x 21,5 mm. Hmotnost sluchátek 2x 3g, hmotnost nabíjecího pouzdra 27 g.

Další zboží z kategorie Sluchátka a mikrofony
HyperX Quadcast S

Stolní mikrofon s USB-C rozhraním. Kondenzátorový, směrové snímání. Antivibrační tlumič a pop filtr. LED indikátor pro vypnutí a aktivování. Knoflík pro nastavení citlivosti. Sluchátkový konektor pro sledování přenosu. Čtyři volitelné nahrávací režimy. Personalizace RGB osvětlení softwarem HyperX NGENUITY. Délka kabelu 3 m.

4 699 Kč

Sluchátka přes hlavu, kabelová, 50mm dynamický měnič, frekvenční odezva 20Hz – 20 KHz, 3,5 mm konektor, délka kabelu 1,8 m, impedance 32 Ohmů, vyměnitelný kabel, materiál pouzdra přírodní palisandr, barva černá, hmotnost 280g.

5 081 Kč
Creative Zen Hybrid

Bezdrátová Bluetooth sluchátka s mikrofonem. Duální 40mm neodymové měniče s plným rozsahem. Hybridní potlačení hluku. Výdrž baterie až 27 h se zapnutým ANC. 4 integrované mikrofony. Podpora technologie Bluetooth 5.0. Vybaveny 3,5mm Jack konektorem. Kompatibilní s AAC pro lepší kvalitu streamovaného obsahu. Všechny ovládací prvky jsou umístěny na pravém sluchátku. Kompatibilní se Siri nebo Google Assistant. Skládací konstrukce.

1 409 Kč

Bezdrátová sluchátka přes hlavu. Propojení s mobilním telefonem přes technologii Bluetooth. Mikrofon pro handsfree volání. Impedance: 32 ohmů. Čas dobíjení 2 hodiny. Jedno nabití zajistí až 16 hodin provozu.

789 Kč
Další zboží značky Aiwa
Přenosný reproduktor Aiwa RS-X40

Bezdrátový reproduktor AIWA RS-X40 Diviner Vynikající přenosný reproduktor od společnosti AIWA zaujme nejen svým působivým přednesem, ale i konstrukcí, která zároveň skvěle vypadá a navíc usnadňuje přenášení, nebo také dlouhou výdrží baterie a širokými možnostmi přehrávání. Vynikající zvuk O co nejlepší zvukový přednes se postará velký reproduktor s výkonem 40 W, který navíc podpoří kvalitní dřevěné tělo. Díky tomu se přístroj rozezní mohutným zvukem při zachování čistých tónů. K tomu přispívá i moderní technologie Bluetooth 5.0 s bezztrátovým přenosem a stabilnějším připojením. Kromě bezdrátového přehrávání pak k pouštění hudby využijete i AUX nebo USB vstupy. Snadno přenosný Reproduktor je už od začátku přizpůsoben snadnému přenášení, díky čemuž ho můžete snadno přesouvat z místnosti do místnosti nebo ho vzít s sebou třeba do parku. V takovém případě oceníte nízkou váhu, odolné zpracování a především praktické poutko. Vhod přijde i dlouhá výdrž baterie, která bez přístupu k elektrické síti udrží přístroj v provozu krásných šest hodin.

3 199 Kč
Přenosný reproduktor Aiwa MI-X150

Bezdrátový reproduktor AIWA MI-X150 Retro Plus X Vynikající bezdrátový reproduktor MI-X150 od japonského výrobce AIWA zaujme už na první pohled svým stylovým retro vzhledem, který z něj dělá skvělý doplněk domácnosti i působivého společníka na výlety za město. V tom ho navíc podpoří i nízká váha, kompaktní rozměry a praktické poutko. Nijak však nezaostává ani co se týče zvukového projevu, který má na starosti dvojice reproduktorů s úctyhodným výkonem 2 x 40 W nebo v délce výdrže, která dosahuje až dvanácti hodin. Dokonalý zvuk Naprosto vynikající zvukové podání zajistí dva třicetiwattové reproduktory s Hi-Fi zvukem bez zkreslení. Ty jsou navíc vybaveny omezovači, které zabraňují produkci nepříjemných frekvencí, díky čemuž je přednes čistý i při extrémních hlasitostech. Kompaktní konstrukce Se svými malými rozměry a nízkou váhou se reproduktor skvěle přenáší, například když potřebujete hudbu přesunout z pokoje na zahradu nebo naopak. A díky praktickému poutku ho můžete pohodlně vzít s sebou klidně i na výlet do parku. Dlouhá výdrž Když už se s reproduktorem vydáte do přírody nebo kamkoliv jinam, kde se nemůžete spolehnout na přístup k elektrické síti, jistě oceníte jeho dlouhou výdrž 13-14 hodin při provozu na poloviční hlasitost. To je dostatek nejen na jedno celé odpoledne ale ještě vám zbude i na večerní párty. Snadné ovládání Aby muzika co nejvíce lahodila vašemu uchu, můžete si upravit nejen hlasitost, ale i výšky a basy. Využijete k tomu praktický ovládací panel na vrchní straně přístroje s knoflíky i tlačítky na přeskočení či pozastavení přehrávání nebo USB portem pro hudbu uloženou na flashce.

