IT Polášek

Figurka Funko POP! Michael Jackson – Bad (Albums 56) – 0889698705998

Oblíbený a kvalitní produkt Figurka Funko POP! Michael Jackson - Bad (Albums 56) - 0889698705998 s osvědčenou značkou Funko seženete právě dnes za super cenu. Teď v akci 699 Kč.
EAN: 889698705998
Figurka Funko POP! Michael Jackson - Bad
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
699

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové podoby. V tomto případě se jedná o album Bad od popového krále Michaela Jacksona.

Další zboží z kategorie No variant type

Nestárnoucí seriál Přátelé (Friends) nesmí chybět v řadě vinylových figurek společnosti Funko. Tyto ze série POP! Television představují jednotlivé postavy, tato konkrétně pak Rachel Green ve svatebních šatech.

399 Kč

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit také Lucio.

399 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa Black Clover vinylovými POP! figurkami. Figurka Noelle (Valkyrie Armor) je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

399 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se umělci společnosti Funko pustili do figurek ze série Ahsoka. Tentokrát se představí General Hera.

399 Kč

Parádní vinylová figurka Funko POP! inspirovaná filmovým zpracováním Transformerů, konktrétně filmem Transformers: Rise of the Beasts. Tentokrát se představí Bumblebee.

399 Kč

POP! Figurka. Vyrobeno z vinylu. Velikost cca 9 cm. Výrobce Funko. Figurka Sylvie ze světa Marvelu a seriálu Loki.

399 Kč

John Lennon ve vojenské bundě, ve které se představil na benefičním koncertu v roce 1972 jako další z řady POP! figurek série Rocks od společnosti Funko!

376 Kč

Společnost Funko přichází s novými figurkami k legendární série Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtle). Tahle POP! figurka představuje Raphael.

399 Kč
Další zboží značky Funko

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit také Cassidy.

399 Kč

Funko POP! figurka Mr. Mime z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů a hry Pokémon GO. Chytíte je všechny?

319 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase. Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč

Seriálový hit roku 2020 od Dámský gambit (The Queen’s Gambit) pojednávající o tématu Šachu, se stal nečekaným favoritem mnoha diváků streamovací společnosti Netflix. Hlavní hrdinka Beth je na této krásné POP! figurce z řady POP! Television od společnosti Funko v podobě finálního dílu po velkém vítězství nad šachovými velmistry v SSSR. Jedná se o speciální Diamond Collection edici, která se krásně třpití!

599 Kč

Parádní šedé bavlněné tričko od společnosti Funko udělá jistě radost každému fandovi světa Star Wars, na potisku trička totiž najdete Stormtroopery v roztomilé Funko podobě.

499 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Yu-Gi-Oh! vinylovými POP! figurkami. Figurka Blue-Eyes White Dragonje krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

399 Kč

Velká figurka (cca 25 cm) od umělců ze společnosti Funko. Představuje Goku, hlavního hrdinu populárního japonského anime seriálu Dragon Ball Z.

893 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme na Lucase s novým účesem.

399 Kč