IT Polášek
Nejnovější zboží

Kuchyňské prkénko Toro 360523

Kuchyňské prkénko Toro Kuchyňské prkénko Toro 360523 vám umožní krájení surovin, zejména masa a zeleniny. Po jeho obvodu můžete spatřit drážku, která poslouží k zachycení tekutin, aby vaše kuchyňská linka zůstala nepošpiněná. Obdélníkové prkénko o velikosti 25 x 18 x 1 cm je vyrobeno z přírodního dřeva, takže pokud hledáte spíše větší krájecí plochu a nepreferujete právě materiál z plastu, tenhle výrobek se vám bude jistě zamlouvat.

129 Kč

Kuchyňské prkénko Toro 360589

Kuchyňské prkénko s rukojetí Kuchyňské prkénko Toro 360589 vám umožní krájení surovin, zejména masa a zeleniny. Obdélníkové prkénko s rukojetí o velikosti 35 x 16 x 0,8 cm je vyrobeno z kvalitního bambusového dřeva s lakováním v přírodní barvě. Takže pokud hledáte spíše větší krájecí plochu a nepreferujete právě materiál z plastu, tenhle výrobek se vám bude jistě zamlouvat.

89 Kč

Prkénko na krájení Rösle 13730, bambusové, 39x26cm

Prkénko na krájení Rösle 13730 Pokud milujete vaření, nebo trávíte spoustu času v kuchyni i když nejste šéfkuchař, ale rádi se obklopujete kvalitními kuchyňskými potřebami pak by ve vaší kuchyni určitě nemělo chybět prkénko značky Rösle. Prkénko pro krájení potravin je vyrobeno z bambusu a je součástí řady Basic Line, která se vyznačuje svým praktickým a všestranným použitím. Kromě krájení totiž můžete prkénko použít i pro servírování, a přichystat tak pohoštění třeba pro kamarády.

537 Kč

Kuchyňské prkénko s břidlicí Toro 267522

Elegantní prkénko Servírovací prkénko Toro 267522 vám umožní elegantně naservírovat to nejlepší z vaší kuchyně pro návštěvu. Je tvořeno dubovou obrubou o velikosti 41 x 16,5 cm, do které je vložena břidlicová deska.

319 Kč

Kuchyňské prkénko Banquet Brillante Bamboo, dřevěné, 50cm

Kuchyňské prkénko Banquet Brillante Bamboo Nepostradatelným pomocníkem v kuchyni, který asi ani nejde jinak nahradit je krájecí prkénko. Během posledních let kuchyním dominovaly spíše ty prkénka vyrobena z plastu. Pokud ale máte raději klasiku v podobě dřeva, pak by u vás jistě nemělo chybět prkénko Brillante Bamboo od značky Banquet. Součástí prkénka je praktický otvor pro zavěšení nebo přenášení a díky kvalitnímu provedení z bambusu jej budete moci používat i několik let.

233 Kč

Kuchyňské prkénko Banquet Brillante, dřevěné, 42cm

Kuchyňské prkénko Banquet Brillante Nepostradatelným pomocníkem v kuchyni, který asi ani nejde jinak nahradit je krájecí prkénko. Během posledních let kuchyním dominovaly spíše ty prkénka vyrobena z plastu. Pokud ale máte raději klasiku v podobě dřeva, pak by u vás jistě nemělo chybět prkénko Brillante od značky Banquet. Prkénko má po obvodu drážku, která spolehlivě zachytí tekutiny a ty vám tak nebudou špinit kuchyňskou linku. A svým kvalitním provedením z bukového dřeva jej budete moci používat i několik let.

179 Kč