IT Polášek

Figurka Funko POP! Ant-Man and the Wasp: Quantumania – Kang – 0889698704922

Tento kvalitní výrobek Figurka Funko POP! Ant-Man and the Wasp: Quantumania - Kang - 0889698704922 od výrobce Funko můžete nakoupit zrovna dneska až neuvěřitelně levně. Aktuálně stojí u nás 399 Kč.
EAN: 889698704922
Figurka Funko POP! Ant-Man and
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
399
Popis

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty z filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Tentokrát se představí záporák Kang.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Harry Potter -

WOW! PODS je sběratelská sada figurek umístěných v šestihranném podu. Posbírejte všechny své oblíbené hrdiny a a hrdinky a jednoduchým zacvaknutím spojte pody do sebe. Spojováním pak můžete tvořit různé tvary a dát vzniknout skutečně jedinečné dekoraci. Pohybem před figurkou se navíc celý pod rozsvítí. Tentokrát se představí profesor Severus Snape z magického světa Harry Pottera. Napájení je řešeno pomocí baterií, které jsou součástí balení.

489 Kč
Figurka Hololive Production - Shirakami

Série figurek Nendoroid od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také Vtuberku Shirakami Fubuki od hololive.

2 099 Kč
Plyšák Pokémon - Squirtle (20

Pokud jste si v Pallet town od profesora Oaka vybrali vodního Squirtla, tak pro vás Brockův stadion nebyl žádný problém! Nyní si můžete tohoto roztomilého Pokémona pořídit jako heboučkého plyšáka.

549 Kč
Plyšák Haikyu!! - Yu

Yu z 3. sezóny populární manga a anime Haikyu!! série jako roztomilý plyšák.

599 Kč
Další zboží značky Funko
Figurka Funko POP! Harry Potter - Harry Potter

Funko POP! figurka ze světa čar a kouzel Harryho Pottera představuje tentokrát Harryho Pottera. Figurka je z edice Wizarding World.

439 Kč
Figurka Funko POP! Ant-Man and

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty z filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Tentokrát se představí hlavní hrdinka The Wasp.

399 Kč
Figurka Funko POP! Star Wars: The Mandalorian - Luke Skywaler with

Luke Skywalker s malým Grogu (The Child, Dítě či Baby Yoda) jako roztomilá vinylová POP! figurka společnosti Funko inspirovaná závěrečným dílem druhé série seriálu The Mandalorian ze světa Hvězdných válek (Star Wars). Tahle vám ve sbírce prostě nesmí chybět!

399 Kč
Figurka Funko POP! Marvel: Moon Knight

Vinylová Funko POP! figurka z řady Marvel představuje archeoložku jménem Layla El-Faouly v podobě ze seriálu Moon Knight vysílaného prostřednictvím streamovací služby Disney+.

399 Kč