IT Polášek

BASEUS kabel Cafule USB-C – Lightning, nabíjecí, datový, PD 20W, 1m, zelená – CATLJK-A06

Unikátní a oblíbený výrobek BASEUS kabel Cafule USB-C - Lightning, nabíjecí, datový, PD 20W, 1m, zelená - CATLJK-A06 od společnosti s úžasnou pověstí Baseus lze pořídit teď za super peníze. Levně za cenu 219 Kč.
EAN: 6953156202092
BASEUS kabel Cafule USB-C
Ověřit dostupnost
Značka: Baseus
219
Popis

Datový a nabíjecí kabel s konektory USB/Lightning. Přenos dat 480 Mb/s, technologie Power Delivery, výkon až 20W. Špičkové zpracování z nylonového opletení. Délka kabelu je 1 metr.

Další zboží z kategorie Kabely
Zebra adaptér k nabíječce pro

Originální příslušenství v podobě kabeláže k adaptéru značky Zebra (sn: PWR-BGA12V108W0WW).

674 Kč
PremiumCord Adaptér k DVB-T tuneru

Speciální adaptér určený pro připojení koaxiálního kabelu z antény do konektoru externí antény DVB-T tuneru. Konektory coaxial (IEC) typ samice – MCX – typ samec, délka 10 cm.

89 Kč
PremiumCord kabel USB4™ / Thunderbolt 3

Kvalitní kabel s certifikací USB-IF, snadná propojení, Plug and Play, oboustranné konektory s libovolnou orientací, prvotřídní zpracování, vysoká odolnost. Výkon 100W, napájení 20V/5A. Délka 80 cm.

479 Kč
AQ KVB050

Anténní koaxiální kabel se stíněním, úhlové konektory samec/samice pro připojení ve stísněných podmínkách, bílá barva, délka 5 m.

109 Kč
Další zboží značky Baseus
Baseus držák do auta Stable (do ventilační

Držák telefonu do mřížky ventilace. Kompatibilní s telefony o šířce až 120 mm. S gravitační svorkou. Upínací systém držení. Materiál ABS / silikon / hliník. Kvalitní povrchová úprava. Otvor pro kabel. Trojúhelníkový úchop.

389 Kč
BASEUS kabel audio Yiven Series

Zvukový adaptér s jednoduchou instalací typu Plug-and-Play. Odolná konstrukce, 3,5 m jack port. Délka kabelu 1,5 m.

179 Kč
Baseus držák do auta Metal Age Gravity II (uchycení

Gravitační držák Baseus je ideálním doplňkem pro náročné řidiče. Držák má montážní systém pro kulatý větrací otvor. Díky tomu jej snadno namontujete do auta a bude sedět lépe než s běžnými držáky. Tento držák se vyznačuje mechanickým připevňovacím mechanismem k rámu větracího otvoru. Je tedy extrémně odolný a velmi snadno se používá. Stačí položit telefon na panel a čelisti se automaticky sevřou optimální silou a efektivně udrží telefon ve stabilní poloze.

449 Kč
BASEUS kabel audio Yiven Series

Zvukový adaptér s jednoduchou instalací typu Plug-and-Play. Odolná konstrukce, 3,5 m jack port. Délka kabelu 1m, hmotnost 20 g.

159 Kč