IT Polášek

Emos LED žárovka Classic A60 14W E27 3ks, neutrální bílá – 1525733416

Hodně žádaný kus Emos LED žárovka Classic A60 14W E27 3ks, neutrální bílá - 1525733416 od populárního výrobce Emos máte možnost dostat nyní za akční cenu. Nabídka již od 249 Kč.
EAN: 8592920079973
Emos LED žárovka Classic A60 14W E27
Ověřit dostupnost
Značka: Emos
249

LED žárovka v klasickém tvaru zajistí dostatek osvětlení a věrné podání barev. Patice E27, světelný tok 1521 lm (odpovídá 100W žárovce), barva světla neutrální bílá, doba životnosti až 30 000 hodin, příkon 14W.

Další zboží z kategorie No variant type

LED žárovka klasického tvaru. Patice E27. Barva teplá bílá. Náhrada za žárovku 50 W. Svítivost 645 lm. Životnost 30 000 hodin. Energetická třída F.

59 Kč

LED žárovka True Light zajistí dostatek osvětlení a věrné podání barev. Patice E27, světelný tok 806 lm (odpovídá 60W žárovce), barva teplá bílá, doba životnosti až 30 000 hodin, příkon 7,2 W.

114 Kč

LED žárovka tvaru Mini Globe. Patice E14. Barva neutrální bílá (4100 K). Příkon 6 W. Náhrada za žárovku 40 W. Svítivost 470 lm. Úhel vyzařování 270°. Index podání barev (CRI) Ra > 80. Životnost 30 000 hodin. Energetická třída F.

40 Kč

LED žárovka klasického tvaru. 3 kusy v balení. Patice E27. Barva teplá bílá. Náhrada za žárovku 60 W. Svítivost 806 lm. Životnost 30 000 hodin. Energetická třída F.

139 Kč

LED žárovka klasického tvaru A60 z řady Filament. Patice E27. Barva teplá bílá (2700 K). Příkon 6 W. Náhrada za žárovku 60 W. Svítivost 806 lm. Úhel vyzařování 360°. Index podání barev (CRI) Ra > 80. Životnost 25 000 hodin. Energetická třída E. 2 kusy v balení.

117 Kč

LED žárovka klasického tvaru A60 z řady Filament. Patice E27. Barva teplá bílá (2700 K). Příkon 5 W. Náhrada za žárovku 75 W. Svítivost 1060 lm. Úhel vyzařování 300°. Index podání barev (CRI) Ra > 80. Životnost 50 000 hodin. Energetická třída A, v balení 3ks.

369 Kč

LED žárovka klasického tvaru A60 z řady Filament. Patice E27. Barva neutrální bílá (4100 K). Příkon 6 W. Náhrada za žárovku 60 W. Svítivost 806 lm. Úhel vyzařování 360°. Index podání barev (CRI) Ra > 80. Životnost 25 000 hodin. Energetická třída E.

68 Kč

LED žárovka tvaru Mini Globe. Patice E27. Barva teplá bílá (2700 K). Příkon 4 W. Náhrada za žárovku 30 W. Svítivost 330 lm. Úhel vyzařování 270°. Index podání barev (CRI) Ra > 80. Životnost 30 000 hodin. Energetická třída F.

42 Kč
Další zboží značky Emos

Koaxiální kabel Emos S31510 Anténní koaxiální kabel poslouží v domácnosti k vedení signálu ze zdroje do přijímače, ať už se bude jednat o nejčastější propojení antény a televize či set top boxu nebo propojení Wi-Fi antény s modemem. Je vhodný pro SAT, DVB-T, ANT, DECODER, FLAT TV a TV a samozřejmostí je i podpora DVB-T2. Kvalitní přenos O co nejlepší přenos bez ztrát na kvalitě se stará zejména kvalitní dvojité stínění, které značně redukuje elektromagnetické rušení. Váš signál z antény se tak do televize dostane v takovém stavu v jakém má. Skvělá dostupnost Kabel díky své více než dostatečné délce 15 m snadno dosáhne všude, kam potřebujete. Díky pružnému a odolnému PVC se snadno vytvaruje podle potřeby, aby nikde nezavazel, a zároveň účinně odolává opotřebení. V obtížně dostupných místech pak přijde vhod konektor uhnutý v úhlu 90 °.

