IT Polášek

Figurka Chainsaw Man – Chainsaw Man – 0810085558965

Tento diskontní výrobek Figurka Chainsaw Man - Chainsaw Man - 0810085558965 od výrobce s mnohaletou tradicí Youtooz Collectibles snadno můžete najít tady nyní trvale výhodně! Právě nyní za skvělou cenu 749 Kč.
EAN: 810085558965
Figurka Chainsaw Man - Chainsaw Man -
Popis

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Chainsaw Man ze stejnojmenné manga a anime série.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Replika The Lord of the Rings - Rohirrim

Rohirrimský lid byl hrdý, žil většinou v malých osadách roztroušených po pláních. Během Války o Prsten vedl král Théoden Rohirrim do Helmova žlebu, když je zradil Saruman Bílý, a později vedl velké množství Jezdců na pomoc Gondoru, kde pomohli zachránit město Minas Tirith. Rohirrimové se postavili Sauronovi a bojovali po boku svých gondorských spojenců u Černé brány. Zmenšená replika původní přilby tohoto lidu teď může zdobit poličku každého fanouška Pána prstenů.

3 299 Kč
Figurka The Boys - Homelander

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Homelander ze seriálu The Boys.

749 Kč
Figurka Funko POP! Dragon Ball Z-

Oslavte populární japonskou televizní show Dragon ball Z. Umělci ze společnosti Funko se tentokrát rozhodli udělat tohoto Kami.

399 Kč
Figurka Funko POP! Lord of the Rings - Gollum -

Figurka Gluma (Gollum) z filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings) v sérii POP! od společnosti Funko. I tento milášek může být váš!

399 Kč
Další zboží značky Youtooz Collectibles
Figurka Garfield - Garfield -

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Garfield ze stejnojmenného seriálu.

749 Kč
Figurka Popeye - Popeye

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Pepek námořník (Popeye) i s nezbytnou plechovkou špenátu.

749 Kč
Figurka Attack on Titan -

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Levi z mangy Attack on Titan.

749 Kč
Figurka Naruto Shippuden - Sakura

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Sakura z legendární manga a anime série Naruto.

749 Kč