IT Polášek
Nejnovější zboží

Bezdrátová myš HP 220 (3FV66AA)

Spolehlivé bezdrátové připojení Bezdrátová myš HP 220 přichází s univerzální konstrukcí, která se hodí jak pro praváky, tak i leváky. Nabídne vám spolehlivé bezdrátové připojení pomocí USB-A přijímače, nízkou hmotnost a praktické rozměry, díky kterým se myš HP 220 velmi dobře drží. Třešničkou na dortu je její stylový černý design. Kvalitní optický senzor Kvalitní optický senzor je základem každé spolehlivé myši. Myš HP 220 je proto vybavena optickým Blue LED senzorem s rozlišením 1600 DPI, který zaručí maximální plynulost a přesnost snímání pohybu na jakémkoliv povrchu.

399 Kč

Bezdrátová myš HP 200 (2HU83AA), zlatá

Pohodlná a dostupná Tato cenově dostupná bezdrátová myš nabízí více než nízkou cenu. Dá vám svobodu tvůrčího pohybu bez omezení délkou kabelu. A naše bezdrátová myš je profilovaná pro obě ruce, abyste mohli ještě snadněji zvýšit svou produktivitu. Nikdy nebylo snazší a levnější přejít na bezdrátovou navigaci. Skvělé funkce Bezdrátový komfort Se spolehlivým bezdrátovým připojením 2,4 GHz nepotřebujete tahat další kabely. Vyrobeno pro odolnost Přísné standardy a předpisy HP jsou zárukou dlouhodobé kvality. Ergonomický, pohodlný profil Ergonomický tvar navržený pro celodenní používání v libovolné ruce. Vynikající vlastnosti Rychlé zprovoznění S dvěma přiloženými bateriemi typu AAA a bez nutnosti instalovat software se můžete hned pustit do práce. Spolehlivost, které můžete věřit Červená technologie LED a optický snímač 1 000 dpi vám zajistí výjimečnou přesnost a rychlost na mnoha různých površích.

299 Kč

Bezdrátová myš Connect IT CI-1225

Ideální kancelářská myš Bezdrátová myš Connect IT 1225 se může pochlubit absenci omezujícího kabelu, díky čemuž vám odpadne další překážka na stole a vy tak budete mít mnohem větší pole pro pohyb. Ergonomický tvar činí myš velice pohodlnou i pro celodenní používání. Myš se připojuje pomocí nano-přijímače, který je velice malý, takže netrčí z USB portu a díky tomu je nižší možnost poškození. Spojení pracuje na bezdrátové technologii 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů od přijímače. Pomocí tlačítka můžete upravit citlivost na 800 či 1600 DPI.

199 Kč

Bezdrátová myš HP 250 (3FV67AA)

Bezdrátová myš HP 250 Užijte si ničím neomezenou práci a zábavu s bezdrátovou myší HP 250. Myš HP 250 byla vytvořena s ohledem na přísné normy společnosti HP, díky čemuž nabízí nejen stylový a moderní vzhled, ale i pokročilé funkce pro snadnou komunikaci a práci. Zážitky bez omezení Zapomeňte na omezující kabely, myš HP 250 vám přináší možnost bezdrátového připojení s dosahem až 10 metrů a umožní snadnější a pohodlnější způsob práce a zábavy. Stačí zapojit nanopřijímač do notebooku nebo stolního počítače a při přenášení zařízení jej uložit přímo do myši. Pohodlné ovládání Přizpůsobte si rychlost myši dle sebe. Optický snímač s modrým LED světlem umožňuje navolit si rozlišení 1000, 1200 nebo 1600 DPI pro přizpůsobení rychlosti sledování pohybu. Ergonomický design myši se třemi tlačítky a posouvacím kolečkem zajišťuje pohodlné a příjemné ovládání i po hodinách práce.

399 Kč

Herní bezdrátová myš Marvo M720W

Marvo M720W Herní myš Marvo M720W zaujme každého nadšeného hráče počítačových her špičkovým senzorem s maximální přesností a DPI o hodnotě až 4800. Myš nabízí 8 přednastavených režimů, které si můžete snadno upravit dle své potřeby v programu, mezi jednotlivými režimy rychle přepínat pomocí tlačítek a bleskurychle tak reagovat na vývoj situace ve hře. Dokonale padne do ruky Tělo myši Marvo M720W je vytvořeno s ohledem na pohodlí a snadné používání. Myš vám tak perfektně padne do ruky a nízká hmotnost dodává dostatek flexibility pro rychlé pohyby. Snadné nastavení Nastavení maker nebo podsvícení nikdy nebylo snazší. Herní myš Marvo M720W je vybavena vlastním softwarem, díky kterému si myš můžete upravit dle svého gusta.

319 Kč

Bezdrátová myš Connect IT Mute (CMO-2230-BL)

Ticho po kliknutí Užijte si pohodlí a přesnost při práci s optickou myší Connect-IT Mute. Vedle svého stylového modrého designu vás zaujme ergonomickým provedením a speciálně navrženými tlačítky, které při klikání nevydávají žádný zvuk. Plynulý pohyb O přesný a plynulý pohyb po pracovní ploše se stará optický senzor s rozlišením 1200 DPI a práci usnadní nano USB přijímač s bezdrátovým dosahem až 10 metrů. Pevný úchop je zajištěn pogumovaným povrchem myši.

249 Kč

Myš Trust Yvi Wireless Mouse USB, růžová (22336)

Elegantní myš Trust Yvi Wireless Mouse, růžová Bezdrátová myš Myš Yvi od společnosti TRUST určená zejména pro běžného uživatele ke každodenní činnosti. Jednoduchá instalace Ergonomické tělo zaručuje Yvi FX Wireless skvělý úchop a příjemnou práci. Elegantní design dolaďuje ještě příjemné LED podsvícení. Díky svým rozměrům je ideálním příslušenstvím pro váš notebook. O napájení se stará 1 AAA baterie. Myš je vhodná pro praváky i leváky. Snadné používání Cenově dostupná bezdrátová myš růžové barvy je vybavená skvělým optickým senzorem, který dokáže pracovat na většině povrchů. Citlivost senzoru je nastavitelná ve 2 stupních 800 a 1600 DPI. USB přijímač funguje na frekvenci 2,4 GHz s dosahem až 8 metrů.

239,20 Kč

Myš Trust Yvi Wireless Mouse USB, geometrics (22337)

Elegantní myš Trust Yvi Wireless Mouse, geometrics Bezdrátová myš Myš Yvi od společnosti TRUST určená zejména pro běžného uživatele ke každodenní činnosti. Jednoduchá instalace Ergonomické tělo zaručuje Yvi FX Wireless skvělý úchop a příjemnou práci. Elegantní design dolaďuje ještě příjemné LED podsvícení. Díky svým rozměrům je ideálním příslušenstvím pro váš notebook. O napájení se stará 1 AAA baterie. Myš je vhodná pro praváky i leváky. Snadné používání Cenově dostupná bezdrátová myš s geometrickými tvary je vybavená skvělým optickým senzorem, který dokáže pracovat na většině povrchů. Citlivost senzoru je nastavitelná ve 2 stupních 800 a 1600 DPI. USB přijímač funguje na frekvenci 2,4 GHz s dosahem až 8 metrů.

