IT Polášek

Chytré hodinky Armodd Wristcandy 3, růžová

Tento neodolatelný produkt Chytré hodinky Armodd Wristcandy 3, růžová od této skvělé značky ARMODD můžete sehnat právě teď u nás za skvělou cenu! Akční ceny od 1 649 Kč. EAN: 8595683502696
Chytré hodinky Armodd Wristcandy 3
Více informací »
Značka: ARMODD
1 649
Popis

Chytré hodinky Armodd Wristcandy 3 Vykročte ke zdravému stylu života s elegantními a moderními technologiemi nabitými hodinkami Armodd Wristcandy 3 v růžové barvě. Stylové hodinky s propracovaným kovovým designem a špičkovým displejem s výběrem z více než 200 ciferníků, vám umožní dostat se do formy pomocí více než 100 sportovních režimů, nabídnout pokročilé monitorování zdravotních dat a zajistí vám pohodlné Bluetooth volání přímo ze zápěstí. Prémiové kovové zpracování Ukažte svoji jedinečnost při každé příležitosti. Navzdory své poměrně nízké ceně se hodinky Wristcandy 3 mohou pochlubit opravdu precizně zpracovaným kulatým tělem z kovu, které jim dodává na eleganci a zajišťuje zvýšenou odolnost. Hodinky tak můžete nosit jak při trénincích, tak je využít i jako elegantní doplněk k obleku. Snadné přizpůsobení vzhledu Přizpůsobte si vzhled svých hodinek podle svého outfitu nebo nálady. Špičkový 1,32“ dotykový displej ve vysokém rozlišení si můžete ozdobit pomocí 5 ciferníků přímo v hodinkách, nebo si vybrat z dalších více než 200 ciferníků v mobilní aplikaci. Díky možnosti nahrání vlastní fotografie pak můžete mít neustále na očích i své nejbližší. Více než 100 sportovních režimů Chytré hodinky Wristcandy 3 neslouží jen jako elegantní doplněk, ale zastanou i roli osobního kouče, se kterým bude cesta k formě snazší, než si dovedete představit. Vyberte si z více než 100 sportovních režimů vaši oblíbenou disciplínu a dosáhněte ideální kondice. Pokročilý senzor pro měření srdeční frekvence, krevního tlaku nebo saturace kyslíku v krvi vám navíc zajistí detailní povědomí o vašem zdravotním stavu. Funkce pro usnadnění života Nechte si usnadnit svůj život. S hodinkami Wristcandy 3 budete mít vše důležité vždy na dosah ruky a to bez nutnosti vytahování mobilního telefonu. Užijte si pohodlné Bluetooth volání po připojení k telefonu přímo ze svých hodinek, mějte přehled o příchozích hovorech, SMS zprávách i notifikacích z aplikací nebo využijte hlasového asistenta. Přímo z hodinek navíc můžete dálkově ovládat svůj hudební přehrávač i fotoaparát nebo sledovat předpověď počasí. Intuitivní mobilní aplikace Využijte naplno možností svých hodinek. V intuitivní mobilní aplikaci, která je stejně jako menu hodinek kompletně v češtině, si můžete jednoduše zvolit, které notifikace chcete mít na hodinkách zobrazeny, nastavit si buzení jemnými vibracemi nebo sledovat podrobné statistiky svých aktivit i zdravotních dat. Přímo na hodinkách si pak můžete zahrát zábavné hry Flappy Birds nebo 2048.

