IT Polášek
Nejnovější zboží

Vůně do vysavače mix Jolly, 5ks

Vůně do vysavače Provoňte si váš domov při úklidu s vůněmi od společnosti Jolly. Díky svému složení mají dlouhodobý účinek. Pohlcují nepříjemné pachy a osvěžují vzduch. Navíc jsou antibakteriální, takže pomáhají udržovat váš domov nejen voňavý, ale i čistý a bezpečný. Balení obsahuje 5 sáčků. Každý jeden sáček pro jednu vůni, mezi které patří: třešňová, citronová, mořská, levandulová a vůně horské louky. Použití je velmi jednoduché, granule nacházející se v sáčku stačí vysát nebo rovnou nasypat do sběrného pytle a začít vysávat.

99 Kč

Náhradní baterie do vysavače Rowenta ZR009700 pro řadu RH96xx

Náhradní baterie do vysavače Rowenta Také se vám už stalo, že se vám v průběhu vysávání vybila baterie u vašeho vysavače a vy jste stihli vysát jen část domu a následně jste museli čekat, než se baterie opět dobije? S náhradní baterií do tyčového vysavače značky Rowenta se vám to už nikdy nestane. V případě, že dojde k vybití baterie jednoduše ji nahradíte za nabitou a spolehlivě tak vysajete celý dům. Baterie je určena pro vysavače Xforce Flex 8.60 RH963, RH967, RH969, TY963, TY967, TY969.

2 199 Kč

Čistící prostředek Bissell Wood Floor CrossWave, 1788l

Čistící prostředek Bissell na tvrdé podlahy Bissell Čistící prostředek na tvrdé podlahy pro elektrický mop Bissell SpinWave a multifunkční čisticí zařízení Bissell CrossWave. Čistí a obnovuje přirozený lesk dřevěných podlah.

449 Kč

Multifunkční čistící roztok BISSELL CrossWave, 1789l

Multifunkční čistící roztok BISSELL Unikátní čistič na čištění všech podlah a rohožek. Čistič snadno odstraňuje mastnotu a špínu. Díky tomu bude vaše podlaha zářivě čistá a beze šmouh.

332 Kč

Čistící sada k vysavačům Bosch BBZWDSET, 2x100ml

Čistící sada k vysavačům Bosch BBZWDSET Čistící sada vyvinutá pro čištění koberců a čalounění se všemi vysavači Bosch AquaWash & Clean. Ochrana vysavače před pěnou: čisticí sada používá vzorec na kontrolu pěnění pro ochranu vysavače během čištění. Čistící prostředek: zajišťuje účinné čištění koberců a čalounění přístrojem Bosch AquaWash & Clean.

199 Kč

Náhradní lithiová baterie Hoover B018

Náhradní baterie Hoover B018 Náhradní lithiová baterie Hoover B018 je kompatibilní s aku vysavači Hoover HF322YHM011 a HF322AFP011. Baterie nabízí jednoduchou instalaci a zajišťuje spolehlivý chod vysavače.

2 739 Kč

Čistící textílie Concept VR3520

Čisticí textilie pro VR3520 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje čisticí textilii, a pro opravdu efektivní úklid je dobré mít jich doma více, protože když zapomene utěrku vyprat, bude se vám hodit náhradní. Právě možnost opakovaného použití patří mezi hlavní výhody textilie, a vy to určitě oceníte. Čisté podlahy Náhradní příslušenství v podobě čisticí textilie pro robotický vysavač Concept, se skvěle postará o vaše podlahy, tedy především o jejich úklid bez nečistot a skvrn. Utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, a můžete se tak spolehnout, že vaše podlahy se budou krásně lesknout. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. No, a jakmile váš robotický vysavač domopuje, stačí textilii odejmout a nechat vyprat v pračce.

119 Kč

Prostředek na kamenné podlahy Kärcher FC 5, 500ml

Čisticí prostředek na kamenné podlahy pro čistič Kärcher FC 5 Speciální čisticí prostředek na kamenné podlahy je určený pro čistič podlah Kärcher FC 5. Zajistí důkladný a šetrný úklid dlažby, kamene a přírodního kamene. Zanechá vaši podlahu krásně čistou, beze šmouh a odstraňuje stopy po obuvi. Navíc je balení o objemu 500 ml, možné použít i na vinyl, PVC a Linoleum.