299 Kč

Bezdrátová myš Trust Mydo (21869)

Neuvěřitelně tichá myš Ať už pracujete doma nebo v kanceláři, s bezdrátovou myší Mydo Silent Click Wireless černá nebudete vy ani vaše okolí rozptylováni nepříjemnými zvuky kliknutí. Užijte si ničím nerušenou práci i zábavu díky myši, která je až o 90 % tišší než ostatní klasické myši. Přesný pohyb Kromě neuvěřitelně tiché práce nabízí myš Mydo také pokročilý optický senzor, který zajišťuje její přesný pohyb. Díky oboustrannému designu je myš ideální pro leváky i praváky. Stačí připojit k notebooku a můžete začít pracovat. Tlačítko pro výběr rychlosti Přizpůsobte si rychlost myši podle sebe. DPI tlačítko v horní části myši umožňuje měnit rychlost kurzoru (800/1400/1800 DPI) tak, aby vám práce s ní vyhovovala. Chcete upravovat fotografie? Nastavte si nižší rychlost. Nebo si nastavte vysokou rychlost ideální pro hraní online akčních her. Miniaturní USB přijímač Myš Mydo má miniaturní micro USB přijímač, který vám umožní pracovat na vzdálenost až 10 metrů a díky svému kompaktnímu provedení jej můžete trvale nechat ve svém notebooku. Pokud jej odpojíte, lze přijímač snadno uložit do myši. Ta obsahuje také vypínač, díky kterému můžete šetřit energii myši.

299 Kč

Vertikální myš Trust Verro (23507)

Vertikální bezdrátová myš Trust Verro, dosah 10 m, černá Vertikální bezdrátová myš Trust Verro je vynikajícím společníkem pro všechny uživatelé počítačů. Díky svému ergonomickému tvaru je nejlepší možnou volbou pro zdravou práci, která nečiní problémy zápěstí. Svým elegantním designem zaujme na první pohled. Zdraví prospěšné Tvar myši se snaží co možná nejvíce kopírovat položení ruky. Úhel 60° je zvolen tak, aby se docílilo maximálního snížení tlaku na oblast ruky, kde by mohlo dojít, ke vzniku karpálních tunelů. Jedno kliknutí Tato myš se pyšní šesti tlačítky dohromady s rolovacím kolečkem. Nabízí tak plnohodnotné ovládání, které zajistí maximální efektivitu při práci. Jedno z tlačítek slouží pro změnu DPI u myši. Můžete si vybrat mezi třemi stupni 600, 1200 a 1600 DPI. Pohodlné připojení Jednoduché připojení k vašemu počítači či notebooku pomocí bezdrátového USB přijímače, který zabere minimum místa. Navíc se vyhnete použití nevzhledných kabelům na vašem stole. USB přijímač lze uschovat v útrobách myši či jej nechat zapojený ve vašem zařízení. Dosah mikro přijímače je 10 m.

699 Kč

Bezdrátová myš HP Bluetooth Travel (6SP25AA)

Skvělý parťák na cesty HP Bluetooth Travel je unikátní myš stvořená pro časté přenášení a cestování. Nabídne vám hned 5 funkčních tlačítek, spolehlivé bezdrátové připojení Bluetooth 5.0 umožňující přepínat mezi dvěma připojenými zařízeními současně, velmi nízkou hmotnost (pouze 50 gramů) a kvalitní TOG senzor s nastavitelným rozlišením až 3000 DPI, který zajistí přesné snímání pohybů myši na jakémkoliv povrchu (klidně i sklu). Díky jejímu ergonomickému tvaru se navíc velmi dobře drží. Dlouhá výdrž Cestovní myš HP je dodávána společně s dvěma tužkovými bateriemi typu AA, které vám vystačí až na 24 měsíců používání. Myš dokáže fungovat také pouze s jednou baterií a to až 12 měsíců.

749 Kč

Bezdrátová myš Defender Accura MM-935 (52937)

Vynikající výkon Kvalitní bezdrátová optická myš Defender Accura MM-935 nabízí skvělý pracovní dosah až 10 metrů pro co nejpohodlnější ovládání z jakékoliv vzdálenosti od přijímače. 3 režimy rozlišení myši 800/1200/1600 dpi poté zabezpečí výběr vždy té správné citlivosti pro práci i zábavu. DPI lze poté můžete rychle měnit stiskem jediného tlačítka. Skvělá konstrukce Ergonomická konstrukce myši je přiměřeně symetrické a zabezpečí tak pohodlí při ovládání pravou i levou rukou. Speciální neklouzavý povlak je poté příjemný na dotek a brání klouzání myši v rukou. O napájení se stará dvojice AAA baterií, které průměrně vydrží přístroj napájet 3-6 měsíců.

169 Kč

Bezdrátová myš Defender Accura MM-935 (52935)

Vynikající výkon Kvalitní bezdrátová optická myš Defender Accura MM-935 nabízí skvělý pracovní dosah až 10 metrů pro co nejpohodlnější ovládání z jakékoliv vzdálenosti od přijímače. 3 režimy rozlišení myši 800/1200/1600 dpi poté zabezpečí výběr vždy té správné citlivosti pro práci i zábavu. DPI lze poté můžete rychle měnit stiskem jediného tlačítka. Skvělá konstrukce Ergonomická konstrukce myši je přiměřeně symetrické a zabezpečí tak pohodlí při ovládání pravou i levou rukou. Speciální neklouzavý povlak je poté příjemný na dotek a brání klouzání myši v rukou. O napájení se stará dvojice AAA baterií, které průměrně vydrží přístroj napájet 3-6 měsíců.

95 Kč

Bezdrátová myš OFFICE M30 BT Niceboy s ergonomickým designem.

Bezdrátová myš Niceboy OFFICE M30 BT Myš od firmy Niceboy disponuje stabilním bezdrátovým připojení až na dvě zařízení a přesnou optickou technologií. Bude se tak snadno ovládat a díky tichým tlačítkům nebude rušit okolí. Stane se tak stabilním součástí každé pracovní činnosti. Funguje až na dvou zařízeních Pohodlně ji připojíte až ke dvěma zařízením současně. K dispozici je miniaturní USB přijímač nebo Bluetooth připojení. Funkce Plug&Play pak zaručí, že se nebude muset nic složitě instalovat. Prostě propojíte zařízení a fungujete. Tichá tlačítka S myší budete mít jistotu, že při jejím používáním nebudete rušit okolí. Tlačítka obohacená technologií Silent Click budou maximálně tichá. Zároveň pravé i levé tlačítko disponuje i solidní výdrží a to bezmála 5 milionů kliknutí. Bude tak spolehlivým pomocníkem při každé práci v kanceláři. Ideální pro praváky Jedna AA baterie Režim spánku po 10 minutách Pohodlné používán zajistí Niceboy OFFICE M30 BT by se samozřejmě nedala tak příjemně ovládat bez přesné a rychlé optické technologie. Ideální použití docílíte nastavením pět citlivostních variant. Je to přesně 800, 1200, 1600, 2400 a 3200 DPI. Vše přesně podle vaší preference. Na každou práci Ergonomický tvar zajistí, že skvěle padne do každé pravé ruky. Ovládání tak bude zcela přirozené a zároveň bude šetrné i pro vaše zápěstí. Rolovací kolečko i boční tlačítka pak zajistí, že budete moci snáze pracovat. Kompatibilní s Windows/MacOS Tlačítko vypnout/zapnout Snadno se přenáší