Další zboží z kategorie Dámské chytré hodinky
Chytré hodinky iGET Fit F60

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. iGET FIT F60 Elegantní chytré hodinky s měřením tepu Hledáte elegantní chytré hodinky za dostupnou cenu, které zvýrazní váš styl a zároveň změří veškeré sportovní aktivity? Přesné takové jsou sportovní hodinky iGET Fit F60 v růžové barvě s elegantním kulatým designem, které na svém 1,3“ dotykovém displeji nabídnou přehled o vašich aktivitách i notifikacích z aplikací. Vedle měření ušlých kroků, vzdálenosti, spálených kalorií, srdečního tepu nebo kvality spánku potěší i sportovními režimy v podobě chůze, běhu, turistiky nebo cyklistiky. Styl pro každou příležitost iGET Fit F60 nejsou jen chytrými hodinkami, ale i stylovým doplňkem vhodným ke sportovnímu i formálnímu outfitu. Velký a přehledný 1,3“ dotykový displej s rozlišením 240 x 240 px zasazený do stylového kulatého těla nabídne přehled o vašem tréninku nebo zdravotním stavu a umožňuje jednoduché ovládání pouhým dotykem. Na výběr máte z pěti ciferníků, přičemž další si můžete dohrát prostřednictvím aplikace iGET GO. Krásný a přehledný displej pak doplňuje silikonový pásek. Měření sportovních aktivit Víte, jak jste na tom se svojí kondicí? Stačí hodinky spárovat s vaším chytrým telefonem pomocí aplikace iGET GO a pustit se do vašich sportovních aktivit. Hodinky budou měřit vaše tréninky v podobě chůze, běhu venku, běhu uvnitř, turistiky nebo cyklistiky a v aplikaci nabídnou přehledné statistiky a grafy o tom, jak jste si vedli. Měření kvality spánku Chcete se znovu probouzet plní energie? Hodinky iGET Fit F60 vám v tom pomohou měřením kvality vašeho spánku. V mobilní aplikaci najdete přehled o délce jednotlivých fází spánku, načež můžete pomocí nich zjistit, kde může být příčina vašeho špatného spánku. Chytré funkce pro každý den Sledujte svůj srdeční tep 24 hodin denně a posuňte svoje výkony nebo hubnutí na novou úroveň. Hodinky vám také umožní měřit počet ušlých kroků, dají vám vědět, pokud dlouhou sedíte a upozorní na pitný režim. Uvidíte, jak dobře se brzy budete cítit. Upozornění na příchozí hovory a SMS Po spárování hodinek s chytrým telefonem budete dostávat upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy nebo notifikace z oblíbených aplikací jako Facebook, WhatsApp, Viber nebo Skype. Samotné rozhraní hodinek je kompletně v českém a slovenském jazyce, takže jejich ovládání zvládne každý.

712 Kč
Dámské chytré hodinky Immax SW12

Důvod zařazení do bazarového zboží – vybaleno/vyzkoušeno. Chytré dámské hodinky Immax SW12 Chytré hodinky Immax SW12 stříbrná se stanou stylovým doplňkem a chytrým pomocníkem pro každou ženu. Hodinky vám umožní změřit váš srdeční tep nebo pohybové aktivity, díky nim tak budete mít vždy přehled o počtu ušlých kroků, vzdálenosti, spálených kaloriích nebo kvalitě spánku. Díky jejich stylovému provedení s řemínkem z ušlechtilé oceli s magnetickým zapínáním se navíc stanou elegantním doplňkem každého outfitu. Přehled o vašich aktivitách Mějte přehled o svých denních aktivitách, díky čemuž se budete rychleji posouvat ve svých výkonech a tvořit postavu podle svých představ. Nezáleží na tom, který sport si vyberete, hodinky SW12 nabízí hned několik sportovních režimů, takže svoje si najdou vyznavačky běhu, chůze, horolezectví, fotbalu, badmintonu, cyklistiky nebo ping pongu. Během nich vám budou monitorovat ušlou vzdálenost, počet kroků, spálené kalorie, tepovou frekvenci i krevní tlak. Styl na prvním místě Chytré hodinky Immax SW12 se stanou stylovým doplňkem každé ženy. Na rozdíl od ostatních chytrých náramků a hodinek zaujmou elegantním vzhledem v podobě řemínku z ušlechtilé oceli s magnetickým zapínáním. Hodinky navíc nabízí voděodolnost IP67, takže nemusíte strach vzít si je do deště nebo sprchy. Váš pomocník na zápěstí Po spárování svého chytrého telefonu s hodinkami Immax SW12 pomocí bezdrátového technologie Bluetooth 4.0 už můžete svůj telefon nechat v kapse. Hodinky vás budou informovat o příchozích hovorech, SMS zprávách, upozorněních z aplikací jako jsou Facebook nebo Messenger nebo vašich schůzkách. Hodinky budou zároveň fungovat jako dálková spoušť fotoaparátu, pomohou najít váš telefon a budou připomínat, kdy si vzít léky a dodržovat pitný režim.