3 791 Kč
Přenosný reproduktor Aiwa RS-X55

Bezdrátový reproduktor AIWA RS-X55 Diviner Vynikající přenosný reproduktor od společnosti AIWA zaujme nejen svým působivým přednesem, ale i konstrukcí, která zároveň skvěle vypadá a navíc usnadňuje přenášení, nebo také dlouhou výdrží baterie a širokými možnostmi přehrávání. Vynikající zvuk O co nejlepší zvukový přednes se postará velký reproduktor s výkonem 55 W, který navíc podpoří kvalitní dřevěné tělo. Díky tomu se přístroj rozezní mohutným zvukem při zachování čistých tónů. Vhod přijde i dlouhá výdrž baterie, která udrží přístroj v provozu krásných pět hodin. Možnosti přehrávání K čistému projevu tomu přispívá i moderní technologie Bluetooth 5.0 s bezztrátovým přenosem a stabilnějším připojením. Kromě bezdrátového přehrávání pak k pouštění hudby můžete využít i AUX nebo USB port, které jsou připravené například na tradiční MP3 přehrávače nebo flash disky. Snadno přenosný Reproduktor je už od začátku přizpůsoben snadnému přenášení, díky čemuž ho můžete snadno přesouvat z místnosti do místnosti nebo ho vzít s sebou třeba do parku. V takovém případě oceníte nízkou váhu, odolné zpracování a především praktické poutko.

3 659 Kč
Přenosný reproduktor Aiwa MI-X175

Bezdrátový reproduktor AIWA MI-X175 Retro Heritage Lite Vynikající bezdrátový reproduktor MI-X175 od japonského výrobce AIWA zaujme už na první pohled svým stylovým retro vzhledem, který z něj dělá skvělý doplněk domácnosti i působivého společníka na výlety za město. V tom ho navíc podpoří i nízká váha, kompaktní rozměry a praktické poutko. Nijak však nezaostává ani co se týče zvukového projevu, který má na starosti dvojice reproduktorů s úctyhodným výkonem 2 x 20 W nebo v délce výdrže, která dosahuje až jedenácti hodin. Dokonalý zvuk Naprosto vynikající zvukové podání zajistí dva třicetiwattové reproduktory s Hi-Fi zvukem bez zkreslení. Ty jsou navíc vybaveny omezovači, které zabraňují produkci nepříjemných frekvencí, díky čemuž je přednes čistý i při extrémních hlasitostech. Kompaktní konstrukce Se svými malými rozměry a nízkou váhou se reproduktor skvěle přenáší, například když potřebujete hudbu přesunout z pokoje na zahradu nebo naopak. A díky praktickému poutku ho můžete pohodlně vzít s sebou klidně i na výlet do parku. Dlouhá výdrž Když už se s reproduktorem vydáte do přírody nebo kamkoliv jinam, kde se nemůžete spolehnout na přístup k elektrické síti, jistě oceníte jeho dlouhou výdrž 9-11 hodin při provozu na poloviční hlasitost. To je dostatek nejen na jedno celé odpoledne ale ještě vám zbude i na večerní párty. Snadné ovládání Aby muzika co nejvíce lahodila vašemu uchu, můžete si upravit nejen hlasitost, ale i výšky a basy. Využijete k tomu praktický ovládací panel na vrchní straně přístroje s knoflíky i tlačítky na přeskočení či pozastavení přehrávání nebo USB portem pro hudbu uloženou na flashce.

2 909 Kč