499 Kč

CONNECT IT Dual SmartSwitch bezdrátová myš, USB-A + C

Bezdrátová myš Connect IT Dual SmartSwitch, šedá Unikátní bezdrátová optická myš od Connect IT se dvěma USB nano přijímači, šesti tlačítky a precizním senzorem s rozlišením 1000 nebo 1600 DPI je skvělou volbou pro domácí i profesionální pracovní využití. Jedinečný tvar myši poskytuje skvělou oporu vašeho zápěstí a navíc zamezuje únavě ruky i po několika hodinách práce, takže můžete být mnohem více efektivní. Funkce SmartSwitch S touto funkcí můžete snadno přepínat mezi dvěma různými zařízeními současně. K jednomu zařízení se připojíte pomocí USB-C přijímače a k druhému pomocí USB-A přijímače. Pokud často pracujete na dvou počítačích nebo noteboocích současně, tak je pro vás tahle myš správnou volbou. Opravdu dlouhá výdrž Myš je dodávána společně s originální tužkovou baterií Connect IT, která se vyznačuje skvělou výdrží. Můžete tak pracovat opravdu dlouho, než vám dojde šťáva.

449 Kč

Bezdrátová myš Canyon CNE-CMSW2

Canyon CNE-CMSW2 Ergonomická bezdrátová myš pro praváky Canyon CNE-CMSW2 má standardní počet dvou tlačítek a kolečka, které zároveň poslouží jako třetí tlačítko. Díky malému vysílači v USB má myš spolehlivé spojení na frekvenci 2,4 GHz. Myš je pogumovaná, což přispívá k lepší ovladatelnosti. Maximální rozlišení myši je 800 DPI.

199 Kč

Bezdrátová herní myš Connect IT Doodle II (CMO-3510-BK)

Atraktivní design Při navrhování doodle myši na světě byl kladen důraz mimo jiné na design. Jakmile se snoubí barevné podsvícení s neotřelými malůvkami, začne vás přecházet zrak. Myš barevně dýchá a zabaví vás na dlouhé hodiny. Vysoké pohodlí Vaši dlaň jistě potěší propracovaný ergonomický tvar, který ještě více umocňuje zážitek ze samotného používání. Navíc Doodle 2 svým povrchem bojuje proti nepříjemnému pocení, které přichází zpravidla po několika hodinovém hraní. Skvělé vlastnosti Naprostou samozřejmostí je u myši Doodle 2 i rychlé a přesné snímání pohybu a celkově 6 tlačítek včetně posuvného kolečka či nastavení až na 2400 DPI. Akumulátor s kapacitou 600 mAh udrží myš v provozu až 70 hodin a jeho dobíjení je hotové během pouhých 2 hodin.

599 Kč

Bezdrátová myš WG5 SeaMouse, nabíjecí, černá

Bezdrátová myš WG5 SeaMouse nabíjecí, černá Praktická myš od společnosti Winner Group vám zajistí pohodlné ovládání vašeho počítače a to bez otravných drátů. Stačí jej zapojit skrze dodávaný 2,4G přijímač s USB konektorem nebo Bluetooth. Díky tomuto dvojímu připojení dokonce můžete být připojeni na dvou zařízeních současně. Můžete tak pohodlně přeskakovat z notebooku na notebook. O snadné ovládání se postará šest tlačítek i DPI 1600. A pro snadné používání se v jejím nitru nachází nabíjecí baterie s kapacitou 500 mAh.

343 Kč

CONNECT IT FOR HEALTH TriMode vertikální myš, bezdrátová, ČERNÁ

Vertikální myš Connect IT FOR HEALTH TriMode Ergonomická myš od společnosti Connect IT se díky svému vertikálnímu tvaru bude držet opravdu příjemně a zároveň nebude namáhat vaši ruku. K dispozici vám bude šestice užitečných tlačítek i možnost zapojit ji do 3 různých přístrojů. Dlouhodobé zážitky s myší pak dodává přiložená dvojice mikrobaterií. Pro zdravé ruce Svým specificky vertikálním tvarem pomáhá tato myš předcházet syndromu karpálního tunelu. Vaše ruka a předloktí tak budou ve zcela přirozené poloze a nebudou namáhány. To snižuje i únavu zápěstí při dlouhodobém používání. Používat tuto myš tak půjde opravdu snadno a zdravě. Snadno se připojí, snadno se ovládá FOR HEALTH Verti TriMode disponuje připojením na tři počítače současně a to skrze technologii TriMode. Můžete být připojeni dvakrát přes Bluetooth 4.2 a jednou bezdrátově v pásmu 2,4 GHz. Citlivost je příjemných 2400 DPI, takže s ní budete pohybovat opravdu snadno. Pohodlné ovládání pak zajistí šestice tlačítek. Dvě mikrobaterie ji oživí Balení obsahuje dvě mikrotužkové baterie, které si hravě zapojíte do vaší myši a tím ji oživíte. Nemusíte se však obávat, že je pak budete muset v jednom kuse vyměňovat. Technologie Smart Power-Saving totiž ušetří jejich životnost, pokud myš zrovna nebude v pohybu.

522 Kč

Niceboy OFFICE M10 Ergonomic

Bezdrátová myš Niceboy OFFICE M10 Ergonomic Myš od firmy Niceboy disponuje stabilním bezdrátovým připojení a přesnou optickou technologií. Bude se tak snadno ovládat a díky ergonomickému tvaru i přirozeně padne do vaší pravé ruky. Bude tak stabilním součástí každé vaší činnosti na počítači nebo notebooku. Doma i na cesty S touto myší se nemusíte obávat, že by vám nějak výrazně zavazela během vašich cest. Díky váze pouhých 65 gramů a optimálním rozměrům se jednoduše stane doplňkem vašeho notebooku, ať už vás životní pouť zavede kamkoliv. K použití bude připravena prakticky vždy. Bezdrátové připojení Užívejte si maximální svobodu bez otravných kabelů. Jednoduše se připojíte přes USB přijímač a operujete s myší až na vzdálenost deseti metrů. Pokročilá 2,4GHz bezdrátová technologie navíc zajistí stabilní připojení. Můžete se tak spolehnout, že se bude ovládat bez sebemenších potíží. Šest užitečných tlačítek Jedna AA baterie Jednoduché Plug&Play Podle vašich preferencí Niceboy OFFICE M10 Ergonomic by se samozřejmě nedala tak příjemně ovládat bez přesné a rychlé optické technologie. Perfektní používání navíc docílíte i nastavením tří citlivostních variant. Od nízkého DPI 800, přes zlatou střední cestu v podobě 1200 až nejvyšší s hodnotou 1600. Vše bude přesně podle vaší preference. Na každou práci Ergonomický tvar zajistí, že skvěle padne do každé pravé ruky. Ovládání tak bude zcela přirozené a zároveň bude šetrné i pro vaše zápěstí. K tomu je pokryta protiskluzovou vrstvou, která zajistí, že se bude skvěle držet i během dlouhého pracovního vytížení.

