IT Polášek

EPICO silikonový kryt pro iPhone 14 Plus s podporou uchycení MagSafe, tmavě červená – 69410102900001

Ve slevě tento produkt EPICO silikonový kryt pro iPhone 14 Plus s podporou uchycení MagSafe, tmavě červená - 69410102900001 od známého předního výrobce EPICO lze získat právě zde za báječnou cenu. Nyní nakoupíte za 379 Kč.
EAN: 8596049169676
EPICO silikonový kryt pro iPhone 14 Plus s podporou
Ověřit dostupnost
Značka: EPICO
379 899 Kč Sleva -57%

Kryt na mobil Apple iPhone 14 Plus s podporou MagSafe. Je vyroben z lehkého a pružného silikonu. Chrání telefon před poškozením a mírní následky pádu. Získal certifikaci SGS za mimořádnou odolnost při pádovém testování. Přesně padnoucí výřezy na konektory a ovládací prvky.

Další zboží z kategorie Pouzdra

Stylové ochranné pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 10 5G chrání telefon ze všech stran včetně displeje před poškrábáním, odřením, usazením nečistot a mírní následky pádu. Boční otevírání jistí magnet, přesné výřezy, volný přístup k ovládacím prvkům a konektorům, tři úložné sloty na kreditní karty nebo hotovost

219 Kč

Zadní kryt s podporou MagSafe pro iPhone 15. Chrání záda a boky telefonu před poškrábáním a mírní následky pádu. Elegantní design. Matný povrch. Materiál kov/aramidová vlákna/TPU. Tloušťka 1,4 mm. Přesně padnoucí výřezy. Snadná instalace. SGS certifikace. Integrovaná kovová tlačítka. Podpora bezdrátového nabíjení.

1 599 Kč
-16%

Elegantní flipové pouzdro pro Xiaomi Redmi Note 10 (4G) chrání telefon ze všech stran včetně displeje před poškrábáním, usazením nečistot, výtečně mírní následky pádu. Boční otevírání jistí silný magnet, přesné výřezy, volný přístup k ovládacím prvkům a konektorům, úložné sloty na kreditní karty nebo hotovost.

209 Kč

Zadní kryt pro OPPO A78 5G. Chrání před poškrábáním a poškozením pádem. Čiré provedení. Vyroben z TPU. Ultralehký a ultratenký design. Přesné výřezy na konektory a tlačítka.

199 Kč

Ultratenký gelový kryt pro Xiaomi Redmi Note 10 (4G) je vyroben z kvalitního TPU, který mu dodává ohebnost, odolnost proti oděru a dlouhou životnost. Volný přístup k ovládacím prvkům, přesně padnoucí výřezy na potřebné konektory a fotoaparát, snadno vyměnitelný, plně omyvatelný.

75 Kč
-15%

Kryt na mobil Apple iPhone 14 Pro Max s podporou MagSafe. Je vyroben z lehkého a pružného silikonu. Chrání telefon před poškozením a mírní následky pádu. Získal certifikaci SGS za mimořádnou odolnost při pádovém testování. Přesně padnoucí výřezy na konektory a ovládací prvky.

379 Kč

Zadní kryt kompatibilní s iPhone 14 Pro dokonale ochrání záda a boky telefonu před poškozením, poškrábáním a výtečně zmírní následky pádu. Elegantní design v matném provedení. Vyrobený z kombinace TPU a odolných aramidových vláken. Snadná aplikace na telefon. Nízká hmotnost. Samozřejmostí jsou přesně padnoucí výřezy. Pouzdro je kompatibilní s bezdrátovým dobíjením MagSafe.

1 090 Kč
-53%

Pouzdro na telefon Sony Xperia 10 IV 5G chrání telefon ze všech stran včetně displeje před poškrábáním, usazením nečistot, výtečně mírní následky pádu. Boční otevírání jistí silný magnet, přesné výřezy, volný přístup k ovládacím prvkům a konektorům, úložné sloty na kreditní karty nebo hotovost.

209 Kč
Další zboží značky EPICO

Flipové pouzdro pro Nothing Phone (2). Chrání telefon ze všech stran před poškrábáním, usazením nečistot a pády. Přesné výřezy na konektory a tlačítka. Volný přístup k ovládacím prvkům. Vnitřní přihrádky na karty. Zavírání na magnet. Vyrobeno z PU kůže. Vnitřní vanička z TPU.

389 Kč

Ultratenký plastový kryt pro iPhone 7/8/SE (2020)/SE (2022) je vyroben z kvalitního TPU, ohebný, odolný proti oděru, dlouhá životnost, přesně padnoucí výřezy na konektory, snadno vyměnitelný a plně omyvatelný.

129 Kč

Outdoorové pouzdro pro sluchátka AirPods spolehlivě chrání před poškrábáním, usazením prachu a nárazům. V minimalistickém designu s váhou pouhých 12 g, vyrobeno z odolného silikonu tenkého 2,5 mm, opatřeno spolehlivou karabinou

229 Kč

Epico RONNY GLOSS; ochranné TPU pouzdro určené pro ochranu zadní části a boků mobilního telefonu Xiaomi Redmi Note 11s. Tloušťka pouzdra 0,35 mm. Materiál TPU. Barva bílá transparentní.

249 Kč

Flipové pouzdro pro Infinix Hot 30. Chrání telefon ze všech stran před poškrábáním, usazením nečistot a pády. Přesné výřezy na konektory a tlačítka. Volný přístup k ovládacím prvkům. Vnitřní přihrádky na karty. Zavírání na magnet. Vyrobeno z PU kůže. Vnitřní vanička z TPU.

389 Kč

Bezdrátová autonabíječka s uchycením do větrací mřížky od Epico. Podpora MagSafe, velká nabíjecí plocha, kulový kloub pro libovolné polohování nabíječky, bezdrátový výkon nabíjení 5W / 7.5W. Rozměry 64 x 80 x 7 mm. Hmotnost 94 g.

1 299 Kč

Ochranný zadní kryt pro Realme GT Master 5G. Velmi tenký. Čiré provedení. Kompatibilní s bezdrátovým nabíjením. Ohebný. Snadno aplikovatelný. Vyroben z TPU.

199 Kč

Transparentní kryt pro Apple iPhone 15 Plus. Chrání telefon před poškozením. Kryje záda i boky telefonu. Přesně padnoucí výřezy na konektory a ovládací prvky. Materiál TPU/akrylátové sklo. 100% průhlednost. Tloušťka 1,8 mm. Omyvatelný povrch. Snadná aplikace. Odolává nárazům.

599 Kč