IT Polášek

Figurka Meme – Dat Boi – 0025274200697

Výjimečný produkt Figurka Meme - Dat Boi - 0025274200697 značky Youtooz Collectibles seženete u nás právě za výborné peníze! Aktuálně v akci od 749 Kč.
EAN: 025274200697
Figurka Meme - Dat Boi
Popis

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Dat Boi ze série memes!

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka Little Nightmares - Six Mini

Krásná figurka s podobou Six, hlavní hrdinky hororové adventury Little Nightmares od vývojářů z Tarsier Studios. I přes svou velikost 10 cm je figurka zpracována do nejmenších detailů, ručně malovaná v krásném kontrastu světla a tmy. Figurku Six doplňuje podstavec v podobě knih a svíčka. Skvělý dárek pro fanoušky této videohry a pro všechny, kteří se rádi bojí.

1 599 Kč
Figurka Funko POP! Cyberpunk

Přímo ze hry Cyberpunk 2077 polských CD Projekt Red (tvůrců herní série Zaklínač) přichází Funko POP! figurka hlavní protagonistky v ženské podobě V (V-Female).

399 Kč
Figurka Stranger Things - Vecna

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí záporák Vecna ze seriálového hitu Stranger Things.

749 Kč
Figurka Bendy and the Dark Revival

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Audrey z videohry Bendy and the Dark Revival.

749 Kč
Další zboží značky Youtooz Collectibles
Figurka Meme - Lemonade Stand

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Lemonade Stand ze série memes!

749 Kč
Figurka South Park - Cartman Brah -

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Eric Cartman z kultovního animovaného seriálu South Park.

749 Kč
Figurka Elder Scrolls: Skyrim - Arrow in

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Arrow in the knee ze hry Elder Scrolls: Skyrim.

749 Kč
Figurka The Boys - Billy

Série od společnosti Youtooz se zaměřuje na postavy z popkulturního světa, které přetváří do podoby roztomilých vinylových figurek. Tentokrát se představí Billy Butcher ze seriálu The Boys.

749 Kč