299 Kč

Bezdrátová myš Connect IT CI-1133

Bezdrátová myš Connect IT CI-1133 Užijte si pohodlí a přesnost při práci i zábavě s bezdrátovou laserovou myší Connect-IT CI-1133. Vedle svého stylového provedení s designovými prvky a pohodlným úchopem, zaujme myš Connect-IT také rozšířenou sestavou tlačítek, z nichž jedno má zároveň funkci rolovacího kolečka a dvě poslouží pro posun vpřed/vzad a další využijete pro běžnou práci. Vysoce přesný pohyb O přesný a plynulý pohyb po pracovní ploše se stará optický senzor s rozlišením až 1000 dpi a k napájení využívá myš dvě AAA baterie. Propojení s počítačem zajišťuje miniaturní USB přijímač s bezdrátovým dosahem 5 až 10 metrů.

289 Kč

Bezdrátová myš Genius NX-7000 (31030109111)

Bezdrátová myš Genius NX-7000 Hledáte malou bezdrátovou myš k vašemu notebooku nebo PC? Bezdrátová myš Genius NX-7000 v zelené barvě zaujme vedle své dostupné ceny také kompaktním provedením, ideálním pro časté přenášení, bezdrátovým ovládáním a symetrickým designem, díky krytému je vhodná pro praváky i leváky. Ovladatelná na téměř každém povrchu Bezdrátová myš Genius NX-7000 je díky svému bezdrátovému ovládání pomocí technologie 2,4 GHz ideální pro použití v kanceláři nebo domácí pracovně. Optický senzor Blue-Eye s rozlišením 1200 dpi zajišťuje dokonale plynulý pohyb a maximálně produktivní práci na dřevěném stole, mramorovém skle a dokonce i pohovce nebo koberci. Ideální pro lidi v pohybu Se svým symetrickým designem padne myš do ruky pravákům i levákům a umožňuje pohodlné ovládání. Bezdrátové připojení k vašemu notebooku nebo PC má na starosti malý USB adaptér, který můžete během vašich cest snadno uschovat v těle myši. V balení najdete baterie formátu AA.

209 Kč

Bezdrátová myš Genius NX-7015 (31030119104)

Kvalitní počítačová myš od renomovaného výrobce Genius nese označení NX-7015 a postará se perfektní pohyb kurzoru po obrazovce při práci na libovolném povrchu. Skvělé vlastnosti Srdcem myši je speciální BlueEye senzor s rozlišením až 1600 dpi, díky kterému bude práce s myší neuvěřitelně plynulá a pohodlná. Myš dokonce slibuje bezvadné vlastnosti například i na dřevěném stole, koberci či pohovce. Nikdy tak nemusíte řešit, čím myš podložit a bez obav si ji vzít kamkoliv s sebou. Díky svému ergonomickému designu pro levou i pravou ruku můžete s myší strávit celý den se vší pohodlností. Bezdrátové připojení K připojení myši k počítači slouží malý USB pico přijímač, který stačí připojit do libovolného USB konektoru. Díky jeho kompaktní velikosti pak na něj můžete klidně zapomenout a nechat ho v počítači či notebooku, kde nebude překážet ani při přenášení. Pokud však přece jen potřebujete přijímač odejmout, snadno se ukryje pod otevíracím krytem myši. Veškeré nastavení myši, jako je úroveň dpi či rychlost scrollování, můžete jednoduše nastavit v praktické aplikaci SmartGenius.

229 Kč

Pracovní bezdrátová vertikální myš Niceboy OFFICE M40 Vertical

Pracovní bezdrátová vertikální myš Niceboy OFFICE M40 Vertical Vertikální bezdrátová od společnosti Niceboy vám zajistí pohodlné používání při vašem pracovním nasazení a zároveň minimalizuje i riziko syndromu karpálního tunelu. Nebudou vás otravovat všemožné kabely, jelikož je díky USB přijímači zcela bezdrátová. Bude tak příjemnou součástí každodenního používání. Vaše ruka bude mít pohodlí Předejděte možným zdravotním potížím, které může způsobovat syndrom karpálního tunelu. S vertikální myší Niceboy OFFICE M40 Vertical bude vaše ruka v přirozené poloze a nestane se tedy, že by namáhala vaše klouby a šlachy. Příjemný protiskluzový povrch navíc zajistí, že se bude příjemně držet a ovládat. Můžete se tak pohodlně pustit do jakékoliv práce. Připojte se bezdrátově Pokud nemáte rádi otravné kabely, jistojistě oceníte bezdrátové připojení. S vaším zařízením jej snadno spárujete pomocí miniaturního USB přijímače, který vám zároveň garantuje bezdrátový dosah bezmála 10 m. Zaručeně jej neztratíte, ani když jej vezmete třeba na cesty. V nitru myši totiž naleznete užitečný otvor, kam se dá přijímač jednoduše ukrýt. Uživatelsky příjemná myš Snadné používání myši NIceboy OFFICE M40 zajistí kvalitní optický senzor, který bude přesně snímat na každém povrchu. Snadno si tedy zvolíte ze tří úrovní citlivosti právě tu, která vám vyhovuje nejvíce. Vybíráte z DPI 800, 1200 a 1600. Taktéž oceníte i šestici tlačítek, mezi nimiž je i užitečné rolovací kolečko. A aby se jí zbytečně nevybíjela baterie, po deseti minutách sama přejde do úsporného režimu. Sedne do vaší pravé ruky dvě AAA baterie (v balení) Šest ovládacích tlačítek

499 Kč

Bezdrátová myš Connect IT CI-260

Bezdrátová myš Connect IT CI-260 Užijte si pohodlí a přesnost při práci i zábavě s bezdrátovou laserovou myší Connect-IT CI-260. Vedle svého stylového provedení s designovými prvky a pohodlným úchopem, zaujme myš Connect-IT také rozšířenou sestavou tlačítek, z nichž jedno má zároveň funkci rolovacího kolečka a dvě poslouží pro posun vpřed/vzad a další využijete pro běžnou práci. Vysoce přesný pohyb O přesný a plynulý pohyb po pracovní ploše se stará optický senzor s rozlišením až 1000 dpi a k napájení využívá myš dvě AAA baterie. Propojení s počítačem zajišťuje miniaturní USB přijímač s bezdrátovým dosahem 5 až 10 metrů.

227 Kč

Bezdrátová myš Hama Riano (182645), pro leváky

Hama Riano Bezdrátová myš pro leváky Hledáte myš pro leváky, která vám skvěle padne do ruky a umožní pohodlné ovládání při práci i zábavě? Pak je tu pro vás bezdrátová myš Hama Riano černá, která je vybavená rovnou pěti tlačítky, včetně tlačítek vpřed a vzad pro ovládání internetového prohlížeče. Nastavení rychlosti Myš pro leváky Riano vám umožní přizpůsobit si její rychlost dle vlastního uvážení, přičemž maximálně hodnota je 1600 DPI. Potěší také bezdrátové provedení, díky kterému můžete dát sbohem překážejícím kabelů. Stačí zapojit miniaturní USB přijímač s dosahem až 8 metrů do stolního počítače nebo notebooku a věnovat se pouze práci.

