IT Polášek

Dětské chytré hodinky Forever Kids Look Me 2 GPS, WiFi,modré

Tento vynikající produkt Dětské chytré hodinky Forever Kids Look Me 2 GPS, WiFi,modré od společnosti s předním postavením na trhu Forever můžete najít u nás nyní za outletovou cenu! Nabídky již od 1 899 Kč.
EAN: 5900495070296
Dětské chytré hodinky Forever Kids Look
Ověřit dostupnost
Značka: Forever
1 899

Dětské chytré hodinky Forever Kids Look Me 2 Pořiďte svým dětem dárek, který je nejenže potěší, ale vám zajistí klid na duši. Dětské chytré hodinky Forever Kids Look Me 2 ohromí každé dítě svým veselým designem v modré barvě, umožní vám společně zůstat v kontaktu i na dálku prostřednictvím telefonních hovorů nebo videochatu a díky vestavěné GPS a možnosti nastavení takzvané bezpečné zóny navíc budete mít vždy přehled o tom, kde se vaše ratolest nachází. Zůstaňte společně v kontaktu Zůstaňte se svým dítětem v neustálém kontaktu i ve chvíli, kdy bude vaše ratolest ve škole, na návštěvě u babičky nebo na letním táboře. Hodinky obsahují vstup na SIM kartu, prostřednictvím které vám může vaše dítě kdykoli zavolat. Veďte společné telefonní hovory nebo videohovory a buďte tak svému dítěti vždy na blízku, i když jste zrovna každý na jiném místě. Přehled o každém kroku Každý rodič zná ten pocit obav o bezpečí dětí, když jdou poprvé samotné do školy nebo si hrát ven s kamarády. S hodinkami Forever Kids Look Me 2 budete vědět, že je vaše dítě v bezpečí, prostřednictvím GPS lokátoru je totiž možné zobrazit si kdykoli na mapě jejich aktuální polohu s přesností na 10 metrů, sledovat trasu, jakou dítě urazilo a dokonce nastavit i takzvanou bezpečnou zónu, kdy v případě jejího opuštění dostanete okamžité upozornění. SOS tlačítko pro přivolání pomoci Díky hodinkám Kids Look Me 2 si může vaše dítě v případě potřeby kdykoli zavolat o pomoc. Ve chvíli, kdy se například ztratí, stačí stisknout SOS tlačítko, které vytočí předem nastavené telefonní číslo. Vy tak budete okamžitě informováni, pokud se ocitne v potenciálně nebezpečné situaci. Možnost vzdáleného odposlechu Máte obavy o bezpečí vaší ratolesti? V mobilní aplikaci si můžete jednoduše zapnout mikrofon a využít tak vzdálené odposlouchávání pomocí hodinek. Stejně tak lze s jejich pomocí na dálku i pořídit snímek. Jednoduché ovládání Díky velice jednoduchému ovládání zvládnou obsluhu hodinek i malé děti. Velký 1,44“ displej s dotykovým panelem a bočními tlačítky umožňuje snadné ovládání hodinek, které je navíc stejně jako mobilní aplikace kompletně v češtině a slovenštině. Kvalitní voděodolné provedení Protože děti dávají prakticky každému zařízení, které dostanou do rukou, pořádně zabrat, nabízí hodinky velice odolné provedení. Se svým krytím IP67 tak hodinky nabízí zvýšenou odolnost vůči postříkání vodou, písku, mokré trávě nebo blátu. Přežijí tak nečekaný déšť i třeba náhodné ponoření do vody.

