IT Polášek
Nejnovější zboží

Bezsáčkový vysavač Gorenje VCEA02GALWCY

Bezsáčkový vysavač Gorenje G Force Air Lite Sháníte univerzální a spolehlivý vysavač? Pak sáhněte po značce Gorenje. Vysavač G Force Air Lite si poradí se všemi typy podlah a má inovativní kartáč XpandZone, který dokáže pobrat více nečistot na jeden záběr. K tomu se s vysavačem snadno manipuluje a nepoužívá sáčky, takže je ekologičtější a nevyžaduje další investice. Vynaložené prostředky vám navíc vrátí dlouhou životností zajištěnou funkcí pomalého startu, která šetří motor. Nechte se nadchnout jeho výkonem a nízkou spotřebou. Pohodlí bez sáčku Vysavač je bezsáčkový, takže se nečistoty shromažďují v nádobě na prach, kterou po vysávání snadno vyprázdníte a máte hotovo. Nemusíte dokupovat sáčky, takže budete šetřit peněženku i přírodu. Objemná nádoba na prach Díky objemné prachové nádobě dokážete vysát velkou plochu na jeden zátah. Vysavač pojme až 3,3 l nečistot a prachu. S tímto objemem můžete v klidu vysát celý dům, aniž byste se museli zdržovat vyprazdňováním nádoby. Pirát podlah Vysavač má tři pogumovaná kolečka, která zajišťují velmi dobrou pohyblivost a zároveň vaše podlahy nepoškodí. Nebojte se ho používat na drahých parketách. Nezanechá na nich škrábance ani šmouhy. Kabel mu poskytuje akční rádius 7 m a díky navíjecímu mechanismu se vám nebude nikde plést. Čistá podlaha, čistý vzduch Silný motor s příkonem 700 W vám poskytne vysoký sací výkon – 180 W. Navíc kartáč XpandZone pobere více nečistot najednou a zajistí optimální sací výkon na každém povrchu. Malou spotřebu tak promění ve velké výsledky. Pokročilý HEPA filtr dokáže zachytit 99,98 % nečistot a zanechá váš domov čistý.

3 499 Kč

Bezsáčkový vysavač TESLA AeroStar T700

Bezsáčkový vysavač TESLA AeroStar T700 Pokud hledáte pomocníka do domácnosti, který je výkonný, poradí si i s malými částečkami nečistot, nezabere moc místa a jeho údržba i ovládání je velice jednoduché, tak neváhejte a pořiďte si bezsáčkový vysavač značky Tesla se kterým vás i vysávání bude bavit! Dokonale čisté podlahy TESLA AeroStar T700 disponuje motorem nové generace s příkonem 900 W, který efektivně odstraní všechny nečistoty z podlahy při nižší spotřebě elektrické energie. A pokud máte ve vaší domácnosti koberce, i s jejich perfektním vyčištěním si vysavač poradí, a to díky speciálnímu TURBO kartáči. Bez sáčku Při vysávání putují veškeré nečistoty do sběrné nádoby, která se svoji kapacitou 3 litry pojme nečistoty z vašeho celého bytu. Výhodou je, že se nemusíte starat o to jestli je již potřeba vyměnit sáček, ale po každém úklidu nádobu jednoduše vysypete, můžete ji omýt i vodou a vysavač je přichystán na další použití. Vysoce účinná filtrace O účinnou filtraci se postará cyklonová technologie se kterou vzduch uvnitř vysavače během jeho chodu neustále rotuje a perfektně se tak odděluje vzduch od nečistot, v kombinaci s vodou omyvatelným filtrem HEPA H13, který zachytí až 99,95 % částic jako je prach, pyl a další alergeny, se tak vysavač stává skvělou volbou i pro alergiky. Snadná regulace i manipulace Výkon vysavače lze snadno regulovat na těle vysavače, s akčním rádiusem 9 metrů uklidíte i větší prostor bez nutnosti přepojování do jiných zásuvek, a pomocí spodního předního kolečka, které se otáčí o 360° bude manipulace s ním hračka. Balení obsahuje TESLA AeroStar T700 – bezsáčkový vysavač TURBO kartáč chromovaná teleskopická trubice sací hadice univerzální podlahová hubice na podlahy a koberce štěrbinová hubice 2v1 dlouhá štěrbinová trubice držák příslušenství uživatelský manuál

1 989 Kč

Bezsáčkový vysavač Hoover HP710PAR 011

Bezsáčkový vysavač Hoover HP710PAR 011 H-POWER 700 H-POWER 700 je řada výkonných ultra tichých bezsáčkových vysavačů, které vyvinuli za účelem intenzivní péče o zdravé prostředí ve vaší domácnosti. Extrémně tichý H-POWER 700 je nejtišší bezsáčkový vysavač Hoover. Byl akusticky zkonstruován tak, aby zajistil maximální ticho a pohodlí při používání, s pouhými 68 dB. Je tedy ideálním pomocníkem pro rodiče, kteří potřebují vysávat zatímco děti spí, nebo pro vysávání pozdě v noci. Hygienické vysypávání nádoby Inovativní čisticí technologie Self-Dust zaručuje dlouhodobou výkonnost a vysokou úroveň separace prachu. Cleaning Ring uvnitř čisticího systému automaticky vytlačuje prach a zamotané vlasy při vysypávání nádobky ven, stačí stisknout tlačítko. Díky tomu se vlasy nenamotávají do krytu, nepřijdete do přímého kontaktu s prachem a i když je třeba nádobka lehce přeplněná, pohodlně se prachu zbavíte. Integrované příslušenství H-Power 700 je vybaven ergonomickou elegantní rukojetí, v níž je integrované příslušenství jak pro nábytek, tak pro nepřístupná nebo úzká místa.

3 349 Kč

Bezsáčkový vysavač Electrolux EL61C3DB

Bezsáčkový vysavač Electrolux EL61C3DB Perfektně čisté domácnosti bez jediného chlupu nebo drobku docílíte s tímto bezsáčkovým vysavačem značky Electrolux. Vysoký výkon, snadné ovládání, kompaktní rozměry nebo efektivní filtrace, to jsou jeho hlavní přednosti. 6stupňová filtrace Efektivní filtrační systém, který se skládá ze šesti stupňů zvládne zachytit až 99,99 % mikročástic větších než 1 mikrometr a tím se tak postará o dokonale čistý domov. Hygienické vysypávání Nádobu s prachem a nečistotami jednoduše jedním krokem vyjmete a následně vysypete, není snad nic jednoduššího. Navíc se nemusíte starat o to, jaký typ sáčku se pro váš model vysavače hodí. Vysoký výkon Dokonce ani po naplnění nádoby nečistotami neztratí vysavač na výkonu. Cyklónová technologie se totiž postará o maximální výkon i při plné nádobě s prachem. Výsledky tak budou opravdu jedinečné. Kompaktní design Kompaktní provedení přístroje vám pak nabízí možnost jeho uskladnění jak ve svislé, tak vodorovné poloze, a hravě se vejde třeba i do skříně, aniž by zabíral mnoho místa.

