IT Polášek
Nejnovější zboží

Čelovka CEL-TEC HL1200 Twin, nabíjecí

Nabíjecí čelová svítilna CEL-TEC HL1200 Twin Čelová svítilna od značky CEL-TEC je díky malé váze a vysoké voděodolnosti ideální světelný zdroj pro všechny vaše oblíbené činnosti. Se dvěma LED a nastavitelnému osvětlení až 1200 lm si navíc můžete upravit míru svitu podle svých potřeb. Odolná svítilna pro každou příležitost Se svou nízkou hmotností (158 g vč baterie) a tříbodovým popruhem na hlavu s reflexními prvky najde snadné využití při sportu, turistice nebo práci. Nezastaví vás žádné počasí. Hliníková konstrukce s vodotěsným krytím IP67 ochrání zařízení před prachem a vodou. Dokonce vydrží i nechtěné ponoření do 30 min v hloubce 1 m. Díky užitečnému magnetu ji můžete připnout na jakýkoliv kovový povrch. Úžasný výkon až 1200 lm S dvojicí diod (20 W) má svítilna široké světelné možnosti. Výdrž je dána světelným výkonem, který lze snadno nastavit. Při nízkém (60 lm) to je 26 hodin, při nejvyšším (1200 lm) zhruba 2,5 hodiny. Vyjímatelný nabíjecí článek typu 18650 lze snadno nabít pomocí MicroUSB konektoru nebo externího nabíjecího zařízení. Stav nabití baterie vám označí jednoduchý LED indikátor pod hlavním vypínačem svítilny.

689 Kč

LED čelovka Emos P3541, 380 lm, Li-Pol 1200 mAh, nabíjecí

LED čelovka Pořiďte si praktického pomocníka v podobě nabíjecí LED čelovky P3541 od společnosti Emos. S maximálním světelným tokem 380 lm a čtyřmi režimy svícení vám poskytne příjemné osvětlení při práci, večerním běhu nebo jen při procházce přírodou. Disponuje pohybovým senzorem pro snadné zapínání světla pouhým mávnutím ruky a s krytím IP43 je odolná vůči dešti. Energii jí poskytuje nabíjecí baterie o kapacitě 1200 mAh.

569 Kč

Dětská čelovka Ledlenser KIDLED4R Rainbow

Dětská čelovka Ledlenser KIDLED4R Krásná dětská čelovka z dílny ceněného výrobce Ledlenser se nechlubí jen lákavým zevnějškem, ale i dostatečným osvětlením, navíc okořeněným o působivé efekty. Čelenka se navíc snadno přizpůsobí každé hlavě a slibuje tak pohodlné nošení po celou dobu provozu, který je díky dobíjecí baterii neméně působivý. Barevné světlo Čelovka snadno osvítí večerní čtení ve stanu i noční bojovku, ale dokáže vykouzlit i krásné barevné prostředí například na nějaké dětské oslavě. Disponuji totiž třemi barvami světla, přičemž kromě bílé se mžete těšit i na modrou a červenou, a také režimem blikání. Vše je navíc snadno ovladatelné pomocí tlačítek na těle čelovky. Pohodlné nošení Svítilna je zasazena na pohodlné látkové čelence, ze které se dá v případě potřeby kdykoliv vyjmout a pomocí kovového klipu připnout třeba na batoh nebo na oblečení. Čelenka se navíc velmi snadno stáhne, takže se přizpůsobí každé dětské hlavě. A pokud by hrozilo nebezpečí a čelovka se někde zasekla, čelenka se pod tlakem sama rozepne. Dlouhá výdrž Velkou výhodou je i dlouhá výdrž, která dokáže děti bavit nebo jim svítit na cestu až 18 hodin při nízké spotřebě. I při vyšší jsou to však stále krásné dvě hodiny. A po vybití baterie se nemusíte shánět po náhradní, ale stačí ji dobít z jakéhokoliv USB konektoru nebo síťového adaptéru. Nastavit můžete i funkci automatického vypnutí po 20 minutách a tak výdrž prodloužit.

550 Kč

Kapesní svítilna Ledlenser K4R, gray

Kapesní svítilna Ledlenser K4R Kompaktní kapesní svítilna Ledlenser K4R v šedé barvě se stane vašim nenahraditelným pomocníkem při stanování, domácích pracích i outdoorových aktivitách. Se svým výkonem až 12 lm dokáže i v naprosté tmě osvítit prostor před vámi v dosahu až 30 metrů a její 180mAh vestavěná baterie nabízí výdrž až 3,5 hodiny na jedno nabití. Odolný a kompaktní společník K tomu, aby se svítilna Ledlenser stala vašim věrným společníkem na každé cestě, ji předurčuje nejen její extrémně kompaktní tělo s hmotností pouhých 20 gramů. Díky certifikátu odolnosti IPX2 je svítilna odolná proti vodě, díky čemuž ji můžete bez obav z jejího poškození používat i dešti.

490 Kč

Dětská čelovka Ledlenser KIDLED2 Dino

Dětská čelovka Ledlenser KIDLED2 Krásná dětská čelovka z dílny ceněného výrobce Ledlenser se nechlubí jen lákavým zevnějškem, ale i dostatečným osvětlením, navíc okořeněným o působivé efekty. Čelenka se navíc snadno přizpůsobí každé hlavě a slibuje tak pohodlné nošení po celou dobu provozu, který je díky dobíjecí baterii neméně působivý. Barevné světlo Čelovka snadno osvítí večerní čtení ve stanu i noční bojovku, ale dokáže vykouzlit i krásné barevné prostředí například na nějaké dětské oslavě. Disponuji totiž třemi barvami světla, přičemž kromě bílé se mžete těšit i na modrou a červenou, a také režimem blikání. Vše je navíc snadno ovladatelné pomocí tlačítek na těle čelovky. Pohodlné nošení Svítilna je zasazena na pohodlné látkové čelence, ze které se dá v případě potřeby kdykoliv vyjmout a pomocí kovového klipu připnout třeba na batoh nebo na oblečení. Čelenka se navíc velmi snadno stáhne, takže se přizpůsobí každé dětské hlavě. A pokud by hrozilo nebezpečí a čelovka se někde zasekla, čelenka se pod tlakem sama rozepne. Dlouhá výdrž Velkou výhodou je i dlouhá výdrž, která dokáže děti bavit nebo jim svítit na cestu až 20 hodin s dosvitem do dvou metrů. I při té nejvyšší s dosvitem do metrů devíti jsou to však stále krásná hodina a půl. Nastavit můžete i funkci automatického vypnutí po 20 minutách a tak výdrž prodloužit. K napájení vám navíc postačí jediná AAA baterie. Odolná konstrukce Při kempování si člověk nikdy nemůže být jistý, jaké prostředí a hlavně počasí ho zastihne. Proto se čelovka může pochlubit certifikovanou ochranou se stupněm krytí IP44. To v praxi znamená odolnost vůči prachu a stříkající vodě, tedy i dešti, případně potu. Ať už vás tak nohy zavedou kamkoliv, čelovka Ledlenser vás ani vaše děti nezradí.

