IT Polášek
Nejnovější zboží

Bezdrátový senzor vody iGET SECURITY EP9

Chaňte svůj majetek Bezdrátový senzor vody iGET SECURITY EP9 určený pro alarm iGET M5 spolehlivě detekuje vodu všude tam, kde je potřeba (koupelna, technická místnost apod.). Jakmile detekční destička detekuje vodu, vysílač o tomto informuje alarm. Senzor vody EP9 lze umístit až 1 km od hlavní jednotky iGET M5.

459 Kč

Bezdrátový senzor na dveře/okna iGET SECURITY EP4

Chraňte svůj majetek Bezdrátový senzor na dveře/okna iGET SECURITY EP4 je ideálním doplňkem pro alarm iGET SECURITY M5. Skvěle se hodí do všech místností, kde je nutné střežení pomocí rozevření magnetického kontaktu – při otevření dveří, oken a podobně. Senzor se upevňuje na zárubně dveří, oken a vrat. Druhý díl pak přímo na dveře, okna nebo vrata. Při oddálení těchto dvou částí o 1 cm dojde k detekci a případné aktivaci poplachu. Senzor navíc ví v jakém stavu okno, dveře nebo vrata jsou (otevřená/zavřená) a informuje vás o tom pomocí SMS nebo notifikace přes aplikaci pro chytré telefony.

449 Kč

Detektor oxidu uhelnatého Emos GS827

Detektor oxidu uhelnatého Emos GS827 Praktický detektor oxidu uhelnatého od Emosu vám zajistí bezpečný domov 24 hodin denně. Nebudete se již muset tohoto nebezpečného plynu obávat. Jeho vznik je podmíněný nedokonalým spalováním paliv, například při topení plynovým kotlem nebo krbovými kamny. Nemusí se tak strachovat, že by ohrozil vás nebo vaši rodinu. Dlouhodobé fungování Detektor má garantovanou výdrž bezmála deset let. Když se jeho čas nachýlí, upozorní vás na tuto skutečnost skrze zvukový i optický signál. Toto audiovizuální upozornění se samozřejmě týká i při zachycení samotného oxidu uhelnatého . A jelikož je zařízení hlavně preventivní, trojice LED vás bude každých 30 minut informovat o své činnosti. Alarm lze zase vyzkoušet tlačítkem TEST/SILENCE, které způsobí, že cvičně čtyřikrát zapípá a zabliká. Bude připraven všude Díky užitečné pojistce se vám jen tak nestane, že byste detektor zavřeli bez baterky. Užitečný kovový výstupek totiž zajistí, že se nezavře, pokud do něj nebude vložený zdroj energie. Jakmile bude zařízení kompletní, můžete jej umístit, kam budete chtít. Dvěma otvory, hmoždinkami a vruty jej totiž pohodlně připevníte ke zdi. Najde tak své místo u kotlů či karem. Prostě všude, kde by vás CO mohlo ohrozit.

659 Kč

Stropní PIR senzor MKF-TSW052

Detektor pohybu MK Floria MKF-TSW052 Mějte dokonale zabezpečené vnitřní prostory pomocí inteligentního PIR senzoru pro detekci pohybu osob MKF-TSW052 od společnosti MK Floria. Využívá pokročile infračervené technologie, díky čemuž se může pochlubit svou vysokou citlivostí, spolehlivostí a přesností. Kvalitní zpracování Zařízení je vybaveno kvalitním mikroprocesorem a čočkou, která zaznamenává každičký pohyb v hlídaném prostoru. Samotná detekce je totiž založená na zachycení pohybu osob nebo předmětů, které mají jinou teplotu, než je teplota ve střeženém prostoru. Dosah detekčního PIR čidla činí až 6 metrů při 360°. Snadná instalace a ovládání PIR senzor MKF-TSW052 stačí jednoduše přidělat na požadované místo pomocí kvalitní oboustranné pásky na zeď či na strop. Poté přístroj stačí připojit k Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci SMART LIFE® nebo TUYA, kam budete dostávat veškerá upozornění. O napájení se postarají dvě AAA baterie nebo napájecí kabel, jenž není součástí balení.

