IT Polášek

Detektor kouře Evolveo Alarmex Pro

Tento oblíbený kousek Detektor kouře Evolveo Alarmex Pro od dodavatele se skvělou pověstí EVOLVEO jde sehnat aktuálně na webu za výprodejovou cenu. Ve skvělé akci za 729 Kč.
EAN: 8595683202473
Produkt bez obrázku
Ověřit dostupnost
Značka: EVOLVEO
729

Detektor kouře Evolveo Alarmex Pro Praktický detektor kouře od společnosti Evolveo bude monitorovat celý prostor a v případě náznaku kouře, vám vše oznámí pomocí sirény a LED. Je napájen baterií, takže nebude vázán na elektrickou síť. Pohodlně ochrání váš domov před újmou. Zburcuje vás při náznaku kouře Detektor kouře Evolveo Alarmex Pro bude monitorovat okolí a informovat vás, kdyby došlo k dýmu. Z toho vydedukuje, že mohlo dojít k požáru. Okamžitě vás informuje za pomocí hlasité sirény o hlasitosti 90 dB, která se rozezvučí na celé kolo. To je doprovázeno i o praktickou LED. Nemusíte se tak bát žádné újmy. Pohodlná instalace Přístroj pohodlně připevníte na stěnu nebo ke stropu, kde bude poklidně monitorovat celé okolí. O napájení se bude starat jedna baterie 6LR61. Jeho bezdrátová frekvence je 433 MHz- Pokud je použit jako součást systému EVOLVEO Alarmex Pro, lze se skrze něj připojit k Wi-Fi. Funguje na dosah maximálně 80 m. Má certifikaci EN 14604:2005, tudíž vyhovuje ke kolaudaci.

Další zboží z kategorie Detektory

Detektor pohybu MK Floria MKF-TSW052 Mějte dokonale zabezpečené vnitřní prostory pomocí inteligentního PIR senzoru pro detekci pohybu osob MKF-TSW052 od společnosti MK Floria. Využívá pokročile infračervené technologie, díky čemuž se může pochlubit svou vysokou citlivostí, spolehlivostí a přesností. Kvalitní zpracování Zařízení je vybaveno kvalitním mikroprocesorem a čočkou, která zaznamenává každičký pohyb v hlídaném prostoru. Samotná detekce je totiž založená na zachycení pohybu osob nebo předmětů, které mají jinou teplotu, než je teplota ve střeženém prostoru. Dosah detekčního PIR čidla činí až 6 metrů při 360°. Snadná instalace a ovládání PIR senzor MKF-TSW052 stačí jednoduše přidělat na požadované místo pomocí kvalitní oboustranné pásky na zeď či na strop. Poté přístroj stačí připojit k Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci SMART LIFE® nebo TUYA, kam budete dostávat veškerá upozornění. O napájení se postarají dvě AAA baterie nebo napájecí kabel, jenž není součástí balení.

499 Kč

Senzor vibrací Niceboy ION ORBIS Vibration Sensor Inteligentní senzor vibrací Niceboy ION ORBIS Vibration Sensor se stane nenahraditelným strážcem vašeho majetku. Po připojení umožňuje senzor detekovat vibrace ve vašem domě a při zjistění nežádoucího narušení prostoru nebo manipulace s objekty odešle prostřednictvím aplikace Niceboy ION upozornění na váš mobilní telefon. S pomocí nezbytné řídící jednotky ION ORBIS Bridge a dalších senzorů pak lze nastavovat i automatické scénáře pro vaši chytrou domácnost. Inteligentní strážce vašeho majetku Mějte svůj domov pod dohledem, i pokud nejste doma. Senzor vibrací přináší další možnost zabezpečení vašeho domova a majetku. Stačí senzor umístit na dveře, okna nebo cenné předměty ve vašem domě a ten v případě zaznamenání jejich otřesů při otevření nebo manipulaci s nimi odešle upozornění na váš mobilní telefon. Stejně jako u dalších produktů ION, probíhá správa senzoru v mobilní aplikaci Niceboy ION. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Vibration Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití nářadí. Senzor lze pomocí dodávané 3M samolepící pásky jednoduše nalepit na vhodné místo ve vaší domácnosti a následně jej pomocí aplikace Niceboy ION připojit do vaší chytré domácnosti, řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V aplikaci posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími chytrými spořebiči. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Vibration Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími chytrými zařízeními, nabízí senzor vibrací zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají funkcí senzoru pro spuštění jiných chytrých produktů, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

