IT Polášek

Bezdrátová optická myš Hama MW-500 Recharge, polární modrá

Tento vynikající produkt Bezdrátová optická myš Hama MW-500 Recharge, polární modrá od této skvělé značky Hama máte možnost sehnat tady za výhodné peníze! Nyní získáte od 359 Kč.
EAN: 4047443500816
Bezdrátová optická myš Hama MW-500
Ověřit dostupnost
Značka: Hama
359

Bezdrátová optická myš Hama MW-500 Recharge, polární modrá Hledáte myš, která nebude rušit vás ani vaše okolí a zároveň bude umožňovat pohyb po jakémkoli povrchu? Pak je pro vás ideální ergonomická bezdrátová myš od společnosti Hama, která zaujme tichými tlačítky pro nerušenou práci nebo snímačem s technologií blue wave, jenž umožňuje její použití i bez podložky na téměř jakémkoli povrchu. Šest praktických tlačítek Díky svému ergonomickému tvaru padne myš pohodlně do vaší pravé ruky. Její samotné používání pak usnadní šestice tlačítek. Dvě boční tlačítka umožní jednoduchý pohyb po webových stránkách. DPI tlačítko vám umožní změnit rozlišení až do hodnoty 1600. Myš se tak bude po monitoru pohybovat opravdu solidní rychlostí. A aby nedocházelo k zaškobrtnutí, je tu i snímač s technologií blue wave, který bude hravě fungovat na jakémkoliv povrchu. Pojede opravdu dlouho O pohodlné bezdrátové používání se stará nano přijímač opatřený vidlicí USB-A, kterou jednoduše připojíte do vašeho počítače nebo notebooku. Integrovaný akumulátor Li-Ion zase zajistí dlouhodobé fungování a to po dobu téměř 75 dní na jedno nabití. Důvodem jsou i prvky pro úsporu energie ať už automatické Stand by, které ji deaktivuje v případě nečinnosti nebo fyzické tlačítko pro vypnutí. Když už nastane, že se Hama MW-500 Recharge vybije, jednoduše ji znovu napojíte energií skrze USB-C.

Další zboží z kategorie Myši

Bezdrátový set Niceboy OFFICE MK10 Comfort Set Stylový bezdrátový set myši a klávesnice s jednoduchým designem od firmy Niceboy najde své využití v každé kanceláři. Klávesnice je tichá, příjemně se na ni píše a díky konvenčnímu rozložení 121 kláves se bude používat zcela přirozeně. Myš OFFICE M10 Ergonomic zase snadno padne do ruky a díky optické technologii ji budete velice snadno ovládat. Disponují společným USB přijímčem, takže je připojíte bez sebemenších problémů. Bez drátu Instalace je velice snadná. Společný USB přijímač připojíte do příslušného portu a funkce Plug & Play již udělá svoji práci. Můžete si tak užívat naprostou bezdrátovou svobodu až na vzdálenost 10 m. To vše díky pokročilé 2,4 GHz bezdrátové technologii, která zajišťuje stejně stabilní přenos, jako kdyby to byl kabel. Myš na doma i na cesty S myší se nemusíte obávat, že by vám nějak výrazně zavazela během vašich cest. Díky váze pouhých 65 gramů a optimálním rozměrům se jednoduše stane doplňkem vašeho notebooku, ať už vás životní pouť zavede kamkoliv. K použití bude připravena prakticky vždy. Klávesy dle potřeby Klávesnice OFFICE K10 Comfort disponuje 121 standardně rozloženými klávesami, které umožní přirozeně psát, tak jak jste zvyklí. Dvanáct multimediálních kláves zase zvládne jedním zmáčknutím tlačítka spusit vaše oblíbená videa a hudbu. Zároveň lze v kombinaci s klávesou FN využít sekundární funkce kláves F1-F12. Dvě AAA baterie CZ a SK lokalizace Výšku si lze uzpůsobit Různá citlivost Niceboy OFFICE M10 ergonomic by se samozřejmě nedala tak příjemně ovládat bez přesné a rychlé optické technologie. Perfektní používání navíc docílíte i nastavením tří citlivostních variant. Od nízkého DPI 800, přes zlatou střední cestu v podobě 1200 až nejvyšší s hodnotou 1600. Vše bude přesně podle vaší preference. Pro příjemné psaní Díky nízkému profilu půjde psaní jako po másle a bez sebemenších potíží. Jádrem klávesnice jsou spínače Chocolate, které garantují, že ji při psaní prakticky neuslyšíte, ale zároveň dodávají Niceboy OFFICE K10 Comfort i skvělou životnost. Tvar jednotlivých kláves pak přesně sedí vašim prstům, tudíž dlouhé odstavce textu budou vznikat jako nic 6 tlačítek myši Myš na AA baterie Připojení skrze Plug & Play

