IT Polášek

Chladící vitrína Guzzanti GZ 256A

Vynikající produkt Chladící vitrína Guzzanti GZ 256A od přední značky GUZZANTI jednoduše seženete v naší online nabídce za výborné peníze. Nyní pořídíte za super cenu 14 959 Kč.
EAN: 8594186722792
Chladící vitrína Guzzanti GZ
Ověřit dostupnost
Značka: GUZZANTI
14 959

Chladící vitrína Guzzanti GZ 256A Praktická vitrína od společnosti Guzzanti najde své využití při chlazení nápojů a potravin. Snadná manipulace i nízký výkon jí zajistí příjemnou použitelnost, kdekoliv bude třeba. Své využití tak najde třeba ve vaší restauraci, hotelu, penzionu nebo malém obchodu. Vše se do ní vejde S čistým objemem 245 l se vám do vitríny Guzzanti GZ 256A vejde opravdu velké množství nápojů. Pět polohovatelných polic navíc zajistí, že si prostor uzpůsobíte svým potřebám. Potřebujete někam umístit vysoké lahve? Není nic snazšího než některou z nich oddělat. Vnitřní LED osvětlení vám pak zajistí, že budete mít přehled o tom, co se děje uvnitř. Snadnou manipulaci se zařízením samotným umožní dvě praktická kolečka a polohovatelné nožičky. Nápoje budou v chládku O spolehlivé chlazení se stará kompresor s eko chladivem R 600a bez CFC a celá řada prvků, které se starají o zachování ideální teploty. Tu si můžete primárně nastavit skrze užitečný termostat. Tomu ještě dopomáhají i samozavírací dveře nebo ventilované chlazení. Její energetická třída je E.

Další zboží z kategorie Vitríny

Velmi tichý provoz Zařizujete kancelář, hotelový pokoj či chatu a hledáte chladící zařízení, které bude maximálně efektivní a rozměrově kompaktní? Pak vás zajisté potěší chladící vitrína GZ 44GW. Termoelektrický chladicí systém vitríny nevyužívá kompresoru ani ventilátoru, ale pouze hliníkových článků. Díky této speciální technologii jsou hodnoty hlučnosti Guzzanti GZ 44GW absolutně na nule. LED osvětlení Minibar chladí 12 až 15 °C pod okolní teplotu. Vnitřní kapacita činí 31 litrů, přičemž je chladnička vybavena dvěma plastovými poličkami. Abyste měli přehled o tom, co vše ve vitríně chladíte, kromě průhledných dvířek z temperovaného skla výrobce vybavil Guzzanti GZ 44GW ještě vnitřním LED osvětlením.

6 199 Kč

Guzzanti GZ85 Chladící vitrína volně stojící, 80l Chladící vitrína Guzzanti GZ85 je ideálním pomocníkem pro chlazení vašich oblíbených nápojů na optimální servírovací hodnotu. Její celková kapacita je 80 l, což s ní dělá velice kompaktní zařízení, které se skvěle hodí do kanceláří a hotelových pokojů. Přizpůsobí se vašim požadavkům Vitrína obsahuje celkem tři drátěné police, které vám umožní organizaci vnitřního prostoru dle vašich preferencí. Dále je možné měnit směr otevírání dvířek podle prostorových dispozicí daného místa. LED osvětlení O chlazení se stará kompresor s eko chladivem R 600a bez CFC, který zajistí správnou teplotu pro veškerý obsah chladící vitríny Guzzanti GZ85. Vnitřek je také vybaven LED osvětlením, které poskytuje dobrý přehled a snadnou orientaci. Tichá & Temperované sklo Regulace teploty je zajištěna pomocí nastavitelného termostatu s rozsahem chlazení už od 3 °C a celé zařízení disponuje tichým chodem o hodnotě 42 dB, kterém vás nebudou vyrušovat. Speciální temperované sklo je ideální při uchovávání vín, která účinně ochrání před rychlým zráním.

