IT Polášek

Digitální měřič spotřeby elektrické energie Solight DT26

Tento velmi oblíbený kousek Digitální měřič spotřeby elektrické energie Solight DT26 od dodavatele s dlouholetou historií Solight lze pořídit nyní skutečně výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 189 Kč.
EAN: 8592718020316
Digitální měřič spotřeby elektrické energie
Ověřit dostupnost
Značka: Solight
189

Digitální měřič Solight DT26 Pod označením DT26 výrobce Solight se ukrývá vynikající pomocník pro měření spotřeby elektrické energie. Výborný pomocník Digitální měřič Solight vám snadno vypočítá přesnou cenu a změří spotřebovanou energii. Mezi další funkce měřiče patří měření elektrických veličin – napětí a okamžitý odebíraný výkon. Skvělý displej Velký a přehledný LCD displej s úhlopříčkou 2″ (5 cm) vám pohodlně zobrazí všechny potřebné informace. Pro snadné ovládání jsou pod displejem dvě tlačítka.

Další zboží z kategorie Doplňky

Praktická ochrana kabelů Kabely od různých zařízení jsou v současné době naprosto běžná věc, a čím více spotřebičů máme, tím narůstá i jejich množství. Jestliže také nemáte rádi, když vám různé kabely od televize, počítače a od mnoha dalších spotřebičů nevzhledně narušují váš prostor nebo vám dokonce překáží v pohybu, tak vám určitě přijde vhod trubice pro vedení kabelů a to nejen v kancelářích kde je spousta elektroniky, ale určitě ji využijete i u vás doma. Jednoduchá organizace vaší kabeláže Díky trubici budou všechny vaše kabely zorganizovány, vedeny jedním místem a nebude docházet jejich poškození například od vašeho domácího mazlíčka nebo vytržení ze zařízení. Kabely jednoduše zavedete pomocí hubice dovnitř trubice, kde zůstanou a nedojde k jejich vypadnutí.

199 Kč

Organizér kabeláže MK Floria Máte ve své kanceláři či domácnosti plno kabelů? Stále se nějak špatně zamotávají a zavazí vám? Pořiďte si praktický organizér kabelů v podobě stahovací pásky s oboustranným suchým zipem od společnosti MK Floria. Elegantní provedení Páska disponuje délkou 120 cm a šířkou 20 mm. Páska se vyrábí v elegantní černé barvě, díky čemuž krásně zapadne do každé domácnosti či kanceláře a stane se tak i moderním doplňkem. Snadná manipulace Použití je naprosto jednoduché. Stačí odstřihnout požadovanou délku. Pomocí oboustranného suchého zipu pak jednoduše kabely stáhnete do požadovaného tvaru a umístíte je, kam zrovna potřebujete. Páska je vhodná i k opakovanému využití.

81 Kč

Jednoduchá organizace vaší kabeláže Kabely od různých zařízení jsou v současné době naprosto běžná věc, a čím více spotřebičů máme, tím narůstá i jejich množství. Jestliže také nemáte rádi, když vám různé kabely od televize, počítače a od mnoha dalších spotřebičů nevzhledně narušují váš prostor nebo vám dokonce překáží v pohybu, tak vám určitě přijde vhod trubice pro vedení kabelů a to nejen v kancelářích kde je spousta elektroniky, ale určitě ji využijete i u vás doma. Díky trubici budou všechny vaše kabely zorganizovány, vedeny jedním místem a nebude docházet jejich poškození například od vašeho domácího mazlíčka nebo vytržení ze zařízení. Kabely jednoduše zavedete pomocí hubice dovnitř trubice, kde zůstanou a nedojde k jejich vypadnutí.