499 Kč

PIR senzor MKF-TSW051, integrovaná siréna

Detektor pohybu MK Floria MKF-TSW051 Mějte dokonale zabezpečené vnitřní prostory pomocí inteligentního PIR senzoru pro detekci pohybu osob MKF-TSW051 od společnosti MK Floria. Využívá pokročile infračervené technologie, díky čemuž se může pochlubit svou vysokou citlivostí, spolehlivostí a přesností. Dokonalá rozeznávací schopnost Zařízení detekuje pohyb až na vzdálenost 12 metrů v detekčním úhlu 110°. Je vybaveno kvalitním mikroprocesorem, který dokáže dokonale rozeznat pohyb zvířete do 25 kilogramů od plazícího se člověka. Do senzoru je navíc zabudovaná siréna s intenzitou až o 85 dB, kterou si lze nastavit tak, že v případě zachycení nežádoucího pohybu se rozezní hlasitý alarm. Snadná instalace a ovládání PIR senzor MKF-TSW051 stačí jednoduše přidělat na požadované místo pomocí kvalitní oboustranné pásky nebo malého kloubového držáku, který je součástí balení a umožňuje také natočení samotného detektoru. Poté jej stačí připojit k Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci SMART LIFE® nebo TUYA, kam budete dostávat veškerá upozornění. Přívod energie musí být zajištěn pomocí napájecího kabelu přímo ze zdroje. Naopak dvě AAA baterie můžou posloužit jako záložní zdroj například při výpadku elektrické energie.

599 Kč

Senzor teploty a vlhkosti MKF-TSW150, akustická siréna

Senzor teploty a vlhkosti Detektor teploty a vlhkosti MK Floria MKF-TSW150 se stane perfektním ochráncem vašeho majetku a domácnosti. Součástí senzoru je totiž akustická siréna s nastavitelnou intenzitou až do výše 100 dB. Vždy vás tak upozorní na překročení nastaveného limitu teploty či vlhkosti a vy tak budete moct včas reagovat. Snadná instalace a ovládání Snímač lze jednoduše přidělat na požadované místo pomocí kvalitní oboustranné pásky nebo jej snadno přivrtat ke zdi. Poté jej stačí připojit k Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci SMART LIFE® nebo TUYA, kam budete dostávat veškerá upozornění. O napájení se postarají dvě baterie typu CR123A nebo napájecí kabel napojen přímo do elektrické sítě.

799 Kč

Detektor kouře MKF-TSW090

Detektor kouře MKF-TSW090 Detektor kouře MKF-TSW090 se stane spolehlivým strážcem vašeho majetku. Pomocí svého velice citlivého čidla je schopen detekovat požár na dosah až 20 m2, načež spustí poplašnou sirénu a zašle bezpečnostní zprávu na váš mobilní telefon nebo tablet. Díky jednoduchému ovládání pomocí mobilní aplikace pak jeho obsluhu zvládne každý. Ochrana majetku před požárem Detektor kouře MKF se stane důležitým bezpečnostním prvkem, který umožňuje detekovat kouř nebo případný požár v místnosti. Díky tomu, že funguje samostatně, není k jeho provozu třeba centrální jednotka alarmu. Detektor provádí neustálé monitorování místnosti a při detekci kouře spustí akustickou sirénu s hlučností 90 dB a odešle vám bezpečnostní zprávu přímo na mobilní telefon. Snadné ovládání pomocí aplikace Pokud chcete dostávat bezpečností zprávy z detektoru, stačí mít ve vašem mobilním telefonu nebo tabletu nainstalovanou aplikaci Tuya nebo Smart Life, které jsou dostupné pro operační systémy Android i iOS. Nutné je také jeho připojení k domácí Wi-Fi síti, prostřednictvím které bude komunikovat s vaším telefonem. Potěší také podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant či služby IFTTT. Napájení pomocí baterií K detektoru není třeba připojovat žádné napájecí kabely. O napájení se totiž starají dvě baterie typu AAA s napětím 1,5 V, které jsou součástí balení. O nízkém stavu baterií vás navíc bude informovat pomocí notifikace. Senzor zaujme také snadnou instalací na strop, kdy je možné jej přivrtat nebo přilepit kvalitní oboustrannou lepicí páskou. Díky svému jednoduchému a nenápadnému designu navíc nebude působit rušivě.

549 Kč

PIR senzor MKF-TSW050

Detektor pohybu MK Floria MKF-TSW050 Mějte dokonale zabezpečené vnitřní prostory pomocí inteligentního bezdrátového PIR senzoru pro detekci pohybu osob MKF-TSW050 od společnosti MK Floria. Využívá pokročile infračervené technologie, díky čemuž se může pochlubit svou vysokou citlivostí, spolehlivostí a přesností. Dokonalá rozeznávací schopnost Zařízení detekuje pohyb až na vzdálenost 12 metrů v detekčním úhlu 110°. Je vybaveno kvalitním mikroprocesorem, který dokáže dokonale rozeznat pohyb zvířete do 25 kilogramů od plazícího se člověka. Snadná instalace a ovládání PIR senzor MKF-TSW050 stačí jednoduše přidělat na požadované místo pomocí kvalitní oboustranné pásky nebo malého kloubového držáku, který je součástí balení a umožňuje také natočení samotného detektoru. Poté jej stačí připojit k Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci SMART LIFE® nebo TUYA, kam budete dostávat veškerá upozornění.