5 169 Kč

Chladící vitrína Guzzanti GZ 363 Praktická vitrína od společnosti Guzzanti najde své využití při chlazení nápojů a potravin. Snadná manipulace i nízký výkon jí zajistí příjemnou použitelnost, kdekoliv bude třeba. Své využití tak najde třeba ve vaší restauraci, hotelu, penzionu nebo malém obchodu. Vše se do ní vejde S čistým objemem 363 l se vám do vitríny Guzzanti GZ 363 vejde opravdu velké množství nápojů. Pět polohovatelných polic navíc zajistí, že si prostor uzpůsobíte svým potřebám. Potřebujete někam umístit vysoké lahve? Není nic snazšího než některou z nich oddělat. Vnitřní LED osvětlení vám pak zajistí, že budete mít přehled o tom, co se děje uvnitř. Snadnou manipulaci se zařízením samotným umožní praktická kolečka. Nápoje budou v chládku O spolehlivé chlazení se stará kompresor s eko chladivem R 600a bez CFC a celá řada prvků, které se starají o zachování ideální teploty. Tu si můžete primárně nastavit skrze užitečný termostat a to na škále od -1 do +10 °C. Tomu ještě dopomáhají i samozavírací dveře, ventilované chlazení nebo automatické odtávání, které zajistí, že se uvnitř nebudou tvořit vrstvy ledu. Výsledkem je pak nízká spotřeba 2,29 kWh/den, která vám ušetří výdaje za energii. Její energetická třída je B.

16 999 Kč

Energetická třída G Hledáte netradiční a technologicky vyspělý chladící spotřebič? Zařizujete chatu, kancelář či hotelový pokoj a potřebujete chladící zařízení, které bude maximálně efektivní a rozměrově kompaktní? Pak se seznamte s čerstvým přírůstkem do rodiny minibarů, absolutně bezhlučnou termochladničkou Guzzanti GZ 44G. Tento spotřebič se řadí do energetické třídy G. Termoelektrický chladicí systém minibaru Guzzanti GZ 44G nevyužívá kompresoru ani ventilátoru, ale pouze hliníkových článků. Díky této speciální technologii jsou hodnoty hlučnosti Guzzanti GZ 44G absolutně na nule. LED osvětlení Minibar chladí 12 až 15 °C pod okolní teplotu. Vnitřní kapacita činí 40 litrů, přičemž je chladnička vybavena dvěma plastovými poličkami. Abyste měli přehled o tom, co v minibaru chladíte, kromě průhledných dvířek z temperovaného skla výrobce vybavil Guzzanti GZ 44G ještě vnitřním LED osvětlením. Samozřejmostí je u tohoto modelu termostat.

4 469 Kč
Další zboží značky GUZZANTI

Vestavná myčka nádobí Guzzanti GZ8705A Myčky nádobí jsou bezesporu skvělým pomocníkem v každé kuchyni, zvlášť pokud máte děti a jste velká rodina, nebo často pořádáte narozeninové sešlosti a zahradní párty. Dokážou vám ušetřit spoustu času tím, že nemusíte trávit třeba i hodiny mytím a utíráním velkého množství nádobí, ale ušetřený čas můžete věnovat právě dětem a rodině. Pro 14 sad nádobí Myčka Guzzanti GZ 8705A je určena pro vestavbu a její kapacita je 14 sad nádobí. Na výběr máte hned ze šesti programů, mezi které patří intenzivní, ECO, rychloprogram, předmytí, hodinový a šetrný, jistě si tak vždy vyberete ten nejvhodnější pro danou chvíli. Odložte si začátek mytí Mezi velké výhody patří i funkce odloženého startu, který lze odložit až o 24 hodin. S touto funkcí si můžete naplánovat, kdy přesně má myčka spustit mycí cyklus, díky tomu můžete přijít domů z práce, nádobí bude čerstvě umyto a na vás už jen zbývá jej vyskládat. Lehkost ovládání Spotřebič tvoří horní koš, který lze výškově nastavit, nastavitelný je i spodní koš a pro příbory je zde určen vyjímatelný koš. Ovládání je snadné a intuitivní a poslouží vám k tomu tlačítka na horní straně dvířek. Jakmile skončí mycí cyklus, myčka vás na to upozorní zvukovým signálem. Samozřejmostí je pak i ochrana proti přetečení nebo třeba dětská pojistka.

