IT Polášek

Figurka KonoSuba – Aqua: Swimsuit – 04545784043202

Tento velmi oblíbený kousek Figurka KonoSuba - Aqua: Swimsuit - 04545784043202 od značky se skvělou pověstí Good Smile Company jde získat u nás teď za výborné peníze! Cena od 869 Kč.
EAN: 4545784043202
Figurka KonoSuba - Aqua: Swimsuit

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také postavu Aqua: Swimsuit z japonské manga a anime série KonoSuba: God’s Blessing on This Wonderful World!

Další zboží z kategorie No variant type

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také postavu Chocola z oblíbené série Nekopara.

1 499 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také postavu Lucy Heartfilia z japonského seriálu Fairy Tail.

1 399 Kč

Krásně zpracovaná, 12 cm vysoká figurka postavy Unit-01 (Rebuild) z japonského anime filmu Rebuild of Evangelion. Tato figurka jistě potěší každého fanouška série Evangelion.

899 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také postavu Vanilla z oblíbené série Nekopara.

1 499 Kč

17cm vysoká, detailně zpracovaná PVC figurka představující Kena Kanekiho z populární manga a anime série Tokyo Ghoul. Ken Kaneki je zobrazen v postoji přetrženými okovy. Figurka je dodávána s příslušenstvím v podobě náhradní hlavy, na které má Ken nasazenou masku. Krásný přírůstek do vaší sbírky!

999 Kč

Tato krásná figurka od společnosti Good Smile Company zobrazuje Zero Two z anime Darling in the Franxx. Figurka byla vytvořena dle ilustrace režiséra Atsushiho Nishigoriho, která byla nakreslena právě pro účely výroby této figurky. Zda si její vzhled vyložíte jako alternativní konec anime, nebo snad jako něco, co se stane až za koncem anime, je na vás. Jedno je jisté, nesmí chybět ve Vaší sbírce.

7 499 Kč

Rozšiřte svou sbírku populárních Nendoroid figurek od Good Smile Company o legendárního Linka ze série Legend of Zelda, konkrétně z dílu Breath of the Wild. Figurka je plně nastavitelná a přizpůsobíte si ji dle vlastní představy.

2 299 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také Vtuberku Mori Calliope od hololive.

1 499 Kč
Další zboží značky Good Smile Company

Rozšiřte svou sbírku populárních Nendoroid figurek od Good Smile Company o nejoblíbenější postavu série Assassin’s Creed – Ezia Auditore! Figurka je plně artikulovatelná a nastavíte jí dle vlastní představy a dostanete jí včetně bohatého příslušenství v podobě vyměnitelných obličejů (bojová a uměvavá verze) a například zbraní. Specialitou je pak drobná vystřihovánka v podobě vozu se senem, aby Ezio mohl provést legendární skok!

1 999 Kč

Anime a manga Attack on Titan vzala svět milovníků tohoto japonského žánru útokem. 17 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka od umělců z Good Smile Company je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé sbírky.

1 299 Kč

Dead Master z anime Black Rock Shooter se nyní představuje jako krásná figurka ze série Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company. Figurka je vyrobena z kvalitních materiálů, detailně zpracovaná a určitě potěší každého fanouška anime.

1 399 Kč

Sérii figurek Nendoroid rozšiřuje David z anime Cyberpunk: Edgerunners. Figurka nabízí veliké množství bodů ohybu pro krásné napózování a také bohaté příslušenství. Mezi ním nalezneme 3 obličeje, ruční zbraň, list s efektem Sandevistánu, urnu a další volitelné díly pro různé pózy. Přidejte si Nendoroid Davida do sbírky!

1 999 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku členky Vocaloid, Hatsune Miku z videoklipu jejího songu „The Vampire“. Figurka je vysoká 24 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

2 199 Kč

God of War vzal svět milovníků her útokem. Tato 18 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka hlavního hrdiny Krata od umělců z Good Smile Company je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé sbírky.

1 499 Kč

Rozšiřte svou sbírku populárních Nendoroid figurek od Good Smile Company o legendárního Linka ze série Legend of Zelda, konkrétně z dílu Breath of the Wild. Figurka je plně nastavitelná a přizpůsobíte si ji dle vlastní představy.

2 299 Kč

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. Rozšiřte svou anime sbírku o detailní figurku Aki Hayakawa z oblíbené manga a anime série Chainsaw Man! Figurka je vysoká 17 cm a je vyrobena z kvalitního PVC.

1 299 Kč