390 Kč

Kapesní svítilna Ledlenser K6R, safety gray

Kapesní svítilna Ledlenser K6R Safety Kompaktní kapesní svítilna Ledlenser K6R Safety v šedé barvě se stane vašim nenahraditelným ochráncem a pomocníkem při stanování, domácích pracích i outdoorových aktivitách. Se svým výkonem až 400 lumenů dokáže i v naprosté tmě osvítit prostor před vámi v dosahu až 80 metrů, její 400mAh vestavěná baterie nabízí výdrž až 8 hodin na jedno nabití a díky osobnímu alarmu si můžete v případě nouze přivolat pomoc. Odolný a kompaktní společník K tomu, aby se svítilna Ledlenser stala vašim věrným společníkem na každé cestě, ji předurčuje nejen její extrémně kompaktní tělo s hmotností pouhých 32 gramů a praktická šňůrka pro připevnění na klíče nebo batoh. Díky certifikátu odolnosti IPX2 je svítilna odolná proti vodě, díky čemuž ji můžete bez obav z jejího poškození používat i dešti.

579 Kč

Ruční svítilna Ledlenser P7R Core

Ruční svítilna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě inovativní ruční svítilny P7R Core od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné světlo, jež zcela jistě oceníte při procházce v přírodě nebo i při jakékoliv náročnější práci. Disponuje čtyřmi režimy svícení s možností plynulého stmívání a funkcí zaostřování světelného paprsku. S krytím IP68 je naprosto vhodná i do náročnějších podmínek. Ruční svítilně Ledlenser P7R Core s maximálním světelným tokem 1400 lm a dosvitem až 300 m poskytuje energii baterie o kapacitě 4800 mAh a potěší i prodloužená sedmiletá záruka.

2 449 Kč

Čelovka Ledlenser H5 Core

Čelovka Ledlenser H5 Core Vynikající čelovka z dílny ceněného výrobce Ledlenser dokáže osvítit velkou plochu úpřed vámi nebo naopak zaostřit do velké dálky. Zkrátka podle toho jak potřebujete, a to navíc v reálném čase plynulým pohybem. Zároveň vydrží svítit klidně celý den bez nutnosti vyměnit baterie a můžete s ní klidně i do deště, prachu nebo pod vodu. Plynulé ostření Asi největším tahákem svítilny je její technologie Advanced Focus systém, která umožní plynulé ostření světelného kužele otáčením hlavy svítilny a také stmívání světelného toku mezi 15 – 350 lm pomocí otočného kolečka. Dokonale si tak upravíte světelný kužel přesně podle potřeby. Hlavici navíc můžete naklopit v úhlu až 160° takže si snadno upravíte zda chcete svítit před sebe nebo pod nohy, aniž byste museli sklápět hlavu. Maximální výdrž Čelovka vás nezradí ani v nouzi, nehledě na to, zda vás ohrožuje nedostatek náhradních baterií či nehostinné prostředí. Maximální výdrž totiž slibují jak baterie, které jsou ochotné svítilnu nechat svítit klidně i dvacet hodin, tak i odolná konstrukce se stupněm krytí IP67. To v praxi znamená ochranu proti prachu i vodě a to dokonce při ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru. Se svítilnou Ledlenser vás tak nemá co překvapit.

1 390 Kč

Čelovka Ledlenser H7R Core

Čelovka Ledlenser H7R Core Vynikající čelovka z dílny ceněného výrobce Ledlenser dokáže osvítit velkou plochu úpřed vámi nebo naopak zaostřit do velké dálky. Zkrátka podle toho jak potřebujete, a to navíc v reálném čase plynulým pohybem. Zároveň vydrží svítit několik dní v kuse bez nutnosti dobíjet baterii a můžete s ní klidně i do deště, prachu nebo pod vodu. Plynulé ostření Asi největším tahákem svítilny je její technologie Advanced Focus systém, která umožní plynulé ostření světelného kužele otáčením hlavy svítilny a také stmívání světelného toku mezi 15 – 1000 lm pomocí otočného kolečka. Dokonale si tak upravíte světelný kužel přesně podle potřeby. Hlavici navíc můžete naklopit v úhlu až 130° takže si snadno upravíte, zda chcete svítit před sebe nebo pod nohy, aniž byste museli sklápět hlavu. Maximální výdrž Čelovka vás nezradí ani v nouzi, nehledě na to, zda vás ohrožuje nepřítomnost elektrické sítě či nehostinné prostředí. Maximální výdrž totiž slibuje jak dobíjecí baterie, která je schopná svítilnu nechat svítit klidně i 65 hodin, tak i odolná konstrukce se stupněm krytí IP67. To v praxi znamená ochranu proti prachu i vodě a to dokonce při ponoření na 30 minut do hloubky jednoho metru. Se svítilnou Ledlenser vás tak nemá co překvapit.

2 339 Kč

Ruční svítilna Ledlenser P5 Core

Ruční svítilna Ledlenser P5 Core Hledáte kompaktní a snadno přenosnou baterku vhodnou na cesty, která zvládne i používání v náročném prostředí? Kompaktní svítilna Ledlenser P5 Core s hmotností pouhých 83 gramů zaujme intuitivním ovládáním pomocí spínače v koncové části, odolným krytím IP44 vhodným do náročnějších podmínek nebo šňůrkou pro snadné připevnění na ruku Stvořena do náročných podmínek Se svými kompaktními rozměry a šňůrkou na ruku je baterka P5 Core jako stvořena na cesty. Díky odolnému provedení IP44 zvládá náročnější podmínky i pád z výšky až 2 metrů. Pomocí technologie Advanced Focus System zajišťuje rychlé zaostřování světelného kužele a potěší prodlouženou sedmiletou zárukou.

1 190 Kč

Lucerna Ledlenser ML4 Core, warm lights

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kompaktní lucerny ML4 Core Warm Light od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné teplé světlo, jež zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při práci. Disponuje čtyřmi režimy svícení, červeným světlem a karabinou pro bezpečné připnutí k opasku či k batohu. Lucerně ML4 Core Warm Light s maximálním světelným tokem 300 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 750 mAh, přičemž v případě nutnosti můžete využít i obyčejnou AA baterii jako záložní zdroj energie.

899 Kč

Lucerna Ledlenser ML4 Core

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kompaktní lucerny ML4 Core od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné studené světlo, jež zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při práci. Disponuje čtyřmi režimy svícení, červeným světlem a karabinou pro bezpečné připnutí k opasku či k batohu. Lucerně ML4 Core s maximálním světelným tokem 300 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 750 mAh, přičemž v případě nutnosti můžete využít i obyčejnou AA baterii jako záložní zdroj energie.

1 031 Kč

Lucerna Ledlenser ML6

Lucerna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě lucerny ML6 od společnosti Ledlenser. Poskytuje příjemné studené světlo bez oslnění v kombinaci s maximální úsporou energie, což zcela jistě oceníte při turistice, campingu, rybaření nebo také při večerní práci. Disponuje třemi režimy svícení s možností plynulého stmívání a červeným světlem. Lucerně ML6 s maximálním světelným tokem o hodnotě 750 lm poskytuje energii baterie o kapacitě 11,52 Wh, přičemž poslouží i jako powerbanka.

