IT Polášek

Figurka Funko Bitty POP! Disney – Minnie 4-pack – 0889698713207

Vynikající produkt Figurka Funko Bitty POP! Disney - Minnie 4-pack - 0889698713207 od výrobce Funko lze nakoupit zrovna dnes za báječnou cenu! Cena již od 399 Kč.
EAN: 889698713207
Figurka Funko Bitty POP! Disney -
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
399

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

Další zboží z kategorie GEEKultura

Figurka hlavní protagonistky hry The Last of Us Part II Ellie s lukem připraveným k akci je společným výtvorem firem Naughty Dog (návrh), Gentle Giant Studios (prototyp) a Dark Horse (finální produkce). Je tedy zajištěna kvalita, vysoká míra detailu a autenticita.

1 199 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Rocks od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší rockové hvězdy v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. Tentokrát je to figurka Eda Sheerana v jeho kostýmu Vampire z videoklipu Bad Habits.

399 Kč

Amiibo Smash figurka Inkling Boy pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo. Pomocí postavičky se do hry přenáší data, která můžete využít mnoha způsoby. Postačí dotknout se figurkou NFC dotykového bodu na ovladači Wii U GamePadu, Joy-Conu, spodní části handheldů New Nintendo 3DS a New Nintendo 3DS XL nebo speciálního zařízení pro starší kapesní konzole z rodiny Nintendo 3DS.

499 Kč

Kate Bishopová – Iron Studios přinášejí sochu Hawkeyovy mladé partnerky!

6 299 Kč

Populární série vinylových figurek POP! od společnosti Funko se rozrůstá o postavy z kultovního animovaného seriálu Darja. Tentokrát se představí Daria Morgendorffer.

399 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku členky Vocaloid, Hatsune Miku z videoklipu jejího songu „The Vampire“. Figurka je vysoká 24 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

2 199 Kč

Figurka Ron Weasley z filmového zpracování Harryho Pottera v sérii POP! od společnosti Funko. Rozšiřte svou sběratelskou sbírku o novou postavu z edice Wizarding World. Figurka je vyrobena z kvalitního vinylu. Měkká a příjemná na dotek. Výška figurky je 9 cm.

399 Kč

Ron Weasley je skromný čaroděj, známý svou statečností a odvahou, přestože v krizových chvílích vždy začne panikařit jako první. Nejlepší kamarád Harryho Pottera hraje zásadní roli při záchraně Kamene mudrců. Iron Studios přináší sošku Rona Weasleyho s jeho nezapomenutelným úsměvem. Nechybí mu ani zlomená hůlka po bráchovi Charliem a krabička kouzelných fazolí. Na rameni má krysu Prašivku, která dříve patřila bratrovi Percymu. Sošku lze vystavit samostatně nebo společně s přáteli Harrym a Hermionou. Diorama vzniklo k 20. výročí filmu Harry Potter a Kámen mudrců.

2 428 Kč
Další zboží značky Funko

Postavy z klasického devadesátkového animáku Spider-Man: The Animated Series se dočkávají vinylových Funko POP! figurek, které byly dříve exkluzivní pro obchod Target. Získejte tyto speciální edice figurek a přidejte si třeba Doktora Octopuse (Doctor Octopus, Dr. Otto Octavius) do své sbírky!

499 Kč

Roztomilý plyšák z kouzelnického světa Harryho Pottera společnosti Funko v podobě hlavního hrdiny Harryho Pottera s Moudrým kloboukem.

499 Kč

Pomozte Spider-Manovi v jeho misi s kolekcí vinylových POP! figurek společnosti Funko inspirovaných filmovým dobrodružstvím Spider-Man: No Way Home (Spider-Man: Bez domova). Na této se představí Dr. Strange. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

399 Kč

Společnost Funko přichází s novými figurkami ze známého filmu Tima Burtona – Mrtvá nevěsta. Pořiďte si třeba nevěstu hlavního protagonisty – Emily.

399 Kč

Společnost Funko vydává novou sérii POP! figurek k novému seriálu ze světa Hvězdných válek – Star Wars Mandalorian. Roztomilosti Dítěte (The Child) neodolal celý internet, stejně jako nebojácný Mandalorian.

399 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. Tentokrát se představí Groot ze Strážců Galaxie (Guardians of the Galaxy)! Jedná se o exkluzivní edici figurky. Pokud se vám podaří posbírat všechny členy posádky, figurky můžete propojit do diorama.

999 Kč

V sérii VHS Covers představuje společnost Funko své vinylové POP! figurky s obaly filmů v pozadí a s ochranným obalem, který je součástí balení! Na této se představí Boo z Pixar animáku Příšerky s.r.o. (Monsters, inc.).

679 Kč