499 Kč

Senzor vibrací Niceboy ION ORBIS Vibration Sensor

Senzor vibrací Niceboy ION ORBIS Vibration Sensor Inteligentní senzor vibrací Niceboy ION ORBIS Vibration Sensor se stane nenahraditelným strážcem vašeho majetku. Po připojení umožňuje senzor detekovat vibrace ve vašem domě a při zjistění nežádoucího narušení prostoru nebo manipulace s objekty odešle prostřednictvím aplikace Niceboy ION upozornění na váš mobilní telefon. S pomocí nezbytné řídící jednotky ION ORBIS Bridge a dalších senzorů pak lze nastavovat i automatické scénáře pro vaši chytrou domácnost. Inteligentní strážce vašeho majetku Mějte svůj domov pod dohledem, i pokud nejste doma. Senzor vibrací přináší další možnost zabezpečení vašeho domova a majetku. Stačí senzor umístit na dveře, okna nebo cenné předměty ve vašem domě a ten v případě zaznamenání jejich otřesů při otevření nebo manipulaci s nimi odešle upozornění na váš mobilní telefon. Stejně jako u dalších produktů ION, probíhá správa senzoru v mobilní aplikaci Niceboy ION. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Vibration Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití nářadí. Senzor lze pomocí dodávané 3M samolepící pásky jednoduše nalepit na vhodné místo ve vaší domácnosti a následně jej pomocí aplikace Niceboy ION připojit do vaší chytré domácnosti, řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V aplikaci posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími chytrými spořebiči. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Vibration Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími chytrými zařízeními, nabízí senzor vibrací zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají funkcí senzoru pro spuštění jiných chytrých produktů, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

499 Kč

Detektor pohybu Niceboy ION ORBIS Motion Sensor

Detektor pohybu Niceboy ION ORBIS Motion Sensor Inteligentní detektor pohybu Niceboy ION ORBIS Motion Sensor se stane nenahraditelným strážcem vašeho majetku. Po připojení umožňuje senzor detekovat pohyb ve vašem domě a při zjistění nežádoucího narušení prostoru odešle upozornění na váš mobilní telefon. S pomocí nezbytné řídící jednotky ION ORBIS Bridge a dalších senzorů pak lze nastavovat i automatické scénáře pro vaši chytrou domácnost. Inteligentní hlídač vašeho domova Mějte svůj domov pod dohledem, i pokud nejste doma. Detektor pohybu s vysoce přesným infračerveným senzorem přináší další možnost zabezpečení vašeho interiéru i exteriéru. Stačí senzor umístit na ideální místo ve vašem domě a ten v případě detekce nežádoucího narušení prostoru automaticky odešle prostřednictvím aplikace Niceboy ION upozornění na váš mobilní telefon. Detektor pokryje velkou plochu o dosahu až 7 metrů se širokým 150° zorným úhlem. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Motion Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití nářadí. Senzor lze pomocí dodávané 3M samolepící pásky jednoduše nalepit na vhodné místo ve vaší domácnosti a následně jej pomocí aplikace Niceboy ION připojit do vaší chytré domácnosti, řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V aplikaci posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími chytrými spořebiči. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Motion Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími chytrými zařízeními, nabízí detektor pohybu zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají funkcí senzoru pro spuštění jiných chytrých produktů, jako je například automatické zapnutí světel při detekování pohybu, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

449 Kč

Senzor vody Niceboy ION ORBIS Water Sensor

Senzor úniku vody Niceboy ION ORBIS Water Sensor Včasné varování na možné vyplavení vaší domácnosti vám může pomoci ušetřit nemalé náklady. Inteligentní senzor Niceboy ION ORBIS Water Sensor se díky svému monitorování úniku vody stane nenahraditelným strážcem vaší domácnosti a v případě detekce úniku vody vám zašle upozornění na mobilní telefon prostřednictvím mobilní aplikace Niceboy ION, ve které lze provádět i další nastavení a sledovat stav úniku vody. Pro připojení senzoru je nezbytná centrální řídící jednotka ION ORBIS Bridge. Upozornění na vyplavení domácnosti Niceboy ION ORBIS Water Sensor vám pomocí svého monitorování úniku vody může pomoci zamezit nemalým škodám na majetku. Ve chvíli, kdy zjistí případný únik vody, zašle chytrý senzor prostřednictvím aplikace Niceboy ION okamžité varování na váš mobilní telefon a současně vám umožní v reálném čase sledovat vývoj úniku vody a rychle tak reagovat na situaci. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Water Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití nářadí. Senzor jednoduše umístíte na ideální místo ve vaší domácnosti a následně jej pomocí aplikace Niceboy ION připojíte do vaší chytré domácnosti řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V aplikaci posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími chytrými spořebiči. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Water Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