1 377 Kč
Chytré hodinky Forever ForeVive SB-320

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré hodinky Forever ForeVive SB-320 Vystupte z davu s chytrými hodinkami Forever ForeVive SB-320 v růžovo-zlaté barvě, se kterými se budete moci věnovat aktivnímu stylu života a přitom být vždy na příjmu. Hodinky s módním kulatým ciferníkem, kovovým tělem a dvěma řemínky v balení vám nabídnou inteligentní sportovní režimy pro snadnou cestu k formě, budou sbírat údaje o vašem tepu nebo kvalitě spánku a dají vědět o příchozích hovorech a zprávách z aplikací. Stylový vzhled Nadčasový kulatý ciferník, stylové a odolné kovové tělo a dva řemínky v balení. Hodinky ForeVive se snadno přizpůsobí vašim potřebám a podpoří váš styl. Zastanou tak roli elegantního doplňku vašeho formálního outfitu do práce i sportovního fitness trackeru, přičemž vás na svém 1,3“ IPS displeji budou informovat o všech důležitých ukazatelích. Inteligentní sportovní režimy Posouvejte se ve svých výkonech. S hodinkami Forever brzy poznáte rozdíl. Díky inteligentním sportovním režimům budou hodinky v reálném čase monitorovat vaše aktivity v podobě ušlých kroků, spálených kalorií nebo srdečního tepu nejen během běžného dne, ale i při vašich sportovních výkonech. V noci pak budou sledovat kvalitu vašeho spánku, díky čemuž poté můžete upravit svůj spánkový režim. Ovládejte svoji hudbu Ovládejte přehrávanou hudbu bez nutnosti vytahovat z kapsy mobilní telefon. Díky technologii Bluetooth 4.2 můžete hodinky jednoduše spárovat s vaším telefonem a ovládat přehrávanou hudbu během sportovních aktivit nebo v práci rovnou na displeji hodinek. Více než týden bez nabíjení Hodinky ForeVive se přizpůsobí vašemu aktivnímu stylu života. Díky tomu, že jsou vybaveny baterií s velkou kapacitou 180 mAh, zvládnou s vámi udržet krok 7 až 10 dnů na jedno nabití. V pohotovostním režimu pak dosahují skvělé výdrže až 25 dní. Můžete si tak užívat jejich společnosti bez neustálého nabíjení. Nic vám neunikne Buďte i během vašich aktivit v kontaktu s okolím. Hodinky ForeVive vám dají vědět o příchozích hovorech, které můžete jedním kliknutím odmítnout. Nechybí ani notifikace z aplikací v telefonu, díky kterým budete vědět, co se děje kolem vás nebo přehled o aktuálním počasí.

