IT Polášek

Figurka Funko POP! South Park – Ranger Stan Marshwalker – 0889698561747

Tento nejprodávanější produkt Figurka Funko POP! South Park - Ranger Stan Marshwalker - 0889698561747 s osvědčenou značkou Funko dostanete na našich stránkách teď ve výhodné akci! Stojí teď u nás 369 Kč.
EAN: 889698561747
Figurka Funko POP! South
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
369
Popis

Kultovní South Park dostává svou vlastní řadu parádních vinylových figurek POP! od společnosti Funko. Na této se představuje Stan jako hraničář, jak ho známe třeba ze hry Stick of Truth.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Iron Studios TMNT - Michelangelo BDS

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Michelangela. Socha zobrazuje Michelangela v pokleku s tasenými zbraněmi, sklánějícího se nad odpadními trubkami a s nezbytnou krabicí pizzy. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

9 500 Kč
Figurka Iron Studios Jurassic Park - Velociraptor

Icons je nejnovější řada Iron Studios, která se skládá ze soch nejslavnějších dinosaurů z Jurského parku a Jurského světa v miniaturách na stylizovaných podstavcích s logem filmu, které důkladně představují stejné realistické detaily v anatomii a malbě, jaké jsou vidět na jejich větších podstavcích. zmenšené sochy. Nová kolekce, která přidá ještě více sběratelů, přináší dostupný, cenově výhodný formát, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující svou bohatostí v detailech a standardem kvality a dokonalosti, což jsou ochranné známky Iron Studios.

2 399 Kč
Figurka League of Legends - Project

Této luxusní figurce oblíbeného skinu nechybí nic! V měřítku 1:8 se vám představuje Project Ashe, které jako žádnému Project skinu nechybí LED světýlka na visoru a kápi. Figurka je navíc plně nastavitelná, takže si ji budete moci nastylizovat podle sebe. Ve stylizování vám i pomůže přibalené příslušenství jako model Volley, dron a nebo i Ashina ultimátka. Dále se jako ve hře můžete rozhodnout jestli chcete svou Ashe mít s helmou nebo bez pomocí výměnných hlav.

5 699 Kč
Figurka Chainsaw Man - Denji &

Rozšiřte svou anime sbírku o figurku postavy Denjiho s Pochitou z oblíbené manga a anime série Chainsaw Man! Figurka je vysoká 9 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

849 Kč
Další zboží značky Funko
Figurka Funko POP! Jujutsu Kaisen - Megumi

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku vinylových POP! figurek z animovaného světa Jujutsu Kaisen. Tentokrát se představí Megumi Fushiguro a Divine Dog.

399 Kč
Figurka Funko POP! Disney - Ariel

Vinylová pohádková figurka Funko POP! ze série Disney. Tentokrát se představí Malá mořská víla Ariel (The Little Mermaid) ve speciální verzi figurky.

499 Kč
Figurka Funko POP! Demon Slayer - Rui

Populární manga a anime Demon Slayer (Zabiják démonů) přichází do série vinylových figurek POP! od společnosti Funko s postavou jménem Rui.

399 Kč
Figurka Funko POP! NFL - Patrick

Nová řada figurek POP! s podtitulem Trading Cards od společnosti Funko si, jak název napoví, vybírá za vzor sběratelské sportovní kartičky a přetváří je do vinylové figurky. V tomto případě se jedná kartu quarterbacka týmu NFL Kansas City Chiefs Patricka Mahomese II. Součástí balení je i reprodukce karty, podle které byla figurka vytvořena. Figurka je v ochranném plastovém boxu.

499 Kč