155 Kč

Organizér kabeláže MK Floria Překáží vám v kanceláři či domácnosti plno kabelů? Stále se nějak špatně zamotávají a zavazí vám? Pořiďte si praktický organizér kabelů v podobě kabelových svorek od společnosti MK Floria. Elegantní provedení V balení se nachází celkem deset svorek. Šest svorek je pro uchycení jednoho kabelu, dvě svorky jsou pro uchycení tří kabelů a dvě svorky jsou pro uchycení pěti kabelů. Svorky se vyrábí v elegantní černé barvě, díky čemuž krásně zapadnou do každé domácnosti či kanceláře a stanou se tak i moderním doplňkem. Snadná manipulace Použití je naprosto jednoduché. Pružný materiál zajistí snadnou manipulaci. Stačí kabely sepnout k sobě pomocí jedné svorky, kterou pak můžete umístit tak, aby vám kabely nijak nepřekážely. Svorku pak navíc můžete upevnit pomocí oboustranné pásky, která se taktéž nachází v balení a kabely tak budou dokonale držet požadované místo.

71 Kč

Digitální multimetr MD-220 od spolehlivého výrobce EMOS poslouží pro pestrou škálu měření. Zjistí DC napětí v rozsahu 200 mV až 600 V, AC napětí v rozsahu 2 V až 600 V, DC proud v rozsahu 2 mA až 10 A a AC proud v rozsahu 2 mA až 10 A. Dále změří elektrický odpor 200 Ohm až 20 MOhm, provede test tranzistorů a diod a zvládne i měření spojitosti obvodů. Žádaný rozsah si můžete nastavit manuálně. Naměřené údaje se zobrazují na displeji 3,5 digit. V balení naleznete multimetr, baterii a měřící hroty. Rozměry zařízení jsou 165 x 85 x 32 mm.

468 Kč

Jednoduchá organizace vaší kabeláže Kabely od různých zařízení jsou v současné době naprosto běžná věc, a čím více spotřebičů máme, tím narůstá i jejich množství. Jestliže také nemáte rádi, když vám různé kabely od televize, počítače a od mnoha dalších spotřebičů nevzhledně narušují váš prostor nebo vám dokonce překáží v pohybu, tak vám určitě přijde vhod trubice pro vedení kabelů a to nejen v kancelářích kde je spousta elektroniky, ale určitě ji využijete i u vás doma. Díky trubici budou všechny vaše kabely zorganizovány, vedeny jedním místem a nebude docházet jejich poškození například od vašeho domácího mazlíčka nebo vytržení ze zařízení. Kabely jednoduše zavedete pomocí hubice dovnitř trubice, kde zůstanou a nedojde k jejich vypadnutí.

229 Kč

Spolehlivý digitální multimetr EM320A od spolehlivého výrobce EMOS patří k řadě kompaktních měřících přístrojů s 3,5 číslicovým displejem. Nalezne využití jak v laboratoři a dílnách, tak v domácnosti – jednoduše všude, kde se pracuje s elektřinou. Je určen k měření stejnosměrného a střídavého napětí, stejnosměrného proudu, odporu, testování diod a baterií. Údaje se zobrazují na přehledném LCD displeji. Multimetr včas informuje o nízkém stavu baterie. Multimetr EM320A zjistí AC napětí v rozsahu 200 V až 250 V, DC napětí v rozsahu 200 mV – 250 V, DC proud v rozsahu 200 µA až 200 mA a rozsah odporu 200 Ohm až 2000 kOhm. Měřící hroty a 12 V baterie jsou součástí dodávky. Rozměry zařízení jsou 57 x 95 x 30 mm.