1 971 Kč

Čelovka Ledlenser MH4, černo černá

Čelovka Pořiďte si praktického pomocníka v podobě čelovky Ledlenser MH4 v elegantní černé barvě. Poskytne vám příjemné světlo, jež zcela jistě oceníte při práci, večerním běhu či procházce. Disponuje funkcí zaostřování světelného paprsku, červeným světlem a klipem pro bezpečné připnutí na oblečení, opasek či na batoh. Ovládání je naprosto jednoduché a zvládnete jej pohodlně jednou rukou. Čelovce Ledlenser MH4 se světelným tokem 400 lm a dosvitem až 180 m poskytuje energii baterie o kapacitě 2,77 Wh.

1 064 Kč

Čelovka CEL-TEC AL 500 COB, nabíjecí, úhlová

Nabíjecí čelová svítilna CEL-TEC AL 500 COB Čelová svítilna od značky CEL-TEC je s několika způsoby upevnění, vysoké odolnosti a krytí IPX4 ideální světelný zdroj pro vaše oblíbené aktivity. Se dvěma LED pro bodový a prostorový svit a vyměnitelné baterii může být neocenitelným společníkem v přírodě, ale i při práci. Mnoho způsobů upevnění Elegantní svítilna má díky hliníkovému povrchu vysokou odolnost proti nárazu (vydrží pád až z 1 m) a krytí IPX4 ji chrání před poškozením deštěm. Je tak ideální společník pro sport i turistiku. S pomocí několika způsobů upevnění si ji můžete snadno umístit, kam potřebujete. S odnímatelným klipem skvěle padne k vašemu oděvu, držá​k s popruhem ji přemění na užitečnou čelovku s nastavitelným úhlem světla a s jednoduchým magnetem ji připevníte na jakoukoliv kovovou plochu. Dva druhy užitečných LED Se dvěma typy LED má čelovka široké využití. Bodová je ideální pro dálkové osvětlení, COB LED přijde vhod, když potřebujete velký světelný rozptyl (například na pracovním stole). Může svítit jak čirým tak červeným světlem. Výdrž svítilny je dána výkonem, který lze snadno nastavit pomocí tlačítka. Se zapnutou bodovou LED vydrží 5 hodin (při vysokém výkonu 1,5 h), u COB LED je to až 10 hodin (při vysokém výkonu 3 h). Poté lze vyměnitelnou baterii Li-ion typu 16340 jednoduše nabít bodově pomocí magnetu.

522 Kč

Ruční svítilna WG5, Little Classic 3, černá

Ruční svítilna Winner Group WG5, Little Classic 3, černá Elegantní svítilna od společnosti Winner Group díky svému ergonomickému tvaru pohodlně padne do ruky, a bude tak vždy připravena k použití. Přijde vhod doma i venku. Pohodlně si přisvítíte při nečekaných opravách vašich zařízení nebo rybaření. Krytí IPX4 jí zajišťuje odolnost proti stříkající vodě. Perfektní světlo o svítivosti 100 lm jí dodává LED s technologií XPE. K fungování je zapotřebí je 1 baterie AA (není součástí balení).

229 Kč

Ruční svítilna WG3, Classic 1, černá

Ruční svítilna WG3, Little Classic 1, černá Elegantní svítilna od společnosti Winner Group díky svému ergonomickému tvaru pohodlně padne do ruky, a bude tak vždy připravena k použití. Přijde vhod doma i venku. Pohodlně si přisvítíte při nečekaných opravách vašich zařízení nebo rybaření. Perfektní světlo jí dodává LED s technologií CREE XHP50.

899 Kč

Ruční svítilna Emos P4702, LED, 3x AAA, fokus

LED ruční nárazuvzdorná svítilna Praktická nárazuvzdorná LED svítilna P4702 od společnosti Emos je ideálním společníkem na kempování či na chatu, kde poslouží jako spolehlivý zdroj světla při nočních procházkách, ale skvěle se hodí i domů, kde přijde vhod při výpadku proudu. Kvalitní konstrukce Svítilna je vyrobena z kvalitního plastu, což ji poskytuje skvělou odolnost a vynikající výdrž. Stupeň krytí IP43 navíc slibuje i odolnost vůči vodě a prachu, takže nemusíte mít strach vzít baterii do terénu či do deště. Silné světlo Svítilna je osazena 3W LED světlem, které poskytuje světelnost až 75 lm. Navíc je vybavena autofokusem což v praxi znamená opravdu dlouhý dosvit škálovatelný mezi 45 až 125 metry. K napájení slouží trojojice mikrotužkových AAA baterií, které udrží svítilnu v provozu dlouhých 15 hodin.

119 Kč

Svítilna CEL-TEC FLZA-375 Apollo, celohliníková

Nabíjecí LED svítilna CEL-TEC FLZA-375 APOLLO Svítilna od značky CEL-TEC je díky odolnému hliníkovému tělu, vysoké výdrži baterie a několika způsoby upnutí dobrou volbou pro použití doma i venku. LED o výkonu 5 W dosvítí až na vzdálenost 230 m a s 2 přepínatelnými režimy a nastavitelným světelným kuželem, si můžete vaše světlo snadno uzpůsobit situaci. Nastavitelný světelný kužel Svítilna z kvalitního a odolného hliníku má praktickou sponu na připojení k opasku a užitečný magnet pro snadné připnutí na kovové plochy. Hodí se jak pro domácí činnosti, tak skrze užitečné těsnící gumičky i k těm venkovním. Navíc důmyslná čočka před LED rovnoměrně rozptyluje světlo a s pomocí otočné hlavy se závitem lze nastavit (fokusovat) světelný kužel na šířku, která vám zrovna vyhovuje. Můžete tak snadno osvětlit velkou plochu nebo si jen bodově posvítit na určité místo. Dva světelné výkony Světelný zdroj tvoří 5W LED XPG2 CREE R5 o výkonu 375 lm, kterou si posvítíte na plochy ve vzdálenosti až 230 m. Při tomto světelném výkonu vydrží baterie 4,5 hodiny. Pokud budete chtít energii spíše ušetřit, lze přepnout na nižší výkon o hodnotě 130 lm, který vám dá až 15 hodin svitu. Baterie Li-ion typu 18650 s kapacitou 2600 mAh lze pak snadno znovu nabít pomocí micro USB konektoru na těle svítilny. Navíc má i klasický USB konektor, který přijde vhod, když potřebujete neočekávaně dobít svůj mobil. Ze svítilny se tak stane užitečná powerbanka.

999 Kč

Čelovka Klarus HR1 Pro Black, nabíjecí

Nabíjecí čelová svítilna Klarus HR1 Pro Black Čelovka černé barvy od značky Klarus je díky nízké hmotnosti, vysoké výdrži baterie a voděodolnosti IPX6 ideální volbou pro vaše sportovní aktivity. Díky třem typům LED (bodové, širokoúhlé a červené) a nastavitelnému výkonu si její svit můžete upravit dle potřeb a situace, což vám zajistí univerzální použití. Téměř nic neváží Díky elastickému jednodílnému popruhu HR1 a tenkému 18mm tělu padne čelovka na vaši hlavu jako ulitá. S vahou pouhých 94 g ji téměř nepocítíte, takže se stane přirozeným společníkem při vašich sportovních výkonech. Navíc, pomocí vodotěsného krytí IPX6 se nemusíte obávat poškození od stříkající vody a deště, tudíž vás nezastaví ani nepříznivé počasí. Velký světelný rozsah S pomocí tří typů diod má svítilna široké využití. Bodová LED je ideální pro dálkové osvětlení, širokoúhlá přijde vhod, když potřebujete velký světelný rozptyl a červená je vhodná na blízké použití. Výdrž svítilny je dána výkonem, který lze snadno nastavit. Při nízkém (30 lm) to je až 20 hodin, při nejvyšším (400 lm) zhruba 2,5 hodiny. Vyjímatelnou baterii lze pak snadno nabít pomocí MicroUSB kabelu, případně posílit její výdrž skrze power banku.

