IT Polášek

C-TECH kabel USB-A – USB-C, USB 2.0, 2m, černá – CB-USB2C-20B

Tento zlevněný výrobek C-TECH kabel USB-A - USB-C, USB 2.0, 2m, černá - CB-USB2C-20B od známé kvalitní značky C-TECH jednoduše můžete najít právě zde extra se slevou! Momentálně k dispozici za 109 Kč.
EAN: 8594125012328
C-TECH kabel USB-A - USB-C
Ověřit dostupnost
Značka: C-TECH
109

Kabel s konektory USB-A a USB-C ve verzi USB 2.0, pro nabíjení a datovou synchronizaci. Délka je 2 m.

Další zboží z kategorie No variant type

Adaptér umožňuje připojit displej VGA ke zdroji DisplayPort videa, kvalitní stínění zabezpečí nerušený přenos signálu, černá barva.

139 Kč

Kabel s konektory dual link DVI-D na obou koncích, verze samec-samec, stíněný kabel, pro přenos digitálního video signálu. Disponuje 24 + 1 pinem. Délka 1,8 m.

159 Kč

USB 2.0 prodlužovací kabel zástrčka/zásuvka vhodný pro rychlý datový přenos, 30U „pozlacené kontakty, délka 1,8 metru

39 Kč

USB 2.0 A/B prodlužovací kabel zástrčka/zástrčka vhodný pro rychlý datový přenos, 30U „pozlacené kontakty, délka 1,8 metru

45 Kč

Adaptér USB-C samec na HDMI samice; podpora až 4K/60 Hz monitoru, délka 15 cm.

385 Kč

USB 2.0 A/B prodlužovací kabel zástrčka/zástrčka vhodný pro rychlý datový přenos, 30U „pozlacené kontakty, délka 3 metry

55 Kč

Kabel s konektory USB-A a USB-C ve verzi USB 2.0, pro nabíjení a datovou synchronizaci. Délka je 1 m.

99 Kč
-25%

Napájecí síťový kabel, prodlužovací s certifikací VDE, 220/230V, délka 1,8 metrů

59 Kč
Další zboží značky C-TECH

Přenosný reproduktor C-TECH IMPRESSIO Capella Party reproduktor značky C-Tech je skvělým společníkem na každý večírek, sportovní utkání nebo výlet za město. Dovolí vám si spolu s přáteli užít každou akci, kterou doprovodí skvělou hudbou nebo hromadou zábavy u karaoke. Přenášení vám navíc usnadní teleskopické madlo a kolečka. Bezdrátové přehrávání Základem systému je bezdrátový provoz, který je samozřejmě doplněn i bezdrátovým přehráváním. O to se postará technologie Bluetooth, která dovolí přehrávat skladby přímo z vašeho mobilu, či tabletu. Další možnost pak poskytne USB konektor či slot pro paměťové karty micro SD, díky čemuž můžete přehrávat svoji oblíbenou hudbu opravdu kdekoliv. USB navíc podporuje nabíjení, takže vám telefon v půlce párty nevypoví službu. Možnosti připojení Do integrovaných vstupů můžete připojit až dvě kytary či jiné nástroje a zahrát si do skladby, která zní z přehrávače. Připojit můžete i trojici mikrofonů, takže si zazpívat může celá rodina. Jeden drátový a jeden bezdrátový mikrofon už jsou navíc v balení. Kromě všech moderních funkcí nezapomíná systém ani na klasické FM rádio. Nemáte-li po ruce žádné MP3 soubory nebo nemáte náladu na alba uložená v mobilu, můžete si poslechnout některou z oblíbených rádiových stanic. Maximální pohodlí Pro snadné přenášení aparatury není zapotřebí stěhovací vůz. Reproduktor Capella si vystačí s teleskopickým madlem a kolečky, díky čemuž snadno dopravíte, kam budete potřebovat. Při bezdrátovém provozu je jednou z nejdůležitějších vlastností výdrž baterie. zařízení se v tomto ohledu může pochlubit skvělými 8 hodinami při plném výkonu. Často však dostačuje výkon mnohem nižší a tak vám baterie většinou vydrží klidně i 60 hodin a více. Party Karaoke Každou párty oživí funkce Karaoke, který vám dovolí si zazpívat spolu s přáteli vaše oblíbené písničky. Stačí připojit mikrofony, přičemž svůj hlas poté můžete nastavit nezávisle na přehrávané hudbě, tak, abyste co nejlépe slyšeli sebe i hudbu a navíc ho vylepšit efektem Echo. K ovládání reproduktoru pak využijete dálkový ovladač, který vám kromě úpravy hlasitosti dovolí vybrat zdroj zvuku nebo zvuk nahrávat a vybírat mezi mixem všech mikrofonů a kytar či FM rádia nebo externího zdroje. Obsah balení Reproduktor Dálkový ovladač 1x bezdrátový mikrofon 1x drátový mikrofon kabel jack -> 2 cinch Externí FM anténa Napájecí kabel Manuál

4 899 Kč

Chladící podložka C-TECH Zefyros, pro notebooky do velikosti 17,3“, USB napájení, 2x USB port, 4x 140 mm LED ventilátor, rychlost 0 – 900 ot./min., možnost regulace otáček.

469 Kč

Herní set – klávesnice, myš a podložka. Hybridní klávesnice – kombinace mechanickým a membránových kláves, hliníková deska, RGB osvětlení, herní režim, 12 multimediálních kláves. Optická myš, snímač Instant 704IC, rozlišení 800-1600-2400-3200 DPI, 7 tlačítek, až 16 milionů barev, pro praváky. Podložka pro perfektní skluz, pro laserové i optické myši, 3D textilie, protiskluzová základna, pevné obšití, vysoká odolnost, rozměry 900×270×4 mm.

814 Kč

Tisková struna (FILAMENT) vhodná ideální pro tisk prostorových objektů z materiálu PETG o průměru 1,75 mm. Výrobky jsou velmi houževnaté, stabilní, odolné a tepelně stálé. Hmotnost balení 1 kg.

459 Kč

Stylová herní podložka přesně sleduje pohyby myši a nabízí přesné zaměření a perfektní skluz. Vhodná pro laserové i optické myši, 3D textilie s vysokou hustotou pro maximální přesnost, protiskluzová základna, pevné obšití proti třepení, vysoká odolnost.

129 Kč

Plastické vlákno ABS k 3D tisku, délka 396, průměr 1.75 mm, hmotnost 1 kg.

399 Kč

Myš bezdrátová s ergonomickým designem s nano USB 2.0 receiverem s 6 tlačítky spolu s rolovacím kolečkem. Možnost přepínání DPI a maximální rozlišení 1600 DPI. ROzměry 122 x 83 x 48 mm. Hmotnost 86 g.

199 Kč

Kvalitní propojovací kabel umožňuje posílat digitální video signál mezi HDMI a DVI zařízením, pozlacené konektory pro spolehlivý elektrický kontakt, 1,8 m, černá barva.

93 Kč