IT Polášek

Figurka Iron Studios The Lord of the Ring – Merry BDS Art Scale 1/10 – 095219

Tento levný výrobek Figurka Iron Studios The Lord of the Ring - Merry BDS Art Scale 1/10 - 095219 od populární značky Iron Studios jde koupit zrovna za super cenu. Zrovna teď v akci za 3 799 Kč.
EAN: 609963129379
Figurka Iron Studios The Lord of the Ring -
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
3 799

Smělmír „Smíšek“ Brandorád, jeden z bratranců a nejbližších přátel Frodo Pytlíka, je považován za jednoho z nejbystřejších a nejinteligentnějších hobitů. Milovník lodí a koní, co si pěstuje velkou zálibu v mapách Středozemě, byl jedním z devíti spojenců a členů skupiny známé jako Společenstvo Prstenu. Parťák a nejbližší přítel Pipina se přidal ke Společenstvu a spolu s ostatními tak čelil velkým a nebezpečným výzvám, jako byl průchod podzemními chodbami dolů v Morii.

Další zboží z kategorie Iron Studios

Blue a její sestry Charlie, Delta a Echo, vytvořené společností InGen v rámci vojenského projektu, byly vycvičeny Owenem Gradym, ale od incidentu na Isla Nublar přežila pouze Blue, nejstarší a Owenovi nejvěrnější ze smečky, a stala se zřejmě jediným žijícím velociraptorem. Blue, která je schopná vyjadřovat emoce, jako je náklonnost, bolest a empatie, se po třech letech znovu setkala se svým starým trenérem při zjevné záchranné misi, při níž je Owen zrazen a Blue zraněna, zajata a spolu s dalšími chycenými dinosaury odvezena na kontinent do aukce. Po útěku se přeživší Blue znovu objeví a nyní má dceru jménem Beta. Kromě filmů se Blue objevila i ve speciálním pořadu televize Netflix „Camp Cretaceous“.

2 199 Kč

Icons je nejnovější řada Iron Studios, která se skládá ze soch nejslavnějších dinosaurů z Jurského parku a Jurského světa v miniaturách na stylizovaných podstavcích s logem filmu, které důkladně představují stejné realistické detaily v anatomii a malbě, jaké jsou vidět na jejich větších podstavcích. zmenšené sochy. Nová kolekce, která přidá ještě více sběratelů, přináší dostupný, cenově výhodný formát, jak v ceně, tak ve fyzickém prostoru, ohromující svou bohatostí v detailech a standardem kvality a dokonalosti, což jsou ochranné známky Iron Studios.

3 799 Kč

Do rodiny Star Wars příběhů přibyl v roce 2019 seriál streamovací platformy Disney+ The Mandalorian, který se odehrává 9 let po událostech z Nové naděje. Setkáváme se v něm s novými postavami, ale také se starými známými. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Luka Skywalkera. Luke má na sobě plášť a černé oblečení a drží v pravé ruce Grogu, dítě, které je stejně jako on silné spojení se Silou. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

5 779 Kč

S dlouhými vlasy a polomaskou, aby skryl svou pravou identitu před světem, neúnavný a zručný válečník třímá ve své pravé paži legendární štít od svého starého přítele a spojence, kapitána Ameriky, zatímco je připraven k boji a sevře pěst. jeho titanové bionické rameno označené sovětskou rudou hvězdou. Pomocí černého taktického obleku vyrobeného ze slitiny látky Nomex a kevlarových vláken a nesoucího širokou škálu zbraní pro bitvu, připevněných k uniformě v pouzdrech na míru, poté, co přežil svou zdánlivou smrt, se vrátil jako živá zbraň. jeho vzpomínky a identita byly vymazány a naprostý nedostatek vědomí ho proměnil v novou legendu, brutální a neúprosnou ve svých misích. V rámci řady The Infinity Saga, která přináší nové sochy od nejznámějších postav MCU, Iron Studios představuje sochu „Winter Soldier BDS – The Infinity Saga – Art Scale 1/10“, která replikuje první vystoupení ve filmech Steva Rogerse. starý partner jako děsivý agent Hydry.