259 Kč

Herní myš DOODLE 3 Connect IT (CMO-3530-DD)

Herní myš DOODLE 3 Stylová myš Connect IT s příjemným podsvíceným designem doplní každé herní doupě i kancelář. Šest tlačítek a citlivost až 4800 DPI zajistí příjemné používání a díky povrchu Rubber Grip se bude i příjemně držet. Stane se tak skvělým doplňkem každého dne. Úchvatný design Díky svému ergonomickému tvaru myš skvěle padne do ruky každého hráče i pracovníka. Povrch Rubber Grip navíc zajistí, že se bude příjemně držet a zároveň se ruka při delších virtuálních kláních nebude klouzat pryč. Zaujme i svým stylovým designem posíleným proměnitelným LED podsvícením. Všech sedm barev se bude průběžně měnit, čímž zajistí Doodle 3 Black skutečně jedinečnou podobu. Pozlacený USB nano snímač zase zajistí skvělou konektivitu. Snadná instalace Pro maximální herní zážitek disponuje šesticí nastavitelných tlačítek včetně posuvného kolečka a pěticí programovatlených uživatelských profilů. Vše obdařené kvalitními mechanickými spínači Huano s životností 3 miliony kliků. S optickým senzorem PIXART 3212 a UltraSlides Black bude zase klouzat po povrchu zcela přirozeně. Příjemné bude i nastavení citlivost myši až do 48000 DPI. Je tak víceúčelovým zařízením pro práci i zábavu.

699 Kč

Bezdrátová myš Connect IT CI-1223

Ideální kancelářská myš Bezdrátová myš Connect IT 1223 se může pochlubit absenci omezujícího kabelu, díky čemuž vám odpadne další překážka na stole a vy tak budete mít mnohem větší pole pro pohyb. Ergonomický tvar činí myš velice pohodlnou i pro celodenní používání. Myš se připojuje pomocí nano-přijímače, který je velice malý, takže netrčí z USB portu a díky tomu je nižší možnost poškození. Spojení pracuje na bezdrátové technologii 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů od přijímače. Pomocí tlačítka můžete upravit citlivost na 800 či 1600 DPI.

199 Kč

Myš mini WG3, bezdrátová, bílá

Bezdrátová myš WG3 Užijte si pohodlnou práci na vašem stolním počítači nebo notebooku s bezdrátovou myší WG3, se kterou se zcela zbavíte otravných kabelů. Stylová myš s tenkým provedením v bílé barvě zaujme miniaturním USB přijímačem pro rychlé a snadné připojení, symetrickým tvarem, který skvěle sedne levákům i pravákům nebo tichými tlačítky. Zbavte se zbytečných kabelů Bezdrátová myš WG3 se stane ideálním pomocníkem do kanceláře i domů. Díky jejímu bezdrátovému provedení se nejenže zbavíte překážejících kabelů, ale pomocí miniaturního USB přijímače s funkcí Plug & Play ji jednoduše připojíte k PC nebo notebooku a můžete se okamžitě pustit do práce bez složité instalace. Vhodná pro leváky i praváky Užijte si příjemnou práci i po hodinách v kanceláři. Se svým tenkým a symetrickým designem padne myš do ruky levákům i pravákům a zajistí maximální produktivitu i komfort při práci. Tichá tlačítka navíc zajistí, že při práci nebudete rušit svoje okolí zbytečným hlukem.

249 Kč

Bezdrátová myš HP 930 Creator (1D0K9AA)

Připravena na vaši tvorbu Bezdrátová myš HP 930 Creator je přesně to, co potřebujete k práci. Nabídne vám kvalitní optický senzor PixArt s nastavitelným rozlišením až 3000 DPI, precizní zpracování, dlouhou výdrž na jedno nabití, možnost připojení až ke třem zařízením současně, 7 funkčních tlačítek nebo třeba ergonomický tvar pro maximální pohodlí při práci. Posuňte svou tvorbu na vyšší úroveň s myší HP 930 Creator. Až pro tři zařízení Spolehlivé bezdrátové připojení, díky kterému připojíte myš HP 930 Creator hned ke třem zařízením současně a za pomocí tlačítka budete moci mezi nimi snadno přepínat. Na výběr máte bezdrátové připojení pomocí USB přijímače nebo přes technologii Bluetooth. Spousta praktických funkcí Superrychlé rolovací kolečko, 7 programovatelných tlačítek, výdrž až 12 týdnů na jedno nabití a rychlé nabíjení, které vám již po jedné minutě poskytne energii na další 3 hodiny práce.

1 452 Kč

Ergonomická myš Connect IT CMO-2600-BK

Vertikální myš Connect IT FOR HEALTH LADIES Jedinečná bezdrátová myš CMO-2600-BK od společnosti Connect IT je obdařena speciální ergonomickou konstrukcí, která předchází jedné z nejčastějších pracovních nemocí. Navíc slibuje i velmi pohodlné ovládání kurzoru, dvojici tlačítek navíc a taky nastavitelné rozlišení. Se svým upraveným designem a menšími rozměry je navíc přizpůsobená pro ženskou ruku. Ergonomická konstrukce Základem myši je už na první pohled ergonomická vertikální konstrukce, která pomáhá předcházet zdravotním potížím. Při práci s běžnou počítačovou myší jsou totiž kosti předloktí v nepřirozeně zkřížené poloze a již po krátké době dochází k bolestem a únavě celého předloktí a po čase vedou i k chronickým problémům. Při používání ergonomické vertikální myši jsou však ruka i předloktí v přirozené poloze a žádné ze zdravotních rizik tak nehrozí. Praktické ovládání Myš však nezapomíná ani na praktické vlastnosti při ovládání. Nabízí tak například tlačítka na boku, která vám zajišťují pohodlí při navigaci vpřed a vzad v internetovém prohlížeči nebo která můžete využít i při hraní her jako další dvě tlačítka navíc. Díky speciálnímu DPI tlačítku snadno změníte rozlišení jedním stiskem. Můžete si tak zvolit mezi 1000 a 1600 a velmi rychle a pohodlně si vybrat rozlišení, které vám bude vyhovovat.

317 Kč

CONNECT IT DualMode bezdrátová ergonomická myš s LCD displejem

Myš s LCD displejem a DualMode od Connect IT Bezdrátová ergonomická myš od společnosti Connect IT se díky svému vertikálnímu tvaru bude držet opravdu příjemně a zároveň nebude namáhat vaši ruku. K dispozici vám bude deset užitečných tlačítek i možnost zapojit ji do 2 různých přístrojů. A když jí dojde šťáva, snadno si ji znova dobijete skrze dodávaný kabel. Pro vaši zdravou ruku Díky svému vertikálnímu tvaru se nejen dobře drží, ale zároveň zabraňuje vzniku syndromu karpálního tunelu. Pravá ruka se bude nacházet v přirozené poloze, takže zabrání potenciálním zdravotním potížím. Bezproblémová připojení K vašim zařízením ji připojíte skrze USB nano přijímač. Funkce Plug&Play pak zajistí, že se myš okamžitě spustí. Taktéž můžete využívat funkci DualMode díky které ji můžete připojit ke dvěma zařízením (jedno pojede přes Wi-Fi – 2,4 GHz, druhé přes Bluetooth). A pokud se vybije, snadno jí přes dodaný kabel opět doplníte životodárnou energii. Praktický LED displej Abyste měli přehled o stavu myši, je na svém boku opatřen užitečným LED displejem. Díky němu budete vědět, kolik baterie zbývá nebo si skrze něj můžete nastavit šestici bočních tlačítek. Celkově tak na ní naleznete 10 tlačítek s odolnými mechanickými spínači s životností 3 miliony stisknutí.