279 Kč

Laserový měřič Solight DM40 Pod označením DM40 výrobce Solight se ukrývá vynikající pomocník pro měření vzdáleností nebo ploch. Díky laserovému snímání vám dá totiž zapomenout na metry a kalkulačky a s vysokou přesností i rychlostí změří či spočítá potřebná data. Nejen měřič Laserový měřič Solight zvládne mnohem víc než jen měřit vzdálenosti. Mezi jeho další funkce patří výpočet plochy, objemu a měření pomocí Pythagorovy věty, takže najde široké využití. Rozsah měření vzdálenosti je od 0,05 až do 40 m. Měří s přesností na 2 mm a s rozlišením 1 mm. Skvělý displej Velký a přehledný displej vám pohodlně zobrazí všechny potřebné informace. Navíc si můžete navolit i typ zobrazení v metrech, stopách nebo palcích. Velkou výhodou se ukáže i podsvícení displeje, díky kterému bude snadno čitelný i v tmavých prostorách nebo večer. Mnoho funkcí Ve výčtu funkcí nelze opomenout ani vodováhu, díky které s sebou nemusíte mít žádné příslušenství navíc. V neposlední řadě oceníte také automatické vypnutí a paměť pro 20 posledních měření, se kterým nemusíte mít po ruce ani tužku a papír. K ovládání všech funkcí vám poslouží snadno stisknutelná a velká tlačítka.

599 Kč
Další zboží značky Solight

Meteostanice s velkým barevným LCD displejem (22,2 cm), předpověď počasí v 6ti grafických úrovních s indikátorem vývoje, měření vnitřní teploty, venkovní teploty, vnitřní a vnější vlhkosti a atmosférického tlaku. 1 bezdrátový seznor s dosahem 60 m ve volném prostoru. Možnost připojení až tří senzorů. Další funkce: čas řízený rádiovým signálem, budík, funkce odložení buzení až o 60 minut, paměť min. a max. dosažených hodnot. USB nabíjecí adaptér. Rozměry meteostanice: 22,5 x 14,5 x 3,3 cm.

1 359 Kč

Chytrý LED pásek pro TV s uhlopříčkou 32-65″ (80-165cm). Barevný mód RGB. Podpora Wifi 2,4GHZ. Světelný tok 260 lm. Světelný kužel 120°. Index podání barev CRi>80. Životnost 30 000 h. Napájení USB 5V, 1200mA. Certifikace IP20. Součástí je dálkový ovladač. Délka 2 m.

539 Kč

Venkovní IP kamera s horizontálním a vertikálním otáčením. Noční snímání. Krytí IP66. Integrovaný mikrofon a reproduktor. Rozlišení snímače 1080p (1920×1080)/22FPS. Komprese videa H.265. Pozorovací úhel 95°. Napájení 5V/1A (DC). Ovládání aplikací. Podpora microSD do 128 GB. Délka napájecího kabelu 120 cm.

1 299 Kč

Bodová LED žárovka s paticí GU10, životností až 35000 hod, chromatičnost 4000 K, barva světla neutrální bílá, příkon 7 W, světelný tok 560 lm. Vhodná pro jakékoli svítidlo s příslušným označením patice a napětím s hodnotou 220 – 240V.

44 Kč

Chytrá GSM zásuvka. Ovládání na dálku. Pro vnitřní použití. Spínatelný výkon 3 680 W. Záložní baterie. Počet zásuvek 1. Teplotní čidlo / alarm. Dětská pojistka. LED indikátor. Kalendář. Pracovní teplota -10°C až +50°C. Možnost ručního zapnutí a vypnutí.

1 999 Kč

Alkohol tester. Délka měření: min. 5-6 vteřin. Automatické vypínání po 60 vteřinách. Přesnost měření: 0,1‰. Napájení: 3x AAA baterie (nejsou součástí balení).

1 096 Kč

Zásuvka Solight P96 vám umožňuje bezpečné připojení všech domácích spotřebičů s výstupem 10 A/ 320 V. Její bílé provedení se hodí do každé domácnosti. Vypnutí a zapnutí obstarává červené tlačítko umístěné nahoře.Hlavní vlastnosti bílá barva tlačítko na vypínání a zapínání výstup 10A/320V

69 Kč

Prodlužovací přívod se třemi zásuvkami, s USB-A a USB-C nabíječkou a s vypínačem, který dokáže vypnout napájení do všech zásuvek najednou.

259 Kč