Další zboží z kategorie Chytré hodinky pro děti

Dětské chytré hodinky Forever Find Me 2 Pořiďte svým dětem úžasný a zároveň praktický dárek v podobě dětských hodinek Forever Kids Find Me 2, který si okamžitě zamilují nejen díky jeho veselému designu v modré barvě. Mějte vaše dítě vždy pod dohledem prostřednictvím GPS lokátoru a nastavení bezpečných zón, zůstaňte v kontaktu díky možnosti posílání hlasových zpráv a chatu a zajistěte jim nenucenou motivaci k pohybu s vestavěným krokoměrem. Buďte vašim dětem nablízku Chcete zůstat se svým dítětem v kontaktu, i když je vaše ratolest zrovna na návštěvě u babičky, hraje si venku s kamarády nebo jde ze školy? Není nutné mu pořizovat drahý chytrý telefon, udělejte mu stejnou radost s dětskými hodinkami se SIM kartou, které umožní být vaším dětem vždy nablízku prostřednictvím hlasových zpráv nebo chatu. Vaše dítě se tak s vámi nejenže bude moci například podělit o jedničku ve škole, ale navíc se snadněji domluvíte na vyzvednutí ze školy nebo mu budete moci dát vědět, že je na stole připravený oběd. Sledování polohy pomocí GPS Pocit obav o bezpečí vašeho dítěte, které jde poprvé samo do školy nebo si hrát na dětské hřiště s kamarády, zná každý rodič. S dětskými hodinkami Forever, které pomocí GPS lokátoru sledují polohu vašeho dítěte, ale budete moci mít jeho pohyb vždy pod kontrolou na mapě v mobilní aplikaci. Jednoduše si také můžete nastavit takzvanou bezpečnou zónu a v případě, že se z ní dítě vzdálí, o tom okamžitě budete aplikací informováni. SOS tlačítko pro přivolání pomoci V nežádoucí situaci hraje doba odezvy důležitou roli. V případě, že se vaše dítě ocitne v nebezpečí, stačí, když zmáčkne a podrží SOS tlačítko na boční straně hodinek, které provede automatické tísňové volání na tři předem nastavená telefonní čísla, a vy mu budete moci přispěchat na pomoc. Ujistěte se o bezpečí dítěte Chcete se přesvědčit o tom, že je vaše dítě v bezpečí? Dětské hodinky Find Me 2 vám umožní vzdálený přístup k mikrofonu, takže získáte informace, které vám jako pečovateli umožní odpovědně a přiměřeně reagovat na okolnosti. Stylový dárek pro děti Má vaše dítě již plnou skříň hraček a vy mu chcete jako dárek pořídit něco hodnotnějšího? S chytrými hodinkami pro děti Forever Kids Find Me 2 neuděláte chybu, díky jejich veselému barevnému designu si je vaše dítě okamžitě zamiluje a bude se díky nim cítit výjimečně. Hodinky navíc umí pomocí krokoměru správně motivovat vaše dítě k pohybu a obsahují několik praktických funkcí v podobě svítilny, budíku nebo matematické hry. Ovládání hodinek pomocí telefonu Že vaše dítě ještě neumí cizí jazyk? Žádný problém. Jak menu hodinek, tak mobilní aplikace jsou totiž kompletně lokalizovány do češtiny a slovenštiny, takže jejich ovládání zvládne každý. Zařízení je navíc kompatibilní s operačními systémy Android i iOS a hodinky můžete ovládat i na dálku pomocí chytrého telefonu.

1 189 Kč

Dětské chytré hodinky Carneo GuardKid+ Mini Každý starostlivý rodič má obavy o bezpečí dětí, když je zrovna nemá pod dohledem. Díky chytrým dětským hodinkám Carneo GuardKid+ Mini v modré barvě ale můžete být v klidu, hodinky se totiž pomocí GPS lokátoru postarají o sledování aktuální polohy vašeho dítěte, díky čemuž budete vědět, kde se vaše ratolest zrovna nachází. Umožní nastavení takzvaných bezpečných zón s upozorněním na jejich opuštění, můžete jejich prostřednictvím zůstat společně v kontaktu pomocí oboustranných hovorů a při obavách o bezpečí dítěte lze využít skrytý odposlech. Přehled o poloze vašeho dítěte pomocí GPS Vyrazilo vaše dítě samo do školy, ven za kamarády nebo k babičce? Díky hodinkám Carneo budete vědět, kde se vaše ratolest zrovna nachází a zda dorazila do cíle cesty. Hodinky s vestavěným GPS lokátorem využívají GSM / GPRS sítě pro vysoce přesnou lokalizaci pohybu vašich dětí s přesností na pouhých 5 metrů, přičemž aktuální polohu i historii pohybu dítěte si budete moci kdykoli zobrazit v mobilní aplikaci SeTracker2. Bezpečné zóny a SOS tlačítko Chcete mít jistotu, že je vaše dítě v bezpečí a tam, kde má být, bez nutnosti neustálého kontrolování jeho polohy? Stačí si jednoduše nastavit takzvané bezpečné zóny, při jejichž opuštění o tom budete okamžitě informováni. Stejně tak dostanete upozornění i při sundání hodinek z ruky a přímo na hodinkách se nachází SOS tlačítko, pomocí kterého vám dítě v případě nouze může dát okamžitě vědět. Možnost vzdáleného odposlechu Hodinky pro děti Carneo jsou vybaveny také mikrofonem, pomocí kterého můžete s vaším dítětem nejenže obousměrně komunikovat, včetně možnosti posílání hlasových zpráv, ale také využít funkci vzdáleného odposlechu. Pokud máte obavy o bezpečí vašeho dítěte, stačí z vašeho telefonu zavolat na číslo SIM karty v hodinkách a poslouchat, co se děje v jejich okolí. Pomocí fotoaparátu na hodinkách navíc můžete na dálku i pořizovat snímky.

