IT Polášek

Figurka Funko POP! My Hero Academia – Kyouka Jirou – 0889698580397

Povedený kousek Figurka Funko POP! My Hero Academia - Kyouka Jirou - 0889698580397 od dodavatele s dobrým jménem Funko snadno můžete najít právě nyní opravdu výhodně. Ve skvělé akci za 390 Kč.
EAN: 889698580397
Figurka Funko POP! My Hero Academia -
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
390

Společnost Funko přichází s vinylovými figurkami POP! z populární manga a anime série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Kyouka Jirou!

Další zboží z kategorie No variant type

Popová legenda Michael Jackson v obleku z geniálního klipu Thriller se přidává do série POP! Rocks figurek od společnosti Funko.

399 Kč

Populární série figurek Funko POP! Television se rozrůstá o figurky ze seriálu What We Do in the Shadows. Tentokrát se představí Nandor.

390 Kč

Akční dobrodružné sci-fi Lightyear (Rakeťák) představuje oficiální příběh o původu Buzze Rakeťáka – hrdiny, který inspiroval hračku ve filmech Toy Story (Příběh hraček). Postavy se dočkávají také svého ztvárnění v podobě vinylových Funko POP! figurek a to včetně samotného Buzze Lightyeara v XL-15 Suit se svým robotickým parťákem Soxem.

390 Kč

V sérii figurek Funko POP! Rides nyní vychází i zloduch Dr. Eggman, kterého známe z videoherní série Sonic the Hedgehog.

799 Kč

Parádní vinylová figurka Funko POP! Temného rytíře inspirovaná novým filmovým zpracováním komiksové legendy ve filmu Batman (The Batman) v hlavní roli s Robertem Pattinsonem. Batman a jeho Batmobile!

1 099 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Oral Fixation od Shakiry.

699 Kč

Maskot The Guyamerické kapely Disturbed jako další z řady vinylových POP! figurek série Rocks od společnosti Funko!

390 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Indiana Jones. Tentokrát se představí stejnojmenný hlavní hrdina z dílu Dobyvatelé ztracené archy (Raiders of the Lost Ark).

390 Kč
Další zboží značky Funko

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme i na novou postavu ze 4. série – Argylea.

390 Kč

Společnost Funko tvoří i krásné herní POP! figurky. Pokud tyto velkooké miláčky máte rádi a baví vás hororová hra Five Nights at Freddys, tak si zamilujete i tuto figurku Balloon Freddy.

390 Kč

Luke Skywalker s malým Grogu (The Child, Dítě či Baby Yoda) jako roztomilá vinylová POP! figurka společnosti Funko inspirovaná závěrečným dílem druhé série seriálu The Mandalorian ze světa Hvězdných válek (Star Wars). Tahle vám ve sbírce prostě nesmí chybět!

390 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Yu-Gi-Oh! vinylovými POP! figurkami. Figurka Blue-Eyes White Dragonje krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč

Třetí díl Jurského světa (Jurassic World) s podtitulem Nadvláda (Dominion), kdy dinosauři žijí společně s lidmi! Vrací se postavy a dinosauři z předchozích filmů, ale také i ty tradiční z filmů Jurský park (Jurassic Park). A samozřejmě nemůžou chybět vinylové POP! figurky od společnosti Funko ztvárňující hlavní hrdiny příběhu.

390 Kč

Parádní nabídka pro všechny fandy kultovní hororové komedie Gremlins od režiséra Joea Danteho! Tričko s potiskem mogwaie Gizma doplňuje jeho vinylová Funko POP! figurka. Krásný přírůstek do vašeho šatníku a sbírky POP! figurek!

599 Kč

Populární manga a anime Demon Slayer (Zabiják démonů) přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Kanao Tsuyuri.

390 Kč

Lahůdka pro hororové fanoušky v podobě figurky Jordyho Verrilla z hororové antologie Creepshow. Toho ve filmu ztvárnil sám autor předlohy Stephen King. Figurka má speciální semišovou úpravu, která simuluje vegetaci, kterou je Jordy porostlý.

490 Kč