Další zboží značky Baseus

Nabíjecí a datový kabel s konektory USB-C a Lightning, výkon 20 W. Délka 1 metr. Vyroben z odolného ABS plastu se zesílenými koncovkami. Pásek se suchým zipem pro pohodlné přenášení a skladování. Podpora Power Delivery.

189 Kč

Kvalitní USB nabíječka do auta je vybavena konektory USB-A a USB-C PD, umožňuje nabíjet až dvě zařízení současně. Podpora rychlého nabíjení (Power Delivery, Quick Charge, Huawei SCP + FCP, Samsung AFC, MTK). Maximální výkon 45W, displej s ukazatelem aktuálního nabíjecího napětí, zabudovaná ochrana proti přepětí, přehřátí a zkratu.

449 Kč

Datový a nabíjecí kabel s konektory USB-C a Lightning. Přenos dat 480 Mb/s, odolné kovové materiály. Délka kabelu 2 metry.

289 Kč
199 Kč

Datový a nabíjecí kabel s konektory USB-C a Lightning. Přenos dat 480 Mb/s, odolné kovové materiály. Délka kabelu 1 metr.

299 Kč

Sluchátka do uší Baseus Encok H17 Hledáte sluchátka, která vás nejenže zabaví poslechem vaší oblíbené hudby, ale umožní vést i hovory s vašimi blízkými? Sluchátka do uší Baseus Encok H17 ve stylovém bílém provedení vám přinesou čistý a bohatý zvuk, zajistí snadné připojení k telefonu pomocí 1,1 metru dlouhého kabelu s konektorem jack 3,5 mm a umožní vést hovory prostřednictvím kvalitního mikrofonu na kabelu. Čistý a silný zvuk Užijte si poslech vašich oblíbených skladeb s čistým a kvalitním zvukem. Ten produkují měniče o průměru 14 mm, díky kterým si užijete poslech na maximum. Díky frekvenční odezvě od 20 Hz do 20 000 Hz nabízí sluchátka celý rozsah tónů od těch nejnižších až po nejvyšší. Impedance 32 ohmů pak zajišťuje čistý zvuk bez otravného šumu. Kvalitní mikrofon Protože sluchátka Baseus slouží nejen k poslechu hudby, ale svoje místo si najdou i pro telefonáty, najdete na kabelu kvalitní mikrofon. Vysoce citlivý mikrofon přenese váš hlas s maximální čistotou a eliminací šumu, zásluhou čehož vám bude rozumět každé slovo. Pohodlné ovládání Veškerou obsluhu sluchátek zvládnete jednoduše pomocí praktického dálkového ovládání na kabelu. Pomocí něj můžete pohodlně přeskakovat skladby, pozastavovat je, nastavovat hlasitost a přijímat hovory, aniž byste z kapsy museli vytahovat svůj mobilní telefon.

259 Kč

Rychlonabíjecí adaptér USB-C PD QC4.0 30W. Kompaktní rozměry. Ohnivzdorné materiály. Bezpečné nabíjení. Optimalizuje výkon pro každé zařízení. Podporuje Power Delivery 30W, 27W, Quick Charge 4. 0, PPS. Technologie GaN3. Vyroben z PC. Napětí 100-240 V. Frekvence 50–60 Hz. Rozměry 38,4 × 30,5 × 29 mm. Hmotnost 43 g.

499 Kč

Napájecí/datový kabel, USB typ-A na typ-C, podpora napájení do až 100 W, rychlost přenosu dat až 480 Mb/s, inteligentní rozpoznání připojeného zařízení, nízká úroveň zahřívání při nabíjení, konektory z hliníkové slitiny s křišťálovým designem na spodní straně, opletený kabel s délkou 1,2 m; rychlé nabíjení nad 18W pro Huawei a Honor zařízení.

219 Kč