279 Kč

Náhradní válce pro čistič Kärcher FC 5 2.055-007.0, šedý, 2ks

Náhradní válce pro čistič Kärcher FC 5 Pokud chcete docílit vždy těch nejlepších výsledků při úklidu, tak jistě oceníte sadu náhradních válců, určených pro čistič Kärcher FC 5. Válce vyrobené z kvalitního mikrovlákna jsou velmi savé a nepouští vlákna. Navíc jsou velmi šetrné k podlaze a zajistí důkladný úklid povrchu. Automaticky zvlhčované, rotující válce z mikrovláken pojmou nečistoty a umožňují čištění všech typů podlah. Válce lze prát v pračce do 60 °C.

579 Kč

Pěnovací tryska Kärcher Foam Jet pro vsokotlaké čističe

Pěnovací tryska FJ 6 dokáže vytvořit silnou přilnavou pěnu pro snadné čištění všech povrchů. Během práce můžete regulovat spotřebu čistícího prostředku a zároveň také máte přehled o obsahu nádobky. Celková kapacita nádržky je 0,6 litru. Kompatibilní je s celou řadou K2-K7, G 4.10 M, G 7,10 M.

389 Kč

Náhradní baterie Rowenta ZR009701 k vysavači RH98

Náhradní baterie Rowenta ZR009701 Náhradní baterie Také se vám už stalo, že se vám v průběhu vysávání vybila baterie u vašeho vysavače a vy jste stihli vysát jen část domu a následně jste museli čekat, než se baterie opět dobije? S náhradní baterií do vysavače značky Rowenta se vám to už nikdy nestane. V případě, že dojde k vybití baterie jednoduše ji nahradíte za nabitou a spolehlivě tak vysajete celý dům. Baterie je určena pro vysavače X-Force Flex 11.60 RH9878, RH9898, RH9879, RH9890.

2 999 Kč

Čistič koberců Kärcher pro SE400x

Tekutý čistící prostředek s formulí rychlého schnutí pro každodenní čištění. Vhodný pro čištění koberců, čalounění či autosedaček.

194 Kč

Vůně do vysavače Jolly, horská louka, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní horská louka.

99 Kč

Univerzální čistič na podlahy Kärcher RM 536, 500 ml

Univerzální čistič na podlahy Univerzální čistič na podlahy Kärcher RM 536 vám bez větší námahy pomůže k perfektně čisté podlaze beze skvrn a šmouh. Je vhodný pro efektivní čištění dřeva, dlažby, kamene, PVC, laminátu i korku. Navíc za sebou vždy zanechá příjemnou citrónovou vůni a svěžest i s ochranným filtrem proti vlhku. Není třeba jej dále oplachovat a balení obsahuje 500 ml univerzální čističe.

219 Kč

Čisticí textílie pro robotický vysavač VR3210

Čisticí textilie pro VR3210 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje čisticí textilii, a pro opravdu efektivní úklid je dobré mít jich doma více, protože když zapomene utěrku vyprat, bude se vám hodit náhradní. Právě možnost opakovaného použití patří mezi hlavní výhody textilie, a vy to určitě oceníte. Čisté podlahy Náhradní příslušenství v podobě čisticí textilie pro robotický vysavač Concept, se skvěle postará o vaše podlahy, tedy především o jejich úklid bez nečistot a skvrn. Utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, a můžete se tak spolehnout, že vaše podlahy se budou krásně lesknout. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. No, a jakmile váš robotický vysavač domopuje, stačí textilii odejmout a nechat vyprat v pračce.

119 Kč

Vůně do vysavače Jolly, fresh,5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní fresh.

89 Kč

Vůně do vysavače Jolly, levandule, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní levandule.

89 Kč

Vůně do vysavače Jolly, skořice, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní skořice.

89 Kč

Utěrky z mikrovlákna Rowenta ZR177005 pro Explorer Serie 80

Utěrky z mikrovlákna Utěrky pro váš robotický vysavač značky Rowenta jsou velice praktické, kromě toho, že s vysavačem se zbavíte veškerých nečistot, tak díky utěrkám na jeho zadní straně, budete mít i perfektně čisto a bez smítek prachu, protože utěrky skvěle prach a další drobné nečistoty pohltí a vy tak budete mít vždy uklizený a čistý domov. Utěrky jsou určeny pro robotické vysavače řady Explorer Serie 80.

299 Kč

Vůně do vysavače Jolly, citron, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní citrónu.

89 Kč

Vůně do vysavače Jolly, jablko, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní jablko.