4 009 Kč

Bezsáčkový vysavač Electrolux Ease C2 ECC21-2IW

Bezsáčkový vysavač Electrolux Ease C2 ECC21-2IW Vzduchotěsné provedení Vzduchotěsné provedení vysavače znamená účinnější vysávání a nižší spotřebu energie. Čtyřnásobná filtrace Bezsáčkový vysavač využívá čtyřstupňovou filtraci k účinnému oddělení prachu. Dvoustupňová cyklonová technologie odděluje velké a malé částice pro efektivnější vysávání s lepší filtrací. Vysaje více prostoru najednou Můžete vysávat déle při vyšším výkonu, i když se blížíte plné kapacitě prachové nádoby. To znamená i méně časté vyprazdňování zásobníku. Ve srovnání s vysavačem AeroPerformer Cyclonic™ z hlediska postupného plnění prachové nádoby. Méně námahy s větší kapacitou Velkoobjemová nádoba na prach pojme až 1,8 litru, a proto vyžaduje méně časté vyprazdňování. Prach bezpečně a snadno vysypete pomocí jediného tlačítka. Velká kolečka pro lepší stabilitu Velká otočná kolečka zajišťují plynulejší pohyb vysavače po domácnosti.

2 099 Kč

Bezsáčkový vysavač Electrolux EL61H4SW

Bezsáčkový vysavač Electrolux EL61H4SW Perfektně čisté domácnosti bez jediného chlupu nebo drobku docílíte s tímto bezsáčkovým vysavačem značky Electrolux. Vysoký výkon, snadné ovládání, kompaktní rozměry nebo efektivní filtrace, to jsou jeho hlavní přednosti. 6stupňová filtrace Efektivní filtrační systém, který se skládá ze šesti stupňů zvládne zachytit až 99,99 % mikročástic větších než 1 mikrometr a tím se tak postará o dokonale čistý domov. Hygienické vysypávání Nádobu s prachem a nečistotami jednoduše jedním krokem vyjmete a následně vysypete, není snad nic jednoduššího. Navíc se nemusíte starat o to, jaký typ sáčku se pro váš model vysavače hodí. Vysoký výkon Dokonce ani po naplnění nádoby nečistotami neztratí vysavač na výkonu. Cyklónová technologie se totiž postará o maximální výkon i při plné nádobě s prachem. Výsledky tak budou opravdu jedinečné. Kompaktní design Kompaktní provedení přístroje vám pak nabízí možnost jeho uskladnění jak ve svislé, tak vodorovné poloze, a hravě se vejde třeba i do skříně, aniž by zabíral mnoho místa.

4 589 Kč

Bezsáčkový vysavač Concept Serious Parquet VP5131

Bezsáčkový vysavač Concept VP5131 Bezsáčkový vysavač Serious Parquet Concept VP5131 se pyšní efektivním filtračním systémem, velkým akčním rádiem, vysokým sacím výkonem a jistě vás potěší i možnost použít jej na všech typech podlah, výborně si totiž poradí s nečistotami jak na dlažbách, dřevěných podlahách, tak i na kobercích. Vysoký výkon Vysavač tvoří výkonný ECO motor s příkonem 850 W, který si poradí i s odolnějšími nečistotami. Pomocí akčního rádia, který je u tohoto modelu 9 metrů, hravě uklidíte i větší místnost bez nutnosti častého přepojování. Bez sáčku Bezsáčkové provedení přístroje určitě oceníte, protože se vyhnete neustálému kupování vhodného typu sáčku. Veškeré nečistoty se shromažďují v nádobě o obejmu 2 litry, kterou stačí po vysávání jednoduše jen vysypat do koše a máte hotovo. Cyklónová technologie Smysl cyklónové technologie je v tom, že odstředivá síla, jež působí při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty je účinně odstředí přímo do sběrné nádoby. HEPA filtr 13 se zase postará o zachycení i velice jemného prachu, což ocení zejména alergici nebo astmatici. Univerzální hubice Mezi příslušenství vysavače patří univerzální ECO podlahová hubice, se kterou výborně vysajete koberce, předložky nebo čalouněný nábytek, a po přepnutí klapky se vysunou štětiny, díky čemuž šetrně uklidíte i tvrdé podlahy. Hubice na tvrdé podlahy Parketová hubice je zase určena pro všechny typy tvrdých podlah, jemně odstraňuje nečistoty, aniž by došlo k jejich poškrábání. Hubice s kartáčkem Jako poslední součást vysavače je hubice 2v1, kterou lze použít jako štěrbinovou pro úzké prostoty jako jsou místa kolem radiátorů nebo v čalounění, a po překlopení prachového kartáčku šetrně odstraníte prach z nábytku, žaluzií nebo klávesnice.

1 949 Kč

Bezsáčkový vysavač Rowenta Compact Power XXL RO4855EA

Bezsáčkový vysavač Rowenta Compact Power XXL RO4855EA Silnější vysávání Špičková technologie nového systému motoru EffiTech pro silnější vysávání s využitím nižšího množství energie představuje cestu k maximální energetické účinnosti. Díky tomu dosáhnete nejlepších výsledků při vysávání na všech typech podlah včetně koberců bez ztráty sacího výkonu. Dvoupolohová prachová hubice Vysoce účinná dvoupolohová sací hubice zajistí dokonalý úklid na každém povrchu od tvrdých podlah po koberce s nízkým i vysokým vláknem. Snadná údržba Praktický systém zámku zabraňuje náhodnému otevření zásobníku na prach a zároveň zajišťuje jeho jednoduché a intuitivní vysypání jednou ruku Snadné přenášení a skladování Velká rukojeť s vylepšeným ergonomickým designem zaručí snadné přenášení během úklidu, díky čemuž je dosaženu velmi pohodlné manipulace s přístrojem.