4 899 Kč

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Raphaela. Socha zobrazuje Raphaela v pokleku s tasenými zbraněmi, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

7 990 Kč

Želvy Ninja se poprvé objevily v komiksu od Kevina Eastmana a Petera Leirda Teenage Mutant Ninja Turtles (TMNT). Následoval velký úspěch v 80. letech a postupně se z želváků stal popkulturní fenomén, známý po celém světě. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou nejstaršího z želvích bratrů – Leonarda. Socha zobrazuje Leonarda v pokleku s meči v ruce, sklánějícím se nad odpadní trubkou s radioaktivním odpadem. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

7 990 Kč

Bezesporu nejslavnější dinosaurus na světě, původem ze Severní Ameriky. Není ikoničtější dinosaurus než tyranosaurus, nebo prostě T-Rex. Tento „tyranský ještěr“ se stal symbolem série Jurský park, je zastoupen na každém logu a v každém filmu hraje důležitou roli. T-Rex je největší masožravec, který žil na ostrově Isla Nublar, a jako takový se stal neohroženou, odvážnou a panovačnou bestií, která se pohybuje na hranici mezi hrdinou a padouchem. Obecně ho motivují dva cíle: udržet vetřelce mimo své území a sežrat každého narušitele, kterého najde. Je známý tím, že se účastní mnoha incidentů a zachraňuje hlavní lidské účastníky obklopené jinými nebezpečnými tvory, ač neúmyslně, ve filmech hraje roli jakéhosi antihrdiny.

3 499 Kč

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 19 cm x 10 cm).

758 Kč
Další zboží značky Iron Studios

S hlavní, z níž se po výstřelu ještě kouří, třímá mutant-cestovatel v čase v levé ruce původní zbraň, kterou si přinesl z alternativní budoucnosti jiného světa, z něhož pochází. V bojové akci promítá energetickou explozi pohlcenou jeho tělem v podobě výbuchu plazmového paprsku v pravé ruce, přičemž se mu ve tváři zračí vztek. Oblečen do bílého rustikálního oděvu, bot, pláště s modrou kápí a koženého opasku s pouzdry bojuje na podstavci tvořeném schody kovové plošiny. Iron Studios tak přináší sošku „Bishop BDS – X-Men: Age of Apocalypse – Art Scale 1:10“ s verzí X-Menů z budoucnosti, inspirovanou odvážnou komiksovou ságou společnosti Marvel z 90. let.

7 999 Kč

Sledujete nový přírůstek do rodiny Marvel seriálů streamovací služby Disney+ Moon Knight? Hlavní hrdina s tváří Oscara Isaaca je bývalý žoldák s disociativní poruchou osobnosti, který získal souhrou okolností moc egyptského boha měsíce Khonshu. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Moon Knighta. Socha Moon Knighta stojí na kamenném pilíři v superhrdinské póze s vlající kápí. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

5 950 Kč

Přátelský pavoučí superhrdina ze sousedství zvedá pravou ruku a ukazuje na identickou postavu, která opakuje stejné gesto, v zábavné a matoucí scéně z jeho prvního animovaného seriálu, která se stala jedním z nejpopulárnějších memů na internetu. Inspirováni tímto kultovním memem, odvozeným z epizody „Double Identity“, 19. dílu hrdinova klasického animovaného seriálu ze 60. let, kde se padouch snaží vydávat za hrdinu, představují Iron Studios sošku „Spider-Man ’60s Animated Series – Spider-Man – Art Scale 1/10“, věrnou do nejmenších detailů, a to včetně absence některých, vizuálu původního kresleného filmu o oblíbeném lezci po stěnách, s hrdinou na podstavci vedle dřevěné bedny, odkazující na kulisy v pozadí tohoto neobvyklého momentu z animovaného filmu.

