IT Polášek
Nejnovější zboží

Chladící podložka Trust GXT278 Yozu 17,3″ (20817)

Chladicí podložka Trust Yozu Chladicí podložka Trust Yozu pro notebooky do 17,3″ se vyznačuje čtyřmi velkými 12cm ventilátory, kvalitní síťovanou konstrukcí pro dokonalý odvod tepla, nastavitelným úhlem naklonění pro pohodlné psaní, snadným připojením pomocí USB a regulací rychlosti ventilátorů. Těšit se můžete také na červené podsvícení, které dodá tu správnou atmosféru při práci nebo hraní ve večerních hodinách. Chrání notebook před přehřátím Ať už na svém notebooku pracujete nebo hrajete hry, někdy vaše zařízení dostává zabrat. S chladicí podložkou Yozu mu ulevíte a maximalizujete tak výkon vašeho notebooku.

667 Kč

Chladící podložka Connect IT FrostBreeze 15,6″ (CCP-1910-BK)

Skvělý chladící výkon Chladicí podložka Connect IT FrostBreeze pro notebooky do velikosti 15,6″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete na dva výkonné 12,5cm ventilátory s praktickou regulací otáček. Pomyslnou třešničkou na dortu je pak modré LED podsvícení, které dodá tu správnou atmosféru herním večerům. Jednoduše polohovatelná Vaše zařízení nyní můžete jednoduše polohovat do vámi preferovaného úhlu. K dispozici máte 4 polohy (12°, 21°, 26° a 30°). Regulace rychlosti Díky regulačnímu kolečku na zadní straně chladicí podložky můžete jednoduše nastavit rychlost ventilátorů nebo chlazení úplně pozastavit. Kromě toho se na zadní straně podložky nachází také dvojice USB portů – jeden se ve spojení s dodávaným 55cm kabelem postará o její napájení a druhý vám poslouží třeba pro nabíjení mobilního telefonu.

359 Kč

Chladicí podložka Surefire Bora Gaming 17″ (48818)

BORA Chladicí podložka Chladicí podložka SureFire BORA pro notebooky velikosti od 12″ do 17″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete na celkem čtyři 12cm ventilátory s nastavitelnou rychlostí otáček až 1200 ot./min. Třešničkou na dortu je červené podsvícení, které dodá tu správnou herní atmosféru. Jednoduché připojení Chladicí podložku jednoduše připojíte pomocí USB konektoru k vašemu zařízení, které se postará o napájení. Abyste pak nepřišli o drahocenný USB port, nabídne vám podložka BORA jeden klasický USB 3.2 port navíc.

499 Kč

Chladící podložka C-TECH Zefyros 17,3″ (GCP-01B)

Chladící podložka C-Tech Zefyros Vlastníte herní notebook a chcete, aby vydržel co nejdéle? Ideálním doplňkem se stane chladící podložka C-Tech Zefyros v modré barvě, která svými čtyřmi tichými ventilátory účinně ochladí notebook, aby nedocházelo k jeho přehřívání, a tím prodlouží jeho životnost. Silný výkon a nízká hlučnost Chladící podložka Zefyros je kompatibilní s notebooky do velikosti 17,3“ a navzdory silnému chladícímu výkonu zaujme i nízkou hlučností ventilátorů. Uvnitř svého těla skrývá rovnou čtyři ventilátory o velikosti 140 mm s možností regulace otáček. Díky svému LED podsvícení se navíc stane stylovým doplňkem vaší herní sestavy. Specifikace: Maximální úhlopříčka notebooku: 17,3″ Počet ventilátorů: 4 Průměr ventilátorů: 140mm Maximální otáčky ventilátorů: 0-900 ot. Porty: 2x USB Napájení: 5V DC USB Rozměry: 410 x 305 x 30mm Váha: 780g

439 Kč

Stojan pod notebook Marvo,FN-41,podsvícený,s větrákem

Stojan pod notebook Marvo FN-41 s podsvícením a větrákem Stojan od firmy Marvo bude skvělým doplňkem pro váš herní notebook. Díky šestici větráků se jen tak nepřehřeje a vy si tak budete moci vychutnat vaše rozličná hráčská dobrodružství. Elegantní červené podsvícení a nastavitelná výška pak celkovou atmosféru jen doladí. Šest spolehlivých větráků Užijte si vaše oblíbené hry na maximum s pomocí chladícího podstavce pod notebook. Před přehřátím je chrání šestice větráků. Čtyři velké mají průměr 90 mm a dva menší s 65 mm. Aby byla jejich chladící funkce co nejefektivnější, je navíc každý z nich opatřen mřížkou, která vzduch propustí bez sebemenších potíží. Na desku se pohodlně vejde zařízení o velikosti mezi 9 až 17,3“. Uzpůsobíte si jej svým potřebám Díky šesti výškovým úrovním si pohodlně zvolíte právě tu, se kterou se vám bude pracovat nejlépe. S otočným kolečkem si zároveň hravě nastavíte rychlost větráků, přesně podle vašich potřeb. Další tlačítko umožní vypnout/zapnout červené podsvícení, podle toho jakou budete mít zrovna náladu. Vedle toho na zadní straně naleznete i USB Hub pro připojení dalších zařízení. Zajisté také oceníte i praktický držák na mobil. Bude tedy příjemnou součástí vašeho virtuálního bojiště.

