IT Polášek

Figurka Iron Studios Moon Knight Art Scale 1/10 – 097407

Výjimečný a žádaný výrobek Figurka Iron Studios Moon Knight Art Scale 1/10 - 097407 od populárního výrobce Iron Studios dostanete momentálně na webu až neuvěřitelně levně. Právě teď za cenu 5 950 Kč.
EAN: 618231950249
Figurka Iron Studios Moon Knight Art
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
5 950

Sledujete nový přírůstek do rodiny Marvel seriálů streamovací služby Disney+ Moon Knight? Hlavní hrdina s tváří Oscara Isaaca je bývalý žoldák s disociativní poruchou osobnosti, který získal souhrou okolností moc egyptského boha měsíce Khonshu. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Moon Knighta. Socha Moon Knighta stojí na kamenném pilíři v superhrdinské póze s vlající kápí. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Společnost Youtooz, známá svými figurkami z popkulturního světa, nyní přichází se sérií roztomilých plyšáků! Tentokrát se představí čarodějka Yennefer ze hry Witcher 3: Wild Hunt.

749 Kč

Speciální vánoční (Holiday Special) figurka Star-Lord ze Strážců galaxie (Guardians of the Galaxy) z oblíbené řady vinylových POP! figurek od společnosti Funko. Milovníci dobrodružství nesourodé party známé z komiksů, filmů a videoher od Marvelu ocení všechny drobné detaily!

399 Kč

Icons je nejnovější řada Iron Studios, která se skládá ze soch nejslavnějších dinosaurů z Jurského parku a Jurského světa v miniaturách na stylizovaných podstavcích s logem filmu, které důkladně představují stejné realistické detaily v anatomii a malbě, jaké jsou vidět na jejich větších podstavcích. zmenšené sochy. Nová kolekce, která přidá ještě více sběratelů, přináší dostupný, cenově výhodný formát, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující svou bohatostí v detailech a standardem kvality a dokonalosti, což jsou ochranné známky Iron Studios.

2 399 Kč

Eddie je ikonický maskot kapely Iron Maiden a nyní dostává svou vinylovou figurku POP! Rocks od společnosti Funko, která se zaměřuje na slavné hudební hvězdy. Tato byla dříve exkluzivní pro některé obchody a svítí ve tmě!

599 Kč

Úspěšná série stříleček Halo od vývojářů z 343 Industries přichází také s vlastní řadou vinylových figurek POP! společnosti Funko. Tentokrát se jedná o AI parťačku hlavního hrdiny Cortanu ve speciální edici figurky, která ve tmě září. Svítící The Weapon rozšíří vaši sběratelskou kolekci o jedinečný kousek.

499 Kč

Společnost McFarlane přináší figurku tohoto bojovníka z legendárního Mortal Kombatu. Tato figurka nabídne příslušenství, podstavec a mnoho bodů ohybu, takže si ji můžete nastavit do pózy, která vám vyhovuje. Vše je baleno v krásném celopotištěném balení.

629 Kč

Speciální vánoční (Holiday Special) figurka Draxe ze Strážců galaxie (Guardians of the Galaxy) z oblíbené řady vinylových POP! figurek od společnosti Funko. Milovníci dobrodružství nesourodé party známé z komiksů, filmů a videoher od Marvelu ocení všechny drobné detaily!

299 Kč

18cm vysoká, detailně zpracovaná PVC figurka představující záporáka Hisoku Morow z oblíbené manga a anime série Hunter x Hunter. Hisoka je zobrazen na podstavci představujícím logo série a s kartou v ruce. Krásný přírůstek do každé anime sbírky!

769 Kč
Další zboží značky Iron Studios

Letí na noční obloze v New Yorku se svým Goblin Glider nad Liberty Island, s šíleným smíchem, kterým hrůzostrašný padouch prochází a ničí kovovou konstrukci lešení použitého při restaurování symbolické sochy přejmenované na Liberty Avenger. V metalově zeleném bojovém obleku technologicky vyspělém, který zvyšuje jeho sílu a odolnost, zakrytý otrhanou fialovou mikinou s kapucí, která se dříve používala k ukrytí jeho brnění, jako spektrum vytvořené na Halloween, se připravuje na odhození jedné ze svých dýňových bomb. Iron Studios, inspirováni jeho pozoruhodným vzhledem ve filmu „Spider-Man: No Way Home“, přináší sochu „Green Goblin BDS – Spider-Man: No Way Home – Art Scale 1/10“ s legendárním úhlavním nepřítelem Spider-Mana mistrně. opět hrál Willem Dafoe v MCU.