959 Kč
Dámské chytré hodinky Aligator Watch Lady

Aligator Watch Lady Chytré dámské hodinky. Designové kovové tělo. Vypracované detaily. 2 řemínky v balení. České ovládání i aplikace. Designové kovové tělo z lehké slitiny s vypracovanými detaily. Plně dotyková kulatá obrazovka, senzory pro fitness a zdraví, upozornění, exkluzivní funkce pro ženy a mnoho dalšího. V balení neschází sada řemínků – kovový i barevný. To vše jsou chytré dámské hodinky Aligator Watch Lady ve zlaté barvě. Vzhled pro každou příležitost Široká nabídka ciferníků a možnost vlastní fotografie Plně dotykový kulatý displej o velikosti 1,1″ s jemným rozlišením 240 x 240 pixelů umožňuje široké možnosti přizpůsobení. Vybírejte ze široké nabídky ciferníků pro každou příležitost. Na displej si můžete umístit i vlastní obrázek či fotku! Vyberte si svůj styl Chcete vědět, jak budou Vaše hodinky vypadat s různými řemínky a ciferníky? Vyzkoušejte si jednotlivé varianty v našem konfigurátoru. Vybírejte strojky, řemínky, ciferníky. Upravte si své hodinky pro každou příležitost a buďte originální. Vaše hodinky budou vždy stylové, ať jste v divadle, na koncertě, při obchodním jednání, ať sportujete nebo si užíváte volné chvíle. Svůj výběr můžete poslat přátelům nebo uložit do svého emailu. Vybere si každý Dvě barvy pouzdra, elegantní řemínky Aligator Watch Lady jsou k dispozici v luxusní zlaté a elegantní stříbrné barvě. V balení naleznete dva různé řemínky sladěné k barvě strojku. Chcete mít ještě více možností? Jen do toho – vybírejte ze široké nabídky dalších stylových řemínků ze všech materiálů. Žádná zpráva už Vám neuteče Upozornění na hovory a zprávy Po příchodu zprávy do telefonu hodinky zavibrují a náhled zprávy i s obsahem si můžete zobrazit na displeji telefonu. Stejně tak Vás hodinky upozorní na příchozí hovor, který dokonce můžete odmítnout přímo na displeji hodinek. Zdraví a vitalita Udržujte se v kondici Vestavěný snímač umožňuje nepřetržité, 24hodinové sledování tepu, akcelerometr zase snadno spočítá Vaše kroky za den. Ve spojení s aplikací v telefonu, která všechna data průběžně ukládá, budete mít stále dokonalý přehled a můžete se podívat i do historie. Sledování cyklů Funkce pro ženy Sledování fyziologických funkcí je pro každou ženu velice důležité, a proto hodinky umožňují sledovat Váš menstruační nebo ovulační cyklus. Mimo tyto funkce umožňují hodinky sledovat také těhotenství. Hodinky budou zaznamenávat údaje, ukládat data a zasílat Vám upozornění pro Vaši lepší orientaci. Vyspěte se do sytosti Monitoring spánku Snímač tepové frekvence ve spojení pohybovým čidlem dokáže vyhodnotit kvalitu Vašeho spánku. Ráno pak už nemusíte vstávat s otravným budíkem – probudí Vás jemné vibrace na zápěstí. Sport a fitness Váš nový osobní trenér Hodinky poslouží i jako osobní trenér a sport tester. Vyberte si z nabídky sportů -stiskem tlačítka snadno spustíte nebo zastavíte trénink, ve spojení s aplikací v telefonu pak můžete zaznamenávat a zobrazovat informace z tréninku: trasu, vzdálenost, tep, tempo a další. Citlivý optický snímač Průběžné sledování zdravotního stavu Hodinky jsou vybaveny citlivým optickým snímačem, který umožňuje kontinuální měření tepové frekvence 24 hodin denně. V rámci experimentálních funkcí nabízí i odhad měření tlaku nebo okysličení krve.