570 Kč

Chladící podložka C-TECH Zefyros 17,3″ (GCP-01R)

Chladící podložka C-Tech Zefyros Vlastníte herní notebook a chcete, aby vydržel co nejdéle? Ideálním doplňkem se stane chladící podložka C-Tech Zefyros v červené barvě, která svými čtyřmi tichými ventilátory účinně ochladí notebook, aby nedocházelo k jeho přehřívání, a tím prodlouží jeho životnost. Silný výkon a nízká hlučnost Chladící podložka Zefyros je kompatibilní s notebooky do velikosti 17,3“ a navzdory silnému chladícímu výkonu zaujme i nízkou hlučností ventilátorů. Uvnitř svého těla skrývá rovnou čtyři ventilátory o velikosti 140 mm s možností regulace otáček. Díky svému LED podsvícení se navíc stane stylovým doplňkem vaší herní sestavy. Specifikace: Maximální úhlopříčka notebooku: 17,3″ Počet ventilátorů: 4 Průměr ventilátorů: 140mm Maximální otáčky ventilátorů: 0-900 ot. Porty: 2x USB Napájení: 5V DC USB Rozměry: 410 x 305 x 30mm Váha: 780g

469 Kč

Chladicí podložka Surefire Bora Gaming 17″ (48819)

BORA Chladicí podložka Chladicí podložka SureFire BORA pro notebooky velikosti od 12″ do 17″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete na celkem čtyři 12cm ventilátory s nastavitelnou rychlostí otáček až 1200 ot./min. Třešničkou na dortu je zelené podsvícení, které dodá tu správnou herní atmosféru. Jednoduché připojení Chladicí podložku jednoduše připojíte pomocí USB konektoru k vašemu zařízení, které se postará o napájení. Abyste pak nepřišli o drahocenný USB port, nabídne vám podložka BORA jeden klasický USB 3.2 port navíc.

458 Kč

Chladící podložka Connect IT (CCP-2200-RD)

Chladící podložkaod Connect IT Chladící podložka červené barvy od ConnectIT najde své uplatnění jak u herních nadšenců, tak náročných pracovníků. Bez problému se na ni vejde notebook do velikosti 15,6″, který díky čtveřici nastavitelných větráků snadno ochladíte, čímž zvýšíte jeho výkon. Jednoduše si ji uzpůsobíte i své práci a to díky její polohovatelnosti. Bude tak skvělým doplňkem každého notebooku. Efektivní ochlazení Pomocí čtveřice ventilátorů můžete volit mezi šesti úrovněmi chlazení. Podle aktuální činnosti si tak zvolíte nejadekvátnější způsob, jak odvést teplo z vašeho zařízení a zvýšit tak jeho výkon. Zároveň jsou velice tiché, takže jejich činnost téměř nezaznamenáte. Pro snadné ovládání je zase opatřen LCD displejem. Pro snazší práci Podložku lze polohovat mezi 4 úhly, přesně podle vaší herní či pracovní preference. S notebookem do velikosti 15,6″ tak budete bez obav operovat podle svých potřeb. Podložku také můžete využít i ke snazšímu přenášení zařízení samotného. Navíc disponuje i dvojicí USB portů pro jednoduché napájení zařízení samotného i vašeho mobilního telefonu.

699 Kč

CONNECT IT FrostBlast chladicí podložka pod notebook podsvícená

Podsvícená chladicí podložka pod notebook Connect IT FrostBlast Pusťte si i ty nejnáročnější hry s tímto elegantním pomocníkem od firmy Connect IT. Chladící deska vám s pomocí dvojice ventilátorů pojme každý notebook do 15,6“ a vy se tak můžete hravě pustit do nejrůznějších virtuálních řeží. Šest nastavitelných poloh vám manipulaci s ní ještě víc usnadní. Pohodlně se tedy usaďte a zamiřte k vítězství. Nastavíte si tu správnou velikost Pohodlně si nastavte tu výšku, která vám bude k používání vašeho notebooku nejpříjemnější. Můžete vybírat z úhlů od 14° až do 34°. Chladný vzduch pak dodává skrze hliníkovou mřížku dvojice tichých ventilátorů. Máte tedy jistotu, že se vaše zařízení nebude přehřívat ani vydávat přílišný hluk. Snadné propojení Pro co nejpohodlnější propojení s vaším notebookem využijete dodávaný USB-A kabel. Nemusíte nic instalovat, prostě jej zapojíte a můžete používat. Deska také disponuje dvěma USB porty, takže si během herních dobrodružství můžete kupříkladu nabíjet svůj mobilní telefon. A aby byla atmosféra virtuálních světů absolutní, zajisté oceníte i modré LED podsvícení.