932 Kč

LED čelovka GP Discovery CH42, 110 lm

LED čelovka GP Discovery CH42 Jedinečná designová LED čelovka je určená nejen do přírody, ale hodí se i do města. Díky svému jedinečnému barevnému designu skvěle vypadá a díky ultralehké konstrukci se snadno nosí. S ochranou IP43 navíc odolá dešti, takže můžete kempovat či běhat i v nepříznivém počasí. Světelné režimy U LED světla na vás čekají 3 různé intenzity svícení 100 %, 65 % a 40 %, takže se můžete přizpůsobit aktuální situaci. Dvojice LED pak dovolí vybrat mezi úzkým a intenzivním kuželem světla, který svítí dobře do dálky nebo kuželem širokým, který naopak osvítí větší prostor okolo vás. Režim blikání na vás lépe upozorní, například na silnici. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 15 hodin na nižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice malých AAA baterií, které jsou pro vás připraveny v balení. Využít však samozřejmě můžete například i dobíjecí NiMH. Odolnost proti vodě Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IP43, což v praxi znamená odolnost proti stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za nepříznivého počasí. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru. Ideální pro sport S hmotností pouhých 65 g je čelovka ideální na noční procházky či běhání nebo pro děti, kterým nebude padat z hlavy a bude jim pohodlně sedět. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. V plném zápřahu pak přijde vhod i jednoduché ovládání.

289 Kč

LED pracovní čelovka GP Discovery CHW53, 280 lm

LED čelovka GP Discovery CHW53 Výkonná pracovní čelovka od společnosti GP je určená všem lidem, kteří ocení kromě kvalitního osvětlení i nadstandardní odolnost a robustnější konstrukci schopnou vydržet mimo jiné i pád z pěti metrů. Stále si je však schopná udržet nízkou váhu, čímž vám zajistí pohodlné nošení. S ochranou IPX5 navíc odolá stříkající vodě či dešti, takže můžete pracovat i ve vlhkém prostředí či za nepříznivého počasí. Pracovní prostředí Čelovka je přizpůsobena zejména do pracovních prostor se ztíženými podmínkami, kde potřebujete dobře vidět a zároveň mít prázdné ruce. Už na první pohled je vidět, že její konstrukce je robustnější a vydrží tak mnohem hrubší zacházení, pády a nevadí jí prach ani voda. Snadno se také připevní na pracovní helmu a zaprášený popruh lze po celém dni jednoduše sundat a vyprat. Vysoký výkon U LED světla na vás čekají 4 různé intenzity svícení 100 %, 50 %, 20 % a 12 % pro případ, že potřebujete co nejvíce šetřit baterii. Dvojice LED pak dovolí vybrat mezi úzkým, intenzivním kuželem světla, který svítí dobře do dálky nebo kuželem širokým, který naopak osvítí větší prostor okolo vás. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. Světelné režimy Pokud si chcete zachovat viditelnost v noci a navíc máte strach, abyste nebudili ostatní, využijete integrované červené LED světlo. Režim blikání pro bílé i červené světlo na vás pak lépe upozorní, například při pohybu na silnici, kde přijdou vhod i reflexní prvky na pásku čelovky. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 25 hodin na nižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice malých AAA baterií, které jsou pro vás předem připraveny v balení. Využít však samozřejmě můžete například i dobíjecí NiMH. Vynikající odolnost Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IPX5, což v praxi znamená odolnost proti stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za nepříznivého počasí. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru.

529 Kč

Ruční kovová svítilna Emos P3894, LED, 3xAAA

COB LED ruční kovová svítilna Praktická nárazuvzdorná COB LED svítilna P3894 od společnosti Emos je ideálním společníkem na kempování či na chatu, kde poslouží jako spolehlivý zdroj světla při nočních procházkách, ale skvěle se hodí i domů, kde přijde vhod při výpadku proudu. Kvalitní konstrukce Svítilna je vyrobena z kvalitního nárazuvzdorného kovu, což ji poskytuje skvělou odolnost a vynikající výdrž. Navíc slibuje i odolnost vůči vodě a prachu, takže nemusíte mít strach vzít baterii do terénu či do deště. Silné světlo Svítilna je osazena 3W COB LED světlem, které poskytuje světelnost až 100 lm, což v praxi znamená opravdu dlouhý dosvit 15 metrů. K napájení slouží trojojice mikrotužkových AAA baterií, které udrží svítilnu v provozu dlouhých 35 hodin.

59 Kč

Svítilna na klíče Varta, nezničitelná, LED, 3W

Odolná proti pádu z výšky až 9m Voděodolná 3 roky záruka Mimořádně robustní svítilna VARTA LED 5 mm Indestructible Key Light se vyznačuje odolností proti pádu z výšky až 9 metrů a odolností proti vodě. Součástí svítilny, kterou lze využít jako přívěsek na klíče, je gumová hlava a koncová krytka odolná proti pádu a zátěži. Bílé 5 mm LED osvětlení vyzařuje kvalitnější světelné paprsky. Maximální výdrž baterie je 3,5 hodiny.

149 Kč

LED baterka AQ ATL110, dobíjecí, bílá

LED svítilna LED svítilna Alecto AQ ATL110 v elegantním bílém provedení vám nabízí dvojí využití. Dokonale poslouží jako ruční svítilna s provozní dobou až dvě hodiny nebo při nepřetržitém připojení k elektrické síti ji můžete využít jako noční světlo. Disponuje totiž světelným senzorem, který při setmění svítilnu automaticky rozsvítí. Intenzitu světla si budete moct také vždy jednoduše nastavit dle své aktuální potřeby.

649 Kč

LED baterka AQ ATL110ZT, dobíjecí, černá

LED svítilna LED svítilna Alecto AQ ATL110ZT v elegantním černém provedení vám nabízí dvojí využití. Dokonale poslouží jako ruční svítilna s provozní dobou až dvě hodiny nebo při nepřetržitém připojení k elektrické síti ji můžete využít jako noční světlo. Disponuje totiž světelným senzorem, který při setmění svítilnu automaticky rozsvítí. Intenzitu světla si budete moct také vždy jednoduše nastavit dle své aktuální potřeby.

599 Kč

Ruční svítilna WG4, Little Classic 2, černá

Ruční svítilna WG4, Little Classic 2, černá Elegantní svítilna od společnosti Winner Group díky svému ergonomickému tvaru pohodlně padne do ruky, a bude tak vždy připravena k použití. Přijde vhod doma i venku. Pohodlně si přisvítíte při nečekaných opravách vašich zařízení nebo rybaření. Krytí IPX4 jí zajišťuje odolnost proti stříkající vodě. Perfektní světlo o svítivosti 300 lm jí dodává LED s technologií XMLT6. K fungování je zapotřebí je 3 baterie AAA (nejsou součástí balení).

