IT Polášek

Figurka Mini Co. Assassin’s Creed – Ezio – 076961

Unikátní a žádaný kousek Figurka Mini Co. Assassin's Creed - Ezio - 076961 od top značky Iron Studios k dostání právě nyní za super peníze! Právě teď za cenu 698 Kč.
EAN: 606529806705
Figurka Mini Co. Assassin's Creed - Ezio -
Popis

Ubisoft přináší novou sérii roztomilých chibi figurek hrdinů známých hrdinů jeho her! Figurka je balená v krásné plnobarevné krabičce. Ezio Auditore da Firenze je mladý italský šlechtic, který podstoupí asasínský výcvik, aby mohl pomstít zradu své rodiny. Ezio je svobodomyslný člověk s nepopiratelnými sklony k marnivosti, ale zároveň velmi lidským přístupem ke svému okolí.

Další zboží z kategorie GEEKultura

Cable Guy je navrhnutý k držení DualShocku, Xbox One ovladače nebo mobilního telefonu. Dodávaný je v balení společně s 2 metrovým MicroUSB kabelem. Vyzdobte si okolí konzole oblíbeným Crashem.

599 Kč
Figurka Mini Co. Doctor Strange 2 -

Rozšiřujíce své magické znalosti, Iron Studios představují sošku „Stephen Strange – Doctor Strange in the Multiverse of Madness – MiniCo“ se stylizovanou verzí superhrdinského čaroděje inspirovanou jeho nejnovějším sólovým filmem. Ve svém kouzelném sídle známém jako Sanctum Sanctorum se pomocí svého věrného pláště Cloak of Levitation pohodlně vznáší se zkříženýma nohama hrdinný Nejvyšší čaroděj z marvelovského vesmíru. Soustředěně studuje Darkhold, mystickou knihu plnou moci a vědění, s jejíž pomocí se mocný čaroděj může dostat do jiných dimenzí.

1 289 Kč
Figurka Funko POP! Monsters at Work -

Monster at Work je animovaný seriál navazující na populární kousek od Disney s názvem Monster Inc. (Příšerky s.r.o.). Přímo z něj je tu pak Funko POP! figurka Tylor Tuskmon!

399 Kč
Figurka Funko POP! Toy

Sám jedinečný Buzz Rakeťák (Buzz Lightyear) z Toy Story 4 (Příběh hraček) jako roztomilá vinylová figurka POP! od společnosti Funko!

399 Kč
Další zboží značky Iron Studios
Figurka Iron Studios Harry Potter -

Tato fantastická socha, která byla vyrobena s maximální pozorností až do nejmenších detailů a věrná filmu, na základě původních referencí, odhalená v listopadovém pořadu Inside Iron Studios Day na YouTube je již k dispozici pro předobjednávku. Nepřehlédnutelná figurka dlouho žádaná fanoušky a sběrateli Potterheadů. Podívejte se na další budoucí vydání řady Harryho Pottera od Iron Studios, jako jsou sochy „Hermiona Grangerová Polyjuice Deluxe Version – Harry Potter – Art Scale 1/10“, „Dementor – Harry Potter – Art Scale 1/10“, „Severus Snape Deluxe – Harry Potter – Art Scale 1/10″, a nové sochy ve sběratelském formátu Toy Art MiniCo, jako je Harry Potter, Hermiona Grangerová a Ron Weasley a další novinky z kouzelného světa Bradavic od Iron Studios!

6 899 Kč

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 120 mm x 75 mm) z komiksové série Aquaman.

500 Kč

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 135 mm x 75 mm).

600 Kč
Figurka Iron Studios Marvel: What If... ? - Strange

Nejvyšší podivín – Iron Studios přinášejí sošku temného Doctora Strange Supreme z filmu What If…? od Disney+!

6 899 Kč