199 Kč

Bezbateriový domovní zvonek Emos P5729B Bezdrátový zvonek od EMOSu najde své využití doma i v práci. Díky bezbateriovému tlačítku a operační vzdálenosti 180 m bude rozsah jeho použití skutečně velký. Pomocí „self-learningu“ se obě části snadno vzájemně spárují. Pak už můžete zvesela očekávat vaše hosty. Ozývá se zvonek Nastavte si zvonek právě na tu melodii, která bude vašemu uchu lahodit nejlépe. Z 36 možností máte jistotu, že si určitě vyberete. K tomu si můžete zvolit i jednu ze čtyř úrovní hlasitosti. Zvuk se tedy bude z přístroje linout v intenzitě, kterou si sami vyberete. K tomu budete tato audio část doplněna i světelným efektem. Ohlášení nově příchozího vám tedy neuteče. Jednoduché propojení Tlačítko a zvonek jsou propojeny bezdrátovým způsobem. Není tedy potřeba složitě tahat kabely sem a tam. Ve volném prostoru se na vzdálenost až 180 m obě části zařízení snadno propojí. Kvůli tomu doceníte funkci „self-learning,“ díky níž si zařízení mezi sebou vytvoří párovací kód, který si uloží do paměti a budou tak na sebe navázaná. Budete tak mít jistotu, že neovlivní okolní zvonky. Tlačítko navíc disponuje krytím IP44, takže jeho funkčnost nezhatí ani rozmary počasí. Připraveno k použití Přijímač snadno připojíte do sítě a můžete jej začít používat. Tlačítko (vysílač) baterii nepotřebuje, takže jej můžete umístit kam potřebujete a okamžitě ho vyzkoušet. K tomu lze se zvonkem spárovat až 6 tlačítek, tudíž můžete mít i komplexní systém zvonků na větším prostoru.

659 Kč

Nehodí se vám do domácnosti klasické bílé prodlužovací kabely? Pořiďte si prodlužovací přívod s označením PC0311 od tuzemského výrobce Emos. Tento model se vyrábí v moderní černé barvě, která nenaruší elegantní styl vašeho příbytku. Nabízí 3 zásuvky navíc a délku 1,5 m, což vyhovuje pro zapojení zařízení, která se nacházejí ve stejné místnosti jako zdroj energie. Kabel je vybaven PVC izolací a dětskými clonkami. Průřez vodiče je 1 mm2 a vhodné zatížení dosahuje 10 A max. S tímto prodlužovacím přívodem jednoduše vyřešíte problém nedostatku zásuvek ve vaší domácnosti.

119 Kč

LED osvětlení Emos DCPV01 Pusťte naplno kouzelnou vánoční atmosféru do vašeho domova se světelným řetězem od EMOSu. Nebo si s ním udělejte nezapomenutelnou venkovní párty. Deset LED žárovek teplé barvy můžete díky krytí IP44 umístit nejen dovnitř, ale i ven. Budou tak chloubou vašeho plotu, terasy či balkónu. Díky kabelu o délce 5 metrů dokonce nebudete omezeni vzdáleností, protože snadno dosáhnete kamkoliv potřebujete. Stovka diod také zajišťuje dlouhou životnost. Můžete se tak spolehnout až na 10 000 hodin strávených s tímto úžasným osvětlením.