299 Kč

LED pracovní čelovka GP Discovery CHW54, 375 lm

LED čelovka GP Discovery CHW54 Výkonná pracovní čelovka od společnosti GP je určená všem lidem, kteří ocení kromě kvalitního osvětlení i nadstandardní odolnost a robustnější konstrukci schopnou vydržet mimo jiné i pád z pěti metrů. Stále si je však schopná udržet nízkou váhu, čímž vám zajistí pohodlné nošení. S ochranou IPX5 navíc odolá stříkající vodě či dešti, takže můžete pracovat i ve vlhkém prostředí či za nepříznivého počasí. Pracovní prostředí Čelovka je přizpůsobena zejména do pracovních prostor se ztíženými podmínkami, kde potřebujete dobře vidět a zároveň mít prázdné ruce. Už na první pohled je vidět, že její konstrukce je robustnější a vydrží tak mnohem hrubší zacházení, pády a nevadí jí prach ani voda. Snadno se také připevní na pracovní helmu a zaprášený popruh lze po celém dni jednoduše sundat a vyprat. Vysoký výkon U LED světla na vás čekají 4 různé intenzity svícení 100 %, 50 %, 20 % a 12 % pro případ, že potřebujete co nejvíce šetřit baterii. Dvojice LED pak dovolí vybrat mezi úzkým, intenzivním kuželem světla, který svítí dobře do dálky nebo kuželem širokým, který naopak osvítí větší prostor okolo vás. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. Světelné režimy Kromě důkladného svícení využijete například i režim blikání, jenž na vás pak lépe upozorní, například při pohybu na silnici. V takovém případě přijdou vhod i reflexní prvky na pásku čelovky. Vybírání mez i světelnými režimy obstará intuitivní a snadno dostupná dvojice tlačítek anebo ještě pohodlnější pohybový senzor, kterému stačí pro změnu světla před čelovkou zamávat rukou. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 25 hodin na nižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice malých AAA baterií, které jsou pro vás předem připraveny v balení. Využít však samozřejmě můžete například i dobíjecí NiMH. Vynikající odolnost Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IPX5, což v praxi znamená odolnost proti stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za nepříznivého počasí. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru.

559 Kč

Čelovka Peacock 2210, 3W, COB, LED, 3xAAA

Praktická svítilna Široký kruh jasného ostrého světla vychází z celé plochy LED COB Režimy: 100% jasné bílé světlo 80lm, 50% úsporné světlo 50lm, výrazné blikání Odolná vůči vlhkosti Svítilna vhodná především pro montáže, cyklistiku, sport, práci ve tmě Výklopný držák Vytvořena pro maximální odolnost

121 Kč

LED přední + zadní svítilna na kolo Emos P3923, nabíjecí

Přední a zadní světlo na kolo Ať už jezdíte na kole pravidelně nebo jen zřídkakdy, světla jsou důležitým vybavením každého cyklisty. Se sadou předního a zadního světla P3923 od společnosti Emos se vydáte vstříc bezpečné jízdě. Přední světlo s dosvitem až 35 metrů vám na cesty poskytne dostatek světla a zadní světlo se postará, abyste byli maximálně viditelní i v té nejtemnější tmě. Světla jsou dobíjecí pomocí přiloženého micro USB-B kabelu a v balení naleznete také držáky pro snadné uchycení na kolo.

380 Kč

LED ruční svítilna GP Discovery C31X, 100 lm

Ruční svítilna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kompaktní ruční svítilny GP Discovery C31X. Ve dvou režimech poskytuje příjemné osvětlení, jež zcela jistě oceníte například při práci nebo při procházce v přírodě. Disponuje odolným hliníkovým tělem a s krytím IPX4 je odolná i vůči dešti. Ruční svítilně GP Discovery C31X se světelným tokem 100 lm a dosvitem až na vzdálenost 75 metrů energii dodává jedna AA baterie, která není součástí balení.

319 Kč

Běžecká svítidlo CEL-TEC RL350 Runner

Běžecké svítidlo CEL-TEC RL350 Milujete běhání a nechcete, aby vám tréninky překazila tma? S běžeckou hrudní svítilnou CEL-TEC RL350 si zajistíte kvalitní osvětlení cesty před vámi i v naprosté tmě díky výkonu 350 lumenů, zásluhou baterie o kapacitě 2200 mAh svítilna vydrží provozu až 5,5 hodiny na jedno nabití a reflexní prvky zajišťují ve spojení se zadním červeným světlem maximální bezpečí běžce. Kvalitní osvícení běžecké trasy Běžecká svítilna CEL-TEC RL350 se stane ideálním společníkem každého nadšeného běžce. Díky svým popruhům pro umístění na hruď vám při běhu nebude nikterak překážet a přitom poskytuje dostatečný výkon 350 lumenů pro kvalitní osvícení vaší běžecké trasy, s možností přepnutí na nižší svit o 175 lumenech. Bezpečnější běhání Svítilnu je dle potřeb možné naklonit o 90 °, zatímco malý převis na jejím vršku zabraňuje oslnění běžce. Pro bezpečí při běhu nebo chůzi po komunikacích je svítilna vybavena reflexními prvky a zadním bezpečnostním červeným světlem s 8 LED diodami. Díky velké 2200mAh baterii navíc v provozu vydrží až 5,5 hodiny na jedno nabití.

545 Kč

LED čelovka Forever Light HAPPY-CEL-04, 135lm

LED čelovka Forever Light Basic Tma už vám vaše aktivity nepřekazí. Užijte si noční výpravy do přírody, jízdu na kole, běh, kempování nebo například opravu auta s čelovou svítilnou Forever Light Basic IP64. Pohodlná LED čelovka s nastavitelnou čelenkou a nízkou hmotností pro pohodlné nošení, vám dopřeje kvalitní osvětlení i v naprosté tmě. Osvětlení dle vašich potřeb Nepřerušujte svoje aktivity kvůli tmě. LED čelovka Forever se díky svým 4 provozním režimům v podobě 100% jasu, 50% jasu, blesku a SOS, včetně možnosti nastavení úhlu světla, dokonale přizpůsobení vašim potřebám. Svítilna je napájena 3 x AAA bateriemi a disponuje stupněm krytí IP64, díky čemuž přežije i v dešti nebo sněhu.

129 Kč

LED čelovka WG2 se zadním výstražným světlem

LED čelovka WG2 Multifunkční čelovka od Winner Group přirozeně a pevně usedne na vaši hlavu. Přijde tedy vhod při jakékoliv noční aktivitě. Ať už budete stanovat, rybařit nebo si zatoužíte přečíst pár řádků své oblíbené knihy před spaním, vždy bude připravena k použití. Sviťte si dle potřeby Přirozené používání zajišťuje několik typů osvícení, které čelovka WG2 nabízí. Ve přední části se nachází intenzivní bílé LED, které vám ukáží vaši cestu před vám. A abyste i při nejtemnější noci byli v absolutním bezpečí, je na zadní straně opatřena výrazným červeným světlem. Voděodolné krytí Krytí IPX4 pak garantuje ochranu proti vodě i dešti, takže vám pohodlně ukáže směr i v prudkém lijáku. To z ní dělá opravdu skvělého společníka i při extrémnějších výpravách do přírody. Dá se pohodlně nabíjet, takže si nemusíte dělat starosti, zda budete mít náhradní baterky.

