IT Polášek

Figurka Funko POP! Peaky Blinders – Alfie Solomons (Television 1398) – 0889698721813

Tento zlevněný produkt Figurka Funko POP! Peaky Blinders - Alfie Solomons (Television 1398) - 0889698721813 od výrobce se zárukou kvality Funko lze nakoupit zrovna za výhodné peníze. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 399 Kč.
EAN: 889698721813
Figurka Funko POP! Peaky Blinders - Alfie
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
399

Populární seriál Peaky Blinders (Gangy z Birminghamu) přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Alfie.

Další zboží z kategorie GEEK - Figurky

Noel Gallagher z britské rockové kapely Oasis jako další z řady vinylových POP! figurek série Rocks od společnosti Funko!

390 Kč

Nová řada figurek POP! s podtitulem Albums od společnosti Funko si vybírá ty nejlepší hudební počiny v historii a přetváří je do ikonické vinylové figurky. V tomto případě se jedná o album Thriller od Michaela Jacksona.

699 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme i na Dustina se štítem.

390 Kč

Objevujte nový způsob interakce s vaší oblíbenou Nintendo postavičkou. Když se dotknete figurkou NFC dotykového bodu na ovladači Wii U GamePadu při hraní hry, tak se přenesou do hry data, které můžete využít mnoha způsoby. Při hraní se data ve vaší figurce budou updatovat – tak pokračujte dále ve hře a vytvořte si své unikátní amiibo! První set figurek je pro hru Smash Bros. for Wii U.

499 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! Tentokrát se představí Spock!

699 Kč

Legendární svět Diabla IV se rozrůstá o oblíbené figurky POP! společnosti Funko. Lilith, matka Sanctuary, přichází v Super Sized podobě o velikosti přes 17 cm.

549 Kč

God of War vzal svět milovníků her útokem. Tato 16 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka Atreuse od umělců z Good Smile Company je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé sbírky.

1 499 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! S touto figurkou Thora si připomeneme komiks Journey into Mystery (konkrétně číslo z února 1989).

499 Kč
Další zboží značky Funko

M.O.D.O.K. z filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania jako krásná klíčenka z řady Pocket POP! společnosti Funko, kterou si můžete ozdobit klíče či batoh.

199 Kč

Vaše oblíbené Funko figurky, tentokráte zmenšené do Bitty Pops! podoby. V každém balení na vás čekají 3 figurky vašich oblíbených hrdinů + jedna figurka ve variantě Rare Chase nebo Hyper Rare Chase (Rare (1/3) Iron Man, Rare (1/3) Captain America, Hyper Rare (1/6) Doctor Strange, and Hyper Rare (1/6) Scarlet Witch). Záleží jen na vašem štěstí, jakou v balení najdete! Mini figurky Bitty Pops! jsou balené v ochranném akrylovém obalu. Posbíráte je všechny?

399 Kč

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Clerks. Tentokrát se představí Randal ze třetího dílu.

390 Kč

Figurka Funko POP! věnovaná postavě Nick Fury z filmu The Marvels, který je nový a dlouho očekávaný blockbuster z produkce MCU.

399 Kč

John Lennon ve vojenské bundě, ve které se představil na benefičním koncertu v roce 1972 jako další z řady POP! figurek série Rocks od společnosti Funko, tentokrát speciální chase edice!

390 Kč

Parádní červené bavlněné tričko od společnosti Funko udělá jistě radost každému fandovi marveláckého univerza, na potisku trička totiž najdete motiv nekorektního superhrdiny Deadpoola v roztomilé Funko podobě.

499 Kč

Parádní diorama s Harry Potterem v Příčné ulici (Diagon Alley) vychází v sérii vinylových figurek POP! od společnosti Funko a nemělo by chybět na poličce žádného mudly, kouzelníka či čarodějky, kteří obdivují dobrodružství z pera J. K. Rowlingové. Figurka byla dříve dostupná pouze exkluzivně u vybraných prodejců v zahraničí!

1 499 Kč

Populární série figurek POP! se rozrůstá o figurku z kultovního seriálu Power Rangers (Strážci vesmíru). Rozšiřte svůj tým o Yellow Rangera! Morfujeme!

390 Kč