IT Polášek

Figurka Hunter x Hunter – Gon – ABYFIG029

Tento velmi oblíbený produkt Figurka Hunter x Hunter - Gon - ABYFIG029 od přední společnosti ABYstyle snadno naleznete momentálně na našich stránkách téměř zdarma. Aktuálně v akci za 579 Kč.
EAN: 3665361068730
Figurka Hunter x Hunter -
Ověřit dostupnost
Značka: ABYstyle
579

Figurka slavného hrdiny Gona z japonské mangy Hunter X Hunter udělá radost fanouškům i sběratelům! Gon právě provádí svůj jedinečný útok – Jajanken!

Další zboží z kategorie No variant type

Shoto Todoroki je studentem prestižní střední školy UA a nový přídavek do řady Super Figure Collection společnosti ABYstyle, která se zaměřuje na anime My Hero Academia. Balení je celobarevně tématicky potištěné a součástí je i stylová základna.

373 Kč
Další zboží značky ABYstyle

Stylová klíčenka s přívěskem přesýpacích hodin v designu Nebelvír bude perfektně zdobit klíče, tašku či batoh každého nadšence filmu a knih o nejznámějším kouzelníkovi Harrym Potterovi.

299 Kč

Krásně designovaný hrnek pro fanoušky hororové mangy a anime od Junji Ito! Tento japonský autor mangy je známý především svou hororovou sérií Tomie. Pokud se vám jeho práce líbí a máte pro strach uděláno, určitě vám udělá radost tento hrnek.

249 Kč

Rozzařte svůj domov jemným světlem svíčky a vytvořte si jedinečnou atmosféru domova. Přeneste se do kouzelnického světa Harry Pottera za pomoci tematické sójové svíčky v designu Nástupiště 9 a 3/4.

259 Kč
-26%

Sklenice s logem multiplayerové střílečky Overwatch. Objem je 500 ml. Jedná se o oficiálně licencovaný produkt.

146 Kč

Hrnek s ústředním motivem čtvrté sezóny animovaného seriálu Attack on Titan pro všechny fanoušky japonské mangy a anime.

299 Kč

Tento moudrý klobouk vás sice do vašeho řádu nepřiřadí, ale zato udrží váš nápoj teplý díky otevírací špičce klobouku.

469 Kč
-19%

Pro své mise v oblastech, kde je zima, se ninjové z Konohy mohou spolehnout na tuto čepici Naruto Shippuden od ABYstyle.

201 Kč

Magnet s motivem kolejí z Harryho Pottera jako dekorace na lednici. Tato originální barevná kolekce byla speciálně vyvinuta tak, aby oslovila celou rodinu (děti, teenageři, dospělí).

89 Kč