788 Kč

Chladící podložka Connect IT FrostWind 15,6″ (CCP-2200-BK)

Herní chladicí podložka Chladicí podložka CCP-2200-BK pro notebooky velikosti od 12″ do 15,6″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete na dva velké 12,5cm a dva malé 7cm ventilátory s regulací otáček. Nechybí ani modré podsvícení, které dodá tu správnou herní atmosféru. Na zadní straně ventilátoru jsou k dispozici dva USB vstupy pro další zařízení nebo nabíjení mobilního telefonu. Nastavitelný úhel Vaše zařízení nyní můžete jednoduše polohovat do vámi preferovaného úhlu. K dispozici máte 4 polohy. Regulace rychlosti Díky tlačítkům na přední straně chladicí podložky můžete jednoduše nastavit rychlost ventilátorů nebo určit, které ventilátory budou zapnuté.

699 Kč

Chladící podložka Connect IT Breeze 17″ (CI-438)

Tiché a výkonné chlazení V horkých letních dnech nebo při hraní náročných her dochází k nadměrnému přehřívání citlivých komponent notebooku, kterým se tak snižuje životnost. Zároveň se zvyšuje hlasitost chlazení, které musí běžet na plný výkon. Pokud tedy chcete svému notebooku prodloužit život, nebo vám vadí hluk ventilátorů, pořiďte si Connect IT CI-438 – chladící podložku, která uchladí i ty nejvýkonnější notebooky s úhlopříčkou až 17″. Tichý modře podsvícený ventilátor s průměrem 13 cm se otáčí rychlostí 900 RPM a je napájen z USB konektoru. Konstrukce podložky využívá kombinace kovu a plastu v černé barvě.

349 Kč

CONNECT IT NEO RGB chladicí podložka pod notebook, ČERNÁ

Chladicí podložka pod notebook Connect IT NEO RGB Pusťte si i ty nejnáročnější hry s tímto elegantním pomocníkem od firmy Connect IT. Chladící deska vám s pomocí dvojice šestirychlostních ventilátorů pojme každý notebook do 17“ a vy se tak můžete hravě pustit do nejrůznějších virtuálních řeží. Pět nastavitelných poloh i digitální displej vám manipulaci s ní ještě víc usnadní. Pohodlně se tedy usaďte a zamiřte k vítězství. Nastavíte si tu správnou velikost Pohodlně si nastavte tu výšku, která vám bude k používání vašeho notebooku nejpříjemnější. Můžete vybíraz z úhlů od 0° až do 45°. Stejně tak snadno si můžete nastavit i výkon dvojice tichých ventilátorů a to rovnou jednou ze šesti stupňů rychlostí. Vše se dá snadno nastavit pomocí LCD displeje přímo na těle chladící desky. Její používání tak bude absolutně jednoduché. Snadné propojení Pro co nejpohodlnější propojení s vaším notebookem využijete dodávaný USB-A kabel. Nemusíte nic instalovat, prostě jej zapojíte a můžete používat. Disponuje dvěma USB porty, takže si během herních dobrodružství můžete kupříkladu nabíjet svůj mobilní telefon. A aby byla atmosféra virtuálních světů absolutní, zajisté oceníte i nastavitelné RGB podsvícení.