799 Kč

Bezdrátová myš Connect IT CI-1224

Ideální kancelářská myš Bezdrátová myš Connect IT 1224 se může pochlubit absenci omezujícího kabelu, díky čemuž vám odpadne další překážka na stole a vy tak budete mít mnohem větší pole pro pohyb. Ergonomický tvar činí myš velice pohodlnou i pro celodenní používání. Myš se připojuje pomocí nano-přijímače, který je velice malý, takže netrčí z USB portu a díky tomu je nižší možnost poškození. Spojení pracuje na bezdrátové technologii 2,4 GHz s dosahem až 10 metrů od přijímače. Pomocí tlačítka můžete upravit citlivost na 800 či 1600 DPI.

149 Kč

CONNECT IT GG bezdrátová herní myš, ČERNÁ

Bezdrátová herní myš Connect IT GG Tato elegantní herní myš od Connect IT vás bez sebemenších potíží vtáhne do každé hry. S optickým senzorem PIXART PAW 3212DB s nastavitelným DPI a tichými tlačítky se bez obav můžete pustit do nekonečných střetů s virtuálními protivníky. A pokud dojde šťáva, jednoduše ji napojíte na kabel a pokračujete dál. Skvělý optický senzor Ergonomický tvar myši zajistí, že pohodlně padne do pravé ruky. Tlačítka jsou obdařena tichou technologií SilentClick, která zajistí, že ani při frekventovaných kliknutích ji jen tak neuslyšíte. O snadné používání se postará 8 tlačítek a to včetně kolečka pro horizontální posunování na boku myši. Přesné a efektivní snímání zajišťuje optický senzor PIXART PAW 3212DB s nastavitelnou citlivostí od 1000 do 4000 DPI. Teflonové pojezdy UltraSlides Black zase zajistí, že bude snadno klouzat po jakémkoliv povrchu. Vydrží opravdu dlouho Aby přirozeně zapadla do vašeho herního setu, je myš obdařena elegantním LED podsvícením s 16,8 miliony barev RGB. To také podle barvy logy indikuje, jaké DPI máte zrovna puštěno. Je obdařena baterií, kterou za 150 minut nabijete do plna. A abyste ji mohli používat i během nabíjení, je možno připojit opletený kabel. Baterii šetří úsporný režim SleepMode (přepne myš po 8 minutách nečinnosti do pohotovostního režimu) i standardní přepínač On/Off.

959,20 Kč

Hama bezdrátová optická myš MW-400, antracitová

Bezdrátová optická myš MW-400 od Hama, antracitová Užitečnou bezdrátovou myš antracitové barvy od společnosti Hama si pohodlně propojíte s vaším počítačem nebo notebookem skrze nano USB přijímač. Pohodlně se drží a díky šesti tlačítkům ovládá. Bude tak skvělým pomocníkem při každodenní práci na počítači. Při nečinnosti se vypne Díky ergonomickému tvaru se myš bude pohodlně držet ve vaší pravé ruce. Šest tlačítek (včetně rolovacího kolečka) jí zajistí snadné používání. Stejně tak oceníte i nastavení rozlišení až do hodnoty 1600 DPI. A pokud ji zrovna používat nebudete, režim Standby ji automaticky vypne, abyste mohli šetřit energie. Snadno ji připojíte Skrze USB nano přijímač se hravě připojíte ke každému zařízení opatřeným příslušným portem. 2,4 GHz technologie pak zaručí stabilní přenos bez rušení a to až na dosah 8 m. Dostatečnou energii zase zajišťuje dvojice AAA baterií, které pro okamžité připojení naleznete přímo v balení.

179 Kč

Niceboy OFFICE M20 Silent+

Ergonomická bezdrátová myš Niceboy OFFICE M20 Silent+ Spolehlivé bezdrátové připojení Elegantní bezdrátová OFFICE M20 Silent+ vám zajistí pohodlné používání pro jakoukoliv příležitost. Nebudou vás otravovat všemožné kabely. USB přijímač a 2,4 GHz bezdrátová technologie ji pohodlně propojí s počítačem nebo notebookem. Funkce Plug&Play zase zajistí, že ji okamžitě nainstalujete. Při používání vás pak nezastaví žádná vzdálenost, budete ji totiž moci pohodlně používat až na vzdálenost 10 m. Tichá tlačítka Její tlačítka jsou zcela tichá, takže máte jistotu, že při jejím používání budete rušit celé okolí. To se naštěstí neprojeví na odezvě tlačítek, takže každé klinutí bude vždycky zaznamenáno. Sedne do vaší pravé ruky Jedna AA baterie (v balení) Režim spánku po 10 min. nečinnosti) Snadné ovládání Perfektní používání zajišťuje rychlá a přesná optická technologie. Navíc si ji můžete vyladit jednou ze tří úrovní citlivosti a to 800, 1200 a 1600 DPI. Najdete si tak tu nejlepší, která vám k práci sedne. Skvěle padne do vaší ruky Díky jejímu tvaru ji můžete pohodlně uchopit a používat klidně i celý den. Protiskluzová úprava na bocích zajistí, že vám jen tak z ruky nevypadne. Zároveň budete mít nablízko i šestici tlačítek, včetně rolovacího kolečka, se kterými hravě vykonáte cokoliv, co bude třeba. Kompatibilní se systémy Windows a MacOS Jedním tlačítkem ji pohodlně vypnete/zapnete USB přijímač lze schovat přímo do těla myši

399 Kč

Myš Trust Yvi FX Wireless Mouse (22333)

Elegantní myš Trust Trust Yvi Fx Wireless Mouse Bezdrátová myš Myš Yvi Fx od společnosti TRUST určená zejména pro běžného uživatele ke každodenní činnosti. Jednoduchá instalace Ergonomické tělo zaručuje Yvi FX Wireless skvělý úchop a příjemnou práci. Elegantní design dolaďuje ještě příjemné LED podsvícení. Díky svým rozměrům je ideálním příslušenstvím pro váš notebook. O napájení se stará 1 AA baterie. Myš je vhodná pro praváky i leváky. Snadné používání Cenově dostupná bezdrátová myš černé barvy je vybavená vysoce precizním optickým senzorem, který dokáže pracovat na většině povrchů. Citlivost senzoru je nastavitelná ve 2 stupních 800 a 1600 DPI. USB přijímač funguje na frekvenci 2,4 GHz s dosahem až 8 metrů.

