IT Polášek

Figurka Funko POP! Harry Potter – Madam Rosmerta with The Three Broomsticks (Deluxe 157) – 0889698656498

Velmi prodávaný kousek Figurka Funko POP! Harry Potter - Madam Rosmerta with The Three Broomsticks (Deluxe 157) - 0889698656498 od spolehlivé značky Funko lze nakoupit právě teď v naší nabídce za výhodnou cenu. Nyní za akční cenu 799 Kč.
EAN: 889698656498
Figurka Funko POP! Harry Potter - Madam Rosmerta with
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
799

Parádní Funko POP! diorama s Madam Rosmerta a jejím hostincem Tři košťata by nemělo chybět na poličce žádného mudly, kouzelníka či čarodějky, kteří obdivují dobrodružství z pera J. K. Rowlingové.

Další zboží z kategorie No variant type

Společnost Funko tvoří i krásné herní POP! figurky. Pokud tyto velkooké miláčky máte rádi a baví vás hororová hra Five Nights at Freddys, tak si zamilujete i tuto figurku Snow Chica.

390 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme i na Eddieho s kytarou.

390 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se umělci společnosti Funko pustili do figurek ze druhé série Ahsoka. Na této se představí Thrawn’s Night Trooper.

390 Kč

Krásná figurka ze série Funko POP! Heroes představuje Wonder Woman z DC Comics v mnoha podobách, třeba té v podobě 000000 Lantern.

390 Kč

Funko POP! figurka Sally z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) v pro všechny Disney fanoušky a fanynky.

390 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze seriálů a filmů. Tentokrát se představí Paddington, kterého můžeme znát ze stejnojmenného filmu i seriálu.

390 Kč

Známá scéna z filmu (či knihy) o Harry Potterovi se představuje v sérii Funko POP! Rides. Harry, Ron a Hermiona na ní letí na drakovi z Gringottovi banky. Tato poměrně velká POP! figurka potěší fanoušky kouzelnického světa z hlavy J. K. Rowlingové.

799 Kč

Společnost Funko přichází s vinylovými figurkami POP! z populární manga a anime série My Hero Academia, tentokrát se vám představí FatGum ve štíhlé podobě!

390 Kč
Další zboží značky Funko

V sérii vinylových figurek Funko POP! Rides zaměřující se na různé dopravní prostředky nyní vychází také lahůdka v podobě figurek pilotů F1 včetně jejich monopostů. Tentokrát se představí Sergio Perez ze stáje Oracle Red Bull Racing.

899 Kč

Funko POP! figurka Zera z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) pro všechny Disney fanoušky a fanynky.

390 Kč

Eternals žijí schovaní vedle běžných lidí, ale nyní se odhalují, aby přišli lidstvu na pomoc! Nový film z dílny Marvelu inspirovaný populárním komiksem dostává své Funko POP! figurky, které rozšíří i vaší sbírku! Sprite vám nesmí uniknout!

390 Kč

Naruto je jedna z nejpopulárnějších sérii mangy a anime vůbec, takže není divu, že se dočkala také své řady u společnosti Funko. Takto krásná klíčenka hlavního hrdiny vás může doprovázet na každém kroku na klíčích, batohu či jen tak v kapse pro štěstí!

199 Kč

Speciální růžová figurka Funko POP! ze série With Purpose představuje Harley Quinn, potrhlou postavu známou z komiksů, seriálů a filmů společnosti DC Comics. Tato růžová řada figurek z řady BC Awareness připomíná důležitost prevence rakoviny prsu u žen. Zároveň společnost Funko přispěla výzkum boje proti rakovině prsu.

390 Kč

Figurka z legendárního seriálu Naruto od společnosti Funko POP!, nyní se představí hlavní postava Naruto v podobě proměny v Nine Tails.

899 Kč

Pop! John Cena vstupuje do ringu! Je šestnáctinásobným mistrem světa, vydal hitové album, hrál ve filmových trhácích a nese pochodeň WWE od chvíle, kdy před téměř dvaceti lety poprvé vstoupil do ringu WWE. Oslavte 60. výročí WWE a přineste si do své sbírky tohoto legendárního wrestlera s ručníkem Never Give Up!

399 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Jujutsu Kaisen vinylovými POP! figurkami. Figurky Itadori & Todo v exkluzivním balení, které obsahuje hned dvě figurky, jsou krásně zpracované a budou jistě ozdobou každé sbírky.

699 Kč