IT Polášek

Figurka Mini Co. The Batman – The Batman – 097389

Tento akční kus Figurka Mini Co. The Batman - The Batman - 097389 od kvalitní značky Iron Studios můžete dostat na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu. Právě nyní za 952 Kč.
EAN: 618231950409
Figurka Mini Co. The Batman -
Ověřit dostupnost
Značka: Iron Studios
952 1 190 Kč Sleva -20%

Stylizovaná sběratelská figurka Mini Co. BATMAN od legendární brazilské firmy IRON STUDIOS. Prvotřídně zpracovaná, ručně malovaná figurka s každým detailem, založená na filmové předloze. Vyrobená z vinylu. Díky těmto charakteristikám i menší velikosti oproti klasickým sběratelským figurkám se Mini Co. stala oblíbenou značkou pro širokou škálu milovníků komiksových a filmových postav. Ideální dárek pro každého fanouška komiksů a superhrdinů.

Další zboží z kategorie No variant type

V obleku a kravatě, aby se převlékl za normálního člověka, se hrdinný vůdce X-Men posadil na své stylové a futuristické zlaté plovoucí křeslo, položil si jednu ruku na holou hlavu a pomocí své mocné mysli promítal svůj telepatický psychické síly. Iron Studios odpovídá fanouškům a sběratelům a rozšiřuje svou sbírku mutantních hrdinů na řadě MiniCo a přináší sochu „Professor X – X-Men – MiniCo“, s mentorem a tvůrcem skupiny hrdinů X-Men v jeho klasickém vzhledu od 90. léta.

1 289 Kč
-20%

Mutovaný mistr magnetismu se ve svém klasickém obleku vytvořeném jeho schopnostmi, vyrobený z amalgámu různých kovových slitin, silného jako brnění Iron Mana, vznáší nad podstavcem kovových minerálů s rozevřenýma rukama a využívá své široké kontrolní schopnosti nad každou formou. magnetismu k manipulaci s jakýmkoliv kovovým a elektromagnetickým polem. Iron Studios ve svém nejlepším stylu Toy Art představují sochu „Magneto – X-Men – MiniCo“, vydávají prvního superpadoucha v kolekci MiniCo inspirované mutantními hrdiny Marvelu.

784 Kč
-20%

Iron Studios slaví 20 let od své premiéry v kinech a přináší tři nové sochy ve sběratelském formátu Toy Art MiniCo s Harrym Potterem, Hermionou Grangerovou a Ronem Weasleym, které představují některé z jejich nezapomenutelných okamžiků a přinášejí novou příležitost. pro fanoušky Harryho Pottera, aby zahájili svou sbírku MiniCo.

782 Kč
-20%

Stylizovaná sběratelská figurka Mini Co. BATMAN UNMASKED od legendární brazilské firmy IRON STUDIOS. Prvotřídně zpracovaná, ručně malovaná figurka s každým detailem, založená na filmové předloze. Vyrobená z vinylu. Díky těmto charakteristikám i menší velikosti oproti klasickým sběratelským figurkám se Mini Co. stala oblíbenou značkou pro širokou škálu milovníků komiksových a filmových postav. Ideální dárek pro každého fanouška komiksů a superhrdinů.

668 Kč

Iron Studios přichází s nádhernou figurkou Doctora Strange z filmu Doctor Strange in the Multiverse of Madness od studia Marvel. Stephen Strange s tváří Benedicta Cumberbatche je zpracován do nejmenších detailů a jistě udělá radost každému fanouškovi filmového a komiksového světa gigantu Marvel. Figurka je umístěna na podstavci v podobě newyorských mrakodrapů.

7 499 Kč

Black Panther, hrdina afrického království Wakanda, který ctí tradice a zásady své vlasti. Poté, co byl jeho otec, král T’Chaka, zavražděn, převzal vládu nad svým národem a stal se spojencem hrdinů Avengers. Majestátní válečník má na sobě téměř nezničitelný vibraniový oblek schopný ukládat a uvolňovat kinetickou energii, která zesiluje jeho sílu. Stojí se zkříženýma rukama, symbolem vyjadřujícím Wakanda Forever.

5 499 Kč
-20%

Iron Studios slaví 20 let od své premiéry v kinech a přináší tři nové sochy ve sběratelském formátu Toy Art MiniCo s Harrym Potterem, Hermionou Grangerovou a Ronem Weasleym, které představují některé z jejich nezapomenutelných okamžiků a přinášejí novou příležitost. pro fanoušky Harryho Pottera, aby zahájili svou sbírku MiniCo.

782 Kč
-20%

Sběratelská figurka Mini Co. od IRON STUDIOS (rozměry 19 cm x 10 cm).

