IT Polášek

Figurka Funko POP! One Piece – Portgas D. Ace (Animation 100) – 0849803063580

Velmi žádaný kus Figurka Funko POP! One Piece - Portgas D. Ace (Animation 100) - 0849803063580 od značky s dlouholetou historií Funko je k sehnání zde výhodně. Zrovna nyní za cenu 390 Kč.
EAN: 849803063580
Figurka Funko POP! One Piece - Portgas D.
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
390

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa One Piece vinylovými POP! figurkami. Figurka Portgas D. Ace je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

Další zboží z kategorie No variant type

V sérii VHS Covers představuje společnost Funko své vinylové POP! figurky s obaly filmů v pozadí a s ochranným obalem, který je součástí balení! Na této se představí Boo z Pixar animáku Příšerky s.r.o. (Monsters, inc.).

679 Kč
-11%

Kultovní South Park dostává svou vlastní řadu parádních vinylových figurek POP! od společnosti Funko. Na této se představuje Kenny McCormick jako člen chlapecké kapely Fingerbang.

390 Kč

Série vinylových figurek POP! společnosti Funko se s řadou Icons zaměřuje na slavné osobnosti a ikony současnosti i minulosti. Svou figurku si vysloužila i hlavní postava seriálu Elvira – Vládkyně noci. Jedná se o limitovanou verzi figurky se speciální povrchovou úpravou.

499 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Clerks. Tentokrát se představí Elias Grover ze třetího dílu.

390 Kč

Funko POP! vinylová figurka Starosty z animovaného filmu „Ukradené Vánoce“ (Nightmare Before Christmas) z pera Tima Burtona.

390 Kč

Známá scéna z filmu (či knihy) o Harry Potterovi se představuje v sérii Funko POP! Rides. Harry, Ron a Hermiona na ní letí na drakovi z Gringottovi banky. Tato poměrně velká POP! figurka potěší fanoušky kouzelnického světa z hlavy J. K. Rowlingové.

799 Kč

Oceňovaná střílečka z dílen Blizzard Entertainment Overwatch se díky své popularitě dočkala své řady figurek ve známé sérii Funko POP! Ztvárnění se dočkal Baptiste.

390 Kč

Obdarujte svého partnera či partnerku speciální edicí valentýnských vinylových Funko POP! figurek ze světa Star Wars (Hvězdných válek) a konkrétně postav objevujících se v seriálu The Mandalorian. Mando (Din Djarin) s malým Grogu v rukou je k pomazlení.

499 Kč
Další zboží značky Funko

Drak Caraxes ze seriálu HBO House of the Dragon jako vinylová Funko POP! figurka. Parádní dárek pro fanoušky světa Hry o trůny.

499 Kč

Společnost Funko přichází s vinylovými figurkami POP! z populární manga a anime série My Hero Academia, tentokrát se vám představí Inasa Yoarashi!

390 Kč
-28%

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se představí Wicket z dílu Return of the Jedi. Figurka navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head).

277 Kč
-9%

Bavlněné tričko od společnosti Funko inspirované legendární manga a anime sérií Naruto Shippuden. Tričko zdobí motiv Kurama a je dodáváno v krásné dárkové papírové krabičce!

499 Kč

Když otevřete jednu z těchto sběratelských vinylových plechovek, nenajdete chutný nápoj, ale něco mnohem lepšího. Uvnitř každé této soda plechovky se nachází vynilová figurka Funko Soda, která čeká, až ji přidáte do vaší sbírky. Mimo to také můžete při troše štěstí najít chase verzi této figurky! Na této se představí Groot z Guardians of the Galaxy VOL. 3.

429 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. Deadpool ve speciální verzi pro ultimátní vánoční atmosféru.

399 Kč
-9%

Čtvrtá série seriálového hitu od Netflixu se dočkává vlastních vinylových klíčenek POP! od společnosti Funko! A samozřejmě nemůže chybět ani Erica. Ozdobí i vaše klíče nebo batoh?

199 Kč

Společnost Funko přichází s vinylovými POP! figurkami z populární série My Hero Academia, tentokrát se představí Kyoka Jiro.

499 Kč