335 Kč

Čelovka Ledlenser NEO1R, černo šedá

Ultralehká čelovka Ledlenser NEO1R Vynikající čelovka od výrobce Ledlenser je určená zejména pro sportovce, kterým dokáže dodat nejen dostatek osvětleného prostoru, ale i vynikající výdrž a ergonomický design pro pevné uchycení a zároveň pohodlné nošení. Maximální osvětlení Čelovka je osazena extrémně výkonnými LED zdroji světla, které se navzájem doplňují a dokážou tak podle potřeby osvítit celý široký prostor před vámi, Nejvyšší přitom září o síle 250 lm dosvítí až do vzdálenosti 80 metrů. Díky výklopné konstrukci si pak můžete pohodlně celou cestu svítit i pod nohy a přídavné červené světlo využijete jako signální nebo pro neoslňující noční osvětlení. Pohodlné nošení Základem pro pohodlné nošení je zejména nízká váha a ergonomická konstrukce, díky čemuž bude pevně sedět a zároveň nikde tlačit i při sportovních aktivitách. Nastavitelná čelenka má navíc po obvodu reflexní prvky, aby vás bylo dobře vidět i z úhlu. Dlouhá výdrž Další výhodou je i neutuchající výdrž, kterou obstará dobíjecí baterie s vysokou kapacitou. Podle režimu je pak schopna vydržet třeba 3 hodiny na středním výkonu nebo až 15 h na nízkém. Nabíjení vám navíc usnadní magnetický konektor. Odolná konstrukce V neposlední řadě se svítilna chlubí i mimořádně odolnou konstrukcí ozdobenou certifikovanou ochranou IP67. Tedy odolností proti prachu, vodě i ponoření. Nemůže vás tak zaskočit prašný terén, nenadálý déšť nebo skok do vody.

1 029 Kč

Čelovka CEL-TEC HL1000, nabíjecí

Nabíjecí čelová svítilna CEL-TEC HL1000 Čelovka od značky CEL-TEC je díky vysoké výdrži baterie, zadnímu výstražnému světlu a voděodolnosti IPX6 ideální volbou pro vaše aktivity. K tomu si pomocí svítivé LED s regulovatelným výkonem a jednoduchému krytu, můžete vydávané světlo upravit dle potřeb a situace, což vám zajistí univerzální použití. Nastavitelný výkon osvětlení Základem této svítilny je bodová CREE LED s regulovatelným spínačem o výkonu až 1000 lm. Můžete si tak snadno uzpůsobit míru jasu vašim potřebám. V případě že chcete spíše rozptýlené světlo, lze jednoduchým sklopením „štítu“ paprsek roztříštit a osvítit si tak více prostoru. Zároveň se světlo lehce utlumí, takže čelovku nemusíte vypínat, když hovoříte s osobou před vámi. Až 148 hodin svitu Pro použití CEL-TEC HL1000 vás nezastaví žádné počasí. S pomocí vodotěsného krytí IPX6 se totiž nemusíte obávat poškození od stříkající vody a deště. Výdrž svítilny je navíc dána výkonem, který lze snadno nastavit. Při nízkém to je až 148 hodin, při nejvyšším zhruba 4 hodiny. Dva vyjímatelné nabíjecí články typu 18650 lze snadno nabít pomocí MicroUSB konektoru (kabel je součástí balení) nebo externího nabíjecího zařízení. Stav nabití baterií vám označí jednoduchý indikátor na zadní straně čelovky, kde se nachází i užitečné červené výstražné světlo.

1 489 Kč

Ruční svítilna Philips SFL4001T/10, LED, 4xAAA

Ruční svítilna Philips SFL4001T/10 Ruční svítilna se určitě nikdy neztratí a perfektně vám poslouží, když půjdete přespat do stanu nebo i doma, když v noci vypne elektřina. Se svítilnou značky Philips se můžete spolehnout na vysokou výrobní kvalitu a celkovou odolnost, a svítilna vám spolehlivě poslouží po několik let. Kdekoli s vámi Svítilnu použijte klidně i v dešti, disponuje totiž ochranou IPX4, což značí, že je odolná vůči vodě. Její hliníková konstrukce odolá i nárazům, proto nemusíte mít strach vzít ji i za větším dobrodružstvím. Dosvit svítilny je až 180 metrů a se světelným výkonem 170 lumenů dokonale osvítí vaši cestu.

269 Kč

Čelovka Ledlenser NEO1R, bílo limetková

Ultralehká čelovka Ledlenser NEO1R Vynikající čelovka od výrobce Ledlenser je určená zejména pro sportovce, kterým dokáže dodat nejen dostatek osvětleného prostoru, ale i vynikající výdrž a ergonomický design pro pevné uchycení a zároveň pohodlné nošení. Maximální osvětlení Čelovka je osazena extrémně výkonnými LED zdroji světla, které se navzájem doplňují a dokážou tak podle potřeby osvítit celý široký prostor před vámi, Nejvyšší přitom září o síle 250 lm dosvítí až do vzdálenosti 80 metrů. Díky výklopné konstrukci si pak můžete pohodlně celou cestu svítit i pod nohy a přídavné červené světlo využijete jako signální nebo pro neoslňující noční osvětlení. Pohodlné nošení Základem pro pohodlné nošení je zejména nízká váha a ergonomická konstrukce, díky čemuž bude pevně sedět a zároveň nikde tlačit i při sportovních aktivitách. Nastavitelná čelenka má navíc po obvodu reflexní prvky, aby vás bylo dobře vidět i z úhlu. Dlouhá výdrž Další výhodou je i neutuchající výdrž, kterou obstará dobíjecí baterie s vysokou kapacitou. Podle režimu je pak schopna vydržet třeba 3 hodiny na středním výkonu nebo až 15 h na nízkém. Nabíjení vám navíc usnadní magnetický konektor. Odolná konstrukce V neposlední řadě se svítilna chlubí i mimořádně odolnou konstrukcí ozdobenou certifikovanou ochranou IP67. Tedy odolností proti prachu, vodě i ponoření. Nemůže vás tak zaskočit prašný terén, nenadálý déšť nebo skok do vody.