89 Kč

Náhradní baterie Electrolux ZE150 pro tyčové vysavače

Náhradní baterie Nestačí vám výdrž baterie u vašeho tyčového vysavače Electrolux 800 k úklidu celé domácnosti? Musíte dlouho čekat, než se baterie znovu nabije? Dopřejte si tedy baterii náhradní a zdvojnásobte tak dobu provozu vašeho vysavače. Jakmile se baterie vybije, stačí ji jednoduše vyměnit za tu náhradní a můžete tak bezstarostně pokračovat v úklidu.

2 524 Kč

Náhradní čistící sada Lenovo E1-L k vysavači E1

Náhradní čistící sada Dopřejte vašemu robotickému vysavači značky Lenovo, ale především i sobě novou náhradní sadu filtru a kartáčů. Vždy jednou za čas, byste měli filtry a kartáče vyměnit, nejen proto aby váš vysavač byl stále stejně výkonný a abyste mu zajistili dlouhou životnost, ale i proto aby dokázal zachycovat nejen nečistoty, ale díky kvalitním filtrům i různé alergeny, které jsou nežádoucí a zdraví škodlivé. Sada je určena pro robotický vysavač řady E1-L.

254 Kč

Čisticí textílie pro robotické vysavče VR3110/VR3100

Čisticí textilie pro VR3110/VR3100 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje čisticí textilii, a pro opravdu efektivní úklid je dobré mít jich doma více, protože když zapomene utěrku vyprat, bude se vám hodit náhradní. Právě možnost opakovaného použití patří mezi hlavní výhody textilie, a vy to určitě oceníte. Čisté podlahy Náhradní příslušenství v podobě čisticí textilie pro robotický vysavač Concept, se skvěle postará o vaše podlahy, tedy především o jejich úklid bez nečistot a skvrn. Utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, a můžete se tak spolehnout, že vaše podlahy se budou krásně lesknout. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. No, a jakmile váš robotický vysavač domopuje, stačí textilii odejmout a nechat vyprat v pračce.

119 Kč

Prostředek na dřevěné podlahy Kärcher FC 5, matný lesk, 500ml

Čisticí prostředek na dřevěné podlahy pro čistič Kärcher FC 5 Speciální čisticí prostředek na dřevěné podlahy je určený pro čistič podlah Kärcher FC 5. Čistí, ošetřuje a chrání olejované a voskované dřevěné podlahy. Zajistí šetrný úklid a zajistí matný lesk čištěného povrchu. Navíc balení o objemu 500 ml, disponuje příjemnou vůní včelího vosku.

209 Kč

Čisticí textílie Concept k vysavači CP3000

Snadno a rychle Vztahuje se k produktu: CP3000 Vysavač a parní čistič Perfect Clean 3 v 1 Dokonale čisté podlahy bez kbelíku se špinavou vodou už nebudou jen snem. Jednoduše stačí naplnit 730ml nádržku vodou, připevnit textilní potah a do 30 vteřin si můžete páru snadno dávkovat pomocí rozprašovače. Pro pohodlné uskladnění kabelu je mop vybavený speciálním držákem.

189 Kč

Vůně do vysavače K&M VACAROMA, tyčinky, 5ks

Vůně do vysavače Vůně do vysavače VAC-AROMA Vám při vysávání krásně provoní byt příjemnou vůní. Tyčinku vložte do sáčkové komory vysavače nebo k výstupnímu filtru.

79 Kč

Sada pro vysavače Electrolux KIT22, 3ks

Sada hubice s prachovkou Electrolux Uklízení prachu nebylo nikdy jednodušší. Se sadou hubice s prachovkou, jež je příslušenstvím pro tyčový vysavač Electrolux 800, snadno a rychle odstraníte veškerý prach ve vaší domácnosti a ušetříte si tak spoustu času a práce. Kvalitní zpracování Sada hubice s prachovkou se pyšní kvalitním zpracováním. V kombinaci s tyčovým vysavačem účinně a šetrně odstraňuje prach ve vaší domácnosti a maximálně brání zpětnému uvolňování zpět do ovzduší. Snadná manipulace Hubice je ohebná a disponuje tak snadnou manipulací, což při úklidu naprosto oceníte. Jednoduše se tak podřídí všem překážkám při úklidu a vy je nebudete muset nijak složitě přemisťovat. Šetrný potah Měkký látkový potah umožňuje snadné čištění choulostivých povrchů ve vaší domácnosti bez rizika poškození a poškrábání. Potahy jsou navíc lehce vyměnitelné a lze je prát i v pračce.