6 199 Kč

V minulosti, když byl ještě učedníkem na divoké planetě Dagobah, nosil svého mistra Jedi, legendárního mistra Yodu, na zádech, když ho cvičil. O několik let později, nyní jako mistr, obrátil role, které nosil podobně v tašce připevněné jako batoh, jeho nový mladý padawan, dítě ze stejné rasy jako jeho starý učitel, a stejně jako se to stalo v jeho tréninku, odevzdal svého žáka ke stejným zkouškám a zkouškám, kterými prošel před lety na téže bažinaté planetě. Iron Studios hrdě představují sochu „Luke Skywalker and Grogu Training Version – The Book of Boba Fett – Art Scale 1/10“, replikující jeden z nejnapínavějších momentů z jednoho z úspěšných seriálových derivátů z univerza Star Wars ve streamování. služba Disney+, pro radost fanoušků a sběratelů, brzy celosvětově dostupná. Malý Grogu, známý mnoha jednoduše jako „Dítě“, patřící ke stejnému záhadnému druhu jako legendární velmistr Yoda, byl zachráněn mandalorianským nájemným lovcem Din Djarinem a stal se jeho chráněncem. Protože je Gogru citlivý na sílu, Djarin ho nechal, aby se o něj staral mistr Jedi Luke Skywalker se svým novým řádem Jedi, aby ho vycvičil v Ossus, planetě umístěné ve Vnějším prstenci, kde Skywalker budoval akademii Jedi. Během jejich společného času Luke pomohl Groguovi vzpomenout si na části jeho výcviku a minulosti a naučil ho používat Sílu tím, že řekl: „Nezkoušej. Dělej.“ přesně jak mu řekl Yoda v minulosti. Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger, ze série The Book of Boba Fett, spin-off The Mandalorianská série, obě s propojenými událostmi, přinesla fanouškům velký význam, příběh a emocionální rezonanci a představila tento tak pozoruhodný okamžik ságy Star Wars, kterou nyní Iron Studios zvěčnilo v této památné soše.

7 499 Kč

Toto je první odvozenina sochy Iron Studios z minisérie Star Wars: Obi-Wan Kenobi od streamovací služby Disney+, vyvinutá Lucasfilmem, která vypráví dobrodružství mistra Jedi 10 let po Star Wars: Epizoda III – Pomsta Sithů. Socha, která byla podrobně odhalena v měsíční show Inside Iron Studios Day na YouTube, je již k dispozici pro předobjednávku. Iron Studios brzy do celého světa doručí další novinky z předaleké galaxie. Přímo ze spin-off série Star Wars vydaného na streamovací službě Disney+ v roce 2022 Iron Studios představuje svou sochu diorámatu „Obi-Wan a Young Leia Deluxe-Obi-Wan Kenobi – Art Scale 1/10“ s hrdinou Jedi, mistrem Anakina Skywalkera, vedle jeho chráněnce, dcery jeho bývalého učedníka.

8 499 Kč

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS: Wonder Woman – DC Comics – MiniCo.

850 Kč

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 120 mm x 75 mm).

1 099 Kč

Blue a její sestry Charlie, Delta a Echo, vytvořené společností InGen v rámci vojenského projektu, byly vycvičeny Owenem Gradym, ale od incidentu na Isla Nublar přežila pouze Blue, nejstarší a Owenovi nejvěrnější ze smečky, a stala se zřejmě jediným žijícím velociraptorem. Blue, která je schopná vyjadřovat emoce, jako je náklonnost, bolest a empatie, se po třech letech znovu setkala se svým starým trenérem při zjevné záchranné misi, při níž je Owen zrazen a Blue zraněna, zajata a spolu s dalšími chycenými dinosaury odvezena na kontinent do aukce. Po útěku se přeživší Blue znovu objeví a nyní má dceru jménem Beta. Kromě filmů se Blue objevila i ve speciálním pořadu televize Netflix „Camp Cretaceous“.

2 199 Kč