279 Kč

Myš Trust Mydo Silent Click Wireless Mouse, modrá (21870)

Neuvěřitelně tichá myš Ať už pracujete doma nebo v kanceláři, s bezdrátovou myší Mydo Silent Click Wireless v modré barvě nebudete vy ani vaše okolí rozptylováni nepříjemnými zvuky kliknutí. Užijte si ničím nerušenou práci i zábavu díky myši, která je až o 90 % tišší než ostatní klasické myši. Přesný pohyb Kromě neuvěřitelně tiché práce nabízí myš Mydo také pokročilý optický senzor, který zajišťuje její přesný pohyb. Díky oboustrannému designu je myš ideální pro leváky i praváky. Stačí připojit k notebooku a můžete začít pracovat. Tlačítko pro výběr rychlosti Přizpůsobte si rychlost myši podle sebe. DPI tlačítko v horní části myši umožňuje měnit rychlost kurzoru (800/1400/1800 DPI) tak, aby vám práce s ní vyhovovala. Chcete upravovat fotografie? Nastavte si nižší rychlost. Nebo si nastavte vysokou rychlost ideální pro hraní online akčních her. Miniaturní USB přijímač Myš Mydo má miniaturní micro USB přijímač, který vám umožní pracovat na vzdálenost až 10 metrů a díky svému kompaktnímu provedení jej můžete trvale nechat ve svém notebooku. Pokud jej odpojíte, lze přijímač snadno uložit do myši. Ta obsahuje také vypínač, díky kterému můžete šetřit energii myši.

267 Kč

Bezdrátová myš Triple SmartSwitch Connect IT (CMO-4040-BK)

Bezdrátová myš Triple SmartSwitch Connect IT Stylová myš od Connect IT se třemi bezdrátovými profily a tichými tlačítky je ideálním zařízením pro každou kancelář. Při práci zajisté oceníte citlivost až 1600 DPI a skvělou ergonomii. Vše je připojeno přes elegantní USB nano, jež je opatřeno funkcí Plug & Play. Zajisté tak pro ni najdete využití, kdekoliv bude potřeba. Jednoduché připojení Užívejte si svobodu bez drátů a kabelů. Připojte USB nano přijímač, který díky funkcí Plug & Play myš automaticky připraví k spuštění. Díky funkci Triple Smart Switch můžete používat zařízení na třech přístrojích s podporou standardů Bluetooth 5.0, 3.0 a Wireless 2,4 GHz. Absolutně tichá Skvěle se hodí k práci v kanceláři. Díky technologii SilentClick je levé i pravé tlačítko absolutně tiché, tudíž nebudete rušit vaše spolupracovníky otravným klikáním. Snazší práci s počítačem vám zaručí i klasické posuvné kolečko a tlačítko na přepínání bezdrátového módu. Užitečný pohotovostní režim Energii myši zaručuje jedna alkalická tužková baterie typu AA. Lze ji rovněž přímo vypnout pomocí užitečného přepínače. Výdrž navíc prodlužuje i funkce SleepMode, která ji po 30 minutách nečinnosti přepne do pohotovostního režimu. Jedna tužková baterie je také součástí balení, tudíž ji můžete okamžitě použít.

499 Kč

Bezdrátová myš Genius NX-7015 (31030119102)

Kvalitní počítačová myš od renomovaného výrobce Genius nese označení NX-7015 a postará se perfektní pohyb kurzoru po obrazovce při práci na libovolném povrchu. Skvělé vlastnosti Srdcem myši je speciální BlueEye senzor s rozlišením až 1600 dpi, díky kterému bude práce s myší neuvěřitelně plynulá a pohodlná. Myš dokonce slibuje bezvadné vlastnosti například i na dřevěném stole, koberci či pohovce. Nikdy tak nemusíte řešit, čím myš podložit a bez obav si ji vzít kamkoliv s sebou. Díky svému ergonomickému designu pro levou i pravou ruku můžete s myší strávit celý den se vší pohodlností. Bezdrátové připojení K připojení myši k počítači slouží malý USB pico přijímač, který stačí připojit do libovolného USB konektoru. Díky jeho kompaktní velikosti pak na něj můžete klidně zapomenout a nechat ho v počítači či notebooku, kde nebude překážet ani při přenášení. Pokud však přece jen potřebujete přijímač odejmout, snadno se ukryje pod otevíracím krytem myši. Veškeré nastavení myši, jako je úroveň dpi či rychlost scrollování, můžete jednoduše nastavit v praktické aplikaci SmartGenius.

184 Kč

Bezdrátová myš Defender Accura MM-935 (52936)

Vynikající výkon Kvalitní bezdrátová optická myš Defender Accura MM-935 nabízí skvělý pracovní dosah až 10 metrů pro co nejpohodlnější ovládání z jakékoliv vzdálenosti od přijímače. 3 režimy rozlišení myši 800/1200/1600 dpi poté zabezpečí výběr vždy té správné citlivosti pro práci i zábavu. DPI lze poté můžete rychle měnit stiskem jediného tlačítka. Skvělá konstrukce Ergonomická konstrukce myši je přiměřeně symetrické a zabezpečí tak pohodlí při ovládání pravou i levou rukou. Speciální neklouzavý povlak je poté příjemný na dotek a brání klouzání myši v rukou. O napájení se stará dvojice AAA baterií, které průměrně vydrží přístroj napájet 3-6 měsíců.

204 Kč

Ergonomická myš Connect IT CMO-2510-BK

Ergonomie s variací barev Bezdrátová myš, jak už vyplývá z názvu, nemá žádný otravný kabel, který by překážel na desce stolu, ale jenom nepatrný nano-přijímač, kterého si skoro ani nevšimnete. Díky ergonomickému tvaru myši je velice pohodlná i po celém pracovním dnu používání. Myš je ve více barevných variantách, takže si vybere každý tu svoji. Tlačítka na boku Tlačítka na boku myši vám zajišťují pohodlí při navigaci vpřed a vzad v internetovém prohlížeči nebo je můžete využít i při hraní her jako další dvě tlačítka navíc. Díky speciálnímu tlačítku snadno změníte rozlišení pár stisknutími. Můžete postupně volit mezi 800, 1200 a 1600 DPI. Velmi rychle a pohodlně si tak vyberete rozlišení, které Vám bude vyhovovat. Nano-přijímač Myš se připojuje pomocí nano-přijímače, který je velice malý, takže netrčí z USB portu a díky tomu je nižší možnost poškození. Při přenášení myši můžete přijímač lehce ukrýt přímo do myši. Dosah přijímače je 5 až 10 metrů.

499 Kč

Ergonomická myš Connect IT CMO-2700-BK

Vertikální myš Connect IT FOR HEALTH Jedinečná bezdrátová myš CMO-2700-BK od společnosti Connect IT je obdařena speciální ergonomickou konstrukcí, která předchází jedné z nejčastějších pracovních nemocí. Navíc slibuje i velmi pohodlné ovládání kurzoru, dvojici tlačítek navíc a taky nastavitelné rozlišení. Ergonomická konstrukce Základem myši je už na první pohled ergonomická vertikální konstrukce, která pomáhá předcházet zdravotním potížím. Při práci s běžnou počítačovou myší jsou totiž kosti předloktí v nepřirozeně zkřížené poloze a již po krátké době dochází k bolestem a únavě celého předloktí a po čase vedou i k chronickým problémům. Při používání ergonomické vertikální myši jsou však ruka i předloktí v přirozené poloze a žádné ze zdravotních rizik tak nehrozí. Praktické ovládání Myš však nezapomíná ani na praktické vlastnosti při ovládání. Nabízí tak například tlačítka na boku, která vám zajišťují pohodlí při navigaci vpřed a vzad v internetovém prohlížeči nebo která můžete využít i při hraní her jako další dvě tlačítka navíc. Díky speciálnímu DPI tlačítku snadno změníte rozlišení jedním stiskem. Můžete si tak zvolit mezi 800, 1200 a 1600 a velmi rychle a pohodlně si vybrat rozlišení, které vám bude vyhovovat.

