IT Polášek

Figurka Amiibo The Legend of Zelda Collection – NIFA0105

Výjimečný a žádaný produkt Figurka Amiibo The Legend of Zelda Collection - NIFA0105 od značky s dlouholetou tradicí Nintendo můžete dostat u nás právě za parádní cenu! Produkt momentálně prodáváme za 1 899 Kč.
EAN: 045496380625
Figurka Amiibo The Legend of Zelda
Ověřit dostupnost
Značka: Nintendo
1 899

Čtyři amiibo figurky na motivy Šampionů z The Legend of Zelda: Breath of the Wild – Daruk, Mipha, Revali a Urbosa.

Další zboží z kategorie No variant type

Připravte se na magické dobrodružství s amiibo Smash Sora a odemkněte svět, kde odvaha hraje klíčovou roli. S touto vysoce detailní figurkou amiibo, která ztělesňuje Sora, hlavního hrdinu ze série Kingdom Hearts, otevřete dveře do nespočetných příběhů a bitev ve světě Super Smash Bros. Sora, který má moc Keyblade, se spojí s Donaldem a Goofym na cestě napříč mnoha Disney světy, aby zastavil invazi Heartless a obnovil mír.

449 Kč

Figurka amiibo Zelda Fieldwork ze hry The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

499 Kč

Amiibo figurka dvojice Banjo a Kazooie ze série Super Smash Bros. pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

499 Kč

Herní figurka Amiibo pro fanoušky The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. Figurka je určena pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

839 Kč

Herní Amiibo figurka pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo. Pomocí postavičky se do hry přenáší data, která můžete využít mnoha způsoby. Postačí dotknout se figurkou NFC dotykového bodu na ovladači Wii U GamePadu, Joy-Conu, spodní části handheldů New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL nebo speciálního zařízení pro starší kapesní konzole z rodiny Nintendo 3DS.

1 199 Kč

Figurka amiibo Link Rider ze hry The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

499 Kč

Amiibo figurka Linka ze hry The Legend of Zelda: Skyward Sword.

499 Kč

Figurka amiibo Bokoblin ze hry The Legend of Zelda: Breath of The Wild.

499 Kč
Další zboží značky Nintendo

Herní figurka Amiibo Squid pro fanoušky střílečky Splatoon. Figurka je určena pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

399 Kč

Originální arkádová hra vyvinutá společností Nintendo speciálně pro novou konzoli – Switch. Herní schéma je založeno na soutěži dvou osob – hráči se účastní různých soutěží, včetně pistolníků a pirátů.

299 Kč

Gamepad herní edice Splatoon 3. Kompatibilní s konzolí Nintendo Switch. Podporuje technologii Bluetooth. Nabídne klasický design. Speciální antiskluzová úprava na povrchu úchopů. Vibrační funkcionalita HD Rumble. Podpora Amiibo. Obsahuje akcelerometr, gyroskopický senzor pohybu. Součástí balení je nabíjecí kabel.

1 999 Kč

Amiibo figurka Linka ze hry The Legend of Zelda: Skyward Sword.

499 Kč

Hra Fire Emblem Warriors je momentálně vyvíjena samostatně jak pro konzoli Nintendo Switch, tak pro handheldy New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL. Obě hry jsou vyvíjené týmem, který stojí také za hrou Hyrule Warriors a jejich vydání je plánováno na letošní podzim.

1 449 Kč

Kompaktní a lehká herní konzole. Režim hraní handheld. Rozměry 208 × 91 × 14 mm a hmotnost 297 g. Výdrž baterie až 7 hodin. Podpora her Nintendo Switch, které pracují v handheld módu.

5 399 Kč

Nový přírustek do hlavní série videoher Pokémon nás zavede do nového regionu, nabídne osvěženou hratelnost a nové startovací Pokémony. Pokémon Scarlet a Pokémon Violet budou postupně odhalovány a my přineseme podrobnosti tedy později.

1 449 Kč

Průlomová herní konzole. Zapojte Nintendo Switch do dokovací stanice a užijte si hry ve vysokém rozlišení na vaší TV. Vyjměte konzoli ze stanice a během vteřiny přepnete do handheld módu. Vysuňte stojánek, sdílejte svou obrazovku a pak i celý zážitek ve hře pro více hráčů. Baterie vydrží až přes šest hodin. Systém disponuje 32GB vnitřní pamětí.

7 398 Kč