IT Polášek

Figurka Skyrim – Dovahkiin – 04580416944298

Oblíbený a kvalitní produkt Figurka Skyrim - Dovahkiin - 04580416944298 od oblíbené značky Good Smile Company jednoduše seženete právě teď za báječnou cenu! Stojí teď u nás 1 199 Kč.
EAN: 4580416944298
Figurka Skyrim - Dovahkiin
Popis

Ikonický pátý díl série The Elder Scrolls – Skyrim – se připojuje do série figurek Pop Up Parade od Good Smile Company a to konkrétně s Dovahkiinem. Jeho věrná podoba včetně parádní zbroje nabídne mnoho detailů.

Další zboží z kategorie GEEKultura
Figurka DC Comics - Batman Justice League Movie

Akční figurka z DC Multiverse od DC Comics, kdy se představí Batman bez masky z filmu Justice League. Součástí figurky od McFarlane je také příslušenství a podstavec.

629 Kč
Figurka Funko POP! The Suicide Squad - Polka-Dot

The Suicide Squad (Sebevražedný oddíl) je další film s partičkou kolem Harley Quinn, inspirovaný komiksem „Suicide Squad“ vycházejícím v 80. letech. Společnost Funko přináší své oblíbené POP! figurky s postavami, kdy na této je to Polka-Dot Man.

399 Kč
Figurka Funko POP! Sally Face -

Přímo z indie hry Sally Face, kterou vytvořil Steve Gabry (aka Portable Moose), přichází Funko POP! figurka Larryho – parťáka hlavního hrdiny Sala Fishera (Sally Face). Figurka je krásně zpracovaná a udělá radost každému fandovi této epizodické adventury.

399 Kč
Figurka Shaman King - Anna

Krásná figurka od společnosti BanPresto představuje Anna Kyoyama z japonského anime a mangy Shaman King. Figurka je dodávána s podstavcem v krásném plnobarevném balení a nabízí množství detailů.

799 Kč
Další zboží značky Good Smile Company
Figurka Horizon Forbidden West - Aloy (Nendoroid) -

Rozšiřte svou sbírku populárních Nendoroid figurek od Good Smile Company o hlavní hrdinku série videoher Horizon – Aloy! Konkrétně v podobě, ve které jí znáte z druhého dílu – Horizon: Forbidden West. Figurka je plně artikulovatelná a je dodávaná včetně bohatého příslušenství v podobě 3 vyměnitelných obličejů, zbraní (oštěp, luk a šípy) a třešničkou na dortu je minifigurka Watchera!

1 699 Kč
Figurka Hololive Production - Gawr

Série figurek Pop Up Parade od společnosti Good Smile Company nabízí detailní zpracování a kvalitní materiály. V této sérii vytvořili také Vtuberku Gawr Gura od hololive.

1 499 Kč
Figurka Chitocerium - LXXVIII-platinum 1.5

Nová verze prvního plastikového modelu ze série plastikových modelů „chitocerium“ společností Masaki Apsy×huke×Good Smile Company, LXXVIII-platinum, s vyměnitelnými obličejovými deskami s UV potiskem. Všechny díly jsou předem nabarvené. Další detaily lze doplnit pomocí přiložených obtisků.

1 599 Kč
Figurka Attack on Titan

Anime a manga Attack on Titan vzala svět milovníků tohoto japonského žánru útokem. 19 cm vysoká, detailně zpracovaná figurka od umělců z Good Smile Company je vyrobena z kvalitních materiálů a bude jistě ozdobou každé sbírky.

1 299 Kč