1 198 Kč

SUREFIRE Bora X1 Gaming chladicí podložka pod notebook s RGB

Chladící podložka pod notebook SUREFIRE Bora X1s podsvícením Pokud jste herní nadšenec, který preferuje místo klasického stolního počítače raději notebook, nesmí vaší pozornosti ujít skvělá chladící podložka pod notebook Bora X1 od firmy SureFire. Díky nastavitelným pozorovacím úhlům si můžete nastavit notebook dle svých potřeb tak, abyste dobře viděli na display. Podložka je přizpůsobena pro notebooky o maximální velikosti 17″ a je v ní zabudovaný větrák o průměru 20cm, kterému se dá nastavit požadovaná rychlost. K dispozici jsou i dva držáky na mobily a nechybí LED osvětlení se 6 režimy. Podložka je designovaná v podobě kovové síťoviny, kterou dobře proudí vzduch a tak má podložka nízkou hlučnost. Pohodlné hraní Moderní chladící podložka pod notebooky od firmy SureFire má několik možností nastavení polohy notebooku. Pozorovací úhly můžete nastavit až do 5 poloh, abyste na display notebooku dobře viděli a nic vám nebránilo k dlouhému hraní her. Díky velkému větráku, který má v průměru 20 cm a jehož rychlost si lehce nastavíte dle své potřeby, můžete udržovat své zařízení při nízkých teplotách i v případě dlouhého hraní, a tak předejít jeho přehřátí a ztrátě výkonu. Možnosti barevného podsvícení Tu správnou atmosféru a prožitek ze hry umocní barevné podsvícení podložky, která nabízí výběr ze šesti režimů – wave, spektrum, pulse, blikání, plně svítící, vykreslení a vypnuto. Stačí podložku propojit pomocí USB portu a vybrat si to správné osvětlení. Design podložky pro lepší cirkulaci vzduchu je vyveden v podobě kovové síťoviny, díky které lehce proudí chladnější vzduch. Maximální hlučnost podložky je 48dBA, což ocení nejen hráči samotní, ale i ostatní členové domácnosti. Silná a stabilní Chladící podložka Bora X1 je přizpůsobena pro notebooky do velikosti obrazovky až 17″. Je vyrobena z vysoce kvalitního ABS plastu a kovu, které činí podložku silnou a pevnou. Protiskluzová gumová podložka zajišťuje notebooku potřebnou stabilitu při jeho používání. V zadní části stojanu jsou k dispozici dva držáky na mobilní telefony, díky kterým budete mít svůj mobil stále na očích a i když budete plně ponoření ve hře, neujde vám žádný důležitý hovor.

1 129 Kč

Chladící podložka Marvo 17″ (FN-40)

Chladící podstavec Marvo FN-40 Prodlužte životnost svého notebooku se stylovým chladícím podstavcem Marvo FN-40 v černo- červené barvě. Chladící podstavec se 180mm větrákem a mřížkou pro rozptýlení tepla je ideální volbou pro každý notebook do velikosti 17“. Díky svému RGB LED podsvícení dokonale padne ke každé herní sestavě a umožňuje nastavit úhel naklonění zadní strany a zároveň tým zvýšit proud teplého vzduchu ven. Na zadní straně najdete 2 USB porty.

499 Kč

Chladící podložka Evolveo A101 17″ (DCX-A101 S)

Herní chladící podložka Chladící podložka EVOLVEO A101 pro notebooky velikosti od 12″ do 17″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinovém hraní her. Těšit se můžete na dva velké 12cm ventilátory s regulací otáček. Nechybí ani modré podsvícení, které dodá tu správnou herní atmosféru. Jednoduché připojení Chladící podložku jednoduše připojíte pomocí USB konektoru k vašemu zařízení. Na zadní straně podložky najdete dva USB porty (verze 2.0) na další vaše zařízení. Nastavitelný úhel Vaše zařízení nyní můžete jednoduše polohovat do vámi preferovaného úhlu. K dispozici máte 5 poloh.

529 Kč

Chladící podložka C-TECH Bamboo 15,6″ (CLP-BAMBOO)

Originální chladicí podložka Bambusová chladicí podložka C-TECH Bamboo pro notebooky o velikosti od 12″ do 15,6″ dokonale zchladí vaše zařízení i v horkých letních dnech nebo při několikahodinové práci na notebooku. Těšit se můžete na dva velké 14cm ventilátory s tichým chodem a elegantním bílým LED podsvícením a především na originální design v podobě přírodního bambusu. Na zadní straně ventilátoru jsou k dispozici dva USB vstupy pro další vaše zařízení. Nastavitelný úhel Vaše zařízení nyní můžete jednoduše polohovat do vámi preferovaného úhlu. K dispozici máte 2 možnosti naklonění.

255 Kč

Chladící podložka Nedis NBCR200BK 18″

Podporuje maximální výkon vašeho notebooku Zažili jste někdy, že by vás notebook ztrácel výkon nebo se dokonce seknul při hraní oblíbených her nebo při práci na důležitém projektu? Chladící podložka Nedis je tu pro to, aby podpořila maximální výkon vašeho notebooku a zároveň udržovala všechny důležité komponenty vašeho zařízení, jako je grafická karta nebo procesor, pěkně v chládku. Díky dvěma 14mm ventilátorům je podložka Nedis velmi efektivní a přitom tichá, takže vás nebude rušit při práci. Ideálně se hodí pro 18″ a menší notebooky a díky vestavěnému stojanu můžete snadno polohovat svoje zařízení dle libosti. Snadné připojení Podložku snadno připojíte ke svému zařízení pomocí USB kabelu a ihned ji tak můžete začít používat. Abyste nepřišli o drahocenné USB porty vašeho notebooku je podložka Nedis vybavena ještě jedním USB portem navíc, takže můžete připojit další zařízení přímo do podložky a neřešit tak nedostatek UBS portů.

399 Kč