IT Polášek

Figurka Garfield – Garfield – 0810085551430

Oblíbený výrobek Figurka Garfield - Garfield - 0810085551430 od našeho výrobce Youtooz Collectibles jednoduše pořídíte právě dnes za outletovou cenu! Cena již od 749 Kč.
EAN: 810085551430
Figurka Garfield - Garfield -
Popis

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Garfield ze stejnojmenného seriálu.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka WOW! POD Jurrasic World -

WOW! PODS je sběratelská sada figurek umístěných v šestihranném podu. Posbírejte všechny své oblíbené hrdiny a a hrdinky a jednoduchým zacvaknutím spojte pody do sebe. Spojováním pak můžete tvořit různé tvary a dát vzniknout skutečně jedinečné dekoraci. Pohybem před figurkou se navíc celý pod rozsvítí. Tentokrát se představí Mosasaurus z Jurrasic World. Napájení je řešeno pomocí baterií, které jsou součástí balení.

499 Kč
Figurka Funko POP! Ant-Man and

Populární série vinylových POP! figurek společnosti Funko se rozrůstá o ty z filmu Ant-Man and the Wasp: Quantumania. Tentokrát se představí hlavní hrdinka The Wasp.

399 Kč
Figurka Funko POP! Black Adam - Black Adam

Parádní vinylová figurka Funko POP! Black Adama inspirovaná novým filmovým zpracováním této komiksové postavy. Ve filmu se role Black Adama ujme herec Dwayne „The Rock“ Johnson.

439 Kč
Figurka Funko POP! U2 - Zoo TV Tour

V sérii Funko POP! Moment si připomínáme legendární scény z filmů, seriálů a nebo třeba her v podobě krásných dioramat vinylových figurek. Tato se zaměřuje na koncert U2.

1 899 Kč
Další zboží značky Youtooz Collectibles
Figurka Alien Hominid - Alien

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Alien Hominid ze stejnojmenné hry.

749 Kč
Figurka Meme - Crying Cat

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Crying Cat ze série memes!

749 Kč
Figurka The Witcher - Cirilla

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Ciri ze hry Witcher 3: Wild Hunt.

749 Kč
Figurka Dead Island - Amy

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Amy ze hry Dead Island 2.

749 Kč