1 999 Kč

Dětské hodinky Niceboy Watch Kids Patrol Mějte od rána do večera dokonalý přehled o tom, kde se vaše dítě zrovna nachází, s dětskými hodinkami Niceboy Watch Kids Patrol ve veselém designu v modré barvě. Hodinky lze jednoduše spárovat s mobilní aplikací ve vašem telefonu, prostřednictvím které můžete sledovat aktuální polohu dítěte, komunikovat s ním nebo mu nastavit bezpečné zóny s upozorněním na jejich opuštění. Dokonalý přehled o pohybu dítěte Jde vaše dítě poprvé samo do školy nebo si hrát ven s kamarády? Pak jako každý svědomitý rodič jistě myslíte na jeho bezpečí. S dětskými hodinkami Watch Kids Patrol se podobných starostí můžete zbavit, pomocí vestavěné GPS nebo Wi-Fi sítí totiž budete mít dokonalý přehled nad aktuální polohou svého dítěte a v mobilní aplikaci, která využívá oblíbené mapy Google, dokonce můžete sledovat historii jeho pohybu. Nouzové SOS tlačítko Pokud se vaše dítě ocitne v úzkých, může využít SOS tlačítko, které po stisknutí odešle upozornění na váš mobilní telefon. Hodinky současně nahrají třicetivteřinový zvukový záznam, který společně s aktuální polohou dítěte odešlou do aplikace ve vašem telefonu a vy mu tak můžete přispěchat na pomoc. Zůstaňte spolu v kontaktu Zůstaňte se svou ratolestí v kontaktu, i když se zrovna nacházíte úplně jinde. Hodinky vám umožní s dítětem telefonovat, posílat hlasové zprávy nebo vést videohovory pomocí vestavěné kamery. Zásluhou podpory 4G sítí si můžete užít stabilní spojení i vysokou kvalitu videohovorů, přičemž součástí balení je vyměnitelná SIM karta, díky které lze hodinky okamžitě využívat. Přehledná mobilní aplikace Sledování polohy dítěte, nahrávání hlasových zpráv i nastavení bezpečné zóny hravě zvládnete přímo ve svém chytrém telefonu pomocí mobilní aplikace Leefine pro Android i iOS. Ta zaujme jednoduchým rozhraním pro pohodlné ovládání, které stejně jako v hodinkách ještě usnadňuje podpora češtiny i slovenštiny. SIM karta v balení Součástí balení je nano SIM karta od T-Mobile s kreditem 10 Kč a 200 MB dat (SIM kartu lze vyměnit za kartu jiného operátora). Vodotěsný design Hodinky vydrží i náročnější podmínky, díky krytí IP67 jsou odolné vůči vniknutí vody a prachu. Výdrž baterie až 3 dny Dobíjecí baterie hodinek nabízí výdrž až tři dny podle míry využití GPS. Podpora Wi-Fi připojení Hodinky lze připojit k internetu přes Wi-Fi sítě. Dotykový displej Čitelný 1,44” IPS dotykový displej nabízí pohodlné ovládání a umožňuje videohovory. Dvě barevné varianty Dětské hodinky jsou dostupné ve dvou barevných provedeních – fialové a modré. Nastavení bezpečných zón Pokud chcete mít jistotu, že se vaše dítě nachází tam, kde má být, můžete mu pomocí mobilní aplikace nastavit takzvané bezpečné zóny. Můžete tak dostat upozornění, že vaše dítě v pořádku dorazilo do školy nebo domů. A pokud máte doma malého rošťáka, dostanete při opuštění bezpečné zóny okamžité upozornění na mobilní telefon. Spousta zábavy na dosah ruky Dětské hodinky Watch Kids Patrol jsou sice stvořeny s cílem dávat pozor na vaše dítě, současně ale nabídnou několik funkcí, se kterými se vaše ratolesti zabaví ve volném čase. Pomocí vestavěné kamery mohou například pořizovat veselé fotografie a sdílet je do vaší aplikace, vybírat si z několika barevných ciferníků nebo si měřit počet ušlých kroků. Nechybí ani možnost nastavení budíku, díky kterému už nezaspí do školy.