499 Kč

Detektor oxidu uhelnatého MKF-TSW130 Oxid uhelnatý (CO) je jedovatý plyn, který vzniká v kotli, karmě nebo ve špatně vyčištěném komíně. Přestože je bez barvy a bez zápachu, o to více je nebezpečný a každoročně způsobuje několik úmrtí. Díky inteligentnímu detektoru oxidu uhelnatého MKF-TSW130, který zaujme vysoce citlivou detekcí CO, načež vás o tom bude informovat akustickým signálem a upozorněním na mobilní telefon, ale můžete včas reagovat na jeho únik a chránit tak zdraví vaše i vašich blízkých. Důležitý strážce vašeho zdraví Oxid uhelnatý je jedovatý plyn, vznikající neúplným spalováním paliv jako je zemní plyn, propan, uhlí, dřevo nebo petrolej a jeho i malá koncentrace v místnosti může při rychlém neodvětrání vést k bolesti hlavy, nevolnosti, zmatenosti a v krajních případech dokonce i k úmrtí. Malý, ale vysoce citlivý detektor MKF nicméně dokáže detekovat i malou koncentraci tohoto plynu a upozornit na možné nebezpečí ještě před ohrožením zdraví nebo života lidí. Upozornění na detekci CO Kvalitní detektor oxidu uhelnatého dokáže pomocí svého citlivého čidla detekovat přítomnost plynu ihned po jeho úniku ze zařízení. V případě jeho zaznamenání i při malé koncentraci spustí akustickou sirénu s intenzitou až 75 dB, rozsvítí výstražnou LED kontrolku a v případě, že budete mít nainstalovanou aplikaci, odešle vám upozornění na váš mobilní telefon. Snadné ovládání pomocí telefonu Detektor zaujme snadným ovládáním, ke kterému navíc nepotřebujete ani centrální jednotku alarmu. Stačí detektor připojit k domácí Wi-Fi síti, načež jej můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Smart Life nebo Tuya, dostupných pro operační systémy Android i iOS. Aplikace vám umožní mít na jednom místě pod kontrolou celou svoji chytrou domácnost, včetně senzorů, kamer, chytrých zásuvek, osvětlení nebo bezpečnostních čidel. Potěší také podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant.

1 299 Kč

Senzor teploty a vlhkosti Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor Teplota a vlhkost jsou důležitými ukazateli příjemného a zdravého prostředí ve vaší domácnosti. Díky inteligentnímu senzoru Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor budete mít teplotu i vlhkost u vás doma vždy pod dohledem v mobilní aplikaci Niceboy ION a po propojení s dalšími chytrými produkty z řady ION ORBIS budete moci s pomocí nezbytné centrální jednotky ION ORBIS Bridge využít naměřené hodnoty pro využití v rámci nastavených inteligentních scénářů. Chytrý senzor s měřením teploty a vlhkosti Zajistěte si dokonalý přehled o teplotě a vlhkosti ve vaší domácnosti s vysokou přesností na 0,3 °C pomocí inteligentního senzoru Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor. Senzor se širokou škálou provozních teplot od -20 °C do + 60 °C se stane ideálním pomocníkem pro měření teploty a vlhkosti nejen doma nebo v kanceláři, ale svoje využití najde i například při skladování ovoce a zeleniny, vína nebo ve skleníku při pěstování rostlin. Zařízení lze navíc jednoduše spravovat v mobilní aplikaci Niceboy ION. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Meteo Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití dalšího nářadí. Senzor lze pomocí dodávané 3M samolepící pásky jednoduše nalepit na ideální místo ve vaší domácnosti a následně jej připojit do vaší chytré domácnosti řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V té posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími zařízeními v rámci inteligentních scénářů. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Meteo Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími inteligentními senzory nabízí meteo senzor zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají naměřených hodnot pro spuštění jiných chytrých produktů, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití Meteo senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