2 999 Kč

Bezsáčkový vysavač Hoover H- POWER 300 HP310HM 011

Bezsáčkový vysavač Hoover H-POWER 300 HM Sháníte malý vysavač do malého bytu? Potom by mohl být H-POWER 300 to pravé pro vás. Dostane se všude, má velkou nádobu na prach a při skladování nezabere místo. Navíc díky účinné filtraci vyfukuje zpět výrazně čistší vzduch. Vhodný je na všechny druhy podlah, zvláště potom na parkety. To vše a mnohem více z něj dělá skvělou volbu pro vaši domácnost. Bezsáčkový provoz Bezsáčkové vysavače jsou ekologičtější a ekonomičtější. H-POWER 300 má nádobu na prach o objemu 2 l, který vystačí i po několik vysávání. Navíc ji vysypete jediným dotykem přímo do koše, takže s nepořádkem uvnitř vůbec nepřijdete do styku. Výkonná filtrace Jelikož vysavač využívá k separaci nečistot cyklónovou technologii, nezanáší příliš filtr, který není nutné tak často měnit. Zajišťuje mu to také stabilně vysoký výkon. Kvalitu vzduchu zlepšuje také omyvatelný filtr. Má certifikaci EPA 10 a zachytí i jemné mikročástečky pylů a prachu. Na všechny povrchy Díky nastavitelnému výkonu si vysavač poradí nejen se všemi typy podlah. Troufne si i na závěsy, čalounění, klávesnici nebo hřbety knih. Je proto vybaven štěrbinovou hubicí a prachovým kartáčem. Na podlahy má univerzální hubici All Floor Adaptive, který si poradí s koberci i tvrdými podlahami. Dostanete také parketovou hubici, která díky štětinám a plstěným kolečkám zabrání jejich poškrábání. Snadná manipulace S vysavačem H-POWER snadno dosáhnete, kamkoliv potřebujete. Akční rádius 9,5 m dosáhne po celé místnosti. Se štěrbinovou hubicí kombinovanou s nástavcem na tvrdé povrchy vysajete i malé plochy jako spáry v čalounění nebo rámy obrazů. Žádný kout ani roh tak před vysavačem neobstojí.

1 990 Kč

Bezsáčkový vysavač Concept Radical Home&Car VP5241

Bezsáčkový vysavač Concept Radical Home&Car VP5241 Tichý a výkonný Bezsáčkový vysavač 4A Home&Car Radical VP5241 je perfektní spojení vysoké sací síly a nízké spotřeby. Jeho maximální hlučnost dosahuje pouhých 72 dB, takže vás nebude rušit. Akční rádius 10 m vám dopřeje dostatek prostoru. Jednoduše s ním vysajete i velké místnosti, a to bez změny zásuvky. Jedná se o skvělého parťáka do každé domácnosti a jeho bohaté příslušenství si zamilují především majitelé chlupatých mazlíčků. Cyklónová síla Bezsáčkový vysavač je vybaven vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Díky elektronické regulaci můžete snadno upravit sací sílu. Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhody jsou absence sáčků, neměnný výkon při vysávání a nedochází k víření prachu. Snadná údržba Vysavač VP5241 využívá sběrnou nádobu o objemu 2,5 l, místo neekologických sáčků. Nádoba se snadno vyprázdní. Stiskem jednoho tlačítka se uvolní, pak stačí vysypat a opět nasadit. Jednička ve vysávání Speciálně tvarovaná podlahová hubice dosahuje ve spojení s revoluční konstrukcí motoru maximálního výkonu. Dokonale s ní vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin je vysavač připraven na úklid veškerých tvrdých podlah. Malý a velký turbokartáč S úklidem po vašich chlupatých mazlíčcích vám pomůže turbokartáč. Dokáže kartáčovat a vysávat zároveň. Malý odstraní každý chlup z čalouněného nábytku a ze všech míst, kam se s velkou hubicí nedostanete. Velký turbokartáč zase zbaví chlupů a vlasů vaše koberce. Štěrbinová hubice CAR Díky hubici CAR bude úklid auta mezi sedadly nebo těžko dostupných míst hračka. Díky ohebnému tělu se s ní dostanete opravdu kamkoliv, a to bez větší námahy. Praktické příslušenství Součástí základní výbavy je i drobné příslušenství, které je šikovně usazeno v praktickém držáku přímo na teleskopické trubce vysavače. Patří sem štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem na šetrné odstranění prachu a hubice na čalounění. Moderní a praktický Vysavač VP5241 je zpracován v elegantním designu. Díky kompaktnímu tvaru a nízké hmotnost se velmi snadno obsluhuje. O plynulý pohyb se stará přední, plně otočné kolečko. Měkčená zadní kola jsou šetrná ke každému povrchu, takže nemusíte mít strach z poškrábání. Je vybaven praktickou rukojetí pro jednoduché přenášení, která po stisknutí slouží jako tlačítko k navíjení přívodního kabelu.

2 829 Kč

Bezsáčkový vysavač Kärcher VC 3

Vícestupňová filtrační technologie Ušetří vám výměnu a drahé dokupování filtračních sáčků. Nádobu na nečistoty lze jednoduše vymýt vodou a díky průhlednému materiálu, budete mít vždy přehled o plnosti nádoby. Hygienický HEPA filtr Filtruje spolehlivě nejjemnější nečistoty jako např. pyly a jiné částečky způsobující alergie. Čistý odpadní vzduch – pro zdravé klima bydlení. Odnímatelná podlahová hubice Možnost nasazení dalšího příslušenství pro ideální čištění veškerých prostor v domu.

2 555 Kč

Bezsáčkový vysavač Bosch ProAnimal BGS41PET1

Bezsáčkový vysavač Bosch ProAnimal BGS41PET1 Vysoký výkon za všech okolností Požadujete vždy nejlepší výsledky? SmartSensor Control nepřetržitě monitoruje vysavač, aby byl zajištěn výkon na optimální úrovni. LED displej ukazuje, kdy je třeba filtr vyčistit při poklesu výkonu. Pro vysoký výkon za všech okolností. Vysoká účinnost vysávání Výkon vysavače neklesá ani když se nádoba na pach naplní. Technologie AirCycle s přesně a ideálně vedeným cyklónovým proudem vzduchu vytváří odstředivou sílu, která odděluje vzduch a částice prachu. Oddělený prach je uložen v prachové nádobě a vzduch je filtrován před výstupem do místnosti. Výborný filtr Omyvatelný HEPA filtr odstraňuje 99,95% jemných prachových částic a bakterií a zabraňuje jejich úniku zpět do místnosti. Vyfukovaný vzduch je čistší než normální vzduch v domě, což je velmi důležité zejména pro alergiky. Snadné čištění nádoby Díky praktickému systému EasyClean je mnohem snazší zbavit se prachu. Nádoba na prach se vyjme stisknutím tlačítka, aniž by došlo k úniku prachu. Díky jejímu kulatému tvaru se nádoba na prach snáze čistí, protože nečistoty se nemohou zachytit v rozích. Životnost 10 let Užijte si silný a konstantní výkon vysavačů Bosch: po 65 letech vývoje a výroby vysoce výkonných motorů v Německu očekáváme od vysavačů nejen optimální výsledky vysávání, ale také dlouhou životnost, což zaručujeme 10 lety záruky na motor. Záruční podmínky na https://www.bosch-home.com/cz/novinky/zaruka-motor-vysavace-bosch

6 426 Kč

Bezsáčkový vysavač Bosch BGC05AAA2, A

Komfort Kompaktní rozměry a váha 4,4 kg zaručí snadnou manipulaci s vysavačem a jednoduché skladování. Akční rádius 9 m vám umožní bezstarostné vysávání po celém bytě. S ergonomickým madlem se vám navíc bude pohodlně vynášet, třeba do schodů. Výkon Síla, čistota a rychlost. To je Bosch BGC05AAA2. Nebudete s ním mít žádné další náklady, protože je bezsáčkový. Nový inovativní HiSpin Motor s aerodynamickými noži a perfektně kalibrovaným průtokem vzduchu, zaručí velký sběr prachu s nízkou spotřebou energie. Hygiena Vysoko účinný systém separace prachu, díky omyvatelnému a hygienickému filtru HEPA 13.