1 649 Kč
Další zboží značky ARMODD
Chytré hodinky ARMODD Roundz

Chytré hodinky Armodd Roundz 3 Hledáte chytré hodinky se stylovým designem, které vás nasměrují ke zdravému životnímu stylu a přitom nestojí příliš moc? Armodd Roundz 3 s nadčasovým kulatým vzhledem v černé barvě dohlédnou díky monitorování srdečního tepu, krevního tlaku nebo obsahu kyslíku v krvi na váš zdravotní stav, se svými 8 sportovními režimy zastanou roli osobního trenéra, který vás dostane do formy a pomocí menu i mobilní aplikace kompletně v češtině výrazně usnadní ovládání. Začněte žít zdravěji Nikdy není pozdě začít žít zdravěji. A pokud nevíte, kde začít, stačí si pořídit chytré hodinky Armodd Roundz 3. Ty se rychle stanou vašim věrným společníkem pro jakoukoli fyzickou aktivitu a s jejich pomocí tak kdykoli během dne zjistíte, kolik jste už ušli kroků, kolik jste spálili kalorií nebo jak kvalitní jste měli spánek. 8 sportovních režimů Hodinky Roundz 3 zastanou roli osobního trenéra, který vám po vašich sportovních výkonech jasně ukáže, jak jste si vedli. Hodinky obsahují rovnou 8 sportovních režimů, mezi kterými nechybí chůze, běh, cyklistika, turistika, badminton ani jóga, díky kterým snadno zjistíte hodnotu svého tepu, krevního tlaku, okysličení krve nebo ušlé vzdálenosti. Výběr z více než 100 ciferníků Každý den nový vzhled? S hodinkami Armodd žádný problém. Na výběr máte 5 vzhledů ciferníku přímo v hodinkách a dalších více než 100 si můžete vybrat v mobilní aplikaci, popřípadě si na displej nahrát vlastní obrázek. Vaše hodinky tak mohou každý den vypadat jako nové. Elegantní kulatý design Přestože jsou stvořeny převážně pro vaše sportovní aktivity, díky jejich čistému a současně elegantnímu nadčasovému unisex vzhledu s kulatým dotykovým displejem zastanou i roli stylového doplňku pro cesty do práce nebo do kavárny. Vždy v kontaktu se světem Mějte přehled o všem důležitém přímo na displeji svých hodinek díky upozorněním na příchozí hovory, SMS zprávy nebo notifikace z aplikací. Současně můžete dálkově ovládat hudební přehrávač a fotoaparát v telefonu. Kompletní přehled v mobilní aplikaci Chcete mít všechny vaše sportovní aktivity i zdravotní údaje pod palcem? Po spárování hodinek s mobilním telefonem budete moci sledovat veškeré údaje přehledně v mobilní aplikaci, která je stejně jako menu hodinek kompletně v češtině.

1 079 Kč
Chytré hodinky ARMODD Candywatch Crystal 2

Chytré dámské hodinky Armodd Candywatch Crystal 2 Dejte najevo svoji eleganci s chytrými dámskými hodinkami Armodd Candywatch Crystal 2, které nabízí úžasné spojení stylového designu a chytrých funkcí. Krásný 1,09“ kulatý dotykový displej v češtině zasazený do prémiového kovového těla ve zlaté barvě s růžovým koženým řemínkem, 8 sportovních režimů pro monitorování vašich aktivit nebo pokročilé zdravotní funkce včetně měření srdečního tepu, krevního tlaku, obsahu kyslíku v krvi nebo menstruačního cyklu jsou jen zlomkem toho, díky čemuž si hodinky zamilujete. Luxusní design z prémiových materiálů Candywatch Crystal 2 nejsou jen obyčejné chytré hodinky. Je to luxusní šperk, který se stane elegantním doplňkem vašeho outfitu při cestě do práce i do divadla. K jejich výrobě byly použity prémiové materiály v podobě kovu a kvalitního skla, které spoluvytváří velice elegantní tělo s nadčasovým kulatým displejem, který je navíc chráněn proti vodě a prachu. Osobní trenér na vašem zápěstí Zaměřte se na svoje zdraví. Vaše tělo vám poděkuje. Na 1,09“ plně dotykovém displeji budete mít vždy pod kontrolou informace o vašem srdečním tepu, krevním tlaku, okysličení krve, kvalitě spánku nebo menstruačním cyklu. Vyberte si z 8 sportovních režimů, mezi kterými najdete chůzi, běh, cyklistiku, jógu nebo spinning a sledujte svoje aktivity v podobě ušlých kroků, vzdálenosti či spálených kalorií. Více než 50 stylových ciferníků Zvolte si jejich vzhled podle nálady nebo outfitu. Na výběr máte z 5 unikátních ciferníků přímo v hodinkách a dalších více než 50 stylových ciferníků dostupných v mobilní aplikaci, díky čemuž jednoduše sladíte vzhled hodinek s vaším oblečením. Nechybí ani možnost nahrát si jako pozadí displeje svoji fotografii. Chytré funkce, které vám usnadní život Dámské hodinky Candywatch Crystal 2 se stanou vašim chytrým společníkem, který je připraven usnadnit vám život. Po spárování s vaším chytrým telefonem budete dostávat upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy, e-maily a notifikace z aplikací, můžete dálkově ovládat fotoaparát a hudební přehrávač nebo si na ráno jednoduše nastavit budík. Mobilní aplikace GloryFit Spoustu zajímavých možností skýtá také mobilní aplikace GloryFit. Pomocí jednoduchého ovládání v češtině si můžete zvolit, ze kterých aplikací chcete dostávat upozornění, nastavit si buzení jemnými vibracemi nebo si vybrat z velkého množství ciferníků. V neposlední řadě pak aplikace bude sbírat podrobná data a statistiky vašich aktivit a zdravotního stavu.

