IT Polášek

Figurka Iron Studios Peaky Blinders – Thomas Shelby Art Scale 1/10 – 098751

Tento zlevněný produkt Figurka Iron Studios Peaky Blinders - Thomas Shelby Art Scale 1/10 - 098751 od značky se zárukou kvality Iron Studios je k získání na našich stránkách teď výhodně. Výhodně teď u nás za 7 499 Kč.
EAN: 609963129331
Figurka Iron Studios Peaky Blinders - Thomas Shelby Art
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
7 499
Popis

Elegantně oblečená v černém kabátě přes šedý oblek kráčí obávaná postava vůdce gangsterů z mocné zločinecké organizace po rustikálním podstavci, který odkazuje na špinavé ulice britského Birminghamu 20. let 20. století, se zemí plnou uhlí a plamenů, obklopenou starými cihlami s logem série na přední straně. Na pravém rameni si nese samopal, na rukou kožené rukavice, hlavu zakrytou charakteristickou šedou bekovkou.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Stranger Things - Vecna

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí záporák Vecna ze seriálového hitu Stranger Things.

749 Kč
Figurka Funko POP! Star Wars: The Book of Boba Fett - Luke Skywalker

Společnost Funko vydává sérii vinylových POP! figurek k seriálu ze světa Star Wars – The Book of Boba Fett. Nechybí mezi nimi ani samotný Luke Skywalker s Grogu na zádech během výcviku. Figurka má kývací hlavu (Bobble-Head).

399 Kč
Figurka Hades - Zagreus

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také hlavní postavu Zagreus ze hry Hades z dílny Supergiant Games.

1 399 Kč
Figurka Three Wise Cthulhu -

Tato jedinečná sada ručně malovaných figurek znázorňující Konfuciovy Tři Moudré Opice ve verzi Cthulhu. Správný starší bůh nevidí, neslyší a neříká zlo!

899 Kč
Další zboží značky Iron Studios

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 135 mm x 75 mm).

400 Kč
Figurka Iron Studios Harry Potter -

Tato fantastická socha vyrobená do nejmenších detailů věrných filmu představuje s neuvěřitelnou přesností rysy obličeje stále mladé britské herečky Emmy Watson, která hrála milovanou a extrémně inteligentní čarodějku, oddanou být nejlepší student roku. Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 199 Kč
Figurka Iron Studios Eternals - Druig

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč
Figurka Iron Studios Jurassic Park - Velociraptor

Iron Studio představuje novou sošku Velociraptora z filmové série Jurský park.

2 199 Kč