3 059 Kč

Bezsáčkový vysavač Bosch BGS05X240

Bezsáčkový vysavač Bosch BGS05X240 Technologie vysokého výkonu Bezsáčkový vysavač Bosch BGS05X240 představuje velmi výkoný podlahový vysavač. Je tichý, výkonný a s minimální údržbou. Nový inovativní HiSpin Motor s aerodynamickými noži a perfektně kalibrovaným průtokem vzduchu zaručí velký sběr prachu s nízkou spotřebou energie. Snadné skladování Díky snadnému skladování hadice a kompaktní velikosti může být vysavač rychle a snadno uskladněn. Tím zůstane více místa pro jiné věci. Systém Easy clean Díky systému Easy clean lze nádobu na prach vyjmout jediným pohybem, stisknutím tlačítka. Je velmi jednoduché z něj vysypat prach, protože nemá žádné rohy, ve kterých by se prach mohl kumulovat.

3 999 Kč

Bezsáčkový vysavač Concept Furious Go VP5153

Bezsáčkový vysavač Concept Furious Go VP5153 Extra výkon Bezsáčkový vysavač Furious Home&Pet Concept VP5153 je osazen vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Sací sílu můžete jednoduše upravit díky elektronické regulaci. Síla cyklónu Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhodou cyklonových vysavačů je absence sáčků a jejich neměnný výkon při vysávání. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. Omyvatelný HEPA filtr 13 zachytí i ty nejjemnější prachové částice, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Snadná údržba Cyklonový vysavač VP5153 nevyužívá klasických sáčků, ale sběrnou nádobu o objemu 2 l. Nemusíte tedy sáčky neustále dokupovat, čímž ušetříte nemalé peníze. Plnou nádobu stačí jednoduše stiskem tlačítka uvolnit, vysypat a opět nasadit. Univerzální podlahová hubice S univerzální podlahovou hubicí dokonale vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin šetrně uklidí i tvrdé podlahy. Vždy při ruce Součástí základní výbavy je i drobné příslušenství, které je šikovně usazeno v praktickém držáku přímo na teleskopické trubce vysavače. Patří sem štěrbinová hubice na úklid špatně dostupných míst (radiátory, zásuvky, prostor mezi matracemi a čalouněním apod.) a hubice s kartáčkem na šetrné odstranění prachu z nábytku, žaluzií, parapetů, knih nebo klávesnice.

1 999 Kč

Bezsáčkový vysavač Concept Radical Pet Expert VP5240

Bezsáčkový vysavač Concept Radical Pet Expert VP5240 Tichý a výkonný Bezsáčkový vysavač 4A Pet Expert Radical VP5240 je perfektní spojení vysoké sací síly a nízké spotřeby. Jeho maximální hlučnost dosahuje pouhých 72 dB, takže vás nebude rušit. Akční rádius 10 m vám dopřeje dostatek prostoru. Jednoduše s ním vysajete i velké místnosti, a to bez změny zásuvky. Jedná se o skvělého parťáka do každé domácnosti a jeho bohaté příslušenství si zamilují především majitelé chlupatých mazlíčků. Cyklónová síla Bezsáčkový vysavač je vybaven vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Díky elektronické regulaci můžete snadno upravit sací sílu. Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhody jsou absence sáčků, neměnný výkon při vysávání a nedochází k víření prachu. Snadná údržba Vysavač VP5240 využívá sběrnou nádobu o objemu 2,5 l, místo neekologických sáčků. Nádoba se snadno vyprázdní. Stiskem jednoho tlačítka se uvolní, pak stačí vysypat a opět nasadit. Jednička ve vysávání Speciálně tvarovaná podlahová hubice dosahuje ve spojení s revoluční konstrukcí motoru maximálního výkonu. Dokonale s ní vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin je vysavač připraven na úklid veškerých tvrdých podlah. Malý a velký turbokartáč S úklidem po vašich chlupatých mazlíčcích vám pomůže turbokartáč. Dokáže kartáčovat a vysávat zároveň. Malý odstraní každý chlup z čalouněného nábytku a ze všech míst, kam se s velkou hubicí nedostanete. Velký turbokartáč zase zbaví chlupů a vlasů vaše koberce. PET kartáč – specialista na srst Součástí základní výbavy je i jedinečný nástavec na šetrné ošetření kůže a srsti vašeho domácího mazlíčka. Můžete vašeho mazlíčka česat a zároveň vysávat chlupy, které by normálně odpadávali na zem. Vašeho zvířecího parťáka zbavíte nečistot, škodlivin a alergenů. Důmyslná konstrukce kartáče navíc působí stimulačně na funkci kůže. Praktické příslušenství Součástí základní výbavy je i drobné příslušenství, které je šikovně usazeno v praktickém držáku přímo na teleskopické trubce vysavače. Patří sem štěrbinová hubice, hubice s kartáčkem na šetrné odstranění prachu a hubice na čalounění. Moderní a praktický Vysavač VP5240 je zpracován v elegantním designu. Díky kompaktnímu tvaru a nízké hmotnost se velmi snadno obsluhuje. O plynulý pohyb se stará přední, plně otočné kolečko. Měkčená zadní kola jsou šetrná ke každému povrchu, takže nemusíte mít strach z poškrábání. Je vybaven praktickou rukojetí pro jednoduché přenášení, která po stisknutí slouží jako tlačítko k navíjení přívodního kabelu.