979 Kč

Pokojový termostat Emos P5607 Digitální pokojový termostat Emos P5607 vám výrazně usnadní vytápění nebo klimatizaci vašeho domu, bytu nebo kanceláře pomocí nastavitelného časového harmonogramu. Ve spojení se svým velkým podsvíceným displejem zaujme termostat snadným ovládáním a díky ochraně proti zamrznutí si svoje využití najdete i v objektech, kde se v zimě nevytápí. Ovládání vytápění i chlazení Pokojový termostat Emos P5607 lze využít nejen pro řízení topné soustavy, ale funguje také ve spojení s klimatizací. V zimě si tak můžete pomocí termostatu navolit ideální teplotu, bez zbytečného a finančně nákladného přetápění, zatímco v létě si s jeho pomocí můžete doma nebo v kanceláři zajistit příjemné ochlazení. Nastavte si ideální teplotu Vytvořte si u vás doma příjemné teplo nebo chládek díky jednoduchému navolení ideální teploty. Pomocí tlačítka lze zvolit teplotu v rozsahu od 5 °C do 35 °C, s možností nastavení už po 0,2 °C. Termostat měří teplotu v interiéru od 0 °C až do 40 °C s přesností na 0,1 °C a díky ochraně proti zamrznutí se stane ideálním doplňkem i chat a chalup. Přehledný podsvícený displej Díky jeho intuitivnímu ovládání s velkým a přehledným podsvíceným displejem si jeho obsluhu oblíbí i uživatelé se slabým zrakem. Pomocí velkých číslic snadno rozeznáte na displeji s výrazným podsvícením nastavenou teplotu a to bez ohledu na den nebo noc.

919 Kč

Vánoční osvětlení Emos Rozzařte svou domácnost či zahradu pomocí světelného LED řetězu od společnosti Emos. Ten se stane stylovou dekorací a pomůže vám navodit tu pravou vánoční atmosféru plnou klidu a pohody. Dokonalou dekorací Světelný LED řetěz o délce 4 m disponuje jemným drátkem, díky kterému ještě více vynikne 40 LED diod. Navíc jej můžete snadno tvarovat dle vašich představ a ozdobit tak nejrůznější části interiéru a exteriéru. Poskytuje příjemné teplé bílé světlo, díky čemuž elegantně umocní vánoční náladu.

259 Kč

Vánoční osvětlení Emos Standard Rozzařte svou domácnost či zahradu do fialova pomocí světelného LED řetězu Standard od společnosti Emos. Se stupněm krytí IP44 je vhodný k vnitřnímu i venkovnímu používání, kde se stane elegantním doplňkem a navodí tu pravou vánoční atmosféru. Snadné a rychlé propojení LED řetěz disponuje délkou 10 m. Pokud vám to nebude stačit, díky plastovým propojkám si jej můžete prodloužit snadno a rychle. Řetězy tak můžete různě kombinovat podle designu a barev. Z jednoho síťového zdroje je možno napájet až 80 m těchto světelných řetězů spojených dohromady. Síťový adaptér však není součástí balení Vytvořte profesionální osvětlení Instalace je naprosto jednoduchá a zvládne ji naprosto každý. Navíc postupným rozšiřováním o další komponenty a řetězy je velmi jednoduché dosáhnout velkolepého osvětlení bez nutnosti vysoké počáteční investice.

229 Kč

LED žárovka EMOS True Light 7,2W E27 Vybavte svou domácnost unikátní LED žárovkou True Light 7,2W E27 od společnosti EMOS, která díky speciálnímu čipu Bridgelux Thrive minimalizuje vyzařování modrého světla a maximálně tak podporuje kvalitní spánek, lepší soustředěnost a zdravý životní styl. Zůstanete ve střehu LED žárovka True Light 7,2W E27 nabídne neutrální bílé světlo o chromatičnosti 4 000 K, a proto se hodí do míst, která vyžadují vaše vysoké pracovní nasazení a schopnost rychle a pohotově reagovat. Žárovka minimalizuje vyzařování modrého světla a podporuje tak správnou tvorbu serotoninu. Ten pozitivně ovlivňuje naše myšlení, kreativitu, výkonnost i schopnost soustředění. Naopak jeho nedostatek vede ke skleslosti, únavě a ke snížené aktivitě. Kvalitní zpracování Dále žárovka True Light 7,2W E27 disponuje funkcí Flicker-free, která snižuje blikání a zaručuje tak maximální komfort pro váš zrak. Je vybavena paticí E27 a se svítivostí 806 lm poskytne dostatek světla i pro nejnáročnější práci. Na své si také přijdou i nároční uživatelé, neboť životnost žárovky True Light dosahuje až 30 000 hodin.

159 Kč