1 190 Kč

Čelovka Ledlenser NEO9R, černo modrá

Běžecká čelovka Ledlenser NEO9R Vynikající čelovka od výrobce Ledlenser je určená zejména pro trailové běžce a další sportovce, kterým dokáže dodat nejen dostatek osvětleného prostoru, ale i neskutečnou výdrž a ergonomický design pro pevné uchycení a zároveň pohodlné nošení. Maximální osvětlení Čelovka je osazena extrémně výkonnými LED zdroji světla, které se navzájem doplňují a dokážou tak podle potřeby osvítit celý široký prostor před vámi, Nejvyšší přitom září o síle 1200 lm dosvítí až do vzdálenosti 200 metrů. Díky výklopné konstrukci si pak můžete pohodlně celou cestu svítit i pod nohy. Pohodlné nošení Základem pro pohodlné nošení je zejména nízká váha a ergonomická konstrukce, díky čemuž bude pevně sedět a zároveň nikde tlačit i při sportovních aktivitách. Podle preferencí můžete navíc snadno sundat či nasadit prostřední čelenku přes hlavu nebo využít hrudní pás pro připevnění čelovky na hruď. Dlouhá výdrž Další výhodou je i neutuchající výdrž, kterou obstará dobíjecí baterie s extrémní kapacitou 5000 mAh. Podle režimu je pak schopna vydržet třeba 12 hodin na středním výkonu nebo až 120 h na nízkém. Nabíjení vám navíc usnadní magnetický konektor a vhod přijde jistě i červené blikající světlo na zadní straně baterie, díky kterému vás nikdo nepřehlédne. Odolná konstrukce V neposlední řadě se svítilna chlubí i mimořádně odolnou konstrukcí ozdobenou certifikovanou ochranou IP54. Tedy odolností proti prachu a stříkající vodě ze všech úhlů. Nemůže vás tak zaskočit prašný terén nebo nenadálý déšť.

2 890 Kč

LED čelovka GP Discovery CH43, 150 lm

LED čelovka GP Discovery CH43 Jedinečná designová LED čelovka je určená nejen do přírody, ale hodí se i do města. Díky svému jedinečnému barevnému designu skvěle vypadá a díky ultralehké konstrukci se snadno nosí. S ochranou IPX4 navíc odolá dešti, takže můžete kempovat či běhat i v nepříznivém počasí. Vysoký výkon U LED světla na vás čekají 3 různé intenzity svícení 100 %, 45 % a 25 %, takže se můžete přizpůsobit aktuální situaci. Dvojice LED pak dovolí vybrat mezi úzkým a intenzivním kuželem světla, který svítí dobře do dálky nebo kuželem širokým, který naopak osvítí větší prostor okolo vás. Světelné režimy Pokud si chcete zachovat viditelnost v noci a navíc máte strach, abyste nebudili ostatní, využijete integrované červené LED světlo. Režim blikání na vás pak lépe upozorní, například při pohybu na silnici, kde přijdou vhod i reflexní prvky na pásku čelovky. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 36 hodin na nižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice malých AAA baterií, které jsou pro vás připraveny v balení. Využít však samozřejmě můžete například i dobíjecí NiMH. Odolnost proti vodě Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IPX4, což v praxi znamená odolnost proti stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za nepříznivého počasí. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru. Pohodlné nošení S hmotností pouhých 78 g je čelovka ideální na noční procházky či běhání nebo pro děti, kterým nebude padat z hlavy a bude jim pohodlně sedět. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. Dětem i dospělým přijde vhod i jednoduché ovládání pomocí pouhých dvou tlačítek.

429 Kč

LED nabíjecí čelovka GP Xplor PHR19, 1200 lm

Nabíjecí čelovka GP Xplor PHR19 Skvělá čelovka od opravdového profesionála v oboru – firmy GP se stane nepostradatelným doplňkem každého běžce, offroadového cyklisty, ale i vyznavačů ostatních sportů. Její hlavní doménou je totiž neuvěřitelně nízká hmotnost a také více jak deset různých způsobů svícení, mezi kterými můžete libovolně přepínat podle toho, kde zrovna běžíte nebo zda si potřebujete rychle zavázat tkaničku. Neomezený pohyb Čelovka je jako stvořená pro všechny sportovce. Je totiž neuvěřitelně ergonomická, díky čemuž se skvěle nosí, nepadá z hlavy a nezatíží vám krok. K pohodlí přispěje i elastický pasek objímající hlavu, který je navíc prodyšný a také pratelný. Vaše pokožka tak bude moci i při sportovních aktivitách svobodně dýchat. V neposlední řadě potěší i reflexní prvky zvyšující vaši bezpečnost. Světelné režimy U LED světla na vás čeká hned 11 režimů svícení. Kromě bezpečnostních režimů SOS a Maják je to pak kombinace různé intenzity u dvou hlavních – tedy úzký a intenzivní kužel, který svítí dobře do dálky nebo široký kužel, který naopak osvítí větší prostor okolo vás. Tuto kombinaci pak doplňuje speciální Turbo režim s maximálním výkonem. Odolná konstrukce Samozřejmostí u outdoorové čelovky je bezesporu vysoká odolnost. Tu u modelu GP zajišťuje především stupeň ochrany IPX8, což v praxi znamená ochrana nejen proti tryskající vodě, a tedy i dešti, ale i potopitelnost do hloubky dvou metrů. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za velmi nepříznivého počasí. Vhod pak jistě přijde i mrazuvzdornost, která nedovolí rozbití ani po pádu z výšky 1,5 metru. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 100 hodin, takže i kdybyste se týden nedostali k elektrické síti, můžete se spolehnout na dostatek světla. A ani to nemusí být problém, protože je čelovka vybavena moderním USB-C konektorem, takže jí rychle dodá energii například powerbanka. O stavu baterie pak přehledně informuje světelný LED indikátor.

2 249 Kč

LED čelovka GP Discovery CH46, 300 lm

LED čelovka GP Discovery CH46 Výkonná a neuvěřitelně lehká čelovka od společnosti GP je určená nejen do přírody, ale hodí se i do města či na sport. Díky svému jedinečnému barevnému designu skvěle vypadá a díky ultralehké konstrukci se snadno nosí. S ochranou IPX6 navíc odolá dešti, takže můžete kempovat, běhat, jeskyňařit nebo pracovat na zahradě i v nepříznivém počasí. Vysoký výkon U LED světla na vás čekají 3 různé intenzity svícení 100 %, 50 % a 2 % pro případ, že potřebujete co nejvíce šetřit baterii. Čelovka navíc spojuje kombinace světla flood & spot, tedy úzký a intenzivní kužel, jenž osvítí prostor, kde je třeba rozlišovat každý detail a zároveň rozptýlené světlo o nižší intenzitě a širším kuželu, které osvítí okolní prostředí pro maximální komfort a pocit bezpečí. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 69 hodin na nejnižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice malých AAA baterií, které jsou pro vás předem připraveny v balení. Využít však samozřejmě můžete například i dobíjecí NiMH. Vynikající odolnost Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IPX6, což v praxi znamená odolnost proti intenzivně stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za opravdu prudkého deště. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru. Pohodlné nošení S hmotností pouhých 110 g je čelovka ideální na noční procházky, běhání nebo třeba pro děti, kterým nebude padat z hlavy a bude jim pohodlně sedět. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. V plném zápřahu pak přijde vhod i jednoduché ovládání pomocí jediného uzamykatelného tlačítka či dokonce pomocí pohybového senzoru, kterému stačí pro změnu světla před čelovkou mávnout rukou.

