IT Polášek

Figurka Funko POP! Haikyu!! – Nishinoya (Animation 1392) – 0889698705653

Tento designový produkt Figurka Funko POP! Haikyu!! - Nishinoya (Animation 1392) - 0889698705653 od dodavatele s dobrým jménem Funko naleznete právě teď u nás za výborné peníze! Akční cena již od 399 Kč.
EAN: 889698705653
Figurka Funko POP! Haikyu!! - Nishinoya
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
399

Populární manga a anime Haikyu! přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Nishinoya.

Další zboží z kategorie No variant type

Společnost Funko přichází s novými figurkami k legendární série Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtle). Tahle POP! figurka představuje Leonarda.

399 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! S touto figurkou Thora si připomeneme komiks Journey into Mystery (konkrétně číslo z února 1989).

499 Kč

Společnost Funko přichází s novou sérií vinylových POP! figurek z legendárního Naruto Shippuden. Nyní může vaší anime sbírku rozšířit také Sasuke Uchiha.

399 Kč

Nestárnoucí seriál Přátelé (Friends) nesmí chybět v řadě vinylových figurek společnosti Funko. Tyto ze série POP! Television představují jednotlivé postavy, tato konkrétně pak Monica Geller v uniformě servírky.

399 Kč

Funko POP! figurka Horsea z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

399 Kč

Legendární svět Diabla IV se rozrůstá o oblíbené figurky POP! společnosti Funko a tentokrát se představí Druid.

399 Kč

Funko POP! figurka Jacka Skellingtona z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) pro všechny Disney fanoušky a fanynky.

399 Kč

Populární manga a anime Haikyu! přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Hinata.

399 Kč
Další zboží značky Funko

Parádní vinylová figurka Funko POP! inspirovaná filmovým zpracováním Transformerů, konktrétně filmem Transformers: Rise of the Beasts. Tentokrát se představí Arcee.

399 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč

Dietní varianta adventního kalendáře, ze kterého nevypadává každý den čokoláda, ale zmenšená figurka POP! od společnosti Funko. Celkem se můžete těšit na 13 figurek s tématikou filmu The Nightmare Before Christmas (Ukradené Vánoce Tima Burtona).

1 099 Kč

Pamatujete si na animák Dexterova laboratoř (Dexter’s Lab) od Cartoon Network? Moc ne? Tak si ho připomeňte s touto krásnou POP! figurkou od Funko, na které se představuje Dee Dee, sestra Dextera!

399 Kč

Společnost Funko přichází s novou POP! figurkou ze série Halo – Spartan Mark V [B] s modrým energetickým mečem. Spartan je připraven do služby, bojovat po boku Master Chiefa. Rozšiřte svou sbírku Halo Infinite!

399 Kč

Společnost Funko přichází s mini figurkami z populárního filmu The Night Before Christmas, tentokrát se představí sám Jack Skellington jako figurka kterou si můžete pověsit na klíče či batoh.

199 Kč

Cosmo z třetího dílu filmu Guardians of the Galaxy jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč
-30%

Společnost Funko vydává sérii vinylových POP! figurek k seriálu ze světa Star Wars – The Book of Boba Fett. Nechybí mezi nimi Majordomo. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

278 Kč