IT Polášek

Figurka Funko POP! Teenage Mutant Ninja Turtles – Raphael (Movies 1396) – 0889698723374

Výjimečný produkt Figurka Funko POP! Teenage Mutant Ninja Turtles - Raphael (Movies 1396) - 0889698723374 od značky s dlouholetou tradicí Funko jednoduše můžete pořídit v naší nabídce za skvělou cenu! Právě teď jen za 399 Kč.
EAN: 889698723374
Figurka Funko POP! Teenage Mutant Ninja Turtles -
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
399

Společnost Funko přichází s novými figurkami k legendární série Želvy Ninja (Teenage Mutant Ninja Turtle). Tahle POP! figurka představuje Raphael.

Další zboží z kategorie No variant type

Kolekce Funko POP! figurek se rozšiřuje o další rockovou hvězdu – tentokrát je to zpěvák Rob Zombie.

399 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tato navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head) a těšit se můžete na Cad Bane s Todo 360.

499 Kč

Funko POP! figurka ze světa čar a kouzel Harryho Pottera představuje Newta Scamandera z filmu Fantastická zvířata: Grindelwaldovy zločiny (Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald). Tato filmová série se odehrává před událostmi z potterovské ságy.

439 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty ze světa Marvelu. Deadpool ve speciální verzi pro ultimátní vánoční atmosféru.

399 Kč

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají vinylové Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Dalším přírůstkem je Umbra Trooper ze hry Star Wars: Battlefront.

399 Kč

Parádní Funko POP! diorama s Madam Rosmerta a jejím hostincem Tři košťata by nemělo chybět na poličce žádného mudly, kouzelníka či čarodějky, kteří obdivují dobrodružství z pera J. K. Rowlingové.

799 Kč

The Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je další film s partičkou kolem Harley Quinn, inspirovaný komiksem „Suicide Squad“ vycházejícím v 80. letech. Společnost Funko přináší své oblíbené POP! figurky s postavami, kdy na této je to King Shark.

399 Kč

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit Winston, ve zvětšené velikosti – cca 16 cm!

549 Kč
Další zboží značky Funko

Parádní vinylová figurka Funko POP! inspirovaná filmovým zpracováním Transformerů, konktrétně filmem Transformers: Rise of the Beasts. Tentokrát se představí Bumblebee.

399 Kč

Společnost Funko představuje dlouho očekávané figurky POP! inspirované seriálem Zaklínač (The Witcher) od Netflixu podle populární knižní ságy od Andrzeje Sapkowského. Hlavní hrdina Geralt a jeho věrná Klepna (Roach) byla dříve exkluzivní pro americký řetězec Walmart a nyní musí být ve sbírce každého lovce monster!

1 499 Kč

V sérii Comic Covers představuje společnost Funko svoje vinylové POP! figurky s památnými obaly komiksů v pozadí a s luxusním ochranným obalem, který je součástí balení! Tentokrát se představí Spock!

699 Kč

Multiplayerová akce Overwatch 2 z dílen Blizzard Entertainment přichází s vlastní řadou vinylových figurek Funko POP! Svou vlastní figurkou se může pochlubit také Cassidy.

399 Kč
-20%

Star Wars jsou jednou z nejpopulárnějších popkulturních značek a tak není divu, že vznikají Funko POP! figurky z Předaleké galaxie. Tentokrát se představí odmaskovaný Darth Vader z dílu Return of the Jedi. Figurka navíc nabídne kývající hlavu (Bobble-Head).

319 Kč

Populární série POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o figurky z filmu Black Panther: Wakanda Forever od studia Marvel. Svou figurkou se tak může pochlubit Shuri. Figurka má navíc kývací hlavu (Bobble-Head) a tato je z Diamond collection.

499 Kč

Vinylová pohádková figurka Funko POP! představuje kolekci Ultimate Princess z Disney pohádek, kdy můžete mít všechny ikonické princezny ze známých animáků. V tomto případě se jedná o oblíbenou Elsu z animovaného hitu Frozen (Ledové království) v Diamond Collection edici.

499 Kč

Parádní Funko POP! diorama s Nevillem Longbottomem a Medovým rájem v Prasinkách by nemělo chybět na poličce žádného mudly, kouzelníka či čarodějky, kteří obdivují dobrodružství z pera J. K. Rowlingové.

799 Kč