658 Kč

Drátová myš Trust BASICS Wired Optical Mouse Jednoduchá myš od společnosti Trust díky svému ergonomickému designu skvěle padne do ruky a snadno se ovládá. Disponuje pravým a levým tlačítkem i prostředním kolečkem pro snadné ovládání vašeho počítače i notebooku. K těmto zařízením ji pohodlně připojíte skrze 170 cm dlouhý kabel zakončený USB 2.0. Optický senzor zase zajišťuje, že bude pohodlně snímat na jakémkoliv nereflexním rovném povrchu. Je kompatibilní se systémy Windows, Mac i Chrome OS.

149 Kč

Elegantní a bezdrátová klávesnice s myší Stylový set klávesnice a myši bílé barvy ocení všichni, kdo chtějí pracovat na svém počítači pohodlně a bez otravných kabelů. Skrze funkci Plug&Play se nemusíte zaobírat složitou instalací, prostě přijímač vložíte do vašeho zařízení, a pak už je užíváte dle libosti. Snadno se připojíte přes technologii Bluetooth na váš počítač, ale i tablet nebo telefon, a to až s dosahem 10 m.

599 Kč

Bezdrátová herní myš Connect IT GG Tato elegantní herní myš od Connect IT vás bez sebemenších potíží vtáhne do každé hry. S optickým senzorem PIXART PAW 3212DB s nastavitelným DPI a tichými tlačítky se bez obav můžete pustit do nekonečných střetů s virtuálními protivníky. A pokud dojde šťáva, jednoduše ji napojíte na kabel a pokračujete dál. Skvělý optický senzor Ergonomický tvar myši zajistí, že pohodlně padne do pravé ruky. Tlačítka jsou obdařena tichou technologií SilentClick, která zajistí, že ani při frekventovaných kliknutích ji jen tak neuslyšíte. O snadné používání se postará 8 tlačítek a to včetně kolečka pro horizontální posunování na boku myši. Přesné a efektivní snímání zajišťuje optický senzor PIXART PAW 3212DB s nastavitelnou citlivostí od 1000 do 4000 DPI. Teflonové pojezdy UltraSlides Black zase zajistí, že bude snadno klouzat po jakémkoliv povrchu. Vydrží opravdu dlouho Aby přirozeně zapadla do vašeho herního setu, je myš obdařena elegantním LED podsvícením s 16,8 miliony barev RGB. To také podle barvy logy indikuje, jaké DPI máte zrovna puštěno. Je obdařena baterií, kterou za 150 minut nabijete do plna. A abyste ji mohli používat i během nabíjení, je možno připojit opletený kabel. Baterii šetří úsporný režim SleepMode (přepne myš po 8 minutách nečinnosti do pohotovostního režimu) i standardní přepínač On/Off.

1 199 Kč

Connect IT Doodle CMO-2705-DD Vertikální myš Connect-IT Doodle se skvěle hodí pro domácí využití, ale také do kancelářských prostor. Vyznačuje se svým jedinečným ergonomickým zpracováním, které uleví vaší ruce. Zcela jistě oceníte i její designové zpracování. Podpora zdraví Všechny uživatele si získá svým ergonomickým tvarem, který drží ruku a předloktí ve správné poloze. Při používání této myši nedochází ke křížení šlach a kostí, ani ke stlačování nervu v zápěstí. Skvěle zamezuje vzniku karpálních tunelů, které jsou běžným onemocněním při dlouhodobé práci s myší. Možnosti nastavení Myš na sobě nese celkem 6 tlačítek, které slouží k maximální efektivitě jejího používání. Mechanické spínače mají výdrž 3 miliony kliknutí. Optický senzor je možné nastavit dle svých požadavků na 800 dpi, 1200 dpi nebo 1600 dpi pomocí jednoho z tlačítek a rychle přecházet na preferovanou rychlost kurzoru. Chytré funkce Připojení k zařízení obstarává 2,4 GHz bezdrátová technologie, která má dosah až 20 metrů. Napájení myši je svěřeno AA baterii. Technologie Smart Power-Saving je vyvinuta, aby šetřila baterii ve vašem zařízení. Dále je myš vybavena ON/OFF přepínačem.