611 Kč

Mopovací podložky Electrolux ZE158, 2ks

Podložky pro hubici Power Pro Mop Electrolux Pořiďte si náhradní podložky na hubici Power Pro Mop, která slouží jako příslušenství k tyčovému vysavači Electrolux 800. Podložky jsou vyrobeny pro mokré vytírání podlahy v kombinaci s tyčovým vysavačem a dopřejí jí tak dokonalou čistotu, svěžest a lesk. Kvalitní zpracování Podložky jsou určeny pro hloubkové čištění všech typů podlah. Jsou vyrobeny z odolných materiálů. Můžete je dokonce prát i v pračce, a proto jsou naprosto vhodné pro opakované používání, čímž šetříte peníze i přírodu. Snadné a šetrné čištění V kombinaci s hubicí Power Pro Mop a tyčovým vysavačem Electrolux 800 je čištění podlah naprosto snadné. Podložky disponují směsí měkkých a hrubých vláken, díky čemuž odstraní i tu nejodolnější špínu. Navíc jsou i maximálně šetrné, kdy předchází případnému poškrábání či poškození podlahy.

339 Kč

Prachovka Electrolux ZE146

Prachovka Electrolux Uklízení prachu nebylo nikdy jednodušší. S prachovkou, jež je příslušenstvím pro tyčový vysavač Electrolux 800, snadno a rychle odstraníte veškerý prach ve vaší domácnosti a ušetříte si tak spoustu času a práce. Kvalitní zpracování Prachovka se pyšní kvalitním zpracováním. V kombinaci s tyčovým vysavačem účinně a šetrně odstraňuje prach ve vaší domácnosti a maximálně brání zpětnému uvolňování zpět do ovzduší. Snadná manipulace Prachovka disponuje vnitřní pružinou, jež zajistí snadnou manipulaci, kterou zcela jistě oceníte. Jednoduše se tak podřídí všem překážkám při úklidu a vy je nebudete muset nijak složitě přemisťovat a nadzvedávat. Šetrný potah Měkký a nadýchaný látkový potah umožňuje snadné čištění choulostivých povrchů ve vaší domácnosti bez rizika poškození a poškrábání. Potahy jsou navíc lehce vyměnitelné a lze je prát i v pračce.

297 Kč

Nabíjecí adaptér pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i3

Napájecí adaptér Pořiďte si náhradní nabíjecí adaptér, jenž je nezbytným příslušenstvím pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i3. Adaptér se pyšní kvalitním zpracováním a je snadno skladovatelný. Nebude vám tedy nijak překážet, i když jej zrovna nevyužíváte.

399 Kč

Nabíjecí adaptér pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i4

Napájecí adaptér Pořiďte si náhradní nabíjecí adaptér, jenž je nezbytným příslušenstvím pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i4. Adaptér se pyšní kvalitním zpracováním a je snadno skladovatelný. Nebude vám tedy nijak překážet, i když jej zrovna nevyužíváte.

399 Kč

Teleskopická tyč Vigan TT VNO1 k elektrickému čističi oken VNO1

Teleskopická tyč k elektrickému čističi oken VNO1 Nastavitelná délka od 56 cm do 120 cm a průměrem 3,2 cm. S připojeným čističem Vigan VNO1 je délka až 152 cm. Kovová a velice lehká. Použití všude tam, kam běžně nelze dosáhnout.

152 Kč

Mopovací utěrka pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i3

Mopovací utěrka Mopovací utěrka, jež je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i3, vám dopomůže ke krásně vytřené podlaze, která se bude doslova lesknout. Snadná a rychlá výměna přispěje k maximální spokojenosti.

149 Kč

Mopovací utěrka pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i7

Mopovací utěrka Mopovací utěrka, jež je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i7, vám dopomůže ke krásně vytřené podlaze, která se bude doslova lesknout. Snadná a rychlá výměna přispěje k maximální spokojenosti.

129 Kč

Mopovací utěrka pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i4

Mopovací utěrka Mopovací utěrka, jež je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i4, vám dopomůže ke krásně vytřené podlaze, která se bude doslova lesknout. Snadná a rychlá výměna přispěje k maximální spokojenosti.