2 799 Kč

Dětské chytré hodinky Carneo GuardKid+ Mini Každý starostlivý rodič má obavy o bezpečí dětí, když je zrovna nemá pod dohledem. Díky chytrým dětským hodinkám Carneo GuardKid+ Mini v černé barvě ale můžete být v klidu, hodinky se totiž pomocí GPS lokátoru postarají o sledování aktuální polohy vašeho dítěte, díky čemuž budete vědět, kde se vaše ratolest zrovna nachází. Umožní nastavení takzvaných bezpečných zón s upozorněním na jejich opuštění, můžete jejich prostřednictvím zůstat společně v kontaktu pomocí oboustranných hovorů a při obavách o bezpečí dítěte lze využít skrytý odposlech. Přehled o poloze vašeho dítěte pomocí GPS Vyrazilo vaše dítě samo do školy, ven za kamarády nebo k babičce? Díky hodinkám Carneo budete vědět, kde se vaše ratolest zrovna nachází a zda dorazila do cíle cesty. Hodinky s vestavěným GPS lokátorem využívají GSM / GPRS sítě pro vysoce přesnou lokalizaci pohybu vašich dětí s přesností na pouhých 5 metrů, přičemž aktuální polohu i historii pohybu dítěte si budete moci kdykoli zobrazit v mobilní aplikaci SeTracker2. Bezpečné zóny a SOS tlačítko Chcete mít jistotu, že je vaše dítě v bezpečí a tam, kde má být, bez nutnosti neustálého kontrolování jeho polohy? Stačí si jednoduše nastavit takzvané bezpečné zóny, při jejichž opuštění o tom budete okamžitě informováni. Stejně tak dostanete upozornění i při sundání hodinek z ruky a přímo na hodinkách se nachází SOS tlačítko, pomocí kterého vám dítě v případě nouze může dát okamžitě vědět. Možnost vzdáleného odposlechu Hodinky pro děti Carneo jsou vybaveny také mikrofonem, pomocí kterého můžete s vaším dítětem nejenže obousměrně komunikovat, včetně možnosti posílání hlasových zpráv, ale také využít funkci vzdáleného odposlechu. Pokud máte obavy o bezpečí vašeho dítěte, stačí z vašeho telefonu zavolat na číslo SIM karty v hodinkách a poslouchat, co se děje v jejich okolí. Pomocí fotoaparátu na hodinkách navíc můžete na dálku i pořizovat snímky.