449 Kč

Detektor zaplavení Evolveo Alarmex Pro Praktický záplavový detektor od společnosti Evolveo bude monitorovat, zde se v místnosti nezvyšuje hladina vody. Pokud něco takového zachytí, okamžitě vás informuje sirénou. Je napájen baterií, takže nebude vázán na elektrickou síť. Bez problémů tedy ochrání váš domov před újmou. Ochrana proti záplavám Praktický detektor vody najde své využití při úniku vody a celkovému zvýšení hladiny kapaliny. Bude tak vhodný především do sklepů, strojoven či skladů, kde je žádané, aby se skladovanými věcmi nic nestalo. Využívá k tomu kontrolní čip s nerezovým senzorem, který mu zajišťuje přesný monitoring, situace na podlaze. Pokud něco detekuje, spustí poplach. Pohodlná instalace Přístroj pohodlně připevníte na stěnu, tak aby sonda dosáhla, kam potřebujete. Je také možné jej použít se systémem EVOLVEO Alarmex Pro. Díky tomu se lze k němu připojit skrze Wi-Fi a ovládat ještě pohodlněji. Jeho bezdrátová frekvence je 433 MHz. Dosah k ústředně je 100 m.

519 Kč

Detektor pohybu MK Floria MKF-TSW051 Mějte dokonale zabezpečené vnitřní prostory pomocí inteligentního PIR senzoru pro detekci pohybu osob MKF-TSW051 od společnosti MK Floria. Využívá pokročile infračervené technologie, díky čemuž se může pochlubit svou vysokou citlivostí, spolehlivostí a přesností. Dokonalá rozeznávací schopnost Zařízení detekuje pohyb až na vzdálenost 12 metrů v detekčním úhlu 110°. Je vybaveno kvalitním mikroprocesorem, který dokáže dokonale rozeznat pohyb zvířete do 25 kilogramů od plazícího se člověka. Do senzoru je navíc zabudovaná siréna s intenzitou až o 85 dB, kterou si lze nastavit tak, že v případě zachycení nežádoucího pohybu se rozezní hlasitý alarm. Snadná instalace a ovládání PIR senzor MKF-TSW051 stačí jednoduše přidělat na požadované místo pomocí kvalitní oboustranné pásky nebo malého kloubového držáku, který je součástí balení a umožňuje také natočení samotného detektoru. Poté jej stačí připojit k Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci SMART LIFE® nebo TUYA, kam budete dostávat veškerá upozornění. Přívod energie musí být zajištěn pomocí napájecího kabelu přímo ze zdroje. Naopak dvě AAA baterie můžou posloužit jako záložní zdroj například při výpadku elektrické energie.

599 Kč

Měřič kvality vzduchu Hama Safe Kompaktní přístroj v elegantním provedení měří kvalitu a stav vzduchu ve vaší místnosti, kdy velmi rychle vyhodnotí množství oxidu uhličitého ve vzduchu, a v případě, že naměří větší množství, hned vás na to upozorní. Kromě CO2 také měří teplotu nebo vlhkost vzduchu. Okamžitá indikace Přístroj vám neustále dává vědět, jaký je aktuální stav oxidu uhličitého ve vzduchu, a to naprosto jednoduše pomocí barevného zobrazení na displeji. Zelené políčko GOOD značí dobrou kvalitu ovzduší, žluté políčko NORMAL značí normální hodnoty, a červené políčko POOR vás upozorňuje na špatnou kvalitu vzduchu uvnitř místnosti. Zvukové upozornění V případě, že přístroj naměří vysoké hodnoty oxidu uhličitého v místnosti, zvukovým signálem vás upozorní na to, že je třeba místnost vyvětrat, protože vyšší koncentrace CO2 ve vzduchu může způsobovat bolesti hlavy nebo špatné soustředění. Displej přístroje vám také dokáže zobrazit naměřenou vlhkost vzduchu v procentech nebo aktuální teplotu. A v neposlední řadě vás jistě potěší i možnost ukládání minimálních a maximálních naměřených hodnot, pro to, abyste měli vždy dokonalý přehled.

