Další zboží značky Anker

3D tiskárna s podporou tisku do velikosti 235 × 235 × 250 mm³. Rychlost tisku 500 mm/s, přesnost +/-0.1mm, průměr trysky 0.4 mm. Podpora formátů STL, OBJ. Tiskne z materiálů PLA, ABS, PETG, TPUs. 4.3″ dotyková obrazovka. Online i offline tisk. Velikost tiskárny 502×438×470 mm, hmotnost 12,6 kg.

19 490 Kč

True Wireless sluchátka Anker Liberty Air 2 Pro Naprosto špičková sluchátka výrobce Anker posouvají technologické zpracování bezdrátových sluchátek zase o kousek dál. Přesvědčí vás například o tom, že dokonalý zvukový přednes není jen pouhou pohádkou, že aktivní odstínění hluku opravdu dokáže ztišit okolí nebo že ovládání sluchátek může být opravdu pohodlné. Krystalicky čistý zvuk I když by se nadpis mohl zdát jako otřepaná a prázdná fráze, sluchátka Soundcore vám dokážou opak. Inženýři se totiž tentokrát opravdu vyšvihli a vytvořili měniče s deseti zpevněnými nano vrstvami, které vaší hudbě dodají o 45 % více basů a o 30 % větší frekvenční rozpětí. To vše při zachování naprosté čistoty přednesu. Bez rušení Aktivní rušení okolního hluku dokáže odstínit hlasy či ruch dopravy ve vašem okolí a do vašich uší propustit pouze čistý zvuk hudby. Například režim Transport redukuje zvuky dopravy až o 90 %. V kanceláři, kavárně nebo jiném vnitřním prostoru pak oceníte režim Indoor, který vás zbaví lidských hlasů a pomůže vám soustředit se na práci či si jen v klidu vychutnat šálek kávy. Režim Outdoor se zaměřuje na hluk nízkých a středních frekvencí a ztiší pro vás celé město, zatímco zvuky projíždějící aut či případných jiných potřebných zvuků nechá, aby váš pobyt ve městě učinil co nejbezpečnější. Dlouhá výdrž 7 hodin přehrávání Dostatek času pro celé odpoledne poslechu. 26 hodin s pouzdrem Další tři dávky energie se ukrývají v dobíjecím pouzdru. USB-C Fast Charge Patnáct minut nabíjení pro další tři hodiny poslechu. Bezdrátové nabíjení Pro nejpohodlnější dobití stačí položit na Qi podložku. Pohodlné nošení S perfektním ergonomickým designem velmi rychle zapomenete, že máte vůbec nějaká sluchátka nasazená. Vybrat si navíc můžete až z devíti různých velikostí špuntů, takže sluchátka padnou opravdu každému. Soundcore aplikace Upravitelné ovládání Aplikace vás nechá si upravit ovládání na sluchátkách tak, aby vám co nejvíce vyhovovalo. Nejjednodušší gesta tak například přiřadíte nejčastějším činnostem. Vlastní profily Ekvalizér využijete k naprosto dokonalému vyladění hudby přesně podle svých preferencí. Nebo si vyberete jeden z 22 přednastavených a necháte co nejvíce vyniknout právě přehrávanou hudbu. Hear ID Zmapujte svůj poslechový profil a vytvořte si nastavení ekvalizéru přesně šité vám na míru. Transparentní režim V případě, že narazíte na něco, co si vyžaduje vaši pozornost více než hudba, jednoduše nastavíte režim transparentnosti a dokonale uslyšíte vše co se okolo vás děje.

3 241 Kč

IP kamera Anker Eufy EufyCam 2 Single Cam Bezdrátová kamera EufyCam 2 určená ke spárování s řídící jednotkou Home Base 2 se rychle stane nepostradatelným pomocníkem ve vaší domácnosti. Poskytuje možnost nočního vidění a video ve skvělé Full HD kvalitě. K dispozici je zabudovaný mikrofon s jehož pomocí můžete s osobou u dveří komunikovat. A podpora hlasového asistenta nebo schopnost rozpoznávat obličeje vás už ani nepřekvapí. Rozeznání obličeje Díky umělé inteligenci kamera dokáže rozpoznat obličeje, ale dokonce i rozlišit zvířata a výrazně tak sníží počet spuštěných alarmů kvůli planému poplachu. Vysoká kvalita záznamu EufyCam 2 vás zaujme také svým kvalitním záznamem videa, které je ve Full HD rozlišení, vždy tak budete mít dokonale čistý obraz s perfektními barvami. Noční vidění Už se nemusíte bát o svůj majetek ani v noci, protože kamera disponuje nočním viděním a vy tak získáte kvalitní obraz i za minimálního osvětlení. Funkční za každého počasí Zařízení se pyšní certifikací IP67 a tím se stává odolným vůči vodě, ale i ostatním povětrnostním vlivům. Snadná komunikace i správa Součástí přístroje je mikrofon, který zajistí, že budete moci spolehlivě komunikovat s osobou u vašich dveří, aniž byste ke dveřím museli dojít. K obsluze sytému postačí váš chytrý telefon s aplikací Eufy Security, která je dostupná jak pro Android, tak iOS.

4 499 Kč

Zabezpečovací systém, obsahuje základnu HomeBase 2, 2x okenní/dveřní senzor, 1x pohybový senzor, 1x klávesnici.

4 999 Kč

Stylový kapesní projektor s 360° reproduktorem poskytuje špičkový výkon, pozoruhodný jas a kvalitní obraz s úhlopříčkou 20“ – 100“. Zabudovaná baterie s kapacitou 10000 mAh a výdrží 2,5 hod, rozlišení 1280x720px (16:9, HD), projekční vzdálenost 0,5m – 3 m, konektory HDMI, USB–C, AUX, USB-A, Bluetooth 4.0, WiFi, technologie DLP, kontrast 10000:1, kamera s funkcí AutoFocus, lampa s životností 30 000 hod, dálkové ovládání, mikrofon, standardní závit pro upevnění na stativ.

16 190 Kč

Anker powerbanka PowerCore III Wireless o kapacitě 10 000 mAh. Porty USB-A, USB-C s podporou Quick Charge 3.0 a podpora Qi bezdrátového nabíjení výkonem 10 W. Celkový výstupní výkon powerbanky 18 W. Praktický vysouvací stojánek. Informační LED diody. Bezpečnostní systém MultiProtect zajišťující ochranu zařízení proti přehřátí a přetížení. Součástí balení praktický cestovní obal. Hmotnost 241 g. Rozměry 149,6 x 68,6 x 19,6 mm.

1 499 Kč

IP kamera venkovní a vnitřní, rozlišení 4K, interní nabíjecí baterie (výdrž až jeden rok) plus integrovaný solární panel, chytré AI funkce, 16GB vnitřní paměť, LED světlo, místní úložiště lze rozšířit až na 16 TB.

5 999 Kč

Základna, vhodná pro zařízení eufyCam, eufy Battery Doorbells (kromě modelu E8213) a eufy senzory. Rozhraní: 1x LAN, 2x USB, 1x SATA port.

4 739 Kč