1 999 Kč

Dětské chytré hodinky Forever Find Me 2 Pořiďte svým dětem úžasný a zároveň praktický dárek v podobě dětských hodinek Forever Kids Find Me 2, který si okamžitě zamilují nejen díky jeho veselému designu v růžové barvě. Mějte vaše dítě vždy pod dohledem prostřednictvím GPS lokátoru a nastavení bezpečných zón, zůstaňte v kontaktu díky možnosti posílání hlasových zpráv a chatu a zajistěte jim nenucenou motivaci k pohybu s vestavěným krokoměrem. Buďte vašim dětem nablízku Chcete zůstat se svým dítětem v kontaktu, i když je vaše ratolest zrovna na návštěvě u babičky, hraje si venku s kamarády nebo jde ze školy? Není nutné mu pořizovat drahý chytrý telefon, udělejte mu stejnou radost s dětskými hodinkami se SIM kartou, které umožní být vaším dětem vždy nablízku prostřednictvím hlasových zpráv nebo chatu. Vaše dítě se tak s vámi nejenže bude moci například podělit o jedničku ve škole, ale navíc se snadněji domluvíte na vyzvednutí ze školy nebo mu budete moci dát vědět, že je na stole připravený oběd. Sledování polohy pomocí GPS Pocit obav o bezpečí vašeho dítěte, které jde poprvé samo do školy nebo si hrát na dětské hřiště s kamarády, zná každý rodič. S dětskými hodinkami Forever, které pomocí GPS lokátoru sledují polohu vašeho dítěte, ale budete moci mít jeho pohyb vždy pod kontrolou na mapě v mobilní aplikaci. Jednoduše si také můžete nastavit takzvanou bezpečnou zónu a v případě, že se z ní dítě vzdálí, o tom okamžitě budete aplikací informováni. SOS tlačítko pro přivolání pomoci V nežádoucí situaci hraje doba odezvy důležitou roli. V případě, že se vaše dítě ocitne v nebezpečí, stačí, když zmáčkne a podrží SOS tlačítko na boční straně hodinek, které provede automatické tísňové volání na tři předem nastavená telefonní čísla, a vy mu budete moci přispěchat na pomoc. Ujistěte se o bezpečí dítěte Chcete se přesvědčit o tom, že je vaše dítě v bezpečí? Dětské hodinky Find Me 2 vám umožní vzdálený přístup k mikrofonu, takže získáte informace, které vám jako pečovateli umožní odpovědně a přiměřeně reagovat na okolnosti. Stylový dárek pro děti Má vaše dítě již plnou skříň hraček a vy mu chcete jako dárek pořídit něco hodnotnějšího? S chytrými hodinkami pro děti Forever Kids Find Me 2 neuděláte chybu, díky jejich veselému barevnému designu si je vaše dítě okamžitě zamiluje a bude se díky nim cítit výjimečně. Hodinky navíc umí pomocí krokoměru správně motivovat vaše dítě k pohybu a obsahují několik praktických funkcí v podobě svítilny, budíku nebo matematické hry. Ovládání hodinek pomocí telefonu Že vaše dítě ještě neumí cizí jazyk? Žádný problém. Jak menu hodinek, tak mobilní aplikace jsou totiž kompletně lokalizovány do češtiny a slovenštiny, takže jejich ovládání zvládne každý. Zařízení je navíc kompatibilní s operačními systémy Android i iOS a hodinky můžete ovládat i na dálku pomocí chytrého telefonu.