1 659 Kč
Chytré hodinky ARMODD Squarz 9 Pro

Chytré hodinky Armodd Squarz 9 Pro Chytré hodinky Armodd Squarz 9 Pro se stanou vašim věrným společníkem pro veškeré pracovní i volnočasové aktivity. Se svým elegantním hranatým designem ve stříbrné barvě zdobeným 1,72“ dotykovým displejem s výběrem z více než 100 ciferníků a otočným kolečkem dají najevo váš styl, Bluetooth volání a dálkové ovládání hudby vás ušetří nutnosti neustále vytahovat telefon a několik sportovních režimů včetně běhu, chůze, cyklistiky, švihadla a badmintonu zase umožní měřit vaše výkony. Velký 1,72“ dotykový displej v češtině Užijte si mimořádně příjemné a pohodlné ovládání na 1.72“ plně dotykovém IPS displeji s vysokým rozlišením, který vám umožní okamžitě najít to, co hledáte. Jak menu na displeji, tak mobilní aplikace jsou kompletně v češtině, což vám ještě více usnadní pohyb v menu. Elegantní hranatý design a otočné kolečko Hodinky Squarz 9 Pro nejsou jen chytré zařízení, ale i elegantní doplněk, který dá za každé situace najevo váš styl. Krásný dotykový displej zasazený v moderním hranatém designu, vyměnitelný nylonový a silikonový řemínek, který dokonale padne na vaše zápěstí a praktické otočné kolečko pro úpravu ciferníku nebo přechod v menu přináší spojení elegance a pohodlí, které si rychle zamilujete. Výběr z více než 100 ciferníků Každý den nový vzhled? Pro chytré hodinky Armodd Squarz 9 Pro není nic snazšího. Ozdobte jejich displej výběrem z osmi ciferníků přímo v hodinkách nebo více než 100 ciferníků v mobilní aplikaci, podle vašeho outfitu nebo momentální nálady. A pokud by to nestačilo, můžete místo ciferníku nahrát vlastní fotografii. Volejte přímo ze svých hodinek Svůj telefon nechte v kapse a užijte si rychlé a pohodlné Bluetooth volání svým blízkým nebo obchodním partnerům přímo ze svých hodinek. Díky bezdrátovému připojení si navíc můžete usnadnit ovládání hudebního přehrávače ve svém telefonu a přeskakovat skladby přímo ze svého zápěstí. Zdraví a aktivity pod dohledem Máte přehled o tom, kolik jste dnes ušli kroků a kolik jste přitom spálili kalorií? Ne? S hodinkami Armodd Squarz 9 Pro budete mít vaše zdraví pod kontrolou a kdykoli během dne se podívat na hodnotu své srdeční frekvence, krevního tlaku a spoustu dalších důležitých ukazatelů. Vášnivé i občasné sportovce pak zaujme několik sportovních režimů, mezi kterými nechybí běh, chůze, fotbal, cyklistika, švihadlo nebo badminton. Mobilní aplikace WearPro Spárujte hodiny se svým chytrým telefonem a užijte si všech jeho výhod přímo na svém zápěstí. Budete dostávat upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy, e-maily i notifikace ze sociálních sítí. V mobilní aplikaci WearPro, která je kompletně v češtině, pak najdete podrobný přehled o všech vašich aktivitách, sportovních výkonech a zdravotním stavu.