606 Kč
Další zboží značky Iron Studios

S průsvitnými energetickými plameny, které se třou z jejích rukou, mutantka s bílými vlasy a očima, kterou její lidé na africkém kontinentu chválí jako božstvo, otevírá náruč, zatímco ji zvedá vír větrného proudu u jejích nohou, který ovládá. Iron Studios nosí dvoubarevný černobílý habit s flavescentní šerpou v pase, vznášející se nad podstavcem vyrobeným rustikálními mechanickými prvky a přináší sochu „Storm BDS – X-Men: Age of Apocalypse – Art Scale 1/10“ s verze Bohyně větrů inspirovaná odvážnou komiksovou ságou Marvel z 90. let.

6 499 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč

Dr. Henry McCoy neboli Beast je postava z X-Menů, která se vždy zaměřuje na své soustředění a vědomosti. Nikdy byste neměli podceňovat toho to hrdinu s modrým kožichem. Nejen že je génius, ale také disponuje nadlidskou silou a hbitostí. Je jedním ze zakladatelů X-Menů, v komiksech dokonce bojoval s The Avengers.

1 039 Kč

V minulosti, když byl ještě učedníkem na divoké planetě Dagobah, nosil svého mistra Jedi, legendárního mistra Yodu, na zádech, když ho cvičil. O několik let později, nyní jako mistr, obrátil role, které nosil podobně v tašce připevněné jako batoh, jeho nový mladý padawan, dítě ze stejné rasy jako jeho starý učitel, a stejně jako se to stalo v jeho tréninku, odevzdal svého žáka ke stejným zkouškám a zkouškám, kterými prošel před lety na téže bažinaté planetě. Iron Studios hrdě představují sochu „Luke Skywalker and Grogu Training Version – The Book of Boba Fett – Art Scale 1/10“, replikující jeden z nejnapínavějších momentů z jednoho z úspěšných seriálových derivátů z univerza Star Wars ve streamování. služba Disney+, pro radost fanoušků a sběratelů, brzy celosvětově dostupná. Malý Grogu, známý mnoha jednoduše jako „Dítě“, patřící ke stejnému záhadnému druhu jako legendární velmistr Yoda, byl zachráněn mandalorianským nájemným lovcem Din Djarinem a stal se jeho chráněncem. Protože je Gogru citlivý na sílu, Djarin ho nechal, aby se o něj staral mistr Jedi Luke Skywalker se svým novým řádem Jedi, aby ho vycvičil v Ossus, planetě umístěné ve Vnějším prstenci, kde Skywalker budoval akademii Jedi. Během jejich společného času Luke pomohl Groguovi vzpomenout si na části jeho výcviku a minulosti a naučil ho používat Sílu tím, že řekl: „Nezkoušej. Dělej.“ přesně jak mu řekl Yoda v minulosti. Chapter 6: From the Desert Comes a Stranger, ze série The Book of Boba Fett, spin-off The
Mandalorianská série, obě s propojenými událostmi, přinesla fanouškům velký význam, příběh a emocionální rezonanci a představila tento tak pozoruhodný okamžik ságy Star Wars, kterou nyní Iron Studios zvěčnilo v této památné soše.

7 499 Kč
-20%

Rozšiřujíce své magické znalosti, Iron Studios představují sošku „Stephen Strange – Doctor Strange in the Multiverse of Madness – MiniCo“ se stylizovanou verzí superhrdinského čaroděje inspirovanou jeho nejnovějším sólovým filmem. Ve svém kouzelném sídle známém jako Sanctum Sanctorum se pomocí svého věrného pláště Cloak of Levitation pohodlně vznáší se zkříženýma nohama hrdinný Nejvyšší čaroděj z marvelovského vesmíru. Soustředěně studuje Darkhold, mystickou knihu plnou moci a vědění, s jejíž pomocí se mocný čaroděj může dostat do jiných dimenzí.

1 031 Kč

Prvotřídně zpracovaná, věrně replikovaná do nejmenších detailů, ručně malovaná figurka založená na filmové předloze. Vyrobená z POLYSTONE.

5 899 Kč

Iron Studios přináší sběratelskou sošku prince a bojovníka Boromira. Do detailu odpovídá charakteristice a fyziognomii herce Seana Beana. Boromir je nejstarší syn krále Denethora II, panovníka království Gondor. Je známý pro svou odvahu a statečnost. Hrdina drží kulatý štít a pravou rukou se ohání širokým mečem. Je soustředěný a připravený k boji. Má u sebe Gondorský roh, který je symbolem jeho národu a dědictví linie králů.

3 573 Kč

Do rodiny Star Wars příběhů přibyl v roce 2019 seriál streamovací platformy Disney+ The Mandalorian, který se odehrává 9 let po událostech z Nové naděje. Setkáváme se v něm s novými postavami, ale také se starými známými. Iron Studios nyní přicházejí s touto nádhernou, detailně zpracovanou sochou Luka Skywalkera. Luke má na sobě plášť a černé oblečení a drží v pravé ruce Grogu, dítě, které je stejně jako on silné spojení se Silou. Tato limitovaná edice ručně malované sochy je vyrobena z polystonu.

6 999 Kč