3 499 Kč

Bezsáčkový vysavač Bosch ProFamily BGS41FAM

Bezsáčkový vysavač Bosch ProFamily BGS41FAM Vysoká účinnost vysávání Výkon vysavače neklesá ani když se nádoba na pach naplní. Technologie AirCycle s přesně a ideálně vedeným cyklónovým proudem vzduchu vytváří odstředivou sílu, která odděluje vzduch a částice prachu. Oddělený prach je uložen v prachové nádobě a vzduch je filtrován před výstupem do místnosti. Výborný filtr Omyvatelný HEPA filtr odstraňuje 99,95% jemných prachových částic a bakterií a zabraňuje jejich úniku zpět do místnosti. Vyfukovaný vzduch je čistší než normální vzduch v domě, což je velmi důležité zejména pro alergiky. Snadné čištění nádoby Díky praktickému systému EasyClean je mnohem snazší zbavit se prachu. Nádoba na prach se vyjme stisknutím tlačítka, aniž by došlo k úniku prachu. Díky jejímu kulatému tvaru se nádoba na prach snáze čistí, protože nečistoty se nemohou zachytit v rozích. Životnost 10 let Užijte si silný a konstantní výkon vysavačů Bosch: po 65 letech vývoje a výroby vysoce výkonných motorů v Německu očekáváme od vysavačů nejen optimální výsledky vysávání, ale také dlouhou životnost, což zaručujeme 10 lety záruky na motor. Záruční podmínky na https://www.bosch-home.com/cz/novinky/zaruka-motor-vysavace-bosch

5 690 Kč

Bezsáčkový vysavače Bosch BGS05A220, A

Komfort Kompaktní rozměry a váha 4,4 kg zaručí snadnou manipulaci s vysavačem a jednoduché skladování. Akční rádius 9 m vám umožní bezstarostné vysávání po celém bytě. S ergonomickým madlem se vám navíc bude pohodlně vynášet, třeba do schodů. Výkon Síla, čistota a rychlost. To je Bosch BGS05A220. Nebudete s ním mít žádné další náklady, protože je bezsáčkový. Nový inovativní HiSpin Motor s aerodynamickými noži a perfektně kalibrovaným průtokem vzduchu, zaručí velký sběr prachu s nízkou spotřebou energie. Hygiena Vysoko účinný systém separace prachu, díky omyvatelnému a hygienickému filtru HEPA 13.

2 869 Kč

Bezsáčkový vysavač Gorenje VCEA01GACBUCY

Bezsáčkový vysavač Gorenje VCEA01GACBUCY Bez sáčku Vysavač Gorenje VCEA01GACBUCY je bezsáčkový, takže se nečistoty shromažďují v nádobě na prach, kterou po vysávání snadno vyprázdníte a máte hotovo. Nemusíte dokupovat sáčky. Objemná nádoba na prach Díky objemné prachové nádobě vysajete až 2,2 l nečistot a prachu. S tímto objemem můžete v klidu vysávat celý pokoj, aniž by vás překvapil plný vysavač. Rozmanitá výbava Vysavač má pogumovaná kolečka. O podlahu se tedy nemusíte bát, protože ji chrání před poškrábáním. Dále má vysavač šikovné přislušenství do úzkých prostor. HEPA filtr Vysavač je vybaven HEPA filtrem, který zabraňuje, aby se částečky i toho nejmenšího prachu nevracely zpátky do ovzduší vašeho bytu.

2 159 Kč

Bezsáčkový vysavač ProfiCare BS 3040

Bezsáčkový vysavač Proficare Eco-Cyclon BS3040 Sháníte pomocníka na velký nepořádek? Bezsáčkový vysavač BS 3039 si poradí s vysáváním koberců i tvrdých podlah, poradí si ale i se spárami a malými plochami. Navíc s ním ušetříte za sáčky. Snadno se s ním manipuluje a má dostatečný výkon, aby si poradil s běžným nepořádkem a pomohl vám udržovat vaši domácnost čistou. Příslušenství na každý povrch Máte domácí mazlíčky? S jejich chlupy si poradí turbokartáč. Kombinovaná kartáčová a štěrbinová hubice zase vysaje škvíry i jemné detaily. Štěrbinová tryska se dostane i do nejužších škvír. K vysavači dostanete také univerzální podlahový kartáč vhodný též na koberce a speciální kartáč na tvrdé podlahy. S kabelem dlouhým 8,3 m se vám bude pohodlně vysávat i schodiště. Solidní filtrace, solidní výkon HEPA filtr spolu s čtyřnásobným mikrofilmem se postarají o to, aby ve vysavači zůstaly i ty nejmenší nečistoty. Překvapí vás také jeho výkon. Má energeticky úsporný motor s příkonem 700 W. Výkon je plynule nastavitelný, takže ho můžete přizpůsobit povrchu a úrovni znečištění. Budete s ním mít čisté podlahy bez starostí.

2 290 Kč

Bezsáčkový vysavač Hoover H-POWER 200 HP220PAR 011

Bezsáčkový vysavač Hoover H-POWER 200 HP220PAR 011 Bezsáčkový vysavač značky Hoover si jistě okamžitě oblíbíte. Pyšní se totiž velmi dobrým výkonem, skvělou manipulací, a současně si zachovává kompaktní rozměry. Systém samostatného cyklónu Cyklónová technologie vysavače, perfektně zachytí větší částice prachu, a o ty malé a jemné nečistoty se postará kvalitní filtr. Díky cyklónové technologii není navíc EPA filtr tak namáhán a jeho údržba se pro vás stává jednodušší. Kompaktní rozměry U zařízení HP220PAR 011 budete mít dostatečný pracovní rádius 8,5 metrů a hlučnost je u tohoto modelu udávána 79 dB. Se svými rozměry vám navíc spotřebič nebude nikde překážet a hravě jej uskladníte třeba do spíže. Snadná manipulace Manipulaci se zařízením usnadní přední pojízdné kolečko, která je otočné o 360°, vysavač vás tedy bude okamžitě následovat. Přenášení přístroje zase ulehčí praktická rukojeť. Konec klasickým sáčkům Klasický sáček, zde nahrazuje nádoba, do které se ukládají nečistoty a prach. Objem nádoby je 2,1 litru a to vám umožní vysát celý dům, aniž byste museli nádobu v průběhu vysávání vysypávat. Po úklidu nádobu se smetím jednoduše a rychle vyprázdníte třeba do odpadkového koše. Příslušenství: – Univerzální hubice na koberce a tvrdé podlahy – Parketová hubice – 2v1 (štěrbinová hubice, prachový kartáč)

2 119 Kč

Bezsáčkový vysavač Concept Furious Home & Pet VP5150

Bezsáčkový vysavač Concept Furious Home & Pet VP5150 Extra výkon Bezsáčkový vysavač Furious Home&Pet Concept VP5150 je osazen vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Sací sílu můžete jednoduše upravit díky elektronické regulaci. Síla cyklónu Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhodou cyklonových vysavačů je absence sáčků a jejich neměnný výkon při vysávání. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. Omyvatelný HEPA filtr 13 zachytí i ty nejjemnější prachové částice, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Snadná údržba Cyklonový vysavač VP5150 nevyužívá klasických sáčků, ale sběrnou nádobu o objemu 2 l. Nemusíte tedy sáčky neustále dokupovat, čímž ušetříte nemalé peníze. Plnou nádobu stačí jednoduše stiskem tlačítka uvolnit, vysypat a opět nasadit. Univerzální podlahová hubice S univerzální podlahovou hubicí dokonale vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin šetrně uklidí i tvrdé podlahy. Parketová hubice Parketová hubice je určena pro úklid veškerých tvrdých podlah, které v domácnosti máte. Je speciálně navržena pro šetrný úklid, abyste si podlahu nepoškrábali nebo jinak nepoškodili. Malý turbokartáč Malý turbokartáč je ideální volbou pro úklid po vašich chlupatých mazlíčcích. Díky jedinečné konstrukci dokáže kartáčovat a vysávat zároveň, takže snadno odstraní každý chlup z čalouněného nábytku a ze všech míst, kam se s velkou hubicí nedostanete. Účinný HEPA filtr navíc zachytí nežádoucí bakterie a alergeny. Vždy při ruce Součástí základní výbavy je i drobné příslušenství, které je šikovně usazeno v praktickém držáku přímo na teleskopické trubce vysavače. Patří sem štěrbinová hubice na úklid špatně dostupných míst (radiátory, zásuvky, prostor mezi matracemi a čalouněním apod.) a hubice s kartáčkem na šetrné odstranění prachu z nábytku, žaluzií, parapetů, knih nebo klávesnice.

