IT Polášek

Figurka Funko POP! Star Wars – Luke Skywalker – 0889698641258

Tento velmi oblíbený výrobek Figurka Funko POP! Star Wars - Luke Skywalker - 0889698641258 od našeho předního výrobce Funko je k dispozici ještě dnes za výhodnou cenu. Akční ceny od 499 Kč.
EAN: 889698641258
Figurka Funko POP! Star Wars -
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
499

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! vinylové figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na exkluzivní figurku samotného Lukea Skywalkera.

Další zboží z kategorie No variant type
-11%

Eternals žijí schovaní vedle běžných lidí, ale nyní se odhalují, aby přišli lidstvu na pomoc! Nový film z dílny Marvelu inspirovaný populárním komiksem dostává své Funko POP! figurky, které rozšíří i vaší sbírku! Najde Thena (rozená jako Azura) místo i u vás na poličce?

390 Kč

Vinylová Funko Pop! figurka, představující postavu Hilichurl z oblíbeného akčního rpg Genshin Impact. Pokud vás tato videohra v anime stylu baví, může vaší poličku nyní zdobit tato krásná figurka.

390 Kč

V sérii Funko POP! se rozrůstá také o figurky ze světa profesionálního wrestlingu. Toto diorama zobrazuje zápas dvou ikon – Johna Ceny a Dwaynea „The Rock“ Johnsona.

799 Kč

Společnost Funko představuje figurky POP! inspirované seriálem Zaklínač (The Witcher) od Netflixu, který volně adaptuje kultovní knižní ságu od Andrzeje Sapkowského. Tentokrát se představí Ciri.

399 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. She-Hulk ve speciální verzi pro ultimátní vánoční atmosféru.

390 Kč

Když otevřete jednu z těchto sběratelských vinylových plechovek, nenajdete chutný nápoj, ale něco mnohem lepšího. Uvnitř každé této soda plechovky se nachází vynilová figurka Funko Soda, která čeká, až ji přidáte do vaší sbírky. Mimo to také můžete při troše štěstí najít chase verzi této figurky! Na této se představí Drax z Guardians of the Galaxy VOL. 3.

429 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na Cad Bane s Todo 360.

499 Kč

Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z anime světa One Piece vinylovými POP! figurkami. Figurka Nami je krásně zpracovaná a bude jistě ozdobou každé sbírky.

390 Kč
Další zboží značky Funko

Série Funko POP! Town představuje další diorama. Jedná se o figurku Vecny a Creel House ze čtvrté série Stranger Things. Přidejte další vinylovou figurku do své sbírky!

999 Kč

Parádní vinylová figurka Funko POP! Temného rytíře v civilní podobě, tedy jako Bruce Wayne, inspirovaná novým filmovým zpracováním komiksové legendy ve filmu Batman (The Batman) v hlavní roli s Robertem Pattinsonem.

499 Kč

Společnost Funko přichází s novou POP! figurkou ze série Halo – Escharum s gravitační sekyrou. Rozšiřte svou sbírku Halo Infinite o tohoto ikonického záporáka!

599 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o účastníky třetího dílu Guardians of the Galaxy. Tentokrát se představí Cosmo.

390 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na Cad Bane s Todo 360.

499 Kč

Postavy z klasického devadesátkového animáku Spider-Man: The Animated Series se dočkávají vinylových Funko POP! figurek, které byly dříve exkluzivní pro obchod Target. Získejte tyto speciální edice figurek a přidejte si třeba Doktora Octopuse (Doctor Octopus, Dr. Otto Octavius) do své sbírky!

499 Kč

Přidejte se k Aangovi na jeho misi ukončit Stoletou válku a přineste mír mezi národy! Společnost Funko rozšiřuje svou nabídku z animovaného světa Avatar: Poslední vládce větru (Avatar: The Last Airbender) vinylovými figurkami. Přidejte zvětšenou figurku Appa with Armor do své sbírky.

549 Kč

Krásné dětské tričko s tématikou populární hry Minecraft doplňuje jako dárek vinylová Pocket POP! figurka postavy Creepera. Výhodný set pro všechny milovníky jedné z nejpopulárnějších her na světě od Mojang Studios.

499 Kč