449 Kč

Senzor Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor

Senzor teploty a vlhkosti Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor Teplota a vlhkost jsou důležitými ukazateli příjemného a zdravého prostředí ve vaší domácnosti. Díky inteligentnímu senzoru Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor budete mít teplotu i vlhkost u vás doma vždy pod dohledem na digitálním displeji i v mobilní aplikaci Niceboy ION a po propojení s dalšími chytrými produkty z řady ION ORBIS budete moci s pomocí nezbytné centrální jednotky ION ORBIS Bridge využít naměřené hodnoty pro využití v rámci nastavených inteligentních scénářů. Chytrý senzor s měřením teploty a vlhkosti Zajistěte si dokonalý přehled o teplotě a vlhkosti ve vaší domácnosti s vysokou přesností na 0,3 °C pomocí inteligentního senzoru Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensor. Senzor se širokou škálou provozních teplot od -20 °C do + 60 °C se stane ideálním pomocníkem pro měření teploty a vlhkosti nejen doma nebo v kanceláři, ale svoje využití najde i například při skladování ovoce a zeleniny, vína nebo ve skleníku při pěstování rostlin. Naměřené hodnoty teploty a vlhkosti, stejně jako úroveň signálu, čas nebo nízký stav baterie pak zobrazuje na velkém a přehledném digitálním disleji. Zařízení lze navíc jednoduše spravovat v mobilní aplikaci Niceboy ION. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Meteo+ Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití dalšího nářadí. Senzor lze pomocí dodávané 3M samolepící pásky jednoduše nalepit na ideální místo ve vaší domácnosti a následně jej připojit do vaší chytré domácnosti řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V té posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími zařízeními v rámci inteligentních scénářů. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Meteo+ Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími inteligentními senzory nabízí meteo senzor zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají naměřených hodnot pro spuštění jiných chytrých produktů, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití Meteo+ senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

799 Kč

Senzor Niceboy ION ORBIS Windows & Door Sensor

Senzor dveří a oken Niceboy ION ORBIS Windows & Door Sensor Inteligentní senzor dveří a oken Niceboy ION ORBIS Windows & Door Sensor se stane nenahraditelným strážcem vašeho majetku. Po připojení senzoru lze s jeho pomocí kontrolovat stav dveří i oken a nastavit si upozornění na jejich nežádoucí otevření, které přijde na váš mobilní telefon. S pomocí nezbytné řídící jednotky ION ORBIS Bridge a dalších senzorů pak lze nastavovat i automatické scénáře pro vaši chytrou domácnost. Inteligentní strážce vašeho domova Mějte svůj domov pod dohledem, i pokud nejste doma. Senzor dveří a oken přináší další možnost zabezpečení vašeho domova a majetku. Stačí senzor umístit na dveře či okna ve vašem domě a ten v případě detekce jejich neoprávněného otevření spustí výstražný alarm a odešle upozornění na váš mobilní telefon. Stejně jako u dalších produktů ION, probíhá správa senzoru v mobilní aplikaci Niceboy ION. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Windows & Door Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití nářadí. Obě části senzoru v podobě senzorové a magnetické jednotky nalepíte zvlášť na část okna nebo dveří pomocí 3M samolepící pásky a následně senzor pomocí aplikace Niceboy ION připojíte do vaší chytré domácnosti, řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V aplikaci posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími chytrými spořebiči. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Windows & Door Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími chytrými zařízeními, nabízí senzor oken a dveří zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají funkcí senzoru pro spuštění jiných chytrých produktů, jako je například automatické zapnutí světel po vašem otevření dveří, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

