IT Polášek

Figurka Funko POP! My Hero Academia – Kyoka Jiro (Animation 1151) – 0889698610445

Velmi žádaný výrobek Figurka Funko POP! My Hero Academia - Kyoka Jiro (Animation 1151) - 0889698610445 od známého dodavatele Funko jednoduše můžete pořídit ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Cenově vychází na 499 Kč.
EAN: 889698610445
Figurka Funko POP! My Hero Academia - Kyoka
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
499

Společnost Funko přichází s vinylovými POP! figurkami z populární série My Hero Academia, tentokrát se představí Kyoka Jiro.

Další zboží z kategorie No variant type

Společnost Funko rozšiřuje svou sérii figurek POP! o další roztomilost ze seriálu ze světa Hvězdných válek – Star Wars The Mandalorian. Dítě (The Child nebo také Baby Yoda) si zamiloval celý internet a některé scény se staly legendární. Představujeme Žabí ženu (Frog Lady), jejíž vajíčka se musela ochranit před nebezpečím a mlsným Groguem.

390 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! Tentokrát se představí Phoenix.

699 Kč

The Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je další film s partičkou kolem Harley Quinn, inspirovaný komiksem „Suicide Squad“ vycházejícím v 80. letech. Společnost Funko přináší své oblíbené POP! figurky s postavami, kdy na této je to King Shark.

390 Kč

Společnost Funko se rozhodla k 20-tému výročí legendární filmové série X-Men vydat novou sérii jejich legendárních figurek s velkou hlavou. V ztvárnění umělců z Funko se vám v této sérii představí i tato Mystique.

390 Kč

V sérii figurek Funko POP! Rides nyní vychází i zloduch Dr. Eggman, kterého známe z videoherní série Sonic the Hedgehog.

799 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Reanimation od Linkin Park.

499 Kč

Figurka Legolas z filmového zpracování Pána prstenů (Lord of the Rings) v sérii POP! od společnosti Funko. Posbírejte celé společenstvo prstenu. Figurka je vyrobena z kvalitního vinylu. Měkká a příjemná na dotek. Výška figurky je 9 cm.

390 Kč

Popová legenda Michael Jackson v obleku ze Super Bowlu se přidává do série POP! Rocks figurek od společnosti Funko.

490 Kč
Další zboží značky Funko

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! Tentokrát se představí Spock!

699 Kč

V sérii Movie Posters představuje společnost Funko své vinylové POP! figurky s památnými plakáty filmů v pozadí a s ochranným obalem, který je součástí balení! Na této se představí T-Rex a velociraptor z Filmu Jurský park (Jurassic Park).

1 399 Kč

Kultovní South Park dostává svou vlastní řadu parádních vinylových figurek POP! od společnosti Funko. Na této se představuje Kyle Broflovski jako člen chlapecké kapely Fingerbang.

390 Kč

Parádní diorama s Ronem Weasleym v Příčné ulici (Diagon Alley) u Prvotřídní potřeby pro famfrpál (Quality Quidditch Supplies) vychází v sérii vinylových figurek POP! od společnosti Funko a nemělo by chybět na poličce žádného mudly, kouzelníka či čarodějky, kteří obdivují dobrodružství z pera J. K. Rowlingové. Figurka byla dříve dostupná pouze exkluzivně u vybraných prodejců v zahraničí!

1 499 Kč

Dětská společenská hra pexeso. Motivem je oblíbený animovaný seriál pro nejmenší Cocomelon. S oblíbenými seriálovými postavičkami. Cílem hry je hledat obrázek do páru. Vyhrává tem, kdo má nejvíce párových obrázků. Hra je v angličtině. Pro 2-4 hráče. Hra je určena pro děti od 3 let. Délka jedné hry cca 10 min.

149 Kč

Popová legenda Michael Jackson v obleku ze Super Bowlu se přidává do série POP! Rocks figurek od společnosti Funko.

490 Kč

Čtvrtá série seriálového hitu od Netflixu se dočkává vlastních vinylových klíčenek POP! od společnosti Funko! A samozřejmě nemůže chybět Robin v bojovém ohozu s baretem. Ozdobí i vaše klíče nebo batoh?

199 Kč

Fanoušci DC Comics se mohou těšit na novou řadu POP! figurek z řady Heroes, které ztvární jejich oblíbené komiksového hrdinky a hrdiny z animovaného seriálu Harley Quinn. Tentokrát se představí Poison Ivy.

390 Kč