749 Kč

LED čelovka GP Discovery CH44, 300 lm

LED čelovka GP Discovery CH44 Výkonná a neuvěřitelně lehká čelovka od společnosti GP je určená nejen do přírody, ale hodí se i do města či na sport. Díky svému jedinečnému barevnému designu skvěle vypadá a díky ultralehké konstrukci se snadno nosí. S ochranou IPX4 navíc odolá dešti, takže můžete kempovat či běhat i v nepříznivém počasí. Vysoký výkon U LED světla na vás čekají 3 různé intenzity svícení 300 lm, 175 lm a 80 lm, takže se můžete přizpůsobit aktuální situaci. V případě, že potřebujete co nejvíce šetřit baterii, využijete ECO režim se sníženým výkonem 35 lm. Dvojice LED pak dovolí vybrat mezi úzkým, intenzivním kuželem světla, který svítí dobře do dálky nebo kuželem širokým, který naopak osvítí větší prostor okolo vás. Světelné režimy Pokud si chcete zachovat viditelnost v noci a navíc máte strach, abyste nebudili ostatní, využijete integrované červené LED světlo. Režim blikání pro bílé i červené světlo na vás pak lépe upozorní, například při pohybu na silnici, kde přijdou vhod i reflexní prvky na pásku čelovky. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 36 hodin na nižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice malých AAA baterií, které jsou pro vás předem připraveny v balení. Využít však samozřejmě můžete například i dobíjecí NiMH. Vynikající odolnost Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IPX4, což v praxi znamená odolnost proti stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za nepříznivého počasí. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru. Pohodlné nošení S hmotností pouhých 78 g je čelovka ideální na noční procházky, běhání nebo třeba pro děti, kterým nebude padat z hlavy a bude jim pohodlně sedět. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. V plném zápřahu pak přijde vhod i jednoduché ovládání pomocí pouhých dvou tlačítek nebo pohybového senzoru, kterému stačí pro změnu světla před čelovkou mávnout rukou.

569 Kč

LED nabíjecí čelovka GP Discovery CHR41, 300 lm

LED čelovka GP Discovery CHR41 Výkonná a neuvěřitelně lehká čelovka od společnosti GP je určená nejen do přírody, ale hodí se i do města, na zahradu či na sport. Díky svému jedinečnému barevnému designu skvěle vypadá a díky ultralehké konstrukci se snadno nosí. S ochranou IPX6 navíc odolá dešti, takže můžete kempovat, běhat, jeskyňařit nebo pracovat na zahradě i v nepříznivém počasí. Vysoký výkon U LED světla na vás čekají 3 různé intenzity svícení 100 %, 50 % a 2 % pro případ, že potřebujete co nejvíce šetřit baterii. Čelovka navíc spojuje kombinace světla flood & spot, tedy úzký a intenzivní kužel, jenž osvítí prostor, kde je třeba rozlišovat každý detail a zároveň rozptýlené světlo o nižší intenzitě a širším kuželu, které osvítí okolní prostředí pro maximální komfort a pocit bezpečí. Automatické světlo Vynikající vychytávkou, kterou můžete a nemusíte využít je distanční senzor, který sám automaticky upraví intenzitu podle vzdálenosti objektu, na který svítíte. Nejen při sportu pak jistě oceníte i možnost vyklopení do úhlu 60°, abyste lépe viděli pod nohy a předešli zbytečným nehodám. Dlouhá výdrž Maximální doba provozu dosahuje u čelovky neuvěřitelných 69 hodin na nejnižší intenzitu. Takže i kdybyste byli vzhůru celou noc, můžete se spolehnout na dostatek světla. K napájení navíc slouží trojice dobíjecích AAA baterií, které navíc není třeba vyndávat, ale dobijí se připojením micro USB kabelu přímo k čelovce. Využít však v případě potřeby můžete i obyčejné alkalické baterie. Vynikající odolnost Samozřejmostí je u čelovky i vysoká odolnost, kterou zajistí stupeň ochrany IPX6, což v praxi znamená odolnost proti intenzivně stříkající vodě. Můžete se tak spolehnout, že vás čelovka podrží i za opravdu prudkého deště. Nárazuvzdorná konstrukce pak ochrání čelovku i v případě pádu, a to dokonce z výšky jednoho metru. Pohodlné nošení S hmotností pouhých 110 g je čelovka ideální na noční procházky, běhání nebo třeba pro děti, kterým nebude padat z hlavy a bude jim pohodlně sedět. Pro děti i dospělé nebo ve sportovním zápřahu pak přijde vhod i jednoduché a pohodlné ovládání pomocí jediného tlačítka. To lze navíc v případě potřeby uzamknout a nezapnout si tak čelovku omylem třeba v batohu.

799 Kč

Čelovka Ledlenser MH7, černo šedá

Čelovka Pořiďte si praktického pomocníka v podobě čelovky Ledlenser MH7 v elegantní černo-šedé barvě. Poskytne vám příjemné světlo, jež zcela jistě oceníte při práci, večerním běhu či procházce. Disponuje funkcí zaostřování světelného paprsku a červeným světlem. Ovládání je naprosto jednoduché a zvládnete jej pohodlně jednou rukou. Čelovce Ledlenser MH7 s maximálním světelným tokem 600 lm a dosvitem až 200 m poskytuje energii baterie o kapacitě 5,73 Wh.

1 724 Kč

Čelovka Ledlenser CU2R

Čelovka Pořiďte si praktického pomocníka v podobě čelovky Ledlenser CU2R. Poskytne vám příjemné bílé nebo červené světlo, jež zcela jistě oceníte při práci, večerním běhu či procházce. Snadno ji připevníte na oblečení, opasek či na batoh. Ovládání je naprosto jednoduché a zvládnete jej pohodlně jednou rukou.

454 Kč

Ruční svítilna Solidline ST5

Ruční svítilna Pořiďte si praktického pomocníka v podobě kompaktní ruční svítilny Solidline ST5 od společnosti Solid. Poskytuje příjemné světlo, jež zcela jistě oceníte při procházce v přírodě nebo i při jakékoliv náročnější práci. Disponuje třemi režimy svícení a klipem pro bezpečné připnutí na oblečení, opasek či na batoh. S krytím IP54 je navíc vhodná i do náročnějších podmínek. Ruční svítilně Solidline ST5 s maximálním světelným tokem 150 lm a dosvitem až do vzdálenosti 75 m poskytuje energii jedna AAA baterie.

619 Kč

LED čelovka WG1

LED čelovka WG1 Multifunkční čelovka od Winner Group přirozeně sedne na vaši hlavu a díky své nízké hmotnosti ji takřka neucítíte. Přijde tedy vhod při jakékoliv noční aktivitě. Ať už budete stanovat, rybařit nebo si zatoužíte přečíst pár řádků své oblíbené knihy před spaním, vždy bude připravena k použití. Sviťte si dle potřeby Přirozené používání zajišťuje několik typů osvícení, které čelovka WG1 nabízí. Disponuje nejen čtyřmi intenzitami bílého světla (nízké, střední, maximální a blikání), ale také ji můžete přepnout do červeného módu. Ten vám vedle jasného světla a blikání nabízí užitečnou SOS signalizaci, která může přijít vhod opravdu kdykoliv. S jasem až 200 lumenů pohodlně dosvítí na 150 metrů. Voděodolné krytí Má pohyblivou část, která umožňuje nastavit, kam přesně chcete, aby svítila. Lze si ji nastavit v úhlu bezmála 45°, přesně podle potřeby. Krytí IPX4 pak garantuje ochranu proti dešti, takže vám pohodlně ukáže směr i v prudkém lijáku.

219 Kč