IT Polášek

AJAX LeakProtect – Bezdrátový detektor zaplavení, bílá – AJAX8050

Tento velmi žádaný výrobek AJAX LeakProtect - Bezdrátový detektor zaplavení, bílá - AJAX8050 od značky se zárukou kvality Ajax jednoduše můžete najít právě dnes za mimořádně nízkou cenu. Ceny již od 1 099 Kč.
EAN: 0856963007170
AJAX LeakProtect - Bezdrátový detektor zaplavení
Ověřit dostupnost
Značka: Ajax
1 099
Popis

Bezdrátový detektor zaplavení. Pro detekci nežádoucí vody ve vašem domově. Vhodný do systému AJAX. Životnost baterie až 5 let. Provozní vzdálenost do 1300 metrů. Stupeň krytí IP65.

Další zboží z kategorie Zabezpečení

Bezdrátový senzor polohy okenní a dveřní kliky ze systému chytré domácnosti Homematic IP. Oboustranné otevírání (čtvercový profil uchycení kliky). Instalace přímo na okenní kliku. Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol. Podpora Home Connect Plus. Součástí senzoru je sabotážní kontakt, který spolehlivě zjistí neoprávněnou manipulaci a spustí poplach. Mezi-přístrojová komunikace zajistí spuštění poplachu i bez internetového připojení. Napájení 1x AAA baterií s výdrží cca 2 roky. Rozměry 32 x 143 x 16 mm. Hmotnost včetně baterie 47 g. Dodávaný s náhradním předním krytem ve stříbrném provedení pro přizpůsobení vzhledu.

1 249 Kč
FIBARO Detektor zaplavení -

Neuvěřitelně sofistikovaný systém pro detekci zaplavení. Výdrž baterie až 2,5 roku či napájení ze sítě. Detektor bez nutnosti instalace. Ultracitlivé teleskopické sondy pozlacené 24karátovým zlatem odolné vůči korozi pracující i na nerovném povrchu. Čidlo náklonu a změny polohy. Elektronika funguje i při teplotách od -10° do 95°C. Kryt detektoru je odolný vůči nárazu, tlaku a vodě. Detektor je díky čidlu teploty multifunkční a využitelný v mnoha oblastech. V případě události upozorní LED signalizace změnou barvy či vestavěná siréna zvukem.

1 419 Kč
Nuki Smart Lock 3.0

Chytrý zámek pro vaši domácnost. Podporované OS: Android, IOS, kompatibilní s airbnb, HomeKit, Google Assistant, Amazon Alexa, baterie AA 4 ks, snadná instalace, funkce Auto Unlock, přístupová oprávnění, záznam aktivit, má wi-fi modul pro vzdálený přístup, je kompatibilní s chytrými hodinkami, umí pracovat s Google HomeKit, rozměry 110 x 60 x 60 mm, hmotnost 580 g.

6 990 Kč

Venkovní bezdrátový senzor jasu ze systému chytré domácnosti Homematic IP. Vhodný pro externí i interní použití. Hodnoty jasu měřené v luxech. Bezdrátová komunikace přes šifrovaný protokol. Podpora Home Connect Plus. Odolná konstrukce se stupněm krytí IP43. Napájení 2x AA bateriemi s výdrží cca 3 roky. Rozměry 52 x 65 x 34 mm. Hmotnost včetně baterií 100 g.

999 Kč
Další zboží značky Ajax
Senzor Ajax DoorProtect black

Senzor oken a dveří Pořiďte si senzor oken a dveří od společnosti Ajax a mějte tak maximálně zabezpečenou domácnost. Díky tomuto spolehlivému senzoru dostanete vždy prostřednictvím centrální jednotky upozornění na nežádoucí otevření oken či dveří přímo do vašeho mobilního telefonu. S centrální jednotkou komunikuje bezdrátově až na vzdálenost 1200 m v otevřeném prostoru nebo přes několik podlaží výškové budovy. Zařízení je maximálně chráněno proti narušení či sabotáži a baterie poskytne až 7 let výdrže.

1 279 Kč
Detektor pohybu Ajax MotionProtect Curtain

Detektor pohybu Ajax MotionProtect Curtain White Pořiďte si detektor pohybu MotionProtect Curtain White od společnosti Ajax pro venkovní i vnitřní použití. Zařízení se může pochlubit kvalitním zpracováním, skvělými funkcemi a vy tak budete mít maximálně zabezpečený svůj pozemek či dům. Kvalitní zpracování Detektor pohybu je vybaven kamerou s vertikálním úhlem záběru 90°. Pohyb detekuje až na vzdálenost 11 metrů a s centrální jednotkou od společnosti Ajax komunikuje bezdrátově do vzdálenosti 1 700 m v otevřeném prostoru. Maximálně spolehlivý Nastavit si můžete jednu ze tří možností citlivosti detekce. Baterie slibuje výdrž až 3 roky a zařízení spolehlivě ignoruje veškeré falešné pohyby. Disponuje stupněm krytí IP54. Jednoduchá instalace Instalace detektoru pohybu je naprosto jednoduchá a bez nutnosti demontování krytu přístroje. Po nainstalování můžete vše otestovat vzdáleně prostřednictvím mobilní aplikace. Doporučená instalační výška pro kvalitní snímání je 2,4 m.

2 435 Kč
Centrální jednotka Ajax Hub Plus

Centrální jednotka Ajax Společnost Ajax přišla na trh s inovativní centrální jednotkou, jež je mozkem všech zabezpečovacích systémů. Pochlubit se může kvalitním zpracováním a skvělým výkonem, dokáže celkově pojmout až 149 zařízení, s nimiž komunikuje bezdrátově. Udělejte tak první krok na cestě k maximálně bezpečné domácnosti. Bezdrátová komunikace S ostatními komponenty zabezpečení od společnosti Ajax komunikuje bezdrátově prostřednictvím technologie Jeweller, a to až do vzdálenosti 2000 m v otevřeném prostoru, případně i přes několik pater výškové budovy. Unikátní provoz Chytrá centrální jednotka analyzuje hrozby, filtruje falešné poplachy a prostřednictvím vašeho mobilního telefonu vás upozorní na jakékoliv nebezpečí. Systému stačí i pomalejší internetové připojení rychlostí 0,5 kb/s. Dále jednotka disponuje vestavěnou záložní baterií, která udrží provoz až 16 hodin při výpadku energie.

11 763 Kč
AJAX LeaksProtect

Detektor zaplavení. Bezdrátový. Dosah čidla až 1500 metrů ve volném prostoru. Životnost baterie až 5 let. Funkční jen s řídící jednotku Hub (není součástí). Certifikace IP65, odolnost vůči vodě a prachu. Detektor pro umístění přímo do předpokládaného úniku vody. Alarm spustí okamžitě, jakmile přijde do kontaktu s vodou. Zaznamená vyschnutí a deaktivuje alarm.

1 374 Kč