1 799 Kč

Měřič kvality ovduší GARNI 204 OnceCare Praktický měřič od společnosti Garni si pohodlně umístíte v místnosti, propojíte s čidlem Garni 104Q a můžete tak měřit kvalitu vzduchu, ale i teplotu nebo relativní vlhkost. O všem vás informuje přehledný displej. Budete tedy mít přesný přehled o tom, co se děje okolo vás. Pro vnitřní měření Zařízení vás informuje o stavu kvality vzduchu skrze měření pevných částic PM 2.5, PM10 a AQI (Air Quality Index). Na jejich vysokou úroveň vás upozorní praktický alarm, takže můžete reagovat na jakoukoliv změnu stavu. Vedle toho měří teplotu i relativní vlhkost. Všechna data přehledně O všem vás informuje kvalitní LCD displej o rozměrech 69 x 64 mm. Vedle informací o stavu vnitřního prostředí také oceníte i další praktické věci, jako je třeba užitečný ukazatel času, k němuž je třeba navázaný budík. Ten je opatřen i funkcí Snooze, která vám umožní dospat. Vedle toho zde naleznete i praktické ikony, které vám ukazují stav baterií či signálu s bezdrátovým čidlem. Čidlo Garni 104Q Součástí balení je bezdrátové čtyřkanálové čidlo GARNI 104Q, se kterým získáte všechna potřebná data. Pohodlně naměří všechny hodnoty jak PM2.5, tak PM10 a to rovnou na šesti úrovních. O napájení se starají 3 baterie typu AA i praktický USB adaptér. Dosah v otevřeném prostoru je 100 m.

2 829 Kč
Další zboží značky EVOLVEO

Bezdrátový detektor otevření oken a dveří pro alarm EVOLVEO Salvarix. Snadné rozšíření vašeho alarm systému o další bezdrátové čidlo, snadné spárovaní s hlavní jednotkou alarmu. Čidlo je určeno k indikaci narušení objektu otevřením například dveří nebo okna.

349 Kč

EVOLVEO XANY 2C LTE Elegantní pokojová anténa EVOLVEO XANY 2C LTE slouží pro příjem digitální i analogové TV v DVB-T/T2. Zesilovač antény lze napájet díky USB kabelu dvěma způsoby. Napájení pomocí adaptéru 230V a dále napájení z USB konektoru. Druhý způsob ocení uživatel, který chce sledovat TV např. na NB pomocí USB tuneru. Anténu lze přilepit sadou 3M oboustranných pásek na zeď, nábytek, nebo umístit do podstavce. Podstavec je vybaven přísavkou na sklo. Specifikace: zisk: 41 dBi LTE filtr VHF: 88-230MHz (T-DAB a DVB-T/T2) UHF 470-790 MHz (DVB-T/T2) napájení AV 220-240V, DC 5V/50mA konektor IEC male velikost: 220x200x2mm Obsah balení: anténa držák adaptér 230V s odnímatelným USB kabelem oboustranné lepící pásky návod

479 Kč

Interní rámeček pro instalaci 2.5″ HDD do notebooku, určen do pozice místo CD/DVD mechaniky.

269 Kč

Kvalitní počítačová skříň s bočnicí z tvrzeného skla, pozice: 2x 3,5“ a 2x 2,5″ interní; prostor pro až 6 ventilátorů (4x 120mm duhové předinstalované), horní panel: 2x USB 2.0, 1x USB 3.2 Gen1, 2x 3,5 mm jack audio konektor a tlačitko ovládání osvětlení ventilátorů; kompatibilní se základními deskami: mini-ITX, mATX a ATX.