499 Kč

Podstavec pod monitor/notebook CONNECT IT FOR HEALTH, černý Užitečný podstavec z oceli pro odložení vašeho notebooku nebo monitoru. Přístroj tak nebude ležet na zemi, případně mu dodáte patřičnou výšku, abyste nemuseli namáhat svoji páteř. Děrovaná konstrukce zajistí, že bude horký vzduch odvádět opravdu jednoduchým způsobem. Stejně tak jej ale lze využít i jako praktické odkládací místo pro doklady nebo kancelářské potřeby. Pogumované podložky zajistí dobrou stabilitu. Dodává se v rozloženém stavu, ale smontujete jej opravdu jednoduše.

399 Kč

Kvalitní počítačová myš od renomovaného výrobce Genius nese označení NX-7015 a postará se perfektní pohyb kurzoru po obrazovce při práci na libovolném povrchu. Skvělé vlastnosti Srdcem myši je speciální BlueEye senzor s rozlišením až 1600 dpi, díky kterému bude práce s myší neuvěřitelně plynulá a pohodlná. Myš dokonce slibuje bezvadné vlastnosti například i na dřevěném stole, koberci či pohovce. Nikdy tak nemusíte řešit, čím myš podložit a bez obav si ji vzít kamkoliv s sebou. Díky svému ergonomickému designu pro levou i pravou ruku můžete s myší strávit celý den se vší pohodlností. Bezdrátové připojení K připojení myši k počítači slouží malý USB pico přijímač, který stačí připojit do libovolného USB konektoru. Díky jeho kompaktní velikosti pak na něj můžete klidně zapomenout a nechat ho v počítači či notebooku, kde nebude překážet ani při přenášení. Pokud však přece jen potřebujete přijímač odejmout, snadno se ukryje pod otevíracím krytem myši. Veškeré nastavení myši, jako je úroveň dpi či rychlost scrollování, můžete jednoduše nastavit v praktické aplikaci SmartGenius.

249 Kč

Niceboy Oryx M220 Zen Užijte si parádní herní zážitky s myší, která padne do ruky každému nadšenci do počítačových her. Stylová herní myš Niceboy Oryx M220 Zen zaujme kvalitním optickým senzorem, 6 tlačítky nebo možností nastavení rychlosti mezi 6 přednastavenými režimy o hodnotě až 4200 DPI s barevným odlišením. Hraní her nikdy nebylo zábavnější. Klíčové vlastnosti Kvalitní optický senzor Pixart 3319 6 režimů DPI s max. hodnotou 4200 6 tlačítek Odolné spínače Huano Teflonová kluznice Texturované boky Flexibilní kabel o délce 1,8 m Přesný pohyb a rychlé reakce Teď už nepřátelé hledáčku vaší zbraně neuniknou. Myš Oryx M220 Zen zaujme hladkým a vysoce přesným pohybem, který má na starosti kvalitní optický senzor Pixart 3319 s rozlišením až 4200 DPI. Myš tak umožňuje dokonalé sledování pohybu ruky a se svými rychlými reakcemi se ve vaší ruce stane zbraní hromadného ničení. Odolné spínače Huano Mějte hru pod kontrolou. Myš nabízí rovnou 6 odolných a citlivých tlačítek s kvalitními Huano spínači, které vydrží i agresivní herní styl. S pomocí jasné hmatové zpětné vazby ucítíte každé kliknutí. 6 přednastavených režimů DPI Přizpůsobte si pohyb podle svého stylu hry. Oryx M220 přináší výběr mezi 6 přednastavenými režimy DPI v rozmezí 800 až 4200 DPI v barevných odlišeních. Lehce si tak můžete zvolit nastavení, které podpoří vaši rychlost nebo přesnost. Jemný pohyb s teflonovými kluznicemi Díky teflonovým kluznicím na spodní straně je každý pohyb myši po podložce dokonale přesný a plynulý. Odolný materiál navíc zabraňuje poškrábání myši. Skvěle padne do ruky Niceboy Oryx M220 Zen vás podpoří i v těch nejvypjatějších herních momentech. Díky svému tvaru a nízké hmotnosti dokonale padne do ruky, pohodlně se ovládá a protiskluzová textura na bocích zabraňuje prokluzování vaší ruky. Obsah balení Niceboy ORYX M220 Zen Návod k obsluze

299 Kč
Další zboží značky Hama

Klávesnice, ergonomické provedení, tichý chod, laserem značené klávesy, 105 kláves. Rozhraní: USB, délka kabelu 180 cm.