149 Kč

Nabíjecí stanice pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i4

Dokovací stanice Dokovací stanice od společnosti Niceboy, která je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i4, disponuje malými rozměry. Nebude vám tedy v domácnosti nijak překážet. Protože vše funguje plně automaticky, nebudete se muset starat o stav baterie vašeho robotického vysavače. V elegantní černé barvě navíc zapadne do každého interiéru a stane se tak ideálním doplňkem vaší domácnosti.

397 Kč

Nabíjecí stanice pro robotický vysavač Niceboy ION Charles i7

Dokovací stanice Dokovací stanice od společnosti Niceboy, která je kompatibilní s robotickým vysavačem Niceboy ION Charles i7, disponuje malými rozměry. Nebude vám tedy v domácnosti nijak překážet. Protože vše funguje plně automaticky, nebudete se muset starat o stav baterie vašeho robotického vysavače. V elegantní černé barvě navíc zapadne do každého interiéru a stane se tak ideálním doplňkem vaší domácnosti.

679 Kč

Čisticí textílie pro robotické vysavače VR3120/VR3205

Čisticí textilie pro VR3120/VR3205 Pokud u vás doma nejen vysává, ale i vytírá robotický vysavač značky Concept pak právě pro mopování potřebuje čisticí textilii, a pro opravdu efektivní úklid je dobré mít jich doma více, protože když zapomene utěrku vyprat, bude se vám hodit náhradní. Právě možnost opakovaného použití patří mezi hlavní výhody textilie, a vy to určitě oceníte. Čisté podlahy Náhradní příslušenství v podobě čisticí textilie pro robotický vysavač Concept, se skvěle postará o vaše podlahy, tedy především o jejich úklid bez nečistot a skvrn. Utěrka je vyrobena z kvalitního materiálu, a můžete se tak spolehnout, že vaše podlahy se budou krásně lesknout. Originální příslušenství je to nejlepší co můžete pro svoje spotřebiče pořídit, máte u nich totiž jistotu maximální kompatibility a dlouhé životnosti. No, a jakmile váš robotický vysavač domopuje, stačí textilii odejmout a nechat vyprat v pračce.

119 Kč

Sada utěrek z mikrovlákna Karcher 2.863-172.0

Utěrky z mikrovlákem pro čistý domov Sada utěrek Karcher 2.863-172.0 je vyrobena z mikrovláken. Tvoří ji 2 měkké utěrky na podlahy, 1 měkký návlek na ruční čističe (ideální pro odstranění nepoddajných nečistot například na sporácích), speciální utěrky k parnímu čištění kuchyní a 1 utěrka k čištění nerezových povrchů. Utěrky jsou kompatibiní s modely SC 1, SC 2, SC 3 a SG 4/4.

463 Kč

Vůně do vysavače Jolly, antitabacco, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní antitabacco.

69 Kč

Vůně do vysavače Jolly, mango, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní mango.

78 Kč

Vůně do vysavače Jolly, cherry, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní cherry.

69 Kč

Vůně do vysavače Jolly, kokos, 5ks

Vůně do vysavačů Pohlcují nepříjemné pachy, osvěžují vzduch, s vůní kokos.

75 Kč

Vakuový port iRobot 4349383 pro vysavače Scooba 385,390

Vakuový port pro iRobot Scooba Produkt je určený pro robotické vysavače iRobot Scooba 385 a 390

102 Kč

Baterie Li-Ioni Robot 4408927 pro Braava jet 320, 1500mAh

Náhradní baterie Náhradní baterie pro robotický mop iRobot Braava 320. Baterie má kapacitu 1 500 mAh a mop tak při plném nabití vydrží až 3 hodiny. V případě mokrého vytírání se čas zkrátí na 2 hodiny.

999 Kč

Univerzální čisticí podložka iRobot 4410724 pro Braava 300

Náhradní čistící podložka pro iRobot Braava 300 Produkt je určený pro robotické mopy iRobot Braava 300

607 Kč

Utěrky z mikrovlákna Rowenta ZR740001 pro Explorer Serie 60

Utěrky z mikrovlákna Utěrky pro váš robotický vysavač značky Rowenta jsou velice praktické, kromě toho, že s vysavačem se zbavíte veškerých nečistot, tak díky utěrkám na jeho zadní straně, budete mít i perfektně čisto a bez smítek prachu, protože utěrky skvěle prach a další drobné nečistoty pohltí a vy tak budete mít vždy uklizený a čistý domov. Utěrky jsou určeny pro robotické vysavače řady Explorer Serie 60.

419 Kč