7 599 Kč

Jednodveřová lednice Guzzanti GZ 09B1 Stylová monoklimatická chladnička od Guzzanti je vás osloví parádní černým designem a prostorným světlým vnitřním prostorem. S objemem 88 l a třemi skleněnými policemi se vám do ní vejde vše, co budete potřebovat. Bude tak elegantním doplňkem vaší kuchyně. Vše se vejde Chladnička GZ 09B1 má celkový objem 88 l. Je rozdělena třemi skleněnými policemi na čtyři části. Vrchní tři tvoří úložný prostor pro vaše potraviny. Spodní část disponuje výsuvným šufletem, vhodným pro ovoce či zeleninu. Do přihrádky ve dveřích se zase pohodlně vejdou láhve o velikosti dvou litrů. Stranu otevírání dveří lze navíc podle potřeby změnit. Malá velikost Velikost 85 x 48 x 45 cm zajistí, že ji můžete umístit, kam bude třeba, aniž by zabírala místo. Hlučnost 39 dB zajistí, že ji takřka neuslyšíte. Klimatická třída N a ST určuje, že bude perfektně fungovat při teplotách 16 až 38 °C. Její spotřeba elektrické energie je 106 kWh/rok. Spadá do energetické třídy F.

5 299 Kč

Vinotéka Guzzanti GZ 1527 Prostorná vinotéka pro 15 lahví od společnosti Guzzanti je připravená pro domácnosti, hotely i kanceláře, ve kterých chcete uschovat vína při ideální teplotě a zároveň je mít na očích pro své zákazníky či vlastní potěchu. Samozřejmostí je regulace vnitřní teploty, která se může pohybovat od pěti do osmnácti stupňů. Velkou výhodou je i nízká hlučnost, díky čemuž nebude rušit okolí, ať už v pokoji či v kanceláři. Vhod přijde i vnitřní LED osvětlení. Ideální teplota Teplotu uprostřed vinotéky lze regulovat pomocí termostatu v rozsahu pět až osmnáct stupňů, přičemž doporučená teplota v okolí je dvacet až pětadvacet stupňů. Regulaci teploty pak pohodlně ovládáte pomocí velkých dotykových tlačítek a kontrolovat ji můžete na přehledném LED displeji. Stabilní chlazení pro vinotéku zajistí kompresor s eko chladivem R600a. Přehledné uskladnění Vnitřek lednice je rozdělen třemi kovovými policemi, které dovolí uskladnění osmi lahví najednou. Dvě jsou navíc lehce nakloněny, aby byla vidět etiketa. Průhledná dvířka z pevného temperovaného skla poskytnou náhled do vinotéky a zároveň účinně chrání láhve před případným poškozením. Pro větší přehled je navíc vnitřní prostor osvícen šetrným LED osvětlením.

8 499 Kč

Sklokeramická indukční varná deska Guzzanti GZ 8401SE Pusťte se do vašich oblíbených jídel s pomocí sklokeramické indukční varné desky od Guzzanti. Dvě varné zóny vám zajistí dostatečný prostor pro vaše hrnce i pánvičky. Zároveň disponuje i řadou bezpečnostních prvků, takže se nemusíte obávat, že by způsobila nějakou tragédii. Bude prostě jen dobrým a spolehlivým společníkem při každé přípravě potravin. Dvě varné zóny Pro pohodlné vaření disponuje deska dvojicí varných zón. Přední z nich má velikost 190×190 mm disponuje příkonem 2000 W (booster 2000 W). Zadní je o něco větší, její velikost je 190 x 190 mm a příkon 1500 W (booster 2000 W). Případně je lze spojit do jedné. Pohodlně je můžete ovládat pomocí dotykového senzoru, se kterým si nastavíte tu nejlepší teplotu pro přípravu vašich pokrmů. Vybírat můžete z devíti stupňů. A pro co největší pohodlí zajisté oceníte i užitečný časovač (až 99 min). Bezpečná manipulace Při manipulaci s deskou Guzzanti GZ 8401SE budete vždycky v bezpečí. Senzor teploty i ukazatel zbytkového tepla vám ukáže, zda ještě není rozžhavená. Automatické vypínaní zase zajistí, že ji nenecháte zbytečně zapnutou. Dětská pojistka vás pak ochrání před nechtěnou manipulací ze strany vašich ratolestí.

