IT Polášek

Figurka Funko POP! The Walking Dead – Maggie Rhee – 0889698576390

Kvalitní a oblíbený výrobek Figurka Funko POP! The Walking Dead - Maggie Rhee - 0889698576390 od našeho předního výrobce Funko seženete tady nyní výhodně! Výhodně za cenu 439 Kč.
EAN: 889698576390
Figurka Funko POP! The Walking
Ověřit dostupnost
Značka: Funko
439
Popis

Populární série figurek POP! se rozrůstá o figurku ze známého seriálu The Walking Dead, tentokrát je to Maggie Rhee s lukem.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Mini Co. TMNT -

Sebevědomý a statečný, nazývaný svými bratry Leo, postupuje se svými dlouhými meči Ninjato přes podstavec s krytem průlezu u nohou, jeden z vchodů do jejich úkrytu. Iron Studios tak představuje svou sochu „Leonardo – TMNT – MiniCo“, s nejstarší želvou mezi jeho bratry, je také jejich poradcem a vůdcem.

1 190 Kč
Figurka Iron Studios Eternals - Sprite BDS

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč
Figurka Funko POP! Ghostbusters: Afterlife - Podcast

Nové pokračování legendárních Krotitelů duchů s názvem Krotitelé duchů: Odkaz (Ghostbusters: Afterlife) představuje novou generaci hrdinů. Rozšiřte si svou sbírku vinylových Funko POP! figurek třeba o Podcasta.

399 Kč
Plyšák Stranger Things - Vecna

Společnost Funko představuje sérii roztomilých plyšových hraček s tématikou netflixovského megahitu Stranger Things. Hlavní záporák ze čtvrté série Vecna už čeká na přidání do vaší sbírky.

499 Kč
Další zboží značky Funko
Figurka Funko POP! Star Trek - Spock

Původní seriál Star Trek je dodnes kultem mezi příznivci vesmírných sci-fi a dodnes často zmiňován a probírán fanoušky a tak se není čemu divit, že se společnost Funko rozhodla přinést nové POP! figurky právě z Original Series. V epizodě Mirror Mirror se porouchal transportér a přenesl pana Spocka do jiné dimenze, kde se potkal se svým zlým protějškem v jiné uniformě!

399 Kč
Figurka Funko POP! Genshin Impact - Aether -

Vinylová Funko Pop! figurka, představující postavu Aether z oblíbeného akčního rpg Genshin Impact. Pokud vás tato videohra v anime stylu baví, může vaší poličku nyní zdobit tato krásná figurka Travelera.

399 Kč
Figurka Funko POP! Star Wars: The Mandalorian - Cobb Vanth

Společnost Funko vydává novou sérii POP! figurek k populárnímu seriálu ze světa Hvězdných válek – Star Wars Mandalorian. Najdeme mezi nimi i Marshala Cobba Vantha ve zbroji Boby Fetta!

399 Kč
Tričko Star Wars: The Mandalorian - Mando with Grogu (L) -

Krásné tričko inspirované seriálem The Mandalorian ze světa Hvězdných válek (Star Wars) s Mandem (Din Djarin) a Grogu (Baby Yoda, The Child či Dítě) od společnosti Funko v krásné dárkové papírové krabičce!

549 Kč