IT Polášek

Figurka Funko POP! Star Wars – Darth Vader – 0830395023007

Velmi prodávaný produkt Figurka Funko POP! Star Wars - Darth Vader - 0830395023007 od dodavatele kvalitních produktů Funko máte možnost získat v naší nabídce za outletovou cenu! Nyní pořídíte jen za 399 Kč.
EAN: 830395023007
Figurka Funko POP! Star Wars -
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
399

Vinylová POP! figurka od společnosti Funko představuje figurky ságy Star Wars (Hvězdné války) v roztomilé vinylové podobě! Darth Vader, mocný pán ze Sithu, přivede vaši poličku na temnou stranu Síly!

Další zboží z kategorie GEEKultura

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze série filmů Indiana Jones. Tentokrát se představí Arnold Toht z dílu Dobyvatelé ztracené archy (Raiders of the Lost Ark).

399 Kč

Akční dobrodružné sci-fi Lightyear (Rakeťák) představuje oficiální příběh o původu Buzze Rakeťáka – hrdiny, který inspiroval hračku ve filmech Toy Story (Příběh hraček). Postavy se dočkávají také svého ztvárnění v podobě vinylových Funko POP! figurek a to včetně samotného Buzze Lightyeara v XL-01 Suit.

399 Kč

Herní figurka Amiibo pro fanoušky The Legend of Zelda: Skyward Sword HD. Figurka je určena pro konzole Nintendo Switch (ale také WiiU a 3DS) pro všechny sběratele a fanoušky společnosti Nintendo.

839 Kč
-20%

Matka Velociraptor a její dítě, menší verze, která vypadá stejně jako ona, společně běhají a loví a pokračují v objevování nového světa. Jako by se jeden na druhého usmívali, nad podstavcem kamenů pokrytým sněhem s logem filmu vpředu představují Iron Studios sochu „Blue and Beta – Jurassic World: Dominion – MiniCo“, s nejoblíbenějším dinosaurem z Jurassic. Svět a její dítě, jak je prezentováno v traileru k filmu, který završuje trilogii.

1 031 Kč

Plyšák ze seriálu Tlapková patrola. Tato roztomilá hračka potěší každého milovníka Tlapkové patroly (Paw Patrol).

399 Kč

Přidejte si do své sbírky sochu assassina z Mass Effect – nenápadný, rychlý a vypočítavý Thane Krios. Jeho charakteristická šupinatá bunda s koženými rukávy, zapínací vesta pod ní a kalhoty se stříbrnými akcenty jsou dokonale ztvárněny spolu se zelenou kůží.

2 599 Kč

John Lennon ve vojenské bundě, ve které se představil na benefičním koncertu v roce 1972 jako další z řady POP! figurek série Rocks od společnosti Funko, tentokrát speciální chase edice!

399 Kč

Designová akční figurka Predator – Deluxe City Hunter. Inspirována kultovním sci-fi filmem Predátor. Produkt studia Mezco Toys. Série deluxe. Detailní provedení. Ohebná. Včetně příslušenství. Výška 15 cm.

1 599 Kč
Další zboží značky Funko

Funko POP! vinylová figurka Lapras z japonského fenoménu Pokémon. Detailně zpracovaná popka bude krásným přírůstkem do sbírky pro všechny fanynky a fanoušky světa Pokémonů. Chytíte je všechny?

399 Kč

Populární série figurek Funko POP! se rozrůstá o figurky ze čtvrté série seriálového hitu Stranger Things od streamovací služby Netflix. Těšit se můžeme i na Eriku.

399 Kč

Funko POP! figurka Sally z filmu Tima Burtona „Ukradené Vánoce“ (The Nightmare Before Christmas) pro všechny Disney fanoušky a fanynky. Figurka ve speciálním oblečení pro ultimátní vánoční atmosféru.

399 Kč

Vinylová figurka Funko POP! tentokrát představuje postavy ze seriálu stanice Cartoon Network s názvem Cow and Chicken, který byl populární v 90. letech 20. století. Pořiďte si Krávu a připomeňte si tak slavný animák!

399 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Black Panther: Wakanda Forever od studia Marvel. Svou figurkou se tak může pochlubit Ironheart MK1. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head).

399 Kč

Krásné detailní tričko s tématikou populární hry Overwatch doplňuje jako dárek vinylová Pocket POP! figurka postavy Tracer. Výhodný set pro všechny milovníky týmové online střílečky od Blizzard Entertainment.

499 Kč

Čtvrtá série seriálového hitu od Netflixu se dočkává vlastních vinylových klíčenek POP! od společnosti Funko! A samozřejmě nemůže chybět Steve v novém ohozu se zelenou vestou. Ozdobí i vaše klíče nebo batoh?

199 Kč

Skvělý španělský seriál La Casa de Papel (Money Heist nebo česky Papírový dům) známe ze streamovací služby Netflix a jeho ikonické postavy si můžete nyní pořídit na poličku jako POP! figurky společnosti Funko, třeba Ria.

399 Kč