5 299 Kč

Pultový mrazák Guzzanti GZ145 o objemu 145 l je vybaven jedním vyjímatelným drátěným košem. Mrazák se vyznačuje nízkou hlučností (42 dB) ale i spotřebou elektrické energie. Mrazící kapacita je 6 kg/24 hod, klimatická třída ST. Mrazničce nechybí termostat a manuální ovládání. 4 hvězdičkový mrazák Mraznička s označením 4 hvězdiček poskytuje spolehlivé mrazení s nastavením teploty až -18°C. Můžete ji svěřit čerstvé potraviny určené k hlubokému zmrazení a uskladnění na delší dobu. Technické údaje mrazící kapacita 6 kg/24 hod klimatická třída ST objem 145 l termostat manuální odmrazování 1x vyjímatelný koš spotřeba 0,515 kWh/24 hod

5 499 Kč

Komínový odsavač par GUZZANTI Komínový odsavač par Guzzanti GZ 678W vám nabízí 3 rychlostní stupně, díky kterým si přesně nastavíte intenzitu, jakou potřebujete. Zařízení je opatřeno osvětlením, které poskytuje integrované LED osvětlení. Vhodný pro recirkulaci V boji proti usazování mastnot vám pomůže kovový filtr. Výrobek odsává 547 m3 par za hodinu. Je možné používat, jako recirkulační typ uhlíkového filtru pro recirkulaci.

9 199 Kč

Klasický odsavač par Guzzanti ZRW 60 v nerezové barvě příjemně doplní vaši kuchyňskou sestavu. Rychle a účinně odstraní nepříjemné pachy a výpary vzniklé při vaření a navíc dodá vaší varné ploše přehled díky integrovanému osvětlení. Disponuje maximálním výkonem 320 m3/h, který lze pomocí 3 výkonnostních stupňů efektivně regulovat podle vašich aktuálních potřeb.Odsavač par Guzzanti má horní odtah, nebo jej můžete pomocí uhlíkového filtru používat jako recirkulační. I při zapnutém odsávání se můžete nerušeně věnovat dalším činnostem v kuchyni. Guzzanti ZRW 60 totiž při práci dosahuje hluku maximálně 65 dB. Součástí odsavače je také látkový tukový filtr, který zachycuje mastnotu.

1 729 Kč

Komínový odsavač par Guzzanti GZ 696B Komínový odsavač par Guzzanti GZ 696B v černém provedení se díky svému univerzálnímu vzhledu hodí do každé kuchyně. Můžete volit mezi 3 rychlostmi výkonu. Nastavit rychlost odsávání můžete buď přímo na dotykovém panelu digestoře, nebo můžete využít možnosti dálkového ovládání. Průměr odtahu je 150 mm a jeho maximální výkon činí 632 m3/hod. O osvětlení kuchyňského pracovního prostoru se postarají dvě LED žárovky (3 W). Odsavač lze využít jako recirkulační, což znamená, že digestoř nejprve nasaje vzduch, uvnitř ho přes uhlíkový filtr vyčistí a poté ho vypustí zpět do místnosti. Mastnoty spolehlivě zachytí hliníkové filtry, které můžete bez obtíží mýt v myčce.

5 059 Kč