449 Kč

Senzor Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor

Senzor teploty a vlhkosti Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor Teplota a vlhkost jsou důležitými ukazateli příjemného a zdravého prostředí ve vaší domácnosti. Díky inteligentnímu senzoru Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor budete mít teplotu i vlhkost u vás doma vždy pod dohledem v mobilní aplikaci Niceboy ION a po propojení s dalšími chytrými produkty z řady ION ORBIS budete moci s pomocí nezbytné centrální jednotky ION ORBIS Bridge využít naměřené hodnoty pro využití v rámci nastavených inteligentních scénářů. Chytrý senzor s měřením teploty a vlhkosti Zajistěte si dokonalý přehled o teplotě a vlhkosti ve vaší domácnosti s vysokou přesností na 0,3 °C pomocí inteligentního senzoru Niceboy ION ORBIS Meteo Sensor. Senzor se širokou škálou provozních teplot od -20 °C do + 60 °C se stane ideálním pomocníkem pro měření teploty a vlhkosti nejen doma nebo v kanceláři, ale svoje využití najde i například při skladování ovoce a zeleniny, vína nebo ve skleníku při pěstování rostlin. Zařízení lze navíc jednoduše spravovat v mobilní aplikaci Niceboy ION. Snadná instalace Instalaci Niceboy ION ORBIS Meteo Sensoru zvládne naprosto každý a navíc bez nutnosti využití dalšího nářadí. Senzor lze pomocí dodávané 3M samolepící pásky jednoduše nalepit na ideální místo ve vaší domácnosti a následně jej připojit do vaší chytré domácnosti řízené centrální jednotkou ION ORBIS Bridge. V té posléze můžete kontrolovat aktuální stav, provádět nastavení i propojovat senzor s dalšími zařízeními v rámci inteligentních scénářů. Ovládání pomocí aplikace Niceboy ION Kompletní ovládání senzoru ION ORBIS Meteo Sensor má na starosti mobilní aplikace Niceboy ION, u které potěší také kompletní česká a slovenská lokalizace. Kromě senzorů můžete s její pomocí ovládat chytré domácí spotřebiče řady Niceboy ION a jejich ovládání sdílet s dalšími členy domácnosti. Pomocí svého telefonu tak můžete provádět nastavení, vytvářet chytré scénáře, časové harmonogramy nebo organizovat vaše zařízení do skupin. V aplikaci navíc informují chytré spotřebiče o důležitých informacích a změnách stavu. Vytváření chytrých scénářů Ve spojení s centrální jednotkou ION ORBIS Bridge a dalšími inteligentními senzory nabízí meteo senzor zcela nové možnosti zautomatizování vaší chytré domácnosti. Automatických scénářů, které využívají naměřených hodnot pro spuštění jiných chytrých produktů, může být celá řada a všechny jednoduše nastavíte v mobilní aplikaci Niceboy ION. Otevřený systém pro chytrou domácnost Řídící jednotka ION ORBIS Bridge, nezbytná pro využití Meteo senzoru, nabízí široké možnosti připojení, zajišťující větší otevřenost svého systému. Díky podpoře protokolů ZigBee 3.0 nebo Bluetooth lze do chytré domácí sítě zapojit ještě více zařízení. Jedna jednotka přitom disponuje kapacitou až na 128 zařízení v okruhu 90 metrů, včetně možnosti propojení i více řídících jednotek dohromady, ideální například v kancelářích nebo větších podnicích.

449 Kč

Bezdrátový pohybový PIR senzor iGET SECURITY EP17

Mějte svůj majetek v bezpečí Bezdrátový pohybový PIR senzor iGET SECURITY EP17 určený pro alarm iGET M5 spolehlivě sleduje pohyb na důležitých místech vaší nemovitosti. Senzor je vybaven dvoufázovým programováním, díky kterému detekuje pohyb lidského těla a nikoliv například fotbalového míče apod. Kromě toho nedetekuje malá zvířata do 20 kilogramů hmotnosti. Pohybový senzor EP17 lze umístit až 1 km od hlavní jednotky iGET M5 a snadno jej připevníte, kam bude potřeba.

649 Kč

Chytrý detektor vody Tesla Smart Sensor Water

Detektor vody Tesla Smart Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s chytrým detektorem vody od společnosti Tesla Smart. Ten se pyšní kvalitním zpracováním, širokou kompatibilitou a elegantním vzhledem a stane se tak praktickým a moderním doplňkem každé domácnosti. Nepřetržitá kontrola Chytrý detektor vody stačí umístit na podlahu, spárovat se svým chytrým telefonem a o nic víc se již nemusíte starat. Zařízení vám tak poskytne maximální kontrolu a vaše domácnost bude v naprostém bezpečí. Široká kompatibilita Detektor běží na protokolu ZigBee, což vám maximálně usnadní propojení s vaší chytrou domácností. Vše tedy můžete ovládat prostřednictvím hlasových asistentů nebo pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Dlouhá výdrž Energetický úsporný detektor vody je poháněn jednou baterií, která i tak zajistí opravdu dlouhou výdrž. Nebudete si tak muset dělat těžkou hlavu s častým nabíjením a v případě nutnosti vás přístroj o výměně baterie v předstihu upozorní.