8 299 Kč

Než přišel jistý Čaroděj, žili Pytlíkové v kraji relativně nerušeně a dokonce měli jistou vážnost. Potom ale došlo na onen incident s drakem, kdy během výpravy našel Bilbo jistý nevinný Prsten. Ten mu prodlužoval život a také poskytoval neviditelnost. Loučení s ním nebylo snadné, ale Bilbo ho přeci jen nechal svému milovanému synovci Frodovi. Nic ale není tak snadné. Ten nevinný kroužek je totiž Jeden prsten, který ukoval Temný pán Sauron. Frodo se bude muset vydat na epickou cestu plnou nečekaných nástrah v jednom z nejlepších fantasy filmů všech dob (zapínáme soundtrack Howarda Shorea).

3 799 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč

S hlavní, z níž se po výstřelu ještě kouří, třímá mutant-cestovatel v čase v levé ruce původní zbraň, kterou si přinesl z alternativní budoucnosti jiného světa, z něhož pochází. V bojové akci promítá energetickou explozi pohlcenou jeho tělem v podobě výbuchu plazmového paprsku v pravé ruce, přičemž se mu ve tváři zračí vztek. Oblečen do bílého rustikálního oděvu, bot, pláště s modrou kápí a koženého opasku s pouzdry bojuje na podstavci tvořeném schody kovové plošiny. Iron Studios tak přináší sošku „Bishop BDS – X-Men: Age of Apocalypse – Art Scale 1:10“ s verzí X-Menů z budoucnosti, inspirovanou odvážnou komiksovou ságou společnosti Marvel z 90. let.

7 999 Kč

Compsognathus, jeden z nejmenších dinosaurů, který byl kdy nalezen, žil v Evropě na konci jury. Představil se ve filmu „Jurský park 2: Ztracený svět“, kde smečka napadla dívku Cathy Bowmanovou, která krmila jednoho z malých dinosaurů, naštěstí útok přežila. Později jiná smečka napadla lovce Dietera Starka, když se ztratil v lese na ostrově Isla Sorna, lovec bohužel nepřežil. Ve filmu „Jurský svět: Zánik říše“ bylo odhaleno, že populace Compsognathů přežila na ostrově Isla Nublar, a ve filmu “ Jurský svět: Nadvláda“ potvrdilo oddělení prehistorické fauny kromě jejich výskytu v USA a Evropě také pozorování Compsognathů v Brazílii, kde se živili odpadky.

2 199 Kč

V jedné ze svých nejklasičtějších pozic přísná a neúnavná bojovnice řídí a dává polibek, který přinese osudovost tomu, kdo ji vyzve. Se starými hrobkami a lebkami opuštěnými u jejích nohou, podstavec starého hřbitovního terénu, jak je vidět v jedné z herních fází, doplňuje atletickou bojovnici se zlatými vlasy, na sobě klasické zelenobílé sportovní oblečení s detaily v černé barvě. S jejím vzhledem inspirovaným jejím původním konceptem a Mortal Kombat III představuje Iron Studios sochu Sonya Blade – Mortal Kombat, s generálem obranných sil Earthrealm, jménem světa, který lidé nazývají Země v franšíze Mortal Kombat.

6 999 Kč

Saruman, známý také jako Saruman Bílý, byl prvním z řádu čarodějů nazývaných Istari, kteří do Středozemě přišli jako vyslanci Valar ve Třetím věku. Byl také vůdcem čarodějů a Bílé rady, kteří čelili Sauronovi. Jeho studium temné magie v něm však vzbudilo touhu po Prstenu a moci, kterou představuje. Stal se tak Sauronovým sluhou a připojil svou pevnost, Železný pas, na stranu Mordoru ve Válce o Prsten, ve které byl však poražen. Plány tohoto záporného hrdiny díla Pán prstenů, z pera britského profesora a filologa J. R. R. Tolkiena, hrály důležitou roli v druhém díle trilogie (Dvě věže) i na konci dílu třetího (Návrat krále).

5 899 Kč

Přátelský pavoučí superhrdina ze sousedství zvedá pravou ruku a ukazuje na identickou postavu, která opakuje stejné gesto, v zábavné a matoucí scéně z jeho prvního animovaného seriálu, která se stala jedním z nejpopulárnějších memů na internetu. Inspirováni tímto kultovním memem, odvozeným z epizody „Double Identity“, 19. dílu hrdinova klasického animovaného seriálu ze 60. let, kde se padouch snaží vydávat za hrdinu, představují Iron Studios sošku „Spider-Man ’60s Animated Series – Spider-Man – Art Scale 1/10“, věrnou do nejmenších detailů, a to včetně absence některých, vizuálu původního kresleného filmu o oblíbeném lezci po stěnách, s hrdinou na podstavci vedle dřevěné bedny, odkazující na kulisy v pozadí tohoto neobvyklého momentu z animovaného filmu.

6 199 Kč