1 189 Kč

Dětské chytré hodinky Forever See Me 2 Pořiďte svým dětem úžasný a zároveň praktický dárek v podobě dětských hodinek Forever Kids See Me 2, který si okamžitě zamilují nejen díky jeho veselému designu v růžové barvě. Mějte vaše dítě vždy pod dohledem prostřednictvím GPS lokátoru a nastavení bezpečných zón, zůstaňte v kontaktu díky možnosti posílání hlasových zpráv a chatu a zajistěte jim nenucenou motivaci k pohybu s vestavěným krokoměrem. Buďte vašim dětem nablízku Chcete zůstat se svým dítětem v kontaktu, i když je vaše ratolest zrovna na návštěvě u babičky, hraje si venku s kamarády nebo jde ze školy? Není nutné mu pořizovat drahý chytrý telefon, udělejte mu stejnou radost s dětskými hodinkami se SIM kartou, které umožní být vaším dětem vždy nablízku prostřednictvím hlasových zpráv nebo chatu. Vaše dítě se tak s vámi nejenže bude moci například podělit o jedničku ve škole, ale navíc se snadněji domluvíte na vyzvednutí ze školy nebo mu budete moci dát vědět, že je na stole připravený oběd. Sledování polohy pomocí GPS Pocit obav o bezpečí vašeho dítěte, které jde poprvé samo do školy nebo si hrát na dětské hřiště s kamarády, zná každý rodič. S dětskými hodinkami Forever, které pomocí GPS lokátoru, Wi-Fi sítí a LBS antén sledují polohu vašeho dítěte, ale budete moci mít jeho pohyb vždy pod kontrolou na mapě v mobilní aplikaci. Jednoduše si také můžete nastavit takzvanou bezpečnou zónu a v případě, že se z ní dítě vzdálí, o tom okamžitě budete aplikací informováni. SOS tlačítko pro přivolání pomoci V nežádoucí situaci hraje doba odezvy důležitou roli. V případě, že se vaše dítě ocitne v nebezpečí, stačí, když zmáčkne a podrží SOS tlačítko na boční straně hodinek, které provede automatické tísňové volání na tři předem nastavená telefonní čísla, a vy mu budete moci přispěchat na pomoc. Ujistěte se o bezpečí dítěte Chcete se přesvědčit o tom, že je vaše dítě v bezpečí? Dětské hodinky Find Me 2 vám umožní vzdálený přístup k mikrofonu, takže získáte informace, které vám jako pečovateli umožní odpovědně a přiměřeně reagovat na okolnosti. Stylový dárek pro děti Má vaše dítě již plnou skříň hraček a vy mu chcete jako dárek pořídit něco hodnotnějšího? S chytrými hodinkami pro děti Forever Kids Find Me 2 neuděláte chybu, díky jejich veselému barevnému designu si je vaše dítě okamžitě zamiluje a bude se díky nim cítit výjimečně. Hodinky navíc umí pomocí krokoměru správně motivovat vaše dítě k pohybu a obsahují několik praktických funkcí v podobě svítilny, budíku nebo matematické hry. Hodinky do každého počasí Sami jistě víte, že v dětských rukou je prakticky každé zařízení náchylnější na poškození. Hodinky Forever See Me 2 byly tvořeny i s ohledem na to a přichází proto s kvalitním voděodolným designem s certifikací IP67, díky čemuž přežijí v dešti, prachu i zvládnou i krátké potopení do vody. Ovládání hodinek pomocí telefonu Že vaše dítě ještě neumí cizí jazyk? Žádný problém. Jak menu hodinek, tak mobilní aplikace jsou totiž kompletně lokalizovány do češtiny a slovenštiny, takže jejich ovládání zvládne každý. Zařízení je navíc kompatibilní s operačními systémy Android i iOS a hodinky můžete ovládat i na dálku pomocí chytrého telefonu.

1 289 Kč
Další zboží značky Forever

Špičkové tvrzené sklo pro Realme 8 5G s dokonalou průhledností, nabízí ochranu před poškrábáním, usazením nečistot a popraskáním, kontrastnější obraz a rychlou odezvu doteku.

199 Kč

Datový a napájecí kabel s konektory USB typ-C vyrobený z odolných materiálů, nabízí velmi rychlé nabíjení, proud max. 3 A, délka 1 metr.

149 Kč

Neonová LED dekorace do interiéru. Vánoční strom. Vyzařuje atmosférické světlo. Závěsný držák na stěnu. Napájení 3 ks baterií AA / USB. Délka kabelu 2 m. Úsporné LED řešení. Vyrobeno z plastu v bílé barvě.

499 Kč

Chytré hodinky s kulatým ciferníkem. Elegantní provedení. Výdrž baterie až 15 dní. Sledování sportovních aktivit. Notifikace z telefonu. Měří srdeční tep, počítají ušlé kroky, sledují zdolanou vzdálenost a na základě fyziologických údajů počítají spálené kalorie.

1 490 Kč

Powerbanka se startovacími kabely. Dostatek energie pro nabití autobaterie. Ochrana před zpětným proudem, přebíjením a vybíjením. Kapacita baterie 12000 mAh. Kapacita 40 Wh. Výkonná svítilna.

1 990 Kč

Neonová LED dekorace do interiéru. Vánoční ponožka. Vyzařuje atmosférické světlo. Napájení 3 ks baterií AA / USB. Délka kabelu 2 m. Úsporné LED řešení. Vyrobeno z plastu v bílé barvě.

499 Kč

Mikrofon – bezdrátový, umožňuje přehrávat hudbu a zpívat. Bluetooth 5.0, slot na paměťovou kartu, LED koncovka. Konektor AUX, USB-C. Režimy modulace hlasu. Výkon reproduktoru 5 W.

695 Kč

Mikrofon – umožňuje přehrávat hudbu a zpívat. Bluetooth 5.0, slot na paměťovou kartu, LED koncovka. Konektor microUSB.

695 Kč