2 429 Kč

Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151

Bezsáčkový vysavač Concept Furious Animal VP5151 Extra výkon Bezsáčkový vysavač Furious Home&Pet Concept VP5151 je osazen vysoce účinným ECO motorem o příkonu 800 W, který má dostatečný výkon pro perfektní úklid celé domácnosti. Sací sílu můžete jednoduše upravit díky elektronické regulaci. Síla cyklónu Systém cyklónu spočívá v odstředivé síle působící při rotaci vysávaného vzduchu na nečistoty a jejich následné odstředění do sběrné nádoby. Hlavní výhodou cyklonových vysavačů je absence sáčků a jejich neměnný výkon při vysávání. Navíc během úklidu nedochází k víření prachu. Omyvatelný HEPA filtr 13 zachytí i ty nejjemnější prachové částice, takže je vhodný i pro alergiky a astmatiky. Snadná údržba Cyklonový vysavač VP5151 nevyužívá klasických sáčků, ale sběrnou nádobu o objemu 2 l. Nemusíte tedy sáčky neustále dokupovat, čímž ušetříte nemalé peníze. Plnou nádobu stačí jednoduše stiskem tlačítka uvolnit, vysypat a opět nasadit. Univerzální podlahová hubice S univerzální podlahovou hubicí dokonale vysajete veškeré koberce, předložky, běhouny nebo čalouněný nábytek. Po přepnutí klapky a vysunutí štětin šetrně uklidí i tvrdé podlahy. Malý turbokartáč Malý turbokartáč je ideální volbou pro úklid po vašich chlupatých mazlíčcích. Díky jedinečné konstrukci dokáže kartáčovat a vysávat zároveň, takže snadno odstraní každý chlup z čalouněného nábytku a ze všech míst, kam se s velkou hubicí nedostanete. Účinný HEPA filtr navíc zachytí nežádoucí bakterie a alergeny. Vždy při ruce Součástí základní výbavy je i drobné příslušenství, které je šikovně usazeno v praktickém držáku přímo na teleskopické trubce vysavače. Patří sem štěrbinová hubice na úklid špatně dostupných míst (radiátory, zásuvky, prostor mezi matracemi a čalouněním apod.) a hubice s kartáčkem na šetrné odstranění prachu z nábytku, žaluzií, parapetů, knih nebo klávesnice.

1 714 Kč

Bezsáčkový vysavač Elit Virago VC18

Bezsáčkový vysavač Elit Virago VC18 Chcete při úklidu ušetřit? Bezsáčkový vysavač Virago VC18 spadá do energetické třídy A, takže s ním nebudete zbytečně přicházet o elektřinu. Ještě víc ušetříte díky provozu bez sáčků. Nebudete muset utrácet za sáčky a nádobku na prach můžete vysypávat podle situace. Navíc ji snáze udržíte v čistotě. Zatočí se špínou Cyklonová filtrace a výkon 700-900 W se postarají o to, že špína nebude mít šanci. Díky pokročilému HEPA filtru se vám navíc nebudou vrat prachové částečky a alergeny zpět do vzduchu. Nádoba na prach má 3 l, takže s ním bez potíží uklidíte i velký prostor. Univerzální pomocník Univerzální podlahová hubice a malá štěrbinová si poradí se všemi typy povrchu, od parket přes koberce až po čalounění nebo povrch poliček. Díky délce kabelu 5 m a 1,8m hadice má akční rádius až 7 m, což vystačí na běžně velké místnosti bez nutnosti přepojování.

1 839 Kč

Cyklonový vysavač Minis Concept VP5075, 700 W

Bojovník s prachem Motor s příkonem 700 W Vám zaručí dostatečný výkon k perfektně uklizené domácnosti. Díky odstředivé síle, která na nečistoty působí při rotaci vysávaného vzduchu uvnitř nádoby, jsou nečistoty a prach odstředěné do sběrné nádoby. Omyvatelný HEPA filtr 10 zajišťuje, že vzduch po vysávání zůstane čistý. Kapacita cyklónové nádoby je 1,5 l, s kterou pohodlně vysajete celou domácnost. Už žádné sáčky Kromě vysávání bez rozvířeného prachu Vás cyklón jistě potěší už tím, že se nemusíte starat o sáčky. Cyklónový vysavač Minis je totiž bezsáčkový. Všechny nečistoty posbírá do nádoby, kterou velmi snadno vyprázdníte. Stačí stlačit tlačítko a všechno vysypat bez toho, abyste se museli nečistot či prachu dotknout. Samotné vyprazdňování nádoby je úplně hygienické. Malý a šikovný Skvělý pomocník do domácností, kde klasický vysavač zabírá příliš místa. Už od názvu Minis můžeme odvodit, že vysavač je malý. Je vhodný nejen do malých bytů, kde lidé šetří každý prostor. Tento kousek uskladníte i ve skříni, abyste o něho nemuseli v byte zakopávat. Stačí si vybrat Kromě základního příslušenství s kovovou teleskopickou trubkou, můžete využit podlahovou hubici, která je určená na vysávání koberců, předložek a běhounů, po přepnutí klapky a vysunutí štětin i tvrdých podlah. Kovová teleskopická trubka umožní pohodlné uklízení bez toho abyste se museli ohýbát. Při uklízení těžko dostupných míst Vám poslouží štěrbinová hubice s kartáčem, s kterou nebude překážkou nic. Díky ní se dostanete do úzkých prostorů v autě, za nábytek, radiátor či kuchyňskou linku.

