IT Polášek

FIBARO Chytrá zásuvka pro Apple HomeKit – FGBWHWPE-102

Tento výjimečný výrobek FIBARO Chytrá zásuvka pro Apple HomeKit - FGBWHWPE-102 od spolehlivé značky FIBARO lze získat zrovna skutečně výhodně! Ceny již od 1 583 Kč.
EAN: 5905279987845
FIBARO Chytrá zásuvka pro Apple
Ověřit dostupnost
Značka: FIBARO
1 583

Dálkově řiditelná zásuvka, zabudované měření spotřeby elektrické energie, výrobce Fibaro přináší chytrou domácnost, šifrování a autentizace pomocí Apple zařízení.

Další zboží z kategorie Zásuvky

Dálkově ovládaný Wi-Fi spínač. Ovládání app eWeLink. Bezdrátový protokol Wi-Fi 2,4 GHz, 802.11 b/g/n. Rádiové připojení RF 433,92 MHz. Zabezpečení WPA-PSK/WPA2-PSK. Napájení 90–250 V AC (50/60 Hz). Max. napětí 10 A. Max. výkon 2 200 W. 8 časových plánů. Ovládání app eWeLink pro Android / iOS. Kompatibilní s Amazon Alexa, Echo, Echo Dot, Amazon Tap, Google Assistant, Home, NestAPP IFTTT. 1 kanál. Vyrobeno z ohnivzdorného ABS V0. Rozměry 88 × 38 × 23 mm. Hmotnost 52 g.

429 Kč

Stmívací modul pro chytrou domácnost, zapojení pod vypínač nebo zásuvku, Wi-Fi ovládání skrze mobilní aplikaci, napájení z propojené zásuvky/vypínače.

819 Kč

Spínací zásuvka digitální, venkovní, krytí IP44. 8 programů, 16 přednastavených kombinací dnů, nebo skupin dnů. Funkce SUMMERTIME, funkce RANDOM. Volba formátu zobrazení času 12/24. Volba formátu zobrazení času 12/24. Možnost zapnutí a vypnutí spotřebiče i manuálně (stiskem tlačítka). Vestavěná záložní baterie a paměť pro případ výpadku napětí v síti. Max. spínaný výkon 3500 W, max. proud zátěže 16 A.

232 Kč

Chytrá Wi-Fi zásuvka Solarmi TP29/PG01 s 1 zástrčkou. Slouží k připojení elektrických spotřebičů do max. zátěže 16 A (2200 W). Zásuvku můžete ovládat vzdáleně připojením prostřednictvím Wi-Fi.

379 Kč

Inteligentní prodlužovací zásuvka. Ovládání přes aplikaci v telefonu nebo hlasovým asistentem Siri. Sledování spotřeby energie. Jednotlivé ovládání výstupů zásuvky. Výpočet předpokládaných nákladů. Snadná instalace. Nejvyšší ochrana osobních údajů. Rozhraní Bluetooth 4.0 Smart. Spolupracuje s Apple HomeKit.

2 499 Kč

Chytrá zásuvka, bezdrátové připojení (WiFi), ovládání na dálku, měření spotřeby, statistiky, podporuje Amazon Alexa a Google Assistant / protokoly a aplikace IFTTT, Home Assistant. Pro spotřebiče s max. zatížením 3680 W.

399 Kč

Spínací modul, WiFi. Nástupce modulu Shelly 1PM. Funkce přesného měření výkonu v reálném čase. Určen k instalaci pod kryt vypínače nebo do zásuvky. Umožňuje pohodlné a snadné ovládání světel a jiných typů zatížení do 3,5 kW. Ovládání pomocí aplikace v chytrém zařízení s OS Android nebo iOS.

599 Kč

Inteligentní zásuvka umožňující dálkové anebo hlasové ovládání zapojeného zařízení. Podpora funkcí plánování či časovačů. Kompatibilní s aplikací Meross a Apple Home. Podpora hlasového ovládání s Apple HomeKit, Siri, Amazon Alexa, Google Assistant. Součástí balení 2 ks chytré zástrčky.

1 199 Kč
Další zboží značky FIBARO

Spínací reléový modul se snadnou instalací a s řadou praktických funkcí. Modul zvládá ovládat jeden nezávislý okruh s maximálním proudem 8 A, má 1 výstupní relé a 2 vstupní kontakty. Modul komunikuje s řídícím systémem Z-Wave a umožní vám odkudkoliv zapínat a vypínat připojená zařízení a to manuálně nebo automaticky. Kromě toho vám také umí podat zprávu o zařízeních, která jste nechali zapnuté a vy je tak můžete vypnout na dálku, umí také kontrolovat spotřebu energie. Modul také dokáže zabránit vytopení vaší domácnosti uzavřením hlavního přívodu vody nebo nedovolí vašim dětem aktivovat herní konzoli dřív, než mu řeknete. Samozřejmostí modulu je snadná instalace.

1 189 Kč

Bezdrátový modul pro řízení LED/RGB/RGBW pásků. Napájení 12 nebo 24 V.

1 484 Kč

Zásuvka typu E. Unikátní design řady Fibaro Walli. Max. zátěž 16 A.

499 Kč

Trojitý ozdobný rámeček pro prvky Walli. Neobsahuje difuzor pro LED.

159 Kč

Pokročilá centrála pro snadné a rychlé ovládání či správu inteligentní domácnosti. Ovládat lze gestem, mluveným slovem či tlačítky. Ovládání na dálku (mobil, chytrý automobil). Účinná ochrana dat a přístupu do domu. Funkce proaktivního upozornění na možné selhání komponent. Funguje i bez internetu. Kompatibilní se zařízeními jiných výrobců a značek (Samsung, D-Link, Philips, Logitech, Sonos, HEOS, Google Assistant a další…). Podporované technologie Z-Wave Plus, Wi-Fi, ZigBee a Nice rádio.

12 190 Kč

Tlačítko napájené bateriemi. Možnost ovládání po síti Z-Wave. Různé scény definované v FIBARO systému. Rádiová frekvence: 868,4 nebo 869,8 MHz EU. Snadná instalace. Typ baterie: ER14250 1/ 2AA 3,6 V. Životnost baterie cca 2 roky. Dosah až 50 m venku, až 40 m v interiéru. Rozměry 46 x 34 mm. Certifikováno dle Z-Wave Plus.

1 627 Kč

Miniaturní modul pro bezdrátové řízení žaluzií, rolet, markýz, vrat, příjezdové brány a dalších. Možnost vzdáleného ovládání i ručního. 5 individuálních řídících módů pro ovládání různých zařízení (žaluzie, vrata, rolety apod). Funkce pauza pro ovládání garážových vrat. Snadná instalace. Rozmry 37 x 42 x 17 mm. Funkce měření spotřeby.

1 450 Kč

Inteligentní ovladač s teplotním čidlem. Pro ovládání zařízení pomocí přidružení nebo spouštění scén. Barevný indikační LED kruh. Kontrola spotřeby energie. Snadná a rychlá montáž. Připojení přes protokol Z-Wave. Aplikace v češtině a angličtině. Ovládání na dálku přes aplikaci v telefonu s OS Android či iOS.

1 039 Kč