380 Kč

Plastový rámeček Plastový rámeček Hama Chalet o rozměrech 20 x 30 cm se stane dokonalým dekorativním prvkem každé moderní domácnosti či kanceláře. Svým patinovaným vzhledem v elegantní hnědošedé barvě úspěšně napodobuje dřevo, díky čemuž nechá maximálně vyniknout jakoukoli fotku nebo obrázek o rozměrech 13 x 18 cm. Rámeček dále umožňuje velmi snadné umístění, neboť jej lze lehce zavěsit.

239 Kč

Hama Riano Bezdrátová myš pro leváky Hledáte myš pro leváky, která vám skvěle padne do ruky a umožní pohodlné ovládání při práci i zábavě? Pak je tu pro vás bezdrátová myš Hama Riano černá, která je vybavená rovnou pěti tlačítky, včetně tlačítek vpřed a vzad pro ovládání internetového prohlížeče. Nastavení rychlosti Myš pro leváky Riano vám umožní přizpůsobit si její rychlost dle vlastního uvážení, přičemž maximálně hodnota je 1600 DPI. Potěší také bezdrátové provedení, díky kterému můžete dát sbohem překážejícím kabelů. Stačí zapojit miniaturní USB přijímač s dosahem až 8 metrů do stolního počítače nebo notebooku a věnovat se pouze práci.

259 Kč

Redukce. HDMI – VGA. Délka 15 cm. Podpora Full HD rozlišení 1920 x 1080. Kvalitní materiály + stínění vodičů. Spolehlivý přenos signálu.

469 Kč

Držák mobilu s uchycením do držadla na nápoje Hama držák mobilního telefonu do vašeho automobilu lze jednoduše a bezpečně připevnit do držadla na nápoje. Těšit se můžete na stabilní a pevné uchycení vašeho mobilu a díky plně otočnému kloubu si snadno nastavíte sklon zařízení dle potřeby. Doporučená šířka mobilního telefonu je 6 až 8 cm.

349 Kč

Dřevěný rámeček Dřevěný rámeček Hama Waves o rozměrech 15 x 20 cm se stane dokonalým dekorativním prvkem každé moderní domácnosti či kanceláře. Svým elegantním vzhledem v odstínu břízy nechá maximálně vyniknout jakoukoli fotku nebo obrázek o rozměrech 10 x 15 cm. Dále umožňuje velmi snadné umístění, neboť samotný rámeček lze lehce vystavit či zavěsit.

119 Kč

Dřevěný rámeček Dřevěný rámeček Hama Waves o rozměrech 21 x 29,7 cm se stane dokonalým dekorativním prvkem každé moderní domácnosti či kanceláře. Svým elegantním vzhledem v odstínu břízy nechá maximálně vyniknout jakýkoli dokument či certifikát ve formátu A4. Dále umožňuje velmi snadné umístění, neboť samotný rámeček lze lehce vystavit či zavěsit.

169 Kč

True Wireless sluchátka Hama Freedom Buddy Užijte si příjemný poslech vaší oblíbené hudby bez jakýchkoli kabelů s True Wireless sluchátky Hama Freedom Buddy ve stylovém designu v zelené barvě. Vedle maximální svobody díky zcela bezdrátovému provedení, potěší sluchátka i kvalitním zvukem s hlubokými basy, dlouhou výdrží až 16 hodin s nabíjecím pouzdrem nebo pohodlnými handsfree hovory prostřednictvím Bluetooth technologie. Naprosto bezdrátové pohodlí Dejte jednou provždy sbohem neustále zamotaným kabelům a užijte si při poslechu své oblíbené hudby maximální svobodu pohybu. True Wireless sluchátka Freedom Buddy zaujmou zcela bezdrátovým provedením, které ve spojení s jejich extrémně lehkým designem a silikonovými špunty přináší dokonalé pohodlí při poslechu, ať už posloucháte hudbu v klidu domova nebo na cestě do práce. Na jedno nabití přitom sluchátka vydrží hrát až 4 hodiny a ve spojení s praktickým nabíjecím pouzdrem dosahuje jejich výdrž až 16 hodin. Kvalitní zvuk a pokročilé funkce Bluetooth sluchátka Freedom Buddy ohromí při poslechu vašich oblíbených skladeb výrazným zvukem s hlubokými basy, který potěší i náročnější uživatele. Pomocí praktického tlačítka lze ovládat přímo na sluchátkách nejen přehrávání hudby, ale i například přijímat handsfree hovory, vedené prostřednictvím Bluetooth. Sluchátka podporují i hlasové asistenty Siri a Google Assistant, pomocí kterých můžete například upravovat hlasitost.

549 Kč