499 Kč

Bezdrátová myš Connect IT Mute (CMO-2230-BK)

Bezdrátová myš Connect IT CMO-2230 Vyžadujete při práci absolutní klid nebo nechcete rušit své okolí? Pak je pro vás jako stvořená bezdrátová optická myš Connect IT “MUTE“ v černé barvě, která zaujme mimořádně tichým chodem tlačítek, které při klikání nevydávají žádný zvuk. Myš je určena pro domácí i kancelářské použití, kde nebudete rušit své okolí nepříjemným hlasitým klikáním běžných myší. Myš, která nevydává žádný zvuk Myš Connect IT “MUTE“ nabízí speciální konstrukci spínačů tlačítek, které na rozdíl od klasických myší nevydávají při klikání žádný zvuk. Díky svému ergonomickému provedení s horním protiskluzovým pogumovaným povrchem Soft-Touch nabízí myš pohodlí i při dlouhém používání. K ovládání slouží tři tlačítka včetně posuvného kolečka s červeným podsvícením. Zapojte a používejte Zapomeňte na složité instalace a stahování ovladačů, optická myš Connect IT nabízí neuvěřitelně snadné připojení Plug and Play, kdy stačí zapojit bezdrátový USB přijímač do USB portu počítače nebo notebooku a okamžitě můžete začít myš používat. Bezdrátový USB Nano přijímač nabízí dosah až 10 metrů a o přesný a plynulý pohyb se u myši stará optický senzor s rozlišením 1200 DPI.

299 Kč

Bezdrátová myš Genius NX-7000 (31030109110)

Bezdrátová myš Genius NX-7000 Hledáte malou bezdrátovou myš k vašemu notebooku nebo PC? Bezdrátová myš Genius NX-7000 v červené barvě zaujme vedle své dostupné ceny také kompaktním provedením, ideálním pro časté přenášení, bezdrátovým ovládáním a symetrickým designem, díky krytému je vhodná pro praváky i leváky. Ovladatelná na téměř každém povrchu Bezdrátová myš Genius NX-7000 je díky svému bezdrátovému ovládání pomocí technologie 2,4 GHz ideální pro použití v kanceláři nebo domácí pracovně. Optický senzor Blue-Eye s rozlišením 1200 dpi zajišťuje dokonale plynulý pohyb a maximálně produktivní práci na dřevěném stole, mramorovém skle a dokonce i pohovce nebo koberci. Ideální pro lidi v pohybu Se svým symetrickým designem padne myš do ruky pravákům i levákům a umožňuje pohodlné ovládání. Bezdrátové připojení k vašemu notebooku nebo PC má na starosti malý USB adaptér, který můžete během vašich cest snadno uschovat v těle myši. V balení najdete baterie formátu AA.

179 Kč

Bezdrátová myš Genius NX-7000 (31030109109)

Bezdrátová myš Genius NX-7000 Hledáte malou bezdrátovou myš k vašemu notebooku nebo PC? Bezdrátová myš Genius NX-7000 v modré barvě zaujme vedle své dostupné ceny také kompaktním provedením, ideálním pro časté přenášení, bezdrátovým ovládáním a symetrickým designem, díky krytému je vhodná pro praváky i leváky. Ovladatelná na téměř každém povrchu Bezdrátová myš Genius NX-7000 je díky svému bezdrátovému ovládání pomocí technologie 2,4 GHz ideální pro použití v kanceláři nebo domácí pracovně. Optický senzor Blue-Eye s rozlišením 1200 dpi zajišťuje dokonale plynulý pohyb a maximálně produktivní práci na dřevěném stole, mramorovém skle a dokonce i pohovce nebo koberci. Ideální pro lidi v pohybu Se svým symetrickým designem padne myš do ruky pravákům i levákům a umožňuje pohodlné ovládání. Bezdrátové připojení k vašemu notebooku nebo PC má na starosti malý USB adaptér, který můžete během vašich cest snadno uschovat v těle myši. V balení najdete baterie formátu AA.

195 Kč

Ergonomická myš Connect IT Doodle (CMO-2705-DD)

Connect IT Doodle CMO-2705-DD Vertikální myš Connect-IT Doodle se skvěle hodí pro domácí využití, ale také do kancelářských prostor. Vyznačuje se svým jedinečným ergonomickým zpracováním, které uleví vaší ruce. Zcela jistě oceníte i její designové zpracování. Podpora zdraví Všechny uživatele si získá svým ergonomickým tvarem, který drží ruku a předloktí ve správné poloze. Při používání této myši nedochází ke křížení šlach a kostí, ani ke stlačování nervu v zápěstí. Skvěle zamezuje vzniku karpálních tunelů, které jsou běžným onemocněním při dlouhodobé práci s myší. Možnosti nastavení Myš na sobě nese celkem 6 tlačítek, které slouží k maximální efektivitě jejího používání. Mechanické spínače mají výdrž 3 miliony kliknutí. Optický senzor je možné nastavit dle svých požadavků na 800 dpi, 1200 dpi nebo 1600 dpi pomocí jednoho z tlačítek a rychle přecházet na preferovanou rychlost kurzoru. Chytré funkce Připojení k zařízení obstarává 2,4 GHz bezdrátová technologie, která má dosah až 20 metrů. Napájení myši je svěřeno AA baterii. Technologie Smart Power-Saving je vyvinuta, aby šetřila baterii ve vašem zařízení. Dále je myš vybavena ON/OFF přepínačem.

499 Kč

Ergonomická myš Connect IT CMO-2900-BK

Myš CONNECT IT CMO-2900-BK Connect IT CMO-2900-BK je ergonomická myš, která se skvěle hodí pro hraní her, ale i po kancelářské a domácí využití. Instalace je velice snadná díky technologii Plug&Play, která nepotřebuje stahování ovladačů. Nano USB přijímač, stačí zapojit do vašeho počítače či notebooku a během pár vteřin je vše připraveno k použití s dosahem až 10 m. Zdraví na prvním místě Svým ergonomickým tvarem podporuje správné držení zápěstí a předloktí v ideální poloze. U běžných myší často dochází k nepřirozeně zkřížené poloze kostí a nervů, kdy dochází k bolestem zápěstí. Z dlouhodobého hlediska může používání takovýchto zařízení způsobit syndrom karpálního tunelu. Neváhejte a pořiďte si myš, která těmto zdravotním problémům předchází. Jednoduché ovládání Maximální rozlišení optického senzoru je 1600 DPI a myš je napájena pomocí tužkové baterie typu AA. Nese 6 tlačítek včetně posuvného kolečka a 2 samostatných navigačních tlačítek, která slouží k pohybu vpřed a vzad. Multimediální zařízení Protiskluzový povrch zajišťuje lepší a pevnější úchop při používání myši. Mechanické spínače u tohoto zařízení vydrží 3 miliony kliknutí.

679 Kč