479 Kč

Chytrý detektor kouře Tesla Smart Sensor Smoke

Detektor kouře Tesla Smart Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s chytrým detektorem kouře od společnosti Tesla Smart. Ten se pyšní kvalitním zpracováním, širokou kompatibilitou a elegantním vzhledem a stane se tak praktickým a moderním doplňkem každé domácnosti. Kvalitní zpracování Zařízení je vybaveno jak kouřovými, tak i tepelnými čidly, díky čemuž dokáže rozpoznat, zda se opravdu jedná o nebezpečí nebo ne. Nestane se tak, že dostanete falešné upozornění a vaše domácnost bude maximálně bezpečná. Široká kompatibilita Detektor běží na protokolu ZigBee, což vám maximálně usnadní propojení s vaší chytrou domácností. Vše tedy můžete ovládat prostřednictvím hlasových asistentů nebo pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu. Dlouhá výdrž Energetický úsporný detektor kouře je poháněn jednou baterií, která i tak zajistí opravdu dlouhou výdrž. Nebudete si tak muset dělat těžkou hlavu s častým nabíjením a v případě nutnosti vás přístroj o výměně baterie v předstihu upozorní.

699 Kč

Magnetický bezdrátový detektor iGET SECURITY P4v2, dveře/okna

Bezdrátový detektor na dveře/okna Bezdrátový detektor iGET SECURITY P4v2 je ideálním doplňkem pro zabezpečovací systém iGET SECURITY M3B a M2B. Skvěle se hodí do všech místností, kde je nutné střežení pomocí rozevření magnetického kontaktu – při otevření dveří, oken a podobně. Detektor se skládá ze dvou částí – jednu část upevníte na dveře (okno) a druhou na jejich rám. Při vzdálení kontaktů o 2 cm bude vyslán signál a případně se spustí alarm. Těšit se můžete na výdrž baterie až 2 roky, snadnou montáž, malé rozměry a také na signalizační LED diodu, která když problikne, tak je detekováno otevření a pokud svítí, tak jsou vybité baterie.

299 Kč

Měřič kvality vzduchu Hama Safe, CO2, teplota, vlhkost

Měřič kvality vzduchu Hama Safe Kompaktní přístroj v elegantním provedení měří kvalitu a stav vzduchu ve vaší místnosti, kdy velmi rychle vyhodnotí množství oxidu uhličitého ve vzduchu, a v případě, že naměří větší množství, hned vás na to upozorní. Kromě CO2 také měří teplotu nebo vlhkost vzduchu. Okamžitá indikace Přístroj vám neustále dává vědět, jaký je aktuální stav oxidu uhličitého ve vzduchu, a to naprosto jednoduše pomocí barevného zobrazení na displeji. Zelené políčko GOOD značí dobrou kvalitu ovzduší, žluté políčko NORMAL značí normální hodnoty, a červené políčko POOR vás upozorňuje na špatnou kvalitu vzduchu uvnitř místnosti. Zvukové upozornění V případě, že přístroj naměří vysoké hodnoty oxidu uhličitého v místnosti, zvukovým signálem vás upozorní na to, že je třeba místnost vyvětrat, protože vyšší koncentrace CO2 ve vzduchu může způsobovat bolesti hlavy nebo špatné soustředění. Displej přístroje vám také dokáže zobrazit naměřenou vlhkost vzduchu v procentech nebo aktuální teplotu. A v neposlední řadě vás jistě potěší i možnost ukládání minimálních a maximálních naměřených hodnot, pro to, abyste měli vždy dokonalý přehled.

