IT Polášek

Dárkový set Friends – Central Perk, 315ml – GP85427

Tento kvalitní výrobek Dárkový set Friends - Central Perk, 315ml - GP85427 od populárního výrobce Pyramid International můžete dostat tady a teď za mimořádně nízkou cenu. Aktuálně za 439 Kč.
EAN: 5050293854274
Dárkový set Friends -
Popis

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou populárního amerického seriálu Frineds (Přátelé). Dárkový set s logem a grafikou seriálu Friends – Central Perk.

Další zboží z kategorie Herní předměty
Deka Pokémon - Pikachu

Hřejivá a komfortní fleecová deka s Pikachu v různých pózách pro všechny pokémoní trenéry!

399 Kč
Lampička Fizz Creation - Sonic

Dodejte svému okolí měkké světlo s touto lampičkou ve formě tuby s oblíbeným modrým ježkem. Jeho použití nemůže být jednodušší a je dokonce přenosné, takže si ho můžete vzít kamkoli s sebou. Jednoduše otočte horní částí plastové trubice, aby se rozsvítila, a pak otáčením nastavte světlo podle svých preferencí. Získáte příjemnou záři, ať už se rozhodnete umístit ji kamkoli, na stůl, poličku nebo vedle postele – možnosti jsou neomezené!

399 Kč
Povlečení Naruto - Characters Team 7

Hlavní postavy japonského anime Naruto na příjemném povlečení pro polštář a přikrývku.

699 Kč
Povlečení Pokémon - Pikachu Lightnings -

Povlečení pro malé i velké fandy pokémonů. Na potisku najdete toho nejslavnějšího – samotného Pikachu.

729 Kč
Další zboží značky Pyramid International
Rohožka Marvel - Spider-Man -

Oficiální rohožka z katalogu produktů s licencí komiksového studia Marvel. Rohožka inspirovaná obličejové masky superhrdiny Spiderman.

549 Kč
Dárkový set The Witcher - Taste of Steel

Oficiální dárkový set z katalogu produktů s licencí fantasy seriálu The Witcher. Dárkový set s motivem Taste of Steel ze seriálu The Witcher. Balení v plechové krabičce obsahuje keramický hrníček a tácek.

549 Kč
Hrnek Friends - Central Perk Logo

Oficiální hrnek z katalogu produktů s logem, fotografiemi a grafikou z populárního amerického seriálu Přátelé. Bílý keramický hrnek s grafikou seriálu Přátelé. Velký hrnek s nápisem Central Perk Celý vnitřek hrnku je v zelené barvě s nápisem Friends. Hrnek je balený v papírové krabičce, která je v grafice seriálu Friends (Přátelé).

379 Kč
Hrnek Star Wars: The Mandalorian - Mando

Vydejte se na cesty napříč předalekou galaxií světa populární Star Wars s tímto krásným cestovním hrnkem inspirovaným seriálem The Mandalorian. Kromě masky samotného Mandaloriana (Din Djarina) zde najdeme i jeho symbol. Plastové víčko nabídne i chytře vymyšlenou zátku, takže při přechodu na rychlost světla se nepolijete.

439 Kč