1 749 Kč

Venkovní aktivní anténa Evolveo Shark je vhodná pro příjem digitálního signálu DVB-T nebo analogového signálu. Anténa obsahuje zesilovač se ziskem až 35 dB, který umožňuje naladit oblíbené stanice ve VHF pásmu 3 a UHF pásmu 4 a 5.Evolveo Shark má možnost vertikální i horizontální polohy, umožňuje polohovatelnost a možnost otáčení až o 360°. Plášť antény je voděodolný a obsahuje také ochranu proti nadměrnému UV záření. Proto se nemusíte bát, že se anténa poškodí vlivem počasí.Specifikace venkovní aktivní anténa voděodolný plášť chránící proti UV paprskům VHF: Pásmo III 174-230MHz (T-DAB & DVB-T) UHF: Pásmo IV & V 470-862MHz (DVB-T) výstupní zesílení : MAX 100dBuV impedance: 75O vstupní napětí: AC220-240V pracovní napětí: DC6V/100mA konektor : F-connector zisk : 35dB

729 Kč

EVOLVEO JADE 1 LTE 48dBi aktivní venkovní anténa DVB-T/T2, LTE filtr Nová větší verze populární venkovní antény s přijímacím úhlem 360° pro příjem digitální i analogové TV s kabelem 10m a redukcí IEC female/F male. Nová verze má průměr 380mm. Specifikace: zisk: 48 dBi LTE filter VHF: 88-230MHz (T-DAB a DVB-T/T2) UHF 470-790 MHz (DVB-T/T2) napájení AC 220-240V konektor IEC male velikost: 380x150mm Obsah balení: antena držák adaptér 230V kabel 10m redukce IEC female/F male návod

1 599 Kč

Počítačový zdroj s výkonem 550 W, formát ATX, modulární kabeláž, 140 mm tichý ventilátor, aktivní PFC, 80 Plus Gold certifikace, typická účinnost 90%, konektory: 1x 20+4-pin, 1x 4+4-pin, 4x 6+2-pin, 6x SATA, 3x Molex a 1x FDD.

1 599 Kč

Elegantní a praktický Mobilní telefon EVOLVEO EasyPhone FM v červeném provedení vás okouzlí svými velkými tlačítky, velkým 2,3″ displejem a spoustou praktických funkcí. Těšit se můžete na jednoduché ovládání, zadní fotoaparát s bleskem a dlouhou výdrž na jedno nabití. Díky jednoduchému prostředí a ovládání je tak ideální volbou pro seniory. Velká klávesnice Klasická klávesnice pro co nejsnazší ovládání. Velká čísla a písmena na klávesnici jsou výborně čitelná, takže si můžete být jistí každým kliknutím. Nastavit si navíc můžete až 8 předvoleb pro rychlé volání vašich oblíbených kontaktů. FM rádio Vestavěné FM rádio s automatickým laděním stanic zpříjemní váš den. Pro příjem signálu nemusíte zapojovat sluchátka, anténa je integrovaná v samotném telefonu. Navíc FM rádio jednoduše spustíte pomocí vyhrazeného tlačítka na boku telefonu. SOS tlačítko a nouzová SMS zpráva Na zadní straně telefonu se nachází SOS tlačítko, které po stisknutí začne automaticky vytáčet předvolená čísla a také na ně odešle nouzovou zprávu. Můžete zvolit až pět nouzových telefonních čísel. Spousta funkcí Skvěle čitelný barevný displej, svítilna s vyhrazeným tlačítkem na boční straně telefonu, ovládání hlasitosti, FM rádio, zadní fotoaparát nebo třeba hudební přehrávač. To vše a mnohem víc na vás čeká uvnitř mobilního telefonu EVOLVEO EasyPhone FM. Nabíjecí stojánek Nabíjení nebylo nikdy snazší díky praktickému nabíjecímu stojánku. Stačí telefon do stojánku zasunout a nabíjení je spuštěno automaticky.

989 Kč