1 799 Kč

SMART detektor oxidu uhelnatého MKF-TSW130

Detektor oxidu uhelnatého MKF-TSW130 Oxid uhelnatý (CO) je jedovatý plyn, který vzniká v kotli, karmě nebo ve špatně vyčištěném komíně. Přestože je bez barvy a bez zápachu, o to více je nebezpečný a každoročně způsobuje několik úmrtí. Díky inteligentnímu detektoru oxidu uhelnatého MKF-TSW130, který zaujme vysoce citlivou detekcí CO, načež vás o tom bude informovat akustickým signálem a upozorněním na mobilní telefon, ale můžete včas reagovat na jeho únik a chránit tak zdraví vaše i vašich blízkých. Důležitý strážce vašeho zdraví Oxid uhelnatý je jedovatý plyn, vznikající neúplným spalováním paliv jako je zemní plyn, propan, uhlí, dřevo nebo petrolej a jeho i malá koncentrace v místnosti může při rychlém neodvětrání vést k bolesti hlavy, nevolnosti, zmatenosti a v krajních případech dokonce i k úmrtí. Malý, ale vysoce citlivý detektor MKF nicméně dokáže detekovat i malou koncentraci tohoto plynu a upozornit na možné nebezpečí ještě před ohrožením zdraví nebo života lidí. Upozornění na detekci CO Kvalitní detektor oxidu uhelnatého dokáže pomocí svého citlivého čidla detekovat přítomnost plynu ihned po jeho úniku ze zařízení. V případě jeho zaznamenání i při malé koncentraci spustí akustickou sirénu s intenzitou až 75 dB, rozsvítí výstražnou LED kontrolku a v případě, že budete mít nainstalovanou aplikaci, odešle vám upozornění na váš mobilní telefon. Snadné ovládání pomocí telefonu Detektor zaujme snadným ovládáním, ke kterému navíc nepotřebujete ani centrální jednotku alarmu. Stačí detektor připojit k domácí Wi-Fi síti, načež jej můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Smart Life nebo Tuya, dostupných pro operační systémy Android i iOS. Aplikace vám umožní mít na jednom místě pod kontrolou celou svoji chytrou domácnost, včetně senzorů, kamer, chytrých zásuvek, osvětlení nebo bezpečnostních čidel. Potěší také podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant.

1 299 Kč

Detektor zaplavení Evolveo Alarmex Pro

Detektor zaplavení Evolveo Alarmex Pro Praktický záplavový detektor od společnosti Evolveo bude monitorovat, zde se v místnosti nezvyšuje hladina vody. Pokud něco takového zachytí, okamžitě vás informuje sirénou. Je napájen baterií, takže nebude vázán na elektrickou síť. Bez problémů tedy ochrání váš domov před újmou. Ochrana proti záplavám Praktický detektor vody najde své využití při úniku vody a celkovému zvýšení hladiny kapaliny. Bude tak vhodný především do sklepů, strojoven či skladů, kde je žádané, aby se skladovanými věcmi nic nestalo. Využívá k tomu kontrolní čip s nerezovým senzorem, který mu zajišťuje přesný monitoring, situace na podlaze. Pokud něco detekuje, spustí poplach. Pohodlná instalace Přístroj pohodlně připevníte na stěnu, tak aby sonda dosáhla, kam potřebujete. Je také možné jej použít se systémem EVOLVEO Alarmex Pro. Díky tomu se lze k němu připojit skrze Wi-Fi a ovládat ještě pohodlněji. Jeho bezdrátová frekvence je 433 MHz. Dosah k ústředně je 100 m.

519 Kč

Měřič kvality ovzduší GARNI 204 OneCare

Měřič kvality ovduší GARNI 204 OnceCare Praktický měřič od společnosti Garni si pohodlně umístíte v místnosti, propojíte s čidlem Garni 104Q a můžete tak měřit kvalitu vzduchu, ale i teplotu nebo relativní vlhkost. O všem vás informuje přehledný displej. Budete tedy mít přesný přehled o tom, co se děje okolo vás. Pro vnitřní měření Zařízení vás informuje o stavu kvality vzduchu skrze měření pevných částic PM 2.5, PM10 a AQI (Air Quality Index). Na jejich vysokou úroveň vás upozorní praktický alarm, takže můžete reagovat na jakoukoliv změnu stavu. Vedle toho měří teplotu i relativní vlhkost. Všechna data přehledně O všem vás informuje kvalitní LCD displej o rozměrech 69 x 64 mm. Vedle informací o stavu vnitřního prostředí také oceníte i další praktické věci, jako je třeba užitečný ukazatel času, k němuž je třeba navázaný budík. Ten je opatřen i funkcí Snooze, která vám umožní dospat. Vedle toho zde naleznete i praktické ikony, které vám ukazují stav baterií či signálu s bezdrátovým čidlem. Čidlo Garni 104Q Součástí balení je bezdrátové čtyřkanálové čidlo GARNI 104Q, se kterým získáte všechna potřebná data. Pohodlně naměří všechny hodnoty jak PM2.5, tak PM10 a to rovnou na šesti úrovních. O napájení se starají 3 baterie typu AA i praktický USB adaptér. Dosah v otevřeném prostoru je 100 m.