1 999 Kč

Bezsáčkový vysavač Electrolux Ease C2 ECC21-4SB

Bezsáčkový vysavač Electrolux Ease C2 ECC21-4SB Vzduchotěsné provedení Vzduchotěsné provedení vysavače znamená účinnější vysávání a nižší spotřebu energie. Čtyřnásobná filtrace Bezsáčkový vysavač využívá čtyřstupňovou filtraci k účinnému oddělení prachu. Dvoustupňová cyklonová technologie odděluje velké a malé částice pro efektivnější vysávání s lepší filtrací. Vysaje více prostoru najednou Můžete vysávat déle při vyšším výkonu, i když se blížíte plné kapacitě prachové nádoby. To znamená i méně časté vyprazdňování zásobníku. Ve srovnání s vysavačem AeroPerformer Cyclonic™ z hlediska postupného plnění prachové nádoby. Méně námahy s větší kapacitou Velkoobjemová nádoba na prach pojme až 1,8 litru, a proto vyžaduje méně časté vyprazdňování. Prach bezpečně a snadno vysypete pomocí jediného tlačítka. Velká kolečka pro lepší stabilitu Velká otočná kolečka zajišťují plynulejší pohyb vysavače po domácnosti.

2 379 Kč

Bezsáčkový vysavač ECG Independent VP BS6115

Bezsáčkový vysavač ECG VP BS6115 Independent Sháníte kvalitní moderní vysavač, který si poradí i s mikroskopickými nečistotami? Tak to jste tu správně. ECG Independent má kvalitní filtraci, díky které je vhodný i pro alergiky. Navíc nepoužívá sáčky, takže s ním ušetříte dodatečné náklady za jejich pořizování a je tak i ekologický. Jeho ovládání je snadné a štědrý akční rádius vám zajistí snadnou manipulaci. Záruka čistoty Základem všeho je kvalitní moderní filtr. Ten totiž zajistí, že se vám nebudou drobné částečky nečistot, alergenů a mikrobů vracet zpět do místnosti. ECG Independent má účinný filtr HEPA 10, který si poradí i s droboulinkými částečkami o velikosti 600 nanometrů. Moderní cyklonová filtrace zase oddělí odstředivou silou větší částečky, které potom filtr nezanášejí a neničí. Do nádobky na prach se přitom vejde 2,5 l. Snadná manipulace Vysavač má všechny drobné funkce, které vám umožní pohodlně s ním manipulovat. Akčním rádiem 7,5 m a možností navíjení kabelu počínaje. Také má velká pogumovaná kola, která nebudou dělat šmouhy a vysavač se s nimi nepřevrátí. A v neposlední řadě jsou tu pojistka proti přehřátí, manuální nastavení výkonu a kontrolka indikující plnou prachovou nádobu. Je to zkrátka šikovný chlapík.

2 690 Kč

Bezsáčkový vysavač ECG Animal VP BS6120

Bezsáčkový vysavač ECG VP BS6120 Animal Sháníte kvalitní moderní vysavač, který si poradí i s mikroskopickými nečistotami? Tak to jste tu správně. ECG Animal má kvalitní filtraci, díky které je vhodný i pro alergiky. Navíc nepoužívá sáčky, takže s ním ušetříte dodatečné náklady za jejich pořizování a je tak i ekologický. Jeho ovládání je snadné a štědrý akční rádius vám zajistí snadnou manipulaci. Záruka čistoty Základem všeho je kvalitní moderní filtr. Ten totiž zajistí, že se vám nebudou drobné částečky nečistot, alergenů a mikrobů vracet zpět do místnosti. ECG Animal má účinný filtr HEPA 10, který si poradí i s droboulinkými částečkami o velikosti 600 nanometrů. Moderní cyklonová filtrace zase oddělí odstředivou silou větší částečky, které potom filtr nezanášejí a neničí. Do nádobky na prach se přitom vejde 2,5 l. Nadstandardní příslušenství V sadě s ECG Animal dostanete také praktickou teleskopickou trubici a prémiový kartáč, který si poradí s vysáváním koberců i tvrdých podlah. Vlastníky domácích mazlíčků navíc potěší turbo PET kartáč, který si hravě poradí se zvířecí srstí. Samozřejmostí jsou také štěrbinová a kartáčová hubice. I na velmi znečištěném koberci potom hlučnost nepřesáhne 80 dB. Snadná manipulace Vysavač má všechny drobné funkce, které vám umožní pohodlně s ním manipulovat. Akčním rádiem 7,5 m a možností navíjení kabelu počínaje. Také má velká pogumovaná kola, která nebudou dělat šmouhy a vysavač se s nimi nepřevrátí. A v neposlední řadě jsou tu pojistka proti přehřátí, manuální nastavení výkonu a kontrolka indikující plnou prachovou nádobu. Je to zkrátka šikovný chlapík.

2 990 Kč

Bezsáčkový vysavač Tesla Technology BGL202BG

Bezsáčkový vysavač Tesla Technology BGL202BGE Hledáte robustnější a silnější bezsáčkový vysavač? BGL202BG má sílu 800 W a velká kolečka, takže se tak snadno nepřeklopí. Když mu dáte šanci, bude vaším spolehlivým domácím pomocníkem. Snadná manipulace Zdálo by se, že je to mohutný robustní pán, vysavač je ale velmi lehký. Váží jen 6,1 kg. Bez námahy ho přenesete a uskladníte, jak potřebujete. Má také dlouhý osmimetrový kabel, dlouhou tyč i trubici, takže se s ním snadno dostanete, kam potřebujete. Účinná filtrace a žádné sáčky Pořízením bezsáčkového vysavače ulevíte životnímu prostředí i své peněžence. Brzo se budete divit, proč jste kdy řešili sáčky do vysavače. Vaše domácnost může být čistá a bez prachu i bez nich. Zajistí to také omyvatelný antibakteriální HEPA filtr, který zbaví vaši domácnost bakterií a roztočů.

2 499 Kč

Bezsáčkový vysavač Electrolux SilentPerformer Cyclonic ESPC71DB

Skvělý pomocník Udržet domácnost v dokonalé čistotě může občas být nelehký úkol. Bezsáčkový vysavač ESPC71DB vám s tím pomůže. Pyšní se příkonem 650 W, takže si poradí s každou překážkou, kterou před něj postavíte. I přes to zůstává motor velice tichý a nehrozí, že by někoho rušil. Ovšem, největší výhodou je bezsáčkové provedení. Nečistoty jsou zachytávány do 1,4 litrové speciální nádoby. Jakmile dojde k jejímu naplnění, jednoduše ji vyjmete, vysypete, vrátíte na původní místo a poté budete moci dále pokračovat v úklidu. Cyklonová technologie Principem bezsáčkových vysavačů je technologie cyklonového proudění vzduchu. Jedná se o moderní funkci, díky které je vhodný pro rodiny s alergiky či citlivými osobami. Jedná se o to, že vysáté částečky nečistot jsou pomocí velké rychlosti odstředěny. Vzduch poté projde přes omyvatelný hygienický filtr, který si poradí s těmi nejmenšími bakteriemi a prachem. Výsledkem tak bude dokonale čistá domácnost. Nic vás nebude omezovat Nic vám neznepříjemní úklid více, než nutnost neustálého přepojování napájecí šňůry a hledání vhodné zásuvky pokaždé, když se přesunete do nové místnosti. Abyste se nemuseli tímto problémem zabývat, disponuje vysavač extra dlouhým napájecím kabelem, takže pracovní dosah je 9 metrů. Bez problémů tak zvládnete odstranit nečistoty z několika místností, a to bez nutnosti neustálého vypínání a zapínání. Příslušenství Podlahová hubice DustMagnet Štěrbinová hubice Hubice na čalounění Teleskopické trubky