1 701 Kč
Chytré hodinky ARMODD Wristcandy

Důvod zařazení do bazarového zboží – výrobek byl použit. Chytré dámské hodinky Armodd Wristcandy 2 Hledáte elegantní chytré hodinky, které se nejenže stanou vašim stylovým módním doplňkem, ale zároveň pomohou i se zdravým životním stylem? Chytré dámské hodinky Armodd Wristcandy 2 zaujmou velice elegantním tělem ve zlaté barvě s kulatým dotykovým displejem v češtině, možností výběru z více než 100 ciferníků v mobilní aplikaci a řadou chytrých funkcí, včetně měření tepu, krevního tlaku, okysličení krve nebo 8 sportovními režimy pro sledování vašich aktivit. Hodinky, které mají šmrnc Ukažte svůj styl při sportu i romantické večeři v restauraci. Dámské hodinky Armodd Wristcandy 2 zaujmou jednoduchým a přitom velice přitažlivým designem, který je lehký jako pírko a stane se elegantním doplňkem jak volnočasového, tak formálního outfitu každé ženy. Se svým nadčasovým kulatým displejem a minimalistickými detaily představují kousek, který nesmí chybět ve vašem šatníku. Příjemné ovládání na luxusním displeji Pohodlné ovládání je základ a hodinky Wristcandy 2 proto nabízí 1,09“ plně dotykový displej s vysokým rozlišením a 4 unikátními ciferníky, který navíc zaujme kompletně českým menu. Uvnitř jeho citlivě laděného těla přitom pracuje silná baterie, která zajišťuje výdrž až 3 dní na jedno nabití při běžném používání a dokonce až 15 dní v pohotovostním režimu. Vydejte se na cestu ke zdraví Nikdy není pozdě na to vydat se na cestu ke zdravému životnímu stylu. Vyberte si jeden z 8 sportovních režimů, mezi kterými nechybí chůze, běh, cyklistika, plavání, švihadlo nebo badminton a sledujte vaše aktivity v podobě ušlých kroků, vzdálenosti nebo spálených kalorií. Snadno se také dozvíte hodnotu vaší srdeční frekvence, krevního tlaku, okysličení krve nebo jak kvalitní máte spánek. Chytrý společník do života Víte, že běžný člověk stráví každý den v průměru 30 minut vyndáváním a zandáváním telefonu? Hodinky Wristcandy 2 vám tento čas ušetří na zábavnější činnosti. Přímo na jejich displeji totiž můžete sledovat upozornění na příchozí hovory, SMS zprávy, e-maily i notifikace z aplikací, můžete na dálku ovládat fotoaparát a hudební přehrávač v telefonu nebo si jednoduše nastavit budík. Mobilní aplikace DaFit Mějte pod palcem podrobné statistiky vašich aktivit i zdravotní data v užitečné mobilní aplikaci DaFit, která potěší českou lokalizací. Nastavte si, ze kterých aplikací chcete dostávat upozornění, vyberte si z dalších více než 100 ciferníků nebo si na pozadí displeje hodinek nahrajte vlastní fotku.

1 059 Kč