2 829 Kč

Detektor kouře Emos GS558

Detektor kouře Emos GS558 Ochraňte sebe i svůj majetek před škodami způsobenými požárem. Užitečný detektor kouře od Emosu vás bude informovat vždy, když zaznamená doutnající plamen. Okamžitě o sobě dá vědět s pomocí alarmu a světlené signalizace. Je tak skvělým pomocníkem, se kterým předejdete nejedné katastrofě. Životnost až 10 let Zařízení můžete umístit všude tam, kde se obáváte, že by mohlo dojít ke vzniku požáru. Bude tak monitorovat celý prostor, nehledě na fakt, zda se nacházíte v objektu nebo ne. A s životností až 10 let se vám zaručeně nestane, že by jen tak selhal. Kdyby zařízení selhalo, upozorní vás blikáním diody i zvukovým signálem. Nic mu neunikne O funkčnosti zařízení vás bude informovat červená LED, která se každých 40 vteřin ohlásí bliknutím. Jakmile zaznamená doutnající plamen, rozezní se zařízení hlasitým alarmem, doprovázené světelnou signalizací. Informace o nebezpečí vám tak rozhodně neunikne. Na každou stěnu, do každého patra V balení se nachází praktická montážní deska, s jejíž pomocí ji připevníte ke stěně opravdu snadno. Pohodlně tak najdete ten správný úhel, kam zařízení umístit. Budete tak monitorovat prakticky všude. Je však dobré, pokud se vyvarujete koupelnám, kuchyním a garážím. Na těchto místech může docházet ke vzniku vodní páry nebo výfukových plynů a přístroj by mohl být zbytečně zmatený.

429 Kč

Chytrý detektor plynu Tesla Smart Sensor Gas

Detektor plynu Tesla Smart Dopřejte si maximálně zabezpečenou domácnost s chytrým detektorem plynu od společnosti Tesla Smart. Ten se pyšní kvalitním zpracováním, širokou kompatibilitou a elegantním vzhledem a stane se tak praktickým a moderním doplňkem každé domácnosti. Nepřetržitá kontrola Díky externímu adaptéru vám chytrý detektor plynu poskytne nepřetržitou kontrolu. Ve chvíli, kdy vyhodnotí únik plynu, okamžitě vám zašle upozornění do vašeho telefonu, navíc v domácnosti spustí světelnou i zvukovou výstrahu a vy tak budete v naprostém bezpečí. Široká kompatibilita Zařízení běží na protokolu ZigBee, což vám maximálně usnadní propojení s vaší chytrou domácností. Vše tedy můžete ovládat prostřednictvím hlasových asistentů nebo pomocí aplikace ve vašem chytrém telefonu.

709 Kč

Senzor na okna a dveře MKF-TSW025

Senzor oken a dveří MKF-TSW025 Hledáte spolehlivého strážce vašeho majetku, který vám pomůže ohlídat váš dům nebo byt, i když zrovna nejste doma? Inteligentní magnetický bezdrátový senzor MKF-TSW025 se stane důležitým bezpečnostním prvkem, který umí detekovat každé otevření či zavření oken, dveří nebo trezoru. V případě detekce otevření oken či dveří vám pak zašle bezpečnostní upozornění přímo na váš mobilní telefon. Snadné ovládání pomocí aplikace Magnetický bezdrátový senzor zaujme snadným ovládáním, ke kterému navíc nepotřebujete ani centrální jednotku alarmu. Stačí senzor připojit k domácí Wi-Fi síti, načež jej můžete pohodlně ovládat prostřednictvím mobilní aplikace Smart Life nebo Tuya, dostupných pro operační systémy Android i iOS. Aplikace vám umožní mít na jednom místě pod kontrolou celou svoji chytrou domácnost, včetně senzorů, kamer, chytrých zásuvek, osvětlení nebo bezpečnostních čidel. Potěší také podpora hlasových asistentů Amazon Alexa a Google Assistant. Spolehlivý strážce vašeho majetku Senzor se stane spolehlivým strážcem vašeho majetku. S jeho pomocí tak budete moci mít neustále pod dohledem okna a dveře ve vašem domě, bytě, kanceláři nebo třeba v garáži a na dálku kontrolovat, zda jsou otevřená nebo zavřená. Senzor navíc umožňuje posílat přímo na váš mobilní telefon nebo tablet bezpečnostní upozornění. Pomocí aplikace jej také můžete spojit s chytrou žárovkou, která se v případě otevření dveří automaticky rozsvítí. Jednoduchá instalace Díky jednoduché instalaci senzoru se obejdete i bez nutnosti objednávat si specializovanou firmu. Senzor stačí jednoduše připevnit pomocí oboustranné pásky na fixní část okna nebo dveří a magnet na jejich pohyblivou část. Následně jej stačí spárovat prostřednictvím Wi-Fi 2,4 GHz s vaší mobilní aplikací. Napájení mají na starosti dvě AAA baterie, které jsou součástí balení, přičemž budete včas upozorněni na jejich nutnou výměnu.

339 Kč