3 729 Kč

Bezsáčkový vysavač Vivax VCC-8004AB

Bezsáčkový vysavač Vivax VCC-8004AB Univerzální vysavač s cyklónovou technologií Bezsáčkový vysavač Vivax VCC-8004AB je vybaven cyklónovou technologií, díky které dokonale vysaje všechny druhy povrchů. Bezsáčková technologie a účinná filtrace zajistí během úklidu výborné hygienické podmínky. Vysavač je navíc energeticky úsporný, aniž by byl snížen jeho sací výkon. Velká prachová nádoba Nádobu na prach s objemem 2,5 litry lze snadno vyjmout z těla vysavače a vysypat. Pro komfort při vysávání je vysavač vybaven nastavitelnou teleskopickou trubicí a pogumovanými kolečky, z nichž jedno je otočné o 360°.

2 129 Kč

Bezsáčkový vysavač Kärcher VC 3 Premium White

Bezsáčkový vysavač Kärcher VC 3 Premium White Výkonný bezsáčkový vysavač VC 3 Premium s multicyklonovou technologií je vhodný pro čistění bytů a menších domů. Tento bezsáčkový vysavač vám ušetří peníze za výměnu a dokupování sáčků. Nečistoty shromažďují v průhledné nádobě. Navíc je vybavený parketovou hubicí, která čistí efektivně tvrdé podlahy i koberce. Díky štěrbinové hubici a štětci na nábytek důkladně vyčistí i úzké meziprostory a citlivé povrchy. Tento vysavač ocení nejen alergici – je vybavený hygienickým HEPA filtrem, který spolehlivě filtruje jemné nečistoty jako pyly a jiné alergenní částečky. Další výhodou je praktická parkovací poloha pro přerušování práce. Vícestupňová filtrační technologie Ušetří vám výměnu a drahé dokupování filtračních sáčků. Nádobu na nečistoty lze jednoduše vymýt vodou a díky průhlednému materiálu, budete mít vždy přehled o plnosti nádoby. Filtr HEPA 13 Filtruje spolehlivě nejjemnější nečistoty jako např. pyly a jiné částečky způsobující alergie. Čistý odpadní vzduch – pro zdravé klima bydlení. Odnímatelná podlahová hubice Možnost nasazení dalšího příslušenství pro ideální čištění veškerých prostor v domu.

2 821 Kč

Bezsáčkový vysavač Amica Bagio Eco VM 3044

Bezsáčkový vysavač Amica Bagio Eco VM 3044 Univerzální vysavač s cyklónovou technologií Bezsáčkový vysavač Amica Bagio Eco VM 3044 je vybaven cyklónovou technologií, díky které dokonale vysaje všechny druhy povrchů. Bezsáčková technologie a účinná filtrace zajistí během úklidu výborné hygienické podmínky. Vysavač je navíc energeticky úsporný, aniž by byl snížen jeho sací výkon. Velká prachová nádoba Nádobu na prach s objemem 1,5 litru lze snadno vyjmout z těla vysavače a vysypat. Pro komfort při vysávání je vysavač vybaven nastavitelnou teleskopickou trubicí a pogumovanými kolečky, z nichž jedno je otočné o 360°.

2 199 Kč

Bezsáčkový vysavač Amica Bagio Eco VM 3041

Bezsáčkový vysavač Amica Bagio Eco VM 3041 Univerzální vysavač s cyklónovou technologií Bezsáčkový vysavač Amica Bagio Eco VM 3041 je vybaven cyklónovou technologií, díky které dokonale vysaje všechny druhy povrchů. Bezsáčková technologie a účinná filtrace zajistí během úklidu výborné hygienické podmínky. Vysavač je navíc energeticky úsporný, aniž by byl snížen jeho sací výkon. Velká prachová nádoba Nádobu na prach s objemem 1,5 litru lze snadno vyjmout z těla vysavače a vysypat. Pro komfort při vysávání je vysavač vybaven nastavitelnou teleskopickou trubicí a pogumovanými kolečky, z nichž jedno je otočné o 360°.

2 699 Kč

Bezsáčkový vysavač Severin S’Power MY 7102

Bezsáčkový vysavač Severin S’Power MY 7102 Bezsáčkový vysavač od firmy Severin je opatřen technologií Multi Cyclone pro nejefektivnější čištění všech povrchů. Je relativně tichý a díky ergonomickému tvarování se s ním snadno manipuluje. Veškeré nečistoty zachytává do litrové plastové nádoby, tudíž nepotřebujete žádné sáčky, prostě jej po zaplnění vysypete. Míra jeho naplnění navíc nesnižuje efektivitu vysávání, můžete jej tak používat dlouho a efektivně. Bezsáčkové vysávání Vysavač spadá do energetické třídy A, tudíž je šetrný nejen k životnímu prostředí, ale i vaší peněžence. Opatřen technologií Multi Cyclone efektivně vysaje všechnu špínu, načež HEPA filtr č. 13 zajistí, že z něj žádná prachová částice neunikne. Tichý chod o hlasitosti 79 dB pak zajistí, že nebude téměř rušit, takže jej použijete kdykoli, kdy je třeba. Navíc nepotřebujete žádné sáčky, jelikož se všechny nečistoty kumulují v litrové nádobě z plastu. Když je plná, jednoduše ji otevřete a její obsah vyhodíte do koše. Příjemný tvar a snadná manipulace Lehké zařízení se snadno přenáší, takže jej bez potíží dostanete, kam budete chtít. Díky měkkým kolečkům se zároveň nemusíte strachovat, že poškodí vaši podlahu. Rádius osmi metrů navíc zajistí, že se s ním dostanete, kam potřebujete, takže se před vámi neschová žádná nečistota. K tomu zajisté přijde vhod i perfektně tvarovaná rukojeť Ergo Comfort, která společně s nastavitelnou teleskopickou trubkou Easytouch docílí toho, že se s vysavačem bude příjemně manipulovat. Pro každý povrch S podlahovou hubicí Premium Eco s kolečky snadno vysajete každou prachovou částečku jak z koberce, tak i dalších povrchů. Případně můžete využít i další nástavce, aby bylo vysávání co neefektivnější. XL parketová hubice důkladně poslouží na širokou škálu tvrdých podlah. Samozřejmostí je i dvojice příslušenství pro vysávání čalounění a štěrbin.

1 591,20 Kč