IT Polášek

Album Ultra Pro Pokémon – Scorching Summit, A4, na 180 karet – 0074427161293

Oblíbený a akční výrobek Album Ultra Pro Pokémon - Scorching Summit, A4, na 180 karet - 0074427161293 od top výrobce Ultra PRO máte možnost sehnat právě dnes skutečně výhodně! Nyní pořídíte jen za 279 Kč.
EAN: 074427161293
Album Ultra Pro Pokémon - Scorching Summit
Ověřit dostupnost
Značka: Ultra PRO
279

Album velikosti A4, které zdobí Charizard, Salazzle, Torkoal a Alolan Marowak, pojme až 180 karet. Karty zde budou chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a nebudou mít ohnuté rohy.

Další zboží z kategorie Ultra PRO

Krásně zpracované album se stránkami na 9 karet. Album má 14 stránek a pojme 126 karet. Při oboustranném vkládání 252 karet!

238 Kč

Luxusní album velikosti A4, které pojme 90 karet. Při oboustranném vkládání 180 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou.

199 Kč

Tyto matné obaly na karty s designem karty Aragorn, the Unifier potěší především fanoušky Pána prstenů a hráče speciální edice Universes Beyond – LotR: Tales of the Middle Earth pro karetní hru Magic: The Gathering. Obaly jsou vyrobeny z polypropylenových materiálů bez obsahu PVC a jsou vhodné k ochraně nejen při běžném hraní, ale i pro archivaci karet sběrateli. Technologie ChromaFusion brání třepení karet.

299 Kč

Tento Pro-Binder je navržen tak, aby dokonale ochránil a uspořádal vaše cenné karty. S čtyřmi průhlednými kapsami, které pojme až 160 karet si můžete být jisti, že vaše sbírka bude v bezpečí a dobře organizovaná. Díky kvalitnímu zipu zajišťuje tento Pro-Binder bezpečné uzavření, které chrání vaše karty před poškrábáním, znečištěním a nechtěným vypadnutím. S pevnými švy a odolnou konstrukcí je tento Pro-Binder odolný a trvanlivý, takže ho můžete nosit s sebou všude. Vyrobeno z materiálů bez obsahu kyselin a PVC pro prvotřídní ochranu.

479 Kč

Album velikosti A5, které pojme 40 karet. Při oboustranném vkládání 80 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou. Konec nošení karet po krabičkách, nyní je čas na album! Tentokrát s motivem Snorlax & Munchlax!

135 Kč

Album velikosti A4 s motivem Obsidian Flames, které pojme až 180 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a nebudou mít ohnuté rohy.

299 Kč

Album na karty o velikosti A4, pojme až 360 karet. Ochrana před vnějším poškozením, poškrábáním a ohnutými rohy. Neobsahuje PVC ani kyseliny. Vhodné pro dlouhodobé archivování.

499 Kč

Album velikosti A4 s partou duších Pokémonů, které pojme 90 karet. Při oboustranném vkládání 180 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a nebudou mít ohnuté rohy. Album zdobí Skeledirge, Meowscarada, and Quaquaval.

279 Kč
Další zboží značky Ultra PRO
-13%

Album velikosti A5, které pojme 40 karet. Při oboustranném vkládání 80 karet! Album navíc obsahuje dvě přidané stránky, které umožňují uschování 4 oversize karet. Do tohoto alba není možné vkládat další stránky. Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a ani nebudou mít ohnuté rohy, také dělá hráčovu sbírku mnohem více přehlednou.

199 Kč

Tyto obaly zdobí Charizard, Salazzle, Torkoal a Alolan Marowak a jistě potěší každého sběratele nebo hráče Pokémoních kartiček. Obaly jsou vyrobeny z bezpečných materiálů a jsou vhodné pro archivaci karet sběrateli.

199 Kč

Album velikosti A4 s motivem Obsidian Flames, které pojme až 180 karet! Zde budou karty chráněny před vnějším poškozením, nebudou poškrábané a nebudou mít ohnuté rohy.

299 Kč

Luxusní a pevná krabička od společnosti Ultra na váš herní balíček karet Pokémon TCG. Krabička se magneticky uzavírá a drží tak vaše karty v bezpečí. Celkově se do krabičky vejde až 100 karet v obalu. Ke krabičce navíc dostanete 4 vyměnitelné odznaky.

749 Kč

9-kapsový PRO Binder. Obal má pěkný motiv s Pikachu a Mimikyu na přední straně. Černé stránky (formát A4) s přihrádkami, kam karty vkládáte z boku, aby nevyklouzly z pořadače. Elastický pásek, který lze stáhnout/zapnout, udržuje pořadač uzavřený snadno a hladce. Vyrobeno z archivně bezpečného materiálu bez obsahu kyselin a PVC. 20 stran s místem pro 18 karet na každé. V přihrádce Ultra Pro Deck Protector pojme celkem 360 karet.

599 Kč
-19%

Velká podložka s duší partou Pokémonů, která ochrání vaše karty během hraní. Na zadní straně je podložka pogumovaná, takže vám nebude nikde utíkat. Tuto podložku můžete také využít pod myš.

252 Kč

Tyto matné obaly na karty s designem karty Gandalf the White potěší především fanoušky Pána prstenů a hráče speciální edice Universes Beyond – LotR: Tales of the Middle Earth pro karetní hru Magic: The Gathering. Obaly jsou vyrobeny z polypropylenových materiálů bez obsahu PVC a jsou vhodné k ochraně nejen při běžném hraní, ale i pro archivaci